Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ακούστε αυτό το τραγούδι --> https://www.youtube.com/watch?v=kD0AAEGBDT0 και ταυτόχρονα δείτε και αυτό --> https://www.inetfreaks.gr/panelladikes/

Πραγματικά, τρομακτικό..!

Έλα, πλακίτσα είναι, μην μασάτε αλάνια...πάμε γερά.!! :D :D
Έπρεπε να βάλεις ένα τραγούδι σε στυλ έχετε γεια βρυσούλες γιατί έτσι μας βλέπω τον ιούνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Έπρεπε να βάλεις ένα τραγούδι σε στυλ έχετε γεια βρυσούλες γιατί έτσι μας βλέπω τον ιούνιο...

Χαχαχαχα, μέσα στην αισιοδοξία είσαι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Aγχώθηκα τώρα. Πάω να κανω καμιά αντιπαραγώγιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατί βαριέμαι τόσο να διαβάσω έκθεση; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Άσχετο... Ισχύει ότι με ένα δικαιολογητικό κηδεμόνα μπορείς να δικαιολογήσεις δύο μέρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperMarioGR

Νεοφερμένος

Ο SuperMarioGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Άσχετο... Ισχύει ότι με ένα δικαιολογητικό κηδεμόνα μπορείς να δικαιολογήσεις δύο μέρες?

δύο μέρες σερί, ναι, αλλά γενικά μπορείς να δικαιολογίες και περισσότερες(όλες τις δικές μου στη γ' λυκείου οι δικοί μου τις δικαιολόγησαν).;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
δύο μέρες σερί, ναι, αλλά γενικά μπορείς να δικαιολογίες και περισσότερες(όλες τις δικές μου στη γ' λυκείου οι δικοί μου τις δικαιολόγησαν).;)

Και αν είναι παρασκευή και Δευτέρα ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Παιδια ξαναδινω πανελληνιες φετος. Ποτε ξεκινανε οι δηλωσεις κωδικων για το μηχανογραφικο; Οταν γραφτηκα για τις πανελληνιες τον Φεβρουαριο, μου ειπαν στο σχολειο μεσα στον Απριλιο. Ξερει κανεις τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria Hislop

Νεοφερμένος

Η Victoria Hislop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Συγνωμη. Δεν κανουμε μηχανογραφικό μετα τα αποτελεσματα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδια ξαναδινω πανελληνιες φετος. Ποτε ξεκινανε οι δηλωσεις κωδικων για το μηχανογραφικο; Οταν γραφτηκα για τις πανελληνιες τον Φεβρουαριο, μου ειπαν στο σχολειο μεσα στον Απριλιο. Ξερει κανεις τιποτα;

να παρακολουθεις τυχον ανακοινωσεις που βγαζει το υπουργειο για τον κωδικο

εδω βγαινουν παντα οι ανακοινωσεις
https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-panellhnies/panellhnies.html

στο λυκειο που πηγα εγω δεν μου ειπαν τιποτα, βασικα ακομα και για το καρτελακι εγω τους ρωτησα και μου ειπαν να παρω ... το παλιο. μιλαμε τωρα για 11 χρονια πριν :worry: οποτε παρακολουθω ανακοινωσεις και κανω τις ενεργειες μου. περισυ παντως βλεπω ηταν μεσα-τελος απριλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατί το παλιό καρτελάκι; Εμάς μας είπαν θα έχουμε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γιατί το παλιό καρτελάκι; Εμάς μας είπαν θα έχουμε άλλο.

δεν εχω ιδεα! εννοειται πως θα βγαλω αλλο.. καταρχας δεν εχω το παλιο προφανως και κατα δευτερον ειμαι σιγουρη οτι χρειαζεται καινουργιο.. ε περιμενω τις ημερομηνιες να παω να παρω και το καρτελακι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ρε συ δλδ εγώ πέρσι μπορεί να το είχα σκίσει από τα νεύρα μου δλδ δεν θα μπορώ να δώσω πανελλήνιες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Παιδιά το μηχανογραφικό πάντα μετά τα αποτελέσματα το κάνουμε , το καρτελάκι για τις Πανελλήνιες θα είναι καινούριο 1-2 εβδομάδες πριν την έναρξη Πανελληνίων το παίρνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδιά το μηχανογραφικό πάντα μετά τα αποτελέσματα το κάνουμε , το καρτελάκι για τις Πανελλήνιες θα είναι καινούριο 1-2 εβδομάδες πριν την έναρξη Πανελληνίων το παίρνουμε!

εμεις λεμε για τον κωδικο που πρεπει να παρεις, οχι για το μηχανογραφικο, περισυ τουλαχιστον ειχαν βγει ημερομηνιες μεσα-τελη απριλη.
βεβαια ειδα τωρα οτι ειχε δοθει παραταση μεχρι τελος ιουνη αλλα οπως και να εχει αν βγουν ημερομηνιες απριλη-μαη εγω θα παω τοτε για να ειμαι σιγουρη, γιατι να το ρισκαρω?
οσο για το καρτελακι αφου τους ειπα οτι βεβαια δεν το εχω κρατησει 11 χρονια, τελικα μου ειπαν να παω μετα το πασχα, ωστοσο τσεκαρω τις ανακοινωσεις γιατι δεν τους εχω και πολλη εμπιστοσυνη.
αλλο ενα παιδι που ειναι καθε μερα στο σχολειο και αλλο οι αποφοιτοι που μπορουμε να χασουμε κατι σημαντικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ρε παιδια θυμάστε μια αίτηση που είχαμε κάνει τον Φεβρουάριο σχετικά με τί μαθήματα θα δώσουμε πανελλαδικά κλπ; Ε λοιπόν εγώ την έχασα και δεν ξέρω που είναι; Θα μου δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα στο μέλλον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ούτε εγώ ξερω που την έχω.:Ρ έχουν αντίγραφο νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ούτε εγώ ξερω που την έχω.:Ρ έχουν αντίγραφο νομίζω.
Όντως έχουν αντίγραφο αλλά και να μην την έχεις δεν υπάρχει πρόβλημα!Στο δίνουν μήπως τυχόν προκύψει κάποιο πρόβλημα και δεν μπορέσεις να συμμετάσχεις στις πανελλήνιες!Κατά τ'αλλά είναι εντελώς άχρηστο..κι εγώ χαμένο το'χω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Άσχετο... Ισχύει ότι με ένα δικαιολογητικό κηδεμόνα μπορείς να δικαιολογήσεις δύο μέρες?

ναι ισχυει αυτό κάνω και εγώ:D:D:D
αλλά για παρασκευη και δευτέρα δεν νομίζω(όμως δεν ξέρω αν είναι ρώτα τους καθηγητές σου):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Eγώ νομίζω ότι γίνεται να δικαιολογήσεις παρασκευή και δευτέρα..

Πώς σας φαίνεται που μπαίνει ο Απρίλιος αύριο;;;;; Πλησιάζουμε... :book: :book: Καλά, πώς περνάει έτσι ο καιρός;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top