[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Πάντως ρε παιδιά,το 60% κάτω από τη βάση που υποστηρίχθηκε από δημοσιογράφους,διαρροές...κτλ...,βλέπετε να αντικατοπτρίζεται στα σχολεία σας;

Στο σχολείο μου πάντως,σε καμία περίπτωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Πάντως ρε παιδιά,το 60% κάτω από τη βάση που υποστηρίχθηκε από δημοσιογράφους,διαρροές...κτλ...,βλέπετε να αντικατοπτρίζεται στα σχολεία σας;

Στο σχολείο μου πάντως,σε καμία περίπτωση..

:whatever:
τα γνωστά των δημοσιογράφων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω παντως εκθεση εγραψα 12,2!!!εβγαλα 17.100..ο διπλανος μου που εβγαλε 18.900 εγραψε εκθεση 13,6!!!το μεγαλυτερο στο σχολειο μου ηταν 16,7..στο διπλα σχολειο 16,2 και σε ενα αλλο 15,7...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω παντως εκθεση εγραψα 12,2!!!εβγαλα 17.100..ο διπλανος μου που εβγαλε 18.900 εγραψε εκθεση 13,6!!!το μεγαλυτερο στο σχολειο μου ηταν 16,7..στο διπλα σχολειο 16,2 και σε ενα αλλο 15,7...

μηπως ειμαι ο διπλανος σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για την σχολή της Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΕΚΘ 18,4
ΜΑΘ ΓΕΝ 20
ΜΑΘ ΚΑΤ 20
ΑΟΔΕ 20
ΑΕΠΠ 20
ΦΥΣ ΚΑΤ 20
:vroum:ΜΟΡΙΑ 19.856

Αγαπητέ Jonas επειδή, αν θυμάμαι καλά, κατάφερες αυτόν τον άθλο χωρίς εξωσχολική βοήθεια (όχι δηλαδή ότι θα άλλαζε τίποτα αν είχες βοήθεια αλλά τώρα για έναν λόγο παραπάνω), αισθάνομαι την ανάγκη να σε συγχαρώ ολόψυχα. Καλές σπουδές (που σίγουρα θα είναι), καλή σταδιοδρομία (που σίγουρα θα την έχεις) και κάθε επιτυχία στους μελλοντικούς σου στόχους (που σίγουρα θα την έχεις). ΜΠΡΑΒΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε τι βαθμάρες είναι αυτές; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Τι να σου πω :P Πατρινός; Πάντως πολλοί το έπαθαν αυτό so do not worry :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 18.20
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ. 19.40
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 19.40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ. 14.10
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 16.80
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 18.80
Δηλάδη γα** την εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ελπίζω τουλαχιστόν να μην έχει κι η υπόλοιπη Ελλάδα τέτοιες βαθμάρες (αν και μπράβο σας για αυτά που καταφέρατε).....Εγώ προσωπικά έβγαλα 16388 στο 2ο-4ο και 15434 στο 3ο .....εντάξει δε στεναχωριέμαι και πολύ , αν δεν περάσω βιολογικό θα περάσω χημικό... αλλά είναι λίγο απογοητευτικό αποτέλεσμα όταν γνωρίζεις ότι μπορούσες καλύτερα :/:

Θα σου πω κάτι με την εμπειρία από το στάδιο που δεν έχετε ακόμη περάσει. Στη φάση που είσαι, σε "ενοχλεί" η αδικία γιατί να μην γράψω λίγο καλύτερα για να περάσεις Βιολογία ή κάπου «ανώτερα», ενώ μπορεί να περάσεις Χημικό, όπως λες. Στη φάση των μετέπειτα ετών, η λογική αυτή είναι μια ανάμνηση από το παρελθόν σου. Από την εφηβική ηλικία που θα μείνει εκεί. Από τον Σεπτέμβριο και τους επόμενους Σεπτέμβριους θα μιλάς υπό άλλα δεδομένα. Θα σε απασχολούν άλλα πράγματα, περισσότερο υπαρκτά και άμεσα συσχετιζόμενα με το μέλλον σου, τη ζωή σου. Ναι μεν τα μόρια μπορεί να καθορίζουν μια είσοδο αλλά περισσότερο μετράει το ταξίδι ...προς την διάρκεια της ζωής. Φρόντισε να αποκομίσεις όσα περισσότερα μπορείς, να γίνεις καλή σ' αυτό που (θα) κάνεις. Δεν μπορείς να ξέρεις πως θα σε ανταμείψει η τωρινή επιλογή σου και αν...ήταν αλλιώς, να είχες κάνει κάτι άλλο. Σενάριο είναι αυτό. Πορεύσου με δεδομένα και όχι με υποθετικά σενάρια. Πολλοί άνθρωποι που δεν πέρασαν στην 1η επιλογή των 17-18 ετών τους, πέτυχαν πολλά στη ζωή τους αναθεωρώντας, κάνοντας τη δουλειά τους σαν να είναι η 1η επιλογή τους για όλη τους τη ζωή όμως. Ξέρεις πόσοι λένε στα 17 για πρώτη επιλογή ...και στο 3ο έτος, που επέρχεται η ρουτίνα των σπουδών-εξετάσεων, αναθεωρούν εκ βαθέων; Αρκετοί.

Το «δηλώνω Ιατρική» γιατί έτσι, επειδή θέλω να προσφέρω (έτσι μου είπαν να λέω, λες και η κάθε επιστήμη είναι αντικοινωνική), ισοδυναμεί με το «οι προσδοκίες μου σταματούν μέχρι το ότι έγινα φοιτητής». Σκέψου που θες να ανήκεις. Ο έρωτας χτίζεται καθημερινά. Έτσι είναι μια επιστήμη. Μια σε ξενερώνει, μια βαριέσαι και μια θα νιώθεις ερωτευμένη.

Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία στους στόχους σου πλέον! Αν δεν το έχεις καταλάβει, είσαι φοιτήτρια πλέον. Αυτό σημαίνει ότι αρχίζεις και γίνεσαι υπεύθυνη του εαυτού σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Αγαπητέ Jonas επειδή, αν θυμάμαι καλά, κατάφερες αυτόν τον άθλο χωρίς εξωσχολική βοήθεια (όχι δηλαδή ότι θα άλλαζε τίποτα αν είχες βοήθεια αλλά τώρα για έναν λόγο παραπάνω), αισθάνομαι την ανάγκη να σε συγχαρώ ολόψυχα. Καλές σπουδές (που σίγουρα θα είναι), καλή σταδιοδρομία (που σίγουρα θα την έχεις) και κάθε επιτυχία στους μελλοντικούς σου στόχους (που σίγουρα θα την έχεις). ΜΠΡΑΒΟ.
Ωωω, ευχαριστώ.:redface: Ευχαριστώ πάρα πολύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ΑΕΠΠ: 13
Μαθ Κατ: 11.5
Φυσική: 5.1
ΑΟΔΕ: 18.4
ΑΟΘ: 17.6
Μαθ Γεν: 16.7
Έκθεση 16.7

13.800 στο 2ο / 4ο
15500 στο 5ο

Είμαι 300 μόρια πάνω από τη σχολή που θέλω και αναμένω και βαθμούς απο τα σχέδια. Ανέλπιστα καλά, δεδομένου ότι ξεκίνησα να διαβάζω χωρίς φροντιστήρια αρχές Απρίλη, χωρίς να θυμάμαι τίποτα και μέχρι την έναρξη των εξετασεων κόντευα μόνο να βγάλω την ύλη των μαθηματικών γενικής. Έκθεση είχα να γράψω δυο χρόνια και ειχα πανικοβληθεί με αυτά που διάβαζα περί 60% κάτω από τη βάση.
Ομολογώ πάντως ότι φοβάμαι πολυ για τα σχέδια, με παίδεψαν πολύ περισσότερο από αυτά του 12 και φοβάμαι πως θα κοπώ. Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Jonas, κανονισε οταν σε δειξει η τιβι να λες και εσυ οτι δε διαβασες.:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, ανεξαρτήτως βαθμολογίας!!!! Όλοι (όσοι ήμασταν συνειδητοποιημένοι τουλάχιστον) ρίξαμε αρκετό διάβασμα για έναν στόχο και είτε τον πετυχαίνουμε είτε όχι είμαστε και πρέπει να θεωρούμε τον εαυτό μας νικητές! Και ένα ακόμη μεγαλύτερο μπράβο στα παιδιά που τα κατάφεραν (ή προσπάθησαν βέβαια) χωρίς εξωσχολική βοήθεια :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δηλάδη γα** την εκθεση

Έκθεση πήρα 13!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωωω, ευχαριστώ.:redface: Ευχαριστώ πάρα πολύ!:D

Το αξίζεις τόόόόόόσο πολύ που δεν χρειάζεται να ευχαριστείς καν. Φαντάζομαι και τη χαρά της μητέρας σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
παιδια τ αποτελεσματα ειναι ελευθερα οπως περισυ ? !:Ρ που αλλαζες το λινκ κ εβλεπες τς βα9μους ολης της ελλαδας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν. Ελπίζω όλοι να ανταμειφθήκατε. :P

Εγώ προσωπικά, πέρα από εσάς εδώ έλαβα εικόνα από 4-5 φίλους μου οι οποίοι τα πήγαν λίγο χάλια αλλά δε πειράζει. Ούτως ή άλλως δε προσπάθησαν.

Καλές διακοπές :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παιδια τ αποτελεσματα ειναι ελευθερα οπως περισυ ? !:Ρ που αλλαζες το λινκ κ εβλεπες τς βα9μους ολης της ελλαδας?
Όχι ρε συ δεν είναι όπως πέρσι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγχαρητήρια μωρή κουφάλαααα(ειδικά για σένα δεν γίνεται να μη βρίσουμε και λίγο;):P;))!!!
Να σκίσεις εκεί στο Μαθηματικόοοοοο!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!:D:clapup:

Ευχαριστω ρε κοπρε σε ειδα και σενα πολυ πολυ δυνατο ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ απο μενα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top