Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τελευταιο διαγωνισμα σημερα ιστορια,ενταξει μπορω να πω αρκετα καλα πηγα
υ.γ.1 αλλες λεξεις εκτος απο πηγη-παραθεμα εχετε να προτεινετε;
υ.γ.2 fockos που το ακουσες 6ηωρα ειναι η συναντηση αφου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παιδια εγραψε κανεις αοθ του οεφε σημερα??πειτε μου οτι το πρωτο απο αυτα που κυκλωνουμε ειναι το δ γιατι θα σπασω τον υπολογιστη απο τα νευρα μου :mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
παιδια εγραψε κανεις αοθ του οεφε σημερα??πειτε μου οτι το πρωτο απο αυτα που κυκλωνουμε ειναι το δ γιατι θα σπασω τον υπολογιστη απο τα νευρα μου :mad::(
ναι καποιος που να εγραψε αοθ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Kαλό είναι από την Κυριακή να σταματήσετε να μπαίνετε στο forum ώστε να αφιερωθείτε στις επαναλήψεις. Το ischool είναι ωραίος τρόπος να ξεφεύγετε λίγο από το διάβασμα αλλά κατά την διάρκεια των εξετάσεων καλύτερα να κάνετε αλλα πράγματα από το να γράφετε σε ένα forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δεκα λεπτααααακια μπηκαμε,νισαφι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αφήστε το θείο focko να λέει, πέρσι έμπαινα ανάμεσα στα μαθήματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ νομίζω δε θα μπαίνω γιατί θα λένε όλοι πως γράψανε και θα αγχωθώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θα λένε όλοι "εγώ πήρα 100" :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis1995

Νεοφερμένος

Ο manolakis1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά σε 9 μέρες ξεκινάμε!!! Είμαι τεχνολογική και αυτό που τράβηξα δεν παλεύεται κυρίως με αυτό το αοδε... εχετε να προτείνετε κανα σοσάκι; εγώ πάντως έχω μάθει από αξιόπιστη πηγή ότι το 80% θα είναι απ το πρώτο κεφάλαιο με πολύ πολλές πιθανότητες να είναι 'η επειχήρηση ως θεσμός' και η 'οικονομική λειτουργεία της επειχήρησης' και από δευτερο κεφάλαιο ο ταυλορ. Απ το τρίτο μια ερώτηση αν θα βάλουν... Αντε καλή επιτυχία να έχουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
το 2ο κεφαλαιο ειναι παρα πολυ σοσ! adios!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αφήστε το θείο focko να λέει, πέρσι έμπαινα ανάμεσα στα μαθήματα :P
:P έχω παρατηρήσει ότι όταν αρχίζω διάβασμα μπαίνω στο ischool έτσι για ένα ποστ και τελικά χαλάω πολύ περισσότερο χρόνο :P με αποτελεσμα περισσοτερο χρονο να ειμαι στο ισκοολ παρά να διαβάζω.

να και τώρα για λίγο μπήκα γιατί διαβάζω αλλά βαριέμαι το διάβασμα οπότε ξαναμπαινω για αλλο ποστ μετα για αλλο και πάει λέγοντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
νομικη-πολιτικες επιστημες


σε ποια πολη θελεις φιλε μου;....ξερεις μηπως τι παιζει τωρα με πολιτικες επιτημες κομοτηνη...εννοω τωρα που συγχωνευεται με το κοινωνικης διοικησης....τι παιζει με τις βαση θα παραμεινει στα 13052;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν κατά τη διάρκεια των εξετάσεων αρχίσουν όλοι να ρωτάνε δεν είναι πολύ αγχωτικό; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:P έχω παρατηρήσει ότι όταν αρχίζω διάβασμα μπαίνω στο ischool έτσι για ένα ποστ και τελικά χαλάω πολύ περισσότερο χρόνο :P με αποτελεσμα περισσοτερο χρονο να ειμαι στο ισκοολ παρά να διαβάζω.

να και τώρα για λίγο μπήκα γιατί διαβάζω αλλά βαριέμαι το διάβασμα οπότε ξαναμπαινω για αλλο ποστ μετα για αλλο και πάει λέγοντας

δάσκαλε που δίδασκες... :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
σε ποια πολη θελεις φιλε μου;....ξερεις μηπως τι παιζει τωρα με πολιτικες επιτημες κομοτηνη...εννοω τωρα που συγχωνευεται με το κοινωνικης διοικησης....τι παιζει με τις βαση θα παραμεινει στα 13052;
νομικη θεσσαλονικης-νομικη κομοτηνης-πολιτικες θεσσαλονικης
οντως νομιζω συμφωνα με το σχεδιο αθηνα συγχωνευεται αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιατι δεν με ενδιαφερει το συγκεκριμενο τμημα γενικα νομιζω θα ανεβουν οι βασεις αλλα αποψη μου ειναι να περασεις σε αυτη την σχολη μονο αν σου αρεσει το αντικειμενο αλλιως μετα αστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
'Οσοι ελπίζατε στην ΟΛΜΕ ώστε να παραταθεί έστω και λίγο η έναρξη των εξετάσεων μην ελπίζετε άλλο οι πανελλαδικές θα γίνουν κανονικά
Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους

μενταλιστ εισαι?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν κατά τη διάρκεια των εξετάσεων αρχίσουν όλοι να ρωτάνε δεν είναι πολύ αγχωτικό; :(
Να τους κάνεις να μη ρωτάνε. Το τελευταίο πράγμα που θα θέλουμε είναι η 5η θεία του ξαδέρφου μας να μας λέει '' Στο Μεγκα έλεγε ένα παιδι πως του φάνηκαν βατα τα θέματα. Εσυ καλό μου πως τα πήγες? ''
Εγώ το έχω ξεκόψει σε άμεσους συγγενεις ότι δεν θέλω να με ρωτάνε πως έγραψα. Για τους άσχετους απλά δεν θα σηκώνουμε το τηλέφωνο.

Εδώ καλά καλά δεν θέλω να μιλήσω με τους καθηγητές μου μετά θα αναλύω το πως έγραψα σε άλλους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Να τους κάνεις να μη ρωτάνε. Το τελευταίο πράγμα που θα θέλουμε είναι η 5η θεία του ξαδέρφου μας να μας λέει '' Στο Μεγκα έλεγε ένα παιδι πως του φάνηκαν βατα τα θέματα. Εσυ καλό μου πως τα πήγες? ''
Εγώ το έχω ξεκόψει σε άμεσους συγγενεις ότι δεν θέλω να με ρωτάνε πως έγραψα. Για τους άσχετους απλά δεν θα σηκώνουμε το τηλέφωνο.

Εδώ καλά καλά δεν θέλω να μιλήσω με τους καθηγητές μου μετά θα αναλύω το πως έγραψα σε άλλους. :P
Εγω δεν θα σηκωνω κανενα τηλεφων :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
νομικη θεσσαλονικης-νομικη κομοτηνης-πολιτικες θεσσαλονικης
οντως νομιζω συμφωνα με το σχεδιο αθηνα συγχωνευεται αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιατι δεν με ενδιαφερει το συγκεκριμενο τμημα γενικα νομιζω θα ανεβουν οι βασεις αλλα αποψη μου ειναι να περασεις σε αυτη την σχολη μονο αν σου αρεσει το αντικειμενο αλλιως μετα αστο

γενικως με ενδιαφερουν οι πολιτικες επιστημες εχω ξεγραψει αθηνα και θεσσαλονικη λογω μοριων ρεθυμνο πιανω ανετα αλλα μου ειναι πολυ μακρυα θελεις δυο μηνες να πας σπιτι σου :p που λεει ο λογος τωρα κομοτηνη ειναι πρωτη επιλογη αλλα αμα μου λες οτι γενικα θα ανεβουν οι βασεις αστα να πανε.....περιμενα βεβαια να μη γινει κατι τετοιο γιατι γενικως δυσκολα βρισκεις καποιων που να θελει πολιτικες επιστημες-κοινωνικης διοικησης και γενικα την κομοτηνη δυσκολα την επιλεγει κανεις τωρα και με την κριση γιαυτο και πιστευα πως αφου θα ειναι νεα σχολη και λογω των προ αναφερθεντων η βαση της θα μεινει ιδια η θα πεσει μαλιστα η στην εσχατη θα ανεβει ελαχιστα μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
γενικως με ενδιαφερουν οι πολιτικες επιστημες εχω ξεγραψει αθηνα και θεσσαλονικη λογω μοριων ρεθυμνο πιανω ανετα αλλα μου ειναι πολυ μακρυα θελεις δυο μηνες να πας σπιτι σου :p που λεει ο λογος τωρα κομοτηνη ειναι πρωτη επιλογη αλλα αμα μου λες οτι γενικα θα ανεβουν οι βασεις αστα να πανε.....περιμενα βεβαια να μη γινει κατι τετοιο γιατι γενικως δυσκολα βρισκεις καποιων που να θελει πολιτικες επιστημες-κοινωνικης διοικησης και γενικα την κομοτηνη δυσκολα την επιλεγει κανεις τωρα και με την κριση γιαυτο και πιστευα πως αφου θα ειναι νεα σχολη και λογω των προ αναφερθεντων η βαση της θα μεινει ιδια η θα πεσει μαλιστα η στην εσχατη θα ανεβει ελαχιστα μορια
στο 1ο ολες θα ανεβουν γενικα,λογικα,αλλα να ξερεις οτι ειναι σχολη που θελει πολυ ψαξιμο και να σου αρεσουν τετοιου ειδους θεματα αλλιως αστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top