Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
λοιπόν για να ακούσω απόψεις... τι πιστεύετε ότι θα πέσει φέτος στην λογοτεχνία κατεύθυνσης;;;;
ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟΙ Ή ΟΝΕΙΡΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dafni-Eva K

Νεοφερμένος

Η Dafni-Eva K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εγγονόπουλος/Αναγνωστάκης - Προσφυγικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μακάρι να πέσει το όνειροοοο.... μαρέσει πολύ :P
έχει ξεκάθαρα πράγματα,απ'το βιζυηνό είναι μακράαν πιο εύκολο... αλλά είναι κρίμα να μην πέσουν προσφυγικοί,τους έβγαλα 3 φορές και μ'αρέσουυν :inlove: :Ρ (εγωίστριαααααα :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πως κανετε ετσι ρε παιδια ελεος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dafni-Eva K

Νεοφερμένος

Η Dafni-Eva K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
έχει ξεκάθαρα πράγματα,απ'το βιζυηνό είναι μακράαν πιο εύκολο... αλλά είναι κρίμα να μην πέσουν προσφυγικοί,τους έβγαλα 3 φορές :Ρ (εγωίστριαααααα :D )

ααα όχι δεν μαρέσει καθόλου ο Ιωάννου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πως κανετε ετσι ρε παιδια ελεος. :P
ποιοι καλέ,εμείς; εμείς; :P :whistle:

ααα όχι δεν μαρέσει καθόλου ο Ιωάννου... :P
γιατί όλοι σας έτσιιι; =( είναι εύκολος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Πωπω τι ανοησίες διαβάζω θέε μου.Αντί να λέτε ευχαριστώ που υπάρχουν άνθρωποι που νοιάζονται για εσάς και σας παίρνουν τηλέφωνο,εσείς κάθεστε και λέτε ότι δε θα σηκώνετε το τηλέφωνο και κατηγορείτε κιόλας αυτούς που σας παίρνουν λέγοντας ότι δε δείχνουν κατανοήση και άλλες τέτοιες χαζομάρες.Μπράβο σας.
really?Οχι θα εχω τον καθε συγγενη να παιρνει τηλεφωνο και να λεει στο σταρ ειπαν βατα τα θεματα τα παιδια πως εγραψες are u fucking kidding me?
Μ'αρεσει ρε παιδια που αγχωνεστε.

Λες και αυτα που θα πει η θειτσα θα καθορισουν το βαθμο σας.Το να ζητατε απο τους γονεις σας να σας συμπαραστεκονται ειναι ενα πραγμα.Το να ζητατε να μην θελουν καν να ρωτανε το πως γραψατε σε ενα μαθημα ειναι κομπλεξικο.Τοσα χρηματα εχουν ξοδεψει τοσο ψυχικο αγχος περνανε και αυτοι.Η κατανοηση ειναι αμοιβαια,μην κανετε σαν 5χρονα.
Τοσα χρηματα εχουν ξοδεψει οι γονεις μας;;τι ειμαστε δηλαδη επενδυτικα προιοντα;δεν καθοριζουν τον βαθμο σου οι αλλοι το μονο που κανουν ειναι να σε νευριαζουν
λοιπόν για να ακούσω απόψεις... τι πιστεύετε ότι θα πέσει φέτος στην λογοτεχνία κατεύθυνσης;;;;
ιωαννου η κρητικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Προσχολή στις μαμάδες συνήθως κουτσομπολεύουν με τις αλλες μαμάδες για το πως γραψανε τα παιδιά, Οπότε αν έχετε μαμά που κάνει οικιακά προσοχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Προσχολή στις μαμάδες συνήθως κουτσομπολεύουν με τις αλλες μαμάδες για το πως γραψανε τα παιδιά, Οπότε αν έχετε μαμά που κάνει οικιακά προσοχη
εμεις με μαμαδες φιλολογους δηλαδη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχα.. xD βασικά,ντάξει,η δική μου δε δουλεύει πλέον,αλλά είναι μέσα στα πράγματα...
''κανε επαναληψη πολυδουρη..και στα αρχαια προσεχε και πλατωνα και αριστοτελη...ιστορια κακομοιρα μου 3ο κεφαλαιο τελειαα!''
ασε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Αυτή είναι η αφίσα της Μητρόπολης Νέας Σμύρνης με την οποία καλεί την ερχόμενη εβδομάδα όσους συμμετέχουν στις Πανελλαδικές εξετάσεις(και όχι μόνο) να προσευχηθούν στην Παναγία. Στο ίντερνετ άλλοι μιλούν για σκοταδισμό και άλλοι σατιρίζουν.




Πηγή: www.lifo.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αυτή η μαλακία γιατί συμβαίνει κάθε χρόνο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σε όλες τις εκκλησίες γίνεται αυτό ρε:P Διαβάζονται τα ονόματα από τον παπά:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αν αυτό ισχύει όντως.................Θέλω να φύγω απο αυτή τη χώρα.:fool::fool:

Όποιος δε μπορεί να πάει μπορέι οι γονείς του πάνε με στυλούς για να αγιαστούν και να γράψετε καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Εγώ σήμερα ξεκαθάρισα με τη μαμά μου..
-ΟΧΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
-ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΛΕΙΣΤΑ Η ΜΑΛΛΟΝ,ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ
-ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
-ΚΑΜΙΑ ΟΜΙΛΙΑ ΜΕ ΦΙΛΕΣ/ΟΥΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ
-ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ,ΑΦΟΥ ΕΓΡΑΨΑ
-ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟ
-ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ,ΘΑ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
-ΕΠΙΣΗΣ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΟΛΩΝΩΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ!


(με λίγα λόγια θα ζούμε έξω από την κοινωνία :P )
-

και η υπογραφη σου ειναι αυτη


επικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Στη λογοτεχνία τα σχόλια για κάθε κείμενο (βοήθημα, σημειώσεις) τα κάνετε μια ανάγνωση ή υπάρχει κάτι που μαθαίνετε απ'έξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top