[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Δεν πας για 3ο πεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
(Έλεγα μόνο Μαθηματικό ΕΚΠΑ αλλά ο μαθηματικός μου κατάφερε να με κάνει να έχω αμφιβολίες :P )
Έλα και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που θέλω μαθηματικό αν και μπορώ καλύτερα.Και μένα τα ίδια μου έλεγαν σήμερα,για πολυτεχνείο και τέτοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

φ. Ιατρικής

Νεοφερμένος

Ο φ. Ιατρικής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Nah, δεν με νοιάζουν οι ιατρικές κλπ :P

Να το σκεφτείς καλά μην απορρίπτεις τοσο εύκολα την ιατρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalina

Νεοφερμένος

Η natalina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εαν εχουμε δωσει δευτερη φορα στον προφορικο βαθμο ισχυει ο περσινος ????:worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εκθεση : 16
Βιολογια Κατ. : 19.7
Μαθηματικα : 19.3
Φυσικη : 19.2
Χημεια : 19
Βιολογια Γεν. : 19

3ο πεδίο : 19.109 :D
Παρα πολυ χαρούμενος.Συγχαρητηρια και σε ολα τα παιδια που αριστευσαν. Ευχομαι τα καλυτερα σε ολους σας.
Με αυτα τα μορια λογικα μπαίνω ιατρικη απθ, έτσι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
(Έλεγα μόνο Μαθηματικό ΕΚΠΑ αλλά ο μαθηματικός μου κατάφερε να με κάνει να έχω αμφιβολίες :P )
Παιδιά, ό,τι θέλετε, μόνο ό,τι εσείς θέλετε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Θα σου πω κάτι με την εμπειρία από το στάδιο που δεν έχετε ακόμη περάσει. Στη φάση που είσαι, σε "ενοχλεί" η αδικία γιατί να μην γράψω λίγο καλύτερα για να περάσεις Βιολογία ή κάπου «ανώτερα», ενώ μπορεί να περάσεις Χημικό, όπως λες. Στη φάση των μετέπειτα ετών, η λογική αυτή είναι μια ανάμνηση από το παρελθόν σου. Από την εφηβική ηλικία που θα μείνει εκεί. Από τον Σεπτέμβριο και τους επόμενους Σεπτέμβριους θα μιλάς υπό άλλα δεδομένα. Θα σε απασχολούν άλλα πράγματα, περισσότερο υπαρκτά και άμεσα συσχετιζόμενα με το μέλλον σου, τη ζωή σου. Ναι μεν τα μόρια μπορεί να καθορίζουν μια είσοδο αλλά περισσότερο μετράει το ταξίδι ...προς την διάρκεια της ζωής. Φρόντισε να αποκομίσεις όσα περισσότερα μπορείς, να γίνεις καλή σ' αυτό που (θα) κάνεις. Δεν μπορείς να ξέρεις πως θα σε ανταμείψει η τωρινή επιλογή σου και αν...ήταν αλλιώς, να είχες κάνει κάτι άλλο. Σενάριο είναι αυτό. Πορεύσου με δεδομένα και όχι με υποθετικά σενάρια. Πολλοί άνθρωποι που δεν πέρασαν στην 1η επιλογή των 17-18 ετών τους, πέτυχαν πολλά στη ζωή τους αναθεωρώντας, κάνοντας τη δουλειά τους σαν να είναι η 1η επιλογή τους για όλη τους τη ζωή όμως. Ξέρεις πόσοι λένε στα 17 για πρώτη επιλογή ...και στο 3ο έτος, που επέρχεται η ρουτίνα των σπουδών-εξετάσεων, αναθεωρούν εκ βαθέων; Αρκετοί.

Το «δηλώνω Ιατρική» γιατί έτσι, επειδή θέλω να προσφέρω (έτσι μου είπαν να λέω, λες και η κάθε επιστήμη είναι αντικοινωνική), ισοδυναμεί με το «οι προσδοκίες μου σταματούν μέχρι το ότι έγινα φοιτητής». Σκέψου που θες να ανήκεις. Ο έρωτας χτίζεται καθημερινά. Έτσι είναι μια επιστήμη. Μια σε ξενερώνει, μια βαριέσαι και μια θα νιώθεις ερωτευμένη.

Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία στους στόχους σου πλέον! Αν δεν το έχεις καταλάβει, είσαι φοιτήτρια πλέον. Αυτό σημαίνει ότι αρχίζεις και γίνεσαι υπεύθυνη του εαυτού σου. :)

Ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια . Εύχομαι να με ακολουθούν στη μετέπειτα πορεία μου !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigBang0000

Νεοφερμένος

Ο BigBang0000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εκθεση 13,4
ΜΚ 19,1
ΦΚ 19,6
ΒΚ 18,6
ΧΚ 18,9
ΜΓ 20

2ο και 4ο=>18,741 αλλα δεν ξερω αν πιανω μηχανολογων εμπ.. :((((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna96

Νεοφερμένος

Η konna96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εκθεση: 17.5
βιολογια γενικης: 19.8
μαθηματικα κατ: 18.8
βιολογια κατ :19.1
χημεια :18.9
φυσικη κατ:19.8
3o πεδιο 19.290 και 2ο 4ο :19.313...ιατρικη θεσσαλονικης την πιανω λετε? :/ .. ή να βαλω πολυτεχνικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εκθεση: 17.5
βιολογια γενικης: 19.8
μαθηματικα κατ: 18.8
βιολογια κατ :19.1
χημεια :18.9
φυσικη κατ:19.8
3o πεδιο 19.290 και 2ο 4ο :19.313...ιατρικη θεσσαλονικης την πιανω λετε? :/ .. ή να βαλω πολυτεχνικες?

τι σχεση εχουν μεταξυ τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
τι σχεση εχουν μεταξυ τους

Προφανώς είναι υψηλόβαθμες και έχουν "κύρος".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d.jason

Νεοφερμένος

Ο d.jason αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Όταν λέμε η άνοδος θα είναι μεγαλύτερη σε όλα τα περιφερειακά τμήματα όσον αφορά το 4ο πεδίο, μπορεί να ξεπεράσει και τα 1000 μόρια;Δηλαδή μια Πολυτεχνική σχόλη της Κοζάνης ή της Ξάνθης που συνήθως δεν προτιμώνται από τους μαθητές πόσο μπορεί να ανέβει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsirko77

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αεππ:16.8
Αοδε:17.3
Μαθ. Γεν. :17.2
Μαθ. Κατ. : 16.5
Εκθεση : 14.6 (79 ο ενας και 67 ο αλλος :/:)
Φυσ. Κατ. : 9.5 (:whistle:)

15634 Ενθουσιασμένος:clapup::clapup: ! ειδικά με το διάβασμα που έκανα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Έλα και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που θέλω μαθηματικό αν και μπορώ καλύτερα.Και μένα τα ίδια μου έλεγαν σήμερα,για πολυτεχνείο και τέτοια

Ρίχνουν πολλή λάσπη για το Μαθηματικό ε; :P :hmm: Η σύγχρονη Ελλάδα ανέκαθεν δεν ήταν χώρα των επιστημών. Η νοοτροπία του "πιασάρικου" έχει ριζώσει για τα καλά στην σκέψη του νεοέλληνα. Βέβαια ούτε είναι λύση να σπουδάζει ο κάθε πικραμένος μια οποιαδήποτε επιστήμη. Συνήθως οι καθηγητές μέσης εκπαίδευσης ηλικιών από 40 και άνω, που έχουν εικόνες από παλιότερες εποχές, έχουν πολλά απωθημένα. Μην τους ακούτε για επαγγελματικό προσανατολισμό. Να ακούτε την ψυχή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
εκθεση: 17.5
βιολογια γενικης: 19.8
μαθηματικα κατ: 18.8
βιολογια κατ :19.1
χημεια :18.9
φυσικη κατ:19.8
3o πεδιο 19.290 και 2ο 4ο :19.313...ιατρικη θεσσαλονικης την πιανω λετε? :/ .. ή να βαλω πολυτεχνικες?

Δηλαδη αμα σου πουμε οτι δεν την πιανεις δε θα τη βαλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jane E.

Νεοφερμένος

Η Jane E. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εκθεση: 17.5
βιολογια γενικης: 19.8
μαθηματικα κατ: 18.8
βιολογια κατ :19.1
χημεια :18.9
φυσικη κατ:19.8
3o πεδιο 19.290 και 2ο 4ο :19.313...ιατρικη θεσσαλονικης την πιανω λετε? :/ .. ή να βαλω πολυτεχνικες?
Τις σχολές στο μηχανογραφικό τις δηλώνουμε με σειρά προτίμησης, ανεξάρτητα από τις βάσεις των προηγούμενων ετών. Οπότε ναι, αν η Ιατρική απθ είναι η πρώτη στις προτιμήσεις σου, θα τη δηλώσεις και μετά θα εξετάσεις προσεκτικά και τις υπόλοιπες επιλογές σου.

Πολλά συγχαρητήρια για την υψηλή βαθμολογία σου!! :clapup: (Εννοείται ότι περνάς Ιατρική - πολύ πιθανόν και στο απθ :) - αν και η όποια εκτίμηση για την πόλη είναι παρακινδυνευμένη, τουλάχιστον μέχρι να ανακοινωθούν τα επίσημα στατιστικά του υπουργείου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τελικά όπως εκτιμούσα και αρκετοί με αμφισβητούσαν, έπεσαν πολύ οι επιδόσεις στο ΑΕΠΠ.
Περιμένουμε τα στατιστικά για να κάνουμε εκτιμήσεις σωστές!
Και αποδείχτηκε το πάνω από το 60% κάτω από τη βάση μούφα των δημοσιογράφων.

Μπράβο σε όλους.
Κάντε μηχανογραφικό σαν να έχετε 20.000 μόρια και να βάλετε τα τμήματα με αυτά που θέλετε εσείς και όχι με αυτά που θέλουν οι άλλοι για εσάς!

ΥΓ. Τώρα μην ακούω μα@@@κίες από άτομα που έχουν πάνω από 19.200 να ρωτάνε αν θα περάσουν Ιατρική ΕΚΠΑ η ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Μαθηματικα 14.6
Φυσικη 13.4
Φυσικη γενικης 19.2
Εκθεση 11.9
ΑΟΔΕ 19.5
ΑΕΠΠ 12.8

Συνολο 15020 μορια
νομιζω πιανω εφαρμοσμενη πληροφορικη που ηθελα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Τελικά όπως εκτιμούσα και αρκετοί με αμφισβητούσαν, έπεσαν πολύ οι επιδόσεις στο ΑΕΠΠ.
Περιμένουμε τα στατιστικά για να κάνουμε εκτιμήσεις σωστές!
Και αποδείχτηκε το πάνω από το 60% κάτω από τη βάση μούφα των δημοσιογράφων.

Μπράβο σε όλους.
Κάντε μηχανογραφικό σαν να έχετε 20.000 μόρια και να βάλετε τα τμήματα με αυτά που θέλετε εσείς και όχι με αυτά που θέλουν οι άλλοι για εσάς!

ΥΓ. Τώρα μην ακούω μα@@@κίες από άτομα που έχουν πάνω από 19.200 να ρωτάνε αν θα περάσουν Ιατρική ΕΚΠΑ η ΑΠΘ.
Τελικά όμως το τρίτο θέμα το πιάσανε με πίνακες και εγώ απο εκεί που περίμενα ότι θα μου το κόψουν όλο το έπιασαν σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top