Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kwstass

Νεοφερμένος

Ο Kwstass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ρε παιδες ξερει κανεις τι επεσε στο ΑΟΔΕ στα θεματα ΟΕΦΕ? και εαν ειναι ευκολο καποιος να μου τα στειλει? Ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Είναι μέρες που έχω απίστευτη ψυχολογία και διαβάζω με όρεξη και μέρες που παίρνω ένα βιβλίο και το κοιτάω μισή ώρα μέχρι να ξεκινήσω.Σήμερα είμαι στη δεύτερη περίπτωση.
Δεν μπορώ πάω να παίξω μπάλα να ξεσκάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Και γω γουσταρω πολυ! Θα αποδωσουν οι κοποι μας και μετα..χαλαρα!! Τι τελεια που ειναι τωρα στο τελος! Φανταστειτε δια μαγειας να βρισκομασταν παλι στο περσυνο καλοκαιρι...πωπωπω
Δίνεις τεράστια ψυχική δύναμη σε όλους αυτούς που πρόκειται να γράψουν πανελλήνιες του χρονου και ετοιμάζονται σιγά σιγά για την καλοκαιρινή τους προετιμασεία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ο χρόνος περνάει πολυ αργά!!! Έχουμε ακόμα 2 ολόκληρες εβδομάδες. Πόσο ακόμη να διαβάσουμε; Δεν λέει να έρθει αυτή η Τετάρτη που θα δώσουμε την έκθεση..! Όντως, όσο σκέφτομαι πώς ήμασταν πέρσι, τέτοια εποχή, χαίρομαι απίστευτα που φτάνουμε στο τέλος, οποιο κι αν είναι αυτό. Πάντως εγώ σκέφτομαι να πάω στο σχολείο να δω τις βαθμολογίες των εξετάσεων, να δω τις φίλες μου και να χαρούμε ή να κλάψουμε όλες μαζί (ελπίζω από την συγκίνηση επειδή θα τα έχουμε παει καλά και όχι επειδή δεν θα έχουμε γράψει καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θα ακουστεί περίεργο αλλά για μένα φέτος ήταν η καλύτερη σχολική χρονιά...
Θα μου λείψει κ το σχολείο λιγάκι. (μεγάλη κουβέντα λεω :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θα ακουστεί περίεργο αλλά για μένα φέτος ήταν η καλύτερη σχολική χρονιά...
Θα μου λείψει κ το σχολείο λιγάκι. (μεγάλη κουβέντα λεω :Ρ)

Συμφωνώ! Αν εξαιρέσεις την κούραση, και στα φροντιστήρια περνάμε πολύ ωραία, θα πούμε και καμιά βλακεία, θα γελάσουμε... Στο σχολείο λίγα άτομα θα μου λείψουν,και μάλιστα αυτοί οι λίγοι θα μου λείψουν πολύ, αλλά στα φροντιστήρια θα μου λείψουν όλοι, και οι καθηγητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δίνεις τεράστια ψυχική δύναμη σε όλους αυτούς που πρόκειται να γράψουν πανελλήνιες του χρονου και ετοιμάζονται σιγά σιγά για την καλοκαιρινή τους προετιμασεία :D

Ενώ η δικια μου η ψυχική δύναμη που δίνω σε δυο βδομάδες ειναι ανυπέρβλητη! Πολυ ανάμεικτα συναισθήματα. Ειμαι σαν χυμό. Πρωσωπικα τοσο εγω, όσο και οι συμμαθητες μου (καλά εντάξει εκτός απο έναν αχαρακτήριστο) δεν νιώθουμε έτοιμοι σε κανενα. Εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ελατε παιδια κουραγιο κ ψηλα το κεφαλι
τα ιδια περασαμε κ μεις
εγω 2 χρονιες σερι κιολας :P:P:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ενώ η δικια μου η ψυχική δύναμη που δίνω σε δυο βδομάδες ειναι ανυπέρβλητη! Πολυ ανάμεικτα συναισθήματα. Ειμαι σαν χυμό. Πρωσωπικα τοσο εγω, όσο και οι συμμαθητες μου (καλά εντάξει εκτός απο έναν αχαρακτήριστο) δεν νιώθουμε έτοιμοι σε κανενα. Εσείς;

Δεν ξέρω αν είδατε αυτή την εικόνα, την είχα ανεβάσει και πιο πριν, αλλά

ακριβώς έτσι νιώθω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Αυτό που περνάει το μισό χωριό από το σχολείο την μέρα των αποτελεσμάτων για να δει τι έγραψες πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Αυτό που περνάει το μισό χωριό από το σχολείο την μέρα των αποτελεσμάτων για να δει τι έγραψες πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή..
αυτο δε συμβαινει παντα
που να δεις τι γινεται οταν ανακοινωνονται οι βασεις :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είδατε αυτή την εικόνα, την είχα ανεβάσει και πιο πριν, αλλά

ακριβώς έτσι νιώθω :hehe:

Post #3465
Ειμαστε πολλοί τελικα που νιώθουμε ετσι! :P
Στις βασεις τουλάχιστον κατι θα γραφει. :P
Οπως πριν απο λιγα χρονια, που ήταν εδω δυο φίλοι και την ημέρα της ανακοίνωσης των βάσεων τους σταματάνε κατι παππούδες στο καφενείο και τους λενε: πως τα πήγατε ρε παλικάρια; Λέει ο ενας: Εγω θείο πέρασα στο: τεχνολογικό εκπαιδευτικό ίδρυμα τηλεπικοινωνιών και μπλα μπλα μπλα. Ενθουσιασμένοι οι παππούδες λενε μπράβο παλικάρι μου και εις ανώτερα και τα λοιπά. Γυρνάνε και λενε στον άλλον: εσυ τι περεσες; Ιατρικη λέει αυτός, και λενε οι παππούδες: ε ενταξει, καλο ειναι και αυτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ το παίρνω χαλαρά ίσως γιατί είμαι αισιόδοξη.
Δεν έχω σκεφτεί καν τι θα κάνω σε περίπτωση αποτυχίας. Δε θέλω. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ το παίρνω χαλαρά ίσως γιατί είμαι αισιόδοξη.
Δεν έχω σκεφτεί καν τι θα κάνω σε περίπτωση αποτυχίας. Δε θέλω. :Ρ

Oύτε εγώ έχω σκεφτεί... σκέφτομαι μόνο ότι θα περάσω στην δεύτερη επιλογή μου,ωραία, αλλά... εγώ άλλον στόχο είχα :( Δεν ξέρω τι θα κάνω...
Τέλος πάντων, με την κολλητή μου που δεν δίνει ήδη σκεφτόμαστε τις διακοπές, τώρα κοιτάμε σε διάφορα sites για δρομολόγια πλοίων για το καλοκαίρι! ε, είναι λιιιιιγο νωρίς, αλλά δεν πειράζει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Oύτε εγώ έχω σκεφτεί... σκέφτομαι μόνο ότι θα περάσω στην δεύτερη επιλογή μου,ωραία, αλλά... εγώ άλλον στόχο είχα :( Δεν ξέρω τι θα κάνω...
Τέλος πάντων, με την κολλητή μου που δεν δίνει ήδη σκεφτόμαστε τις διακοπές, τώρα κοιτάμε σε διάφορα sites για δρομολόγια πλοίων για το καλοκαίρι! ε, είναι λιιιιιγο νωρίς, αλλά δεν πειράζει :hehe:
Γιατί να μην περάσεις στην πρώτη σου επιλογή; Μην απελπιζεσαι.

Χαχα και γω αυτό κανω. Πρέπει να αποφασίσω αν θα πάμε δίπλα στο Ιόνιο ή Αιγαίο. Έχω προγραμματίσει όλο το καλοκαίρι. Δεν ξέρω αν τελικά θα κατάφερω τίποτα από όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Γιατί να μην περάσεις στην πρώτη σου επιλογή; Μην απελπιζεσαι.

Χαχα και γω αυτό κανω. Πρέπει να αποφασίσω αν θα πάμε δίπλα στο Ιόνιο ή Αιγαίο. Έχω προγραμματίσει όλο το καλοκαίρι. Δεν ξέρω αν τελικά θα κατάφερω τίποτα από όλα.

Aαααα, εμείς το είχαμε αποφασίσει από το περσινό καλοκαίρι χαχαχ :D Θα πάμε Σκόπελο, ίσως Σκιάθο και όλο το υπόλοιπο καλοκαίρι στο Πήλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Aαααα, εμείς το είχαμε αποφασίσει από το περσινό καλοκαίρι χαχαχ :D Θα πάμε Σκόπελο, ίσως Σκιάθο και όλο το υπόλοιπο καλοκαίρι στο Πήλιο.

Μια χαρά σας βρίσκω. ;)
Εγώ θα πάω σίγουρα Αθήνα . Και Κω που είναι φαντάρος ο αδερφός μου. :D
Με τις φίλες μου σκεφτόμαστε Λευκάδα ή Ζάκυνθο αν πάμε Ιόνιο.


Με τι ψυχολογια να διαβάσω τωρα;:Ρ πετάει το μυαλό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μια χαρά σας βρίσκω. ;)
Εγώ θα πάω σίγουρα Αθήνα . Και Κω που είναι φαντάρος ο αδερφός μου. :D
Με τις φίλες μου σκεφτόμαστε Λευκάδα ή Ζάκυνθο αν πάμε Ιόνιο.


Με τι ψυχολογια να διαβάσω τωρα;:Ρ πετάει το μυαλό μου

Eγώ όταν συζητάω για κάτι τέτοια με πιάνει μια περίεργη διάθεση να διαβάσω, δεν ξέρω γιατί :P μάλλον γιατί θέλω να τα πάω καλά για να απολαύσω πραγματικά τις διακοπές χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Eγώ όταν συζητάω για κάτι τέτοια με πιάνει μια περίεργη διάθεση να διαβάσω, δεν ξέρω γιατί :P μάλλον γιατί θέλω να τα πάω καλά για να απολαύσω πραγματικά τις διακοπές χαχα
Μακάρι να περάσουν γρήγορα αυτές οι 2 εβδομάδες.

Έχω μέρες να διαβάσω ορεξάτη. Αγγαρεία μου χει γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δεν ξερω το μισο βιβλιο αοδε/βιολογια.Οριστε ενας λογος για να νιωσετε καλυτερα :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top