[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bdj96

Νεοφερμένος

Ο bdj96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπερα και συγχαρητηρια σε ολους!
Εγω εχω 18728 στο 3ο πεδιο και 18823 στο 2ο/4ο πεδιο!
Ενταξει σχετικα ευχαριατημενος ειμαι,απλως μονο με θαυμα θα πιασω ιατρικη απθ.τελοσπαντων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πρωτα απ ολα συγχαρητηρια σε ολους σας! μια απορια: ξερετε ποσα μορια αποκλιση πρεπει να υπαρχει για να παει το γραπτο σε τριτο βαθμολογητη? 15? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
εγω ...
θα δηλωση ιστορια αρχαιολογια απθ και φιλολογια κρητης...

Αν και πιανω φιλολογια στα γιαννενα και στην πατρα, θα προτιμησω την κρητη, γιατι εχω ακουσει οτι ειναι εξαιρετικο το τμημα

φάουλ για μένα:/: το καλύτερο τμήμα φιλολογίας κ απ' ό,τι λέγεται κ το πιο δύσκολο να το τελειώσεις είναι στα γιάννενα...ωστόσο, η επιλογή είναι αποκλειστικά δικη σου!!;) καλές σπουδές:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
πρωτα απ ολα συγχαρητηρια σε ολους σας! μια απορια: ξερετε ποσα μορια αποκλιση πρεπει να υπαρχει για να παει το γραπτο σε τριτο βαθμολογητη? 15? :hmm:
Μεγαλήτερη ή ίση απο 13/100 πρέπει να έχουν διαφορά για να πάει σε τρίτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεγαλήτερη ή ίση απο 13/100 πρέπει να έχουν διαφορά για να πάει σε τρίτο

Nope.

12/100 και πανω. Εγω ειχα αποκλιση 11 μοναδες στην Ιστορια, καλυτερα να πηγαινε σε 3ο μου ειπαν οι καθηγητες μου. Αντιθετα, Λογοτεχνια και Εκθεση ειχα αποκλιση 0! Ειχε κανεις τοση διαφορα στην ιστορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους !!!

Τώρα πια είδατε πως η σκληρή δουλειά αποδίδει καρπούς και σε αποζημιώνει με το παραπάνω.
Όσο για τις ατυχίες πάντοτε υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Κανείς δεν μπορεί να κάνει κάτι για να το αλλάξει αυτό. Είναι αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής γενικά και πρέπει να μάθουμε να ζούμε με αυτό .
Τώρα καθήστε με καθαρό μυαλό, ήρεμα , χωρίς επιρροές από δεξιά και αριστερά και σκεφτείτε τί θα ακολουθήσετε . Τί σας γεμίζει . Ψαχτείτε όσο δεν πάει. Μην πάρετε επιπόλαιες αποφάσεις και μην παρασυρθείτε κάποιοι από τις υψηλές σας βαθμολογίες.

Και αν αδυνατείτε να απαντήσετε ακόμα στο ερώτημα "τί θέλω , τί μου αρέσει" τότε και μόνο τότε ζητήστε απόψεις τρίτων , αξιόπιστων προσώπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Nope.

12/100 και πανω. Εγω ειχα αποκλιση 11 μοναδες στην Ιστορια, καλυτερα να πηγαινε σε 3ο μου ειπαν οι καθηγητες μου. Αντιθετα, Λογοτεχνια και Εκθεση ειχα αποκλιση 0! Ειχε κανεις τοση διαφορα στην ιστορια;
Σίγουρη;Έχω διαβάσει πάνω από 12 που σημαίνει όχι 12,13 και πάνω.Ισχύει πάντως καλύτερα να πηγαίνει σε τρίτο βαθμολογητή όταν έχει μεγάλη διαφορά γιατί συνήθως ο 3ος θα είναι πιο πάνω από τον χαμηλότερο και παίρνοντας τον μέσο όρο των μεγαλύτερων βγάζεις περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Nope.

12/100 και πανω. Εγω ειχα αποκλιση 11 μοναδες στην Ιστορια, καλυτερα να πηγαινε σε 3ο μου ειπαν οι καθηγητες μου. Αντιθετα, Λογοτεχνια και Εκθεση ειχα αποκλιση 0! Ειχε κανεις τοση διαφορα στην ιστορια;

Εγώ στην ιστορία είχα απόκλιση 5 μονάδες πάντως (92-97). Η μεγαλύτερη ήταν στην έκθεση που ήταν 12 (93-81) αλλά δεν πήγε σε τρίτο, και μετά λογοτεχνία (78-89). Άρα δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες για 12 μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρη;Έχω διαβάσει πάνω από 12 που σημαίνει όχι 12,13 και πάνω.Ισχύει πάντως καλύτερα να πηγαίνει σε τρίτο βαθμολογητή όταν έχει μεγάλη διαφορά γιατί συνήθως ο 3ος θα είναι πιο πάνω από τον χαμηλότερο και παίρνοντας τον μέσο όρο των μεγαλύτερων βγάζεις περισσότερο

Οι καθηγητες μου στο σχολειο μου ελεγαν 12 ολη τη χρονια. Αλλωστε αν ηταν 13 γιατι να λενε πανω απο 12 και οχι 13;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Στα 13 γινεται η αναβαθμολογηση τα τελευταια χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ στην ιστορία είχα απόκλιση 5 μονάδες πάντως (92-97). Η μεγαλύτερη ήταν στην έκθεση που ήταν 12 (93-81) αλλά δεν πήγε σε τρίτο, και μετά λογοτεχνία (78-89). Άρα δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες για 12 μονάδες.

Αυτο μας ελεγαν οι καθηγητες του σχολειου. Εγω τουλαχιστον δεν ειχα πανω απο 12 σε κανενα για να ξερω αν θα πηγαινε σε τριτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Στα 13 είναι. Το ξέρω γιατί είχα απόκλιση 12 μονάσες μαθηματικά κατεύθυνσης(!!!!!) και δεν πήγε σε τρίτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
18816 cant believe it. υπολογιζα γυρω στο 18.

Μαθηματικα κατευθυνσης 17,5
φυσική κατ 19,4
ΑΕΠΠ 19,7
ΑΟΔΕ 20
Βιολογια 19,8
Εκθεση 15,6

δυσκολα κρυβω την χαρα μου :D. Ίσως περασω και ηλεκτρολογους αλλα περναω σιγουρα μηχανολογους. :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

σκεφτείτε ότι μια χρονία σκεφτόμουν ότι τσιμα τσιμα θα πιασω τα 16.800 για πληροφορικη αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
18816 cant believe it. υπολογιζα γυρω στο 18.

Μαθηματικα κατευθυνσης 17,5
φυσική κατ 19,4
ΑΕΠΠ 19,7
ΑΟΔΕ 20
Βιολογια 19,8
Εκθεση 15,6

δυσκολα κρυβω την χαρα μου :D. Ίσως περασω και ηλεκτρολογους αλλα περναω σιγουρα μηχανολογους. :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

σκεφτείτε ότι μια χρονία σκεφτόμουν ότι τσιμα τσιμα θα πιασω τα 16.800 για πληροφορικη αθηνας
Συγχαρητήριαα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Βατερλό
1)Αρχαία:14,2
2)Iστορία:19
3)Λογοτεχνία:15,5
4)Λατινικά:16,8
5)Έκθεση:15,3
6)Βιολογία:18,4
-Γενικός βαθμός πρόσβασης: 17,07
https://www.youtube.com/watch?v=Sj_9CiNkkn4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ 20.00
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 19.60
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ 19.60
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 15.60
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 15.30
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 15.40
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 17.00

3o πεδίο 18.089
5ο πεδίο 18.275
Ελπίζω να ανταμείφτηκαν και εσάς οι κόποι σας προσωπικά είμαι πολύ χαρούμενη! :D Κτηνιατρική σου έρχομαι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Έκθεση: 15.3
Μαθ. Γεν: 20
Μαθ.Κατ: 20
Φυσ.Κατ: 20
Χημεία: 18.9
Βιολογία: 20
Στο 2ο/4ο : 19344
Στην έκθεση η διαφορά των πρώτων δύο ήταν 26! μονάδες. τελικά μέτρησε μόνο ο 1ος και ο 3ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχ! Δικιο εχετε τελικα, 13 ειναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Έκθεση: 15.3
Μαθ. Γεν: 20
Μαθ.Κατ: 20
Φυσ.Κατ: 20
Χημεία: 18.9
Βιολογία: 20
Στο 2ο/4ο : 19344
Στην έκθεση η διαφορά των πρώτων δύο ήταν 26! μονάδες. τελικά μέτρησε μόνο ο 1ος και ο 3ος

Ποια σχολη ειναι η πρωτη σου επιλογη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
(Έλεγα μόνο Μαθηματικό ΕΚΠΑ αλλά ο μαθηματικός μου κατάφερε να με κάνει να έχω αμφιβολίες :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top