[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Βιολογια ο ενας νομιζω μου εβαλε 90κατι και ο αλλος 99.Του γαμω την μανα του αλλου αν το βλεπει το ποστ αυτο.

τι να πω και γω ! χημεια 1ος 92 2ος 81! και περσι παλι 10 μοναδες αποκλιση ειχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Jonas απλά απίστευτος υποκλίνομαι!!!
Φίλε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ:D:D και βέβαια :clapup:ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ:clapup: για τη φοβερή βαθμολογία σου:clapup:!!!

Με το που έμαθαν όλοι ότι έγραψα 19600 με έπρηξαν.Πολυτεχνείο θα δηλώσεις και συγκεκριμένα ΗΜΜΥ.Οταν τους είπα ότι θέλω λογιστική/χρηματοοικονομική με κοιτούσαν σαν να είμαι κανα βλαμμένο.
ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ!!! Να πας εκεί που θέλεις πραγματικά!!! Εύχομαι το καλύτερο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paoktsis9

Νεοφερμένος

Ο paoktsis9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
16600 στο 1ο και 5ο :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
κι εγω τοσα θεωρητικα μαθηματα, στην βιολογια παιδειας ειχα αποκλιση 12 μοναδες. οπως τα υπολογιζα εγω πιστευω οτι η αληθεια βρισκεται καπου στην μεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
16500 πέμπτο πεδίο. Πιο πάνω απο τον πήχη που είχα βάλει. Ελπίζω για ναυτιλιακά στον Πειραιά. Καλή επιτυχία σε όλους!


ΥΓ: Τελικά στο ΑΕΠΠ το τρίτο θέμα το πιάσανε σωστό με πίνακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
https://www.facebook.com/DavidAvram...03944.448324161864883/785195014844461/?type=1
Τόσο χρήσιμο είναι το πτυχίο στην Ελλάδα του σήμερα.


Δύο ερωτήσεις: Έχετε δει, γνωρίζετε παιδιά που να έχουν δώσει 3η φορά πανελλήνιες? Και η ιδέα να πάει κάποιος στρατό και να πάρει άδεια για να δώσει πανελλήνιες πως σας φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Αρχιτεκτονική Βόλου σου'ρχομαι!!! :clapup: :clapup:
:clapup:ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΕΘΕΞΗ, ΜΠΡΑΒΟ!!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Δύο ερωτήσεις: Έχετε δει, γνωρίζετε παιδιά που να έχουν δώσει 3η φορά πανελλήνιες? Και η ιδέα να πάει κάποιος στρατό και να πάρει άδεια για να δώσει πανελλήνιες πως σας φαίνεται?
Ναι έχω δει να δίνει αλλά μόνο 1 το θεωρώ προσωπικά πολύ επίπονο αλλά είμαι υπέρ του να προσπαθείς να πετύχεις αυτό που θέλεις.Το δεύτερο το έκαναν 2-3 παιδιά φέτος που έγραφαν μαζί μου δεν είναι ασυνήθιστη πρακτική αλλά όσο νωρίτερα ξεμπερδεύεις από το στρατό τόσο καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
τι να πω και γω ! χημεια 1ος 92 2ος 81! και περσι παλι 10 μοναδες αποκλιση ειχα!

Πηγες για αναβαθμολογηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Παρα τις βλακειες, τελικα 19281 3ο πεδιο. Δεν ειχα αποκλισεις 2 μορια το μεγιστο. Ελπιζω να πιασω ιατρικη Αθηνα, συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί πήγα στο σχολείο να δω πως έγραψαν μερικοί φίλοι μου που έδιναν. Τα αποτελέσματα έτσι κ έτσι (Πτολεμαίδα μένω) .Στεναχωρήθηκα για μια φίλη μου που ήθελε ψυχολογία και έβγαλε 16.900. Υπάρχει καμία περίπτωση να πιάνει τουλάχιστον του Ρεθύμνου;
Μόνο μία από τη θετική έγραψε εδώ 19.220 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα.Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.
:mad:Συγγνώμη κιόλας, πατέρας σου είναι, αλλά - με όλο τον σεβασμό - η σημερινή μέρα δεν είναι γι' αυτόν, αλλά για σένα, για τη δική σου προσπάθεια και τα δικά σου συναισθήματα - κανενός άλλου (όσο κι αν μπορεί να το κάνει από αγάπη). Αν είσαι ΕΣΥ ευχαριστημένη, οι άλλοι περισσεύουν, απλά. Περνάς εκεί που ήθελες ΕΣΥ? Είσαι εσύ εντάξει με τον εαυτό σου? Τότε, ώρα για καλοκαίρι, μαγιό και παραλία. Σε όσους στραβώνουνε εκεί που δε θα 'πρεπε, ξιδάκι... Α, και βέβαια δεν απογοήτευσες κανέναν. Αυτά είναι όλα ψυχολογικές μανούβρες και μάθε να τις αναγνωρίζεις και να τις ξεπερνάς στο επιτόπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα.Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.
Μια χαρα πηγες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα. Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.
Τα πήγες πάρα πολύ καλά! Μη στεναχωριέσαι για τίποτα, ιδίως αν είναι εσύ ευχαριστημένη με το τι έκανες! Εξάλλου ξέρεις ότι πάλεψες και πήγες για το καλύτερο...:) Τα υπόλοιπα τα κάλυψε ο Jonas :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
εκθεση 16
φυσικη γεν 19.2
φυσικη κατ 19
μαθηματικα κατ 17.1
χημεια κατ 16.4
βιολογια κατ 19.5
:)))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
:mad:Συγγνώμη κιόλας, πατέρας σου είναι, αλλά - με όλο τον σεβασμό - η σημερινή μέρα δεν είναι γι' αυτόν, αλλά για σένα, για τη δική σου προσπάθεια και τα δικά σου συναισθήματα - κανενός άλλου (όσο κι αν μπορεί να το κάνει από αγάπη). Αν είσαι ΕΣΥ ευχαριστημένη, οι άλλοι περισσεύουν, απλά. Περνάς εκεί που ήθελες ΕΣΥ? Είσαι εσύ εντάξει με τον εαυτό σου? Τότε, ώρα για καλοκαίρι, μαγιό και παραλία. Σε όσους στραβώνουνε εκεί που δε θα 'πρεπε, ξιδάκι... Α, και βέβαια δεν απογοήτευσες κανέναν. Αυτά είναι όλα ψυχολογικές μανούβρες και μάθε να τις αναγνωρίζεις και να τις ξεπερνάς στο επιτόπου.

Ευχαριστω πολυ, πιστευω οτι περναω αγγλικη φιλολογια (θα δουμε και στο ειδικο πως τα πηγω, αν κ πιστευω καλα) !
Εχεις δικιο! Παρεπιπτοντως, συγχαρητηρια για τα δικα σου αποτελεσματα!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ φέτος έγραψα έκθεση 11. Περιττό να πω πόσο χάρηκα που δεν ήμουν κάτω από τη βάση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
τι να πω και γω ! χημεια 1ος 92 2ος 81! και περσι παλι 10 μοναδες αποκλιση ειχα!
Eγώ στη φυσική είχα 11 μονάδες διαφορά, 63 ο ένας, 74 ο άλλος :/:

:clapup:ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΕΘΕΞΗ, ΜΠΡΑΒΟ!!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:clapup:
Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα.Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.
Μια φίλη μου έβγαλε 18.300 και η μητέρα της ήταν απογοητευμένη. Το σημαντικό είναι να περνάς εκεί που θες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ, πιστευω οτι περναω αγγλικη φιλολογια (θα δουμε και στο ειδικο πως τα πηγω, αν κ πιστευω καλα) !
Εχεις δικιο! Παρεπιπτοντως, συγχαρητηρια για τα δικα σου αποτελεσματα!!!!!!! :)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!!! :D
Εύχομαι ΤΕΛΕΙΑ βαθμολογία στο ειδικό και καλό καλοκαίρι!!! :clapup:
Κι οποιανού δεν τ' αρέσει να πάει να γράψει αυτός καλύτερα!!!:P

Μια φίλη μου έβγαλε 18.300 και η μητέρα της ήταν απογοητευμένη. Το σημαντικό είναι να περνάς εκεί που θες ;)
Ο ιατρός συστήνει Prozac τρις ημερησίως προ φαγητού στην περιπτωσάρα... Και συμφωνώ για το σημαντικό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top