[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω ειχα μεχρι 2 μορια αποκλιση, ακομα και στην εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Μόνο εγώ είχα ως μεγαλύτερη απόκλιση τα 5 μόρια στην Φυσική;; Στο ΑΕΠΠ πχ είχαν μόνο ένα μόριο διαφορά (96-97)
Είχα 4 μαθηματικά και 6 έκθεση το μεγαλύτερο σε απόκλιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εγώ είχα έκθεση 88 και 76! Μακάρι να πήγαινε σε τρίτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ είχα ένα μόριο απόκλιση στα μαθηματικά και ένα στη φυσική.Εκθεση το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
1 μόριο στην έκθεση, 4 στη φυσική κατεύθυνσης, 7 στα μαθηματικά γενικής.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ενας φιλος μου ειχε 28 (!) μορια αποκλιση στην εκθεση. Για ονομα του Θεου και της Παναγιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγω ειχα 12 μορια αποκλιση μεταξυ 1ου και 2ου βαθμολογητη. Αλλα δεν πηγε σε τριτο...Στα ποσα παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Στα 13...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason20

Νεοφερμένος

Ο Jason20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είχα της εξής βαθμολογίες:

Έκθεση: 13,8
Βιολογία ΓΠ: 18,3 (είχα βάλει δευτερογενής ανοσοβιολογική απόκριση, μην ρωτατε γιατι :P )
Μαθηματικά Κ : 18,6
ΑΕΠΠ : 16,6
Φυσική Κ : 16,7
ΑΟΔΕ : 19,7

Συνολικός βαθμός στο 2ο και 4ο πεδίο 17857. Ελπίζω να περάσω στην πρωτη μου επιλογή που είναι το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών στην Πάτρα που πέρυσι είχε 16900. Όπως φαίνεται με έφαγε η έκθεση :redface: Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν την επόμενη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ είχα έκθεση 88 και 76! Μακάρι να πήγαινε σε τρίτο!
Είχα ακριβώς τις ίδιες βαθμολογίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα περιπου 17 χιλιαδες δυστυχως ομως δεν πιανω τη νομικη.Οι γονεις μου με πιεζουν για να ξαναδωσω αλλα δε θελω να ξαναπερασω αλλη μια τετοια χρονια.Σκεφτομαι να βαλω πρωτη επιλογη πολιτικων επιστημων επειδη διαβασα οτι οι αποφοιτοι αυτης της σχολης μπορουν να εισαχθουν μεσω κατακτηριων στο τριτο ετος της νομικης.Ειναι σιγουρο ομως οτι γινεται αυτο?

οφειλω να στο πω.
αν μπεις σε αυτην την σχολη και συζητησεις με τους συμφοιτητες σου θα διαπιστωσεις οτι μεγαλο ποσοστο εχει το ιδιο σχεδιο. τους λενε να μπουν εκει και μετα να δωσουν κατατακτηριες για νομικη. κατατακτηριες για νομικη δεν εχουν δικαιωμα να δωσουν μονο οι των πολιτικων επιστημων αλλα καθε αποφοιτος αει η τει. και οταν λεω καθε εννοω καθε. αν θα εχεις κουραγιο μετα απο 4-5 χρονια που θα βγαλεις την σχολη να διαβασεις για να μπεις στην νομικη και αν θα εχεις κουραγιο να κατσεις αλλα τοσα χρονια σε μια σχολη ειναι δικο σου θεμα.
δεν βρισκεις πιο λογικο να κατσεις να ξεσκιστεις μια χρονια ακομα για να μπεις στην σχολη που θες απο το να βγαλεις μια αλλη και μετα να δωσεις απαιτητικοτατες και ανταγωνιστικοτατες εξετασεις για να μπεις στην σχολη που οντως θες;
επισης πολυ αμφιβαλλω οτι σε βαζουν σε ανωτερο εξαμηνο, λογικα σε βαζουν στο β οπως ολους, ισως να σου αναγνωρισουν καποια μαθηματα περα απο αυτα που εδωσες στις κατατακτηριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Χτες το είχα για σίγουρο, αλλά τώρα με έπιασε το άγχος μήπως ανεβούν τόσο πολύ... Με 19299 για ιατρική ΑΠΘ είναι σίγουρο ή παίζεται ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Χτες το είχα για σίγουρο, αλλά τώρε με έπιασε το άγχος μήπως ανεβούν τόσο πολύ... Με 19299 για ιατρική ΑΠΘ είναι σίγουρο ή παίζεται ακόμα?

είναι αρκετά πολλά τα μόρια ρρ συ...αν δν μπείτε και εσείς με τέτοια μόρια ποιος θα μπει στην ιατρική!το έχεις σίγουρο για απθ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POSITIVE

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Σε περίπτωση προφορικής εξέτασης, το να συγκεντρώσει κανείς πολύ υψηλή βαθμολογία (19500+) παρουσιάζει την ίδια δυσκολία με την γραπτή εξέταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T.J

Νεοφερμένος

Ο T.J αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βιολογία Γ.Π 18,7 ( 91 ο 1ος και 96 ο 2ος, που τα βρήκαν τα 5 μόρια στη βιολογία γενικής δεν ξερω )
Βιολογία ΚΑΤ 18
Μαθηματικα. 14
Έκθεση. 15,5(η μεγαλύτερη απογοήτευση )
Φυσικη. 16,5
Χημεια ΚΑΤ. 17

Στο 3ο πεδίο που με ενδιαφέρει συγκεντρωσα 17370 μόρια,καθόλου ευχαριστημένος ,τζάμπα τοσο διάβασμα .
Επομένως δεν πιάνω ιατρικές,μετά σκοπεύω να δηλώσω φαρμακευτικές(άμα πέσουν οι βασεις ισως τις πιάσω ).
Αυτο που θελω να ρωτήσω ειναι μετά να δηλώσω βιολογικό(δεν με ενδιαφέρει και πολυ η ερευνα ) ή φυσικοθεραπεια;;;;;
Βέβαια μπορει να δώσω του χρόνου αλλα θελω να ξερω τι νομίζετε πως ειναι καλύτερο ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εγω επιασα το υψηλοτερο που περιμενα και ειμαι πολυ χαρουμενη! Ας περασουμε οπου θελουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Επιτέλους ήρθε η ώρα να κοκορευτώ για τα κατορθώματά μου και να ενισχύσω την ήδη παραφουσκωμένη ιδέα για τον εαυτό μου :

Χημεία 19.1
Βιολογία 18.6
Μαθηματικά 18.5
Φυσική 17.5
Έκθεση 18.4
Μαθηματικά γ 19.8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top