[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους και για τα ειδικά :clapup:

Ελεύθερο σχεδιο 15,7, γενικά δυσκολο να βάλουν μεγάλους βαθμους οποτε είμαι ικανοποιημένη
Γραμμικο σχεδιο 17,8, 85 και 93!! Δεν το περίμενα!! :clapup:

Μαζί με τα σχεδια, 20.879!!! :D

Πολλά πολλά συγχαρητήρια Βάσια!!!

ισπανικα: 98 100 19,8 :clapup::clapup::clapup:
μορια για ισπανικη μαζι με ειδικο: 19137 :clapup: :clapup: :D ενταξει νομιζω πως μπορω να χαλαρωσω:P


παιδια συγχαρητηρια και για τα ειδικα!!! :D παντα επιτυχιες!

Μπράβοο σου!!!Ισπανική Φιλολογία θες;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ισπανικα: 98 100 19,8 :clapup::clapup::clapup:
μορια για ισπανικη μαζι με ειδικο: 19137 :clapup: :clapup: :D ενταξει νομιζω πως μπορω να χαλαρωσω:P


παιδια συγχαρητηρια και για τα ειδικα!!! :D παντα επιτυχιες!

Συγχαρητηριαα!!
φαινεται οτι εχεις τρελη αγαπη για τα ισπανικαα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DimiLovemi

Νεοφερμένος

Ο DimiLovemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
wow πολυ καλα τα πηγες γραμμικο!!!συγχαρητηρια! εγω 12,1 και ελευθερο 17,3 ..στο γραμμικο οι βαθμολογητες μου εβαλαν 53 και 68 και ο αναβαθμολογητης 43!!! ΠΕριμενα λογω δυσκολειας του θεματος χαμηλο βαθμο αλλα οχι τοσο.. Επρεπε να δειξουν παραπανω επιεικεια.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
γερμανικα δεν εδινε κανεις φετος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τέλεια. 17 ελεύθερο, 9 γραμμικό. Μόνο ενταντικά έκανα, αλλά και πάλι τρελή απογοήτευση. Κουφάλα γραφιστική θα τα ξαναπούμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Κιεγω χαλια στα σχεδια : 13,3 ελεύθερο και 13,7 γραμμικό:( :mad:Δεν ξερω γιατι, περίμενα παραπάνω:/:
Γάλλικά 16,2 και Αγγλικά 16,6. Ουτε και αυτό το περίμενα γιατί δε διάβασα τίποτα. Μακάρι να γινόταν να τα αντιστρέψω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
γερμανικα δεν εδινε κανεις φετος? :P

Χαχ εγώ έδωσα και αγγλικά και γερμανικά. Για το μεν είχα κάνει μια έκθεση όλο το χρόνο και κάτι ασκήσεις το Πάσχα. Την προηγούμενη σε δυο ώρες έβγαλα τη γραμματική. Για το δε διάβασα κυριολεκτικά από τις 5-9 την προηγούμενη και στη χρονιά είχα κάνει μόνο 4 εκθέσεις.
Έδωσα δηλαδή για πλάκα.
Αγγλικά - 16
Γερμανικά - 14,4
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ρε παιδες εσεις που δωσατε αγγλικα ειχατε κανιε προετιμασια και αν ναι ποσο καιρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ρε παιδες εσεις που δωσατε αγγλικα ειχατε κανιε προετιμασια και αν ναι ποσο καιρο?

Εγω εκανα μια ωριτσα την βδομαδα απο το καλοκαιρι.... σταματησα απο Απριλη για να αφοσοιωθω στα αλλα μαθηματα και οταν ηρθε η ωρα να δωσω και το ειδικο ξαναρχισα. Τωρα βεβαια συνειδητοποιησα οτι ηταν περιττο που ειχα ξεκινησει απο τοσο νωρις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChristinaZck

Νεοφερμένος

Η ChristinaZck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδες εσεις που δωσατε αγγλικα ειχατε κανιε προετιμασια και αν ναι ποσο καιρο?

Εγω έκανα όλη τη χρονια 1 ωρα/εβδομάδα στο φροντιστήριο ως το τέλος Μαρτίου/αρχές Απριλίου. Δεν ηταν σε καμία περίπτωση απαραίτητο, σε γενικές γραμμές η μια αυτη ωρα ηταν για μένα ωρα χαλάρωσης μετα απο 7ωρο σχολειο και 4ωρο φροντ. Η δουλειά που απαιτείται εξαρτάται απτο επίπεδο κάθε μαθητή αλλα γενικά πιστεύω ενα βιβλίο με κάποια κείμενα κ λίγες ασκήσεις γραμματικής για "φρεσκάρισμα" ειναι αρκετό. Υπάρχουν αρκετά στην αγορά για το format των πανελλαδικών και σε κάποια φροντιστήρια τα δίνουν στους μαθητές. Και φυσικά να λύσει κανεις τα προηγούμενα θέματα 2010-2014 για να δει πως ειναι.

Μιας κ το θέμα ειναι για βαθμούς:
Αγγλικα 97/94 -> 19.1
Με συντελεστή 1 εχω 20,067 με συντελεστή 2 21.977. Επιτέλους μπορω να χαλαρώσω τελείως αφού ειμαι 2.526 μορια πάνω απτη βαση της σχολής που θέλω (ΔΕΣ) :D
Καλα αποτελεσματα σε όλους :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top