[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Στα παιδια που δεν αριστευσαν δεν αξιζουν συγχαρητηρια? στο πηγαδι κατουρησαν?

Αγαπητή Μανταλένα, μην ξεχνας ότι είμαι ένας υποψήφιος ο οποιος έχει φάει τη πίκρα με το κουτάλι. Έδωσα τη πρώτη φορά, απέτυχα, πέρασα στο ΤΕΙ Σερρών. Έδωσα δέυτερη φορά, πέτυχα τους στόχους μου. Οσοι λοιπόν δεν άγγιξαν τους στόχους τους, στη καλύτερη περίπτωση, αν έχουν τα ψυχικά αποθέματα, να ξαναδώσουν, ειδάλλως η ζωή συνεχίζεται και είναι πολύ μικρή να κλαίμε και να κακομοιριάζουμε. Η καλή τύχη σε βρίσκει εκεί που δεν το περιμένεις. Αν κλείσει μια πόρτα, δεν σημαίνει ότι οι άλλες πόρτες είναι ερμητικά κλειστές, ή ότι η πόρτα που χτυπάς δεν πρόκειται να ανοίξει ποτέ.

Χαιρετισμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Αγαπητή Μανταλένα, μην ξεχνας ότι είμαι ένας υποψήφιος ο οποιος έχει φάει τη πίκρα με το κουτάλι. Έδωσα τη πρώτη φορά, απέτυχα, πέρασα στο ΤΕΙ Σερρών. Έδωσα δέυτερη φορά, πέτυχα τους στόχους μου. Οσοι λοιπόν δεν άγγιξαν τους στόχους τους, στη καλύτερη περίπτωση, αν έχουν τα ψυχικά αποθέματα, να ξαναδώσουν, ειδάλλως η ζωή συνεχίζεται και είναι πολύ μικρή να κλαίμε και να κακομοιριάζουμε. Η καλή τύχη σε βρίσκει εκεί που δεν το περιμένεις. Αν κλείσει μια πόρτα, δεν σημαίνει ότι οι άλλες πόρτες είναι ερμητικά κλειστές, ή ότι η πόρτα που χτυπάς δεν πρόκειται να ανοίξει ποτέ.

Χαιρετισμούς.

Δε διαφωνω απλα ολα τα παιδια φετος που εκανα μεγαλη προσπαθεια αξιζουν ενα μπραβο, οχι αυτοι που επιασαν 19+ . Με αυτη την εννοια το ειπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Δε διαφωνω απλα ολα τα παιδια φετος που εκανα μεγαλη προσπαθεια αξιζουν ενα μπραβο, οχι αυτοι που επιασαν 19+ . Με αυτη την εννοια το ειπα :)

Αλίμονο, ο καθέ ένας έδωσε ο,τι καλύτερο είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Αυτές οι απόψεις οτι τα πεδία αποτελούνται αποκλειστικά απο νομική/ψυχολογία, ιατρική, Πολυτεχνείο και ΟΠΑ, ειναι κρίμα να εκφράζονται ακόμα απο τους ίδιους τους μαθητές. Καλα οι κολλημένοι ενήλικες που θέλουν απλώς να πουν στην κυρα μαρικα τη γειτόνισσα οτι η κόρη πέρασε νομική. Καλα η γιαγιά σου. Αλλά 18 χρόνων παιδιά να γειωνουμε τόσο οτιδήποτε δεν ειναι παραδοσιακά υψηλόβαθμη/prestigious σχολη ειναι πραγματικά κρίμα. Δηλαδή εγω που πιάνοντας ψυχολογία θα βάλω κατι "κατώτερο", τι; Είμαι χαμένη απο χέρι; Να παω να αυτοκτονήσω απο τώρα;

Ράνια, φιλικά, θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να απεμπολησεις λίγο αυτή την αντίληψη οτι μετα τη ψυχολογία το χάος και να ψάξεις. Πολυ. Στο 1ο πεδίο δεν έχουμε τόσες σχολές όσες πιθανόν τα αλλα, αυτο όμως δε σημαίνει οτι με τα μορια που έβγαλες δεν περνάς σε καλη σχολη. Ψαξτο και μη πας κατευθείαν για δεύτερη χρονιά γιατι δεν είμαι σίγουρη αν η νομικη/ψυχολογία ειναι αυτο που πραγματικά θέλεις. Και μονο το οτι αναφερθηκες στις δυο πιο υψηλόβαθμες σχολές με σειρά μορίων μου δίνει την εντύπωση οτι είσαι υπερβολικά επηρεασμένη απο τρίτους. Ψάξε τι θέλεις εσυ και τι προσφέρει η κάθε σχολη. Α, και μην εκμηδενιζεις το αποτέλεσμα σου, μονο αμελητέο δεν ειναι. Καλη τύχη ο,τι και να κανεις.

Δεν θα σου πω πως έχεις άδικο.Σίγουρα υπάρχουν κι αυτοί που επιλέγουν υψηλόβαθμες σχολές για την κοινωνική καταξίωση ή την κυρά Μαρίκα την γειτόνισσα.Σκεφθείτε όμως πως υπάρχουν κι αυτοί για τους οποίους η νομική,η ψυχολογία ή η ιατρική είναι όνειρο ζωής.Είτε από άποψη σπουδών,είτε από ανάγκη για να κατακτήσεις την επαγγελματική σταδιοδρομία που επιθυμείς.Συγχαρητήρια πάντως για την επιτυχία σου.Εύχομαι ολόψυχα καλή τύχη στη ζωή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChristinaZck

Νεοφερμένος

Η ChristinaZck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Φυσικά και δεν υποστήριξα οτι όλοι επιλέγουν υψηλόβαθμες σχολες για λόγους κοινωνικής καταξίωσης. Γνωρίζω πως ειναι να εχεις ένα όνειρο, να θέλεις μονο μια συγκεκριμένη σχολη. Ωστόσο, πηγαίνοντας σε θεωρητικό φροντιστήριο σε ένα απο τα "καλα" τμήματα γνώρισα παιδιά που θα συμπληρώσουν μηχανογραφικο ως εξής: νομικη, ψυχολογία, φιλολογία, ιστορικό αρχαιολογικό, ΜΜΕ. Επιτρεψε μου λοιπόν να εχω αμφιβολίες για το κατα ποσο αυτές οι 5 εντελώς διαφορετικού αντικειμένου σχολες ειναι το όνειρο τους. Σε τέτοιου είδους φαινόμενα αναφερόμουν, φυσικά, και οχι σε όσους έχουν όνειρο και το κυνηγούν. Οπότε υποθέτω πως σε γενικές γραμμές συμφωνούμε. Σ'ευχαριστω και εύχομαι κάθε επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Φυσικά και δεν υποστήριξα οτι όλοι επιλέγουν υψηλόβαθμες σχολες για λόγους κοινωνικής καταξίωσης. Γνωρίζω πως ειναι να εχεις ένα όνειρο, να θέλεις μονο μια συγκεκριμένη σχολη. Ωστόσο, πηγαίνοντας σε θεωρητικό φροντιστήριο σε ένα απο τα "καλα" τμήματα γνώρισα παιδιά που θα συμπληρώσουν μηχανογραφικο ως εξής: νομικη, ψυχολογία, φιλολογία, ιστορικό αρχαιολογικό, ΜΜΕ. Επιτρεψε μου λοιπόν να εχω αμφιβολίες για το κατα ποσο αυτές οι 5 εντελώς διαφορετικού αντικειμένου σχολες ειναι το όνειρο τους. Σε τέτοιου είδους φαινόμενα αναφερόμουν, φυσικά, και οχι σε όσους έχουν όνειρο και το κυνηγούν. Οπότε υποθέτω πως σε γενικές γραμμές συμφωνούμε. Σ'ευχαριστω και εύχομαι κάθε επιτυχία.

Έχεις δίκαιο,φυσικά συναντάμε και τέτοιες περιπτώσεις.Άλλοι περνάνε τυχαία και άλλοι πασχίζουν με κάθε μέσο κόντρα σε κάθε αντιξοότητα για το καλύτερο.Βέβαια όταν εννοώ τυχαία, εννοώ χωρίς να είναι αυτό που πραγματικά φανταζόντουσαν.Εν τέλει,οι δυσκολίες είναι για τους ανθρώπου και για να ξεπερνιούνται.Πάντως,μιλώντας εκ πείρας πλέον μπορώ με κάθε βεβαιότητα να υποστηρίξω πως το τρέχον εξεταστικό σύστημα δεν δίνει σε όλους ίσες ευκαιρίες..............όπως υποστήριξες σε γενικές γραμμές συμφωνούμε και σ'ευχαριστώ κι εγώ για την ευχή σου.Να'σαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Γιατι 18-20 γενικά παρεμπιπτόντως ; Πιο έξυπνη κίνηση θα ηταν πχ η προσθήκη μιας παραπάνω κλάσης 18.9- 20 + δήλωση κατεύθυνσης, για να δούμε πόσοι απο το ischool ( που ενδιαφέρονται και συμμετέχουν )πανε ιατρική/ΕΜΠ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Γιατι 18-20 γενικά παρεμπιπτόντως ; Πιο έξυπνη κίνηση θα ηταν πχ η προσθήκη μιας παραπάνω κλάσης 18.9- 20 + δήλωση κατεύθυνσης, για να δούμε πόσοι απο το ischool ( που ενδιαφέρονται και συμμετέχουν )πανε ιατρική/ΕΜΠ .

Γιατι εσύ δηλαδή πιστεύεις πως το 18-20 είναι το μεγαλύτερο ποσοστό (σε λιγο θα ειναι ισο με το αθροισμα όλων των άλλων μαζί!)

ischool is trolling you
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Γιατι εσύ δηλαδή πιστεύεις πως το 18-20 είναι το μεγαλύτερο ποσοστό (σε λιγο θα ειναι ισο με το αθροισμα όλων των άλλων μαζί!)

ischool is trolling you

Αυτά τα polls είναι τέρμα άκυρα, κρίνοντας εκ των στατιστικών. Ψήφισα αρχικά, όμως αφαίρεσα την ψήφο μου αργότερα όταν είδα πως δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα ούτως ή άλλως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ι ΑΜ CLEVER

Νεοφερμένος

Ο Ι ΑΜ CLEVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδια μπηκα και εγω σε αυτο το αξιολογο φορουμ για να μοιραστω την χαρα μου για την επιτυχια μου.Εβγαλα 19,628 μορια και ελπιζω να πιανω την ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ την σχολη των ονειρων μου.Ευχομαι σε ολους επιτυχια.
Υγ, μην βιαζεστε να με κρινετε δεν μπηκα μονο και μονο για να περηφανευτω για τον βαθμο.Αλλωστε ποιος το κανει αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γεια σας παιδια μπηκα και εγω σε αυτο το αξιολογο φορουμ για να μοιραστω την χαρα μου για την επιτυχια μου.Εβγαλα 19,628 μορια και ελπιζω να πιανω την ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ την σχολη των ονειρων μου.Ευχομαι σε ολους επιτυχια.
Υγ, μην βιαζεστε να με κρινετε δεν μπηκα μονο και μονο για να περηφανευτω για τον βαθμο.Αλλωστε ποιος το κανει αυτο;
Ισως αυτος που θα εβαζε για νικναμε το I AM CLEVER




Γτ μπηκες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Γεια σας παιδια μπηκα και εγω σε αυτο το αξιολογο φορουμ για να μοιραστω την χαρα μου για την επιτυχια μου.Εβγαλα 19,628 μορια και ελπιζω να πιανω την ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ την σχολη των ονειρων μου.Ευχομαι σε ολους επιτυχια.
Υγ, μην βιαζεστε να με κρινετε δεν μπηκα μονο και μονο για να περηφανευτω για τον βαθμο.Αλλωστε ποιος το κανει αυτο;

I AM CLEVER :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ι ΑΜ CLEVER

Νεοφερμένος

Ο Ι ΑΜ CLEVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ισως αυτος που θα εβαζε για νικναμε το I AM CLEVER




Γτ μπηκες?:hmm:
Για την χαρα της ομορφης παρεας του ischool:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quibrick

Νεοφερμένος

Ο Quibrick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
17050 στο 4ο.

Ας ελπισουμε να μην ανεβουν 500 μορια οι Πολιτικοι Μηχανικοι στο ΑΠΘ και να τους πιασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
16700 μορια, αντε να δουμε πιανω κανενα ΗΜΜΥ η παμε για δευτερη φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quibrick

Νεοφερμένος

Ο Quibrick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Βολου σιγουρα πιανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
και κρητης λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Γεια σας παιδια μπηκα και εγω σε αυτο το αξιολογο φορουμ για να μοιραστω την χαρα μου για την επιτυχια μου.Εβγαλα 19,628 μορια και ελπιζω να πιανω την ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ την σχολη των ονειρων μου.Ευχομαι σε ολους επιτυχια.
Υγ, μην βιαζεστε να με κρινετε δεν μπηκα μονο και μονο για να περηφανευτω για τον βαθμο.Αλλωστε ποιος το κανει αυτο;

Χλωμό το κόβω. Ο Χρηστάρας έκανε μια στατιστική ανάλυση προηγουμένως και υπολογίσε ότι η χαμηλότερη Ιατρική θα κυμανθεί στα 19.700-19.750, αναλόγως τις επιπτώσεις που θα έχει η αύξηση των θέσεων. Μάλλον θα χρειαστεί να συμβιβαστείς με Οδοντιατρική σε κάποιο περιφερειακό τμήμα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anthoula11

Νεοφερμένος

Η anthoula11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά καίγομαι για 3 τμηματα κοινωνικής ανθρωπολογίας,κοινωνικής πολιτικής στο πάντειο και αισθητικής τει αθήνας. Έχω 14300 στο 1ο και 13300 στο 3ο .Πιάνω κάτι από τα δύο πεδία? Απαντήστε όποιος μπορεί γτ είμαι απελπισμένη γτ δίνω για 2η χρονιά:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Για το 5ο πεδίο δεν έχει ειπωθεί καμια πρόβλεψη;Τίποτα για ασοεε πχ οδε έχουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top