Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγω δεν θα σηκωνω κανενα τηλεφων :whistle:
Εχω σταματήσει να σηκώνω το σταθερό εδώ και αρκετό καιρό. :P Το κινητό θα το ανοίξω την Τετάρτη να μιλήσω με το φυσικό γιατί αν δεν του πω πως έγραψα δεν θα με αφήσει ήσυχη να πάω να δώσω το επόμενο και μετά θα το κλείσω πάλι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εχω σταματήσει να σηκώνω το σταθερό εδώ και αρκετό καιρό. :P Το κινητό θα το ανοίξω την Τετάρτη να μιλήσω με το φυσικό γιατί αν δεν του πω πως έγραψα δεν θα με αφήσει ήσυχη να πάω να δώσω το επόμενο και μετά θα το κλείσω πάλι. ;)
χαχα οχι ενταξει το κινητο το εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εμενα το τελευταιο μηνυμα που ηρθε στο κινητο μου ηταν απο την COSMOTE για να μου πει νεα πακετα χρεωσεων :(
Η τελευταια εξερχομενη κληση ηταν στο 1314 για να δω ποσο -υπολοιπο εχω.

Πιστευω και να μην το κλεισω,δεν θα ενοχληθω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εμενα το τελευταιο μηνυμα που ηρθε στο κινητο μου ηταν απο την COSMOTE για να μου πει νεα πακετα χρεωσεων :(
Η τελευταια εξερχομενη κληση ηταν στο 1314 για να δω ποσο -υπολοιπο εχω.

Πιστευω και να μην το κλεισω,δεν θα ενοχληθω :hehe:
ακριβως το ιδιο χαχα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ακριβως το ιδιο χαχα:lol:

Ετσι.Αλλα για να μην με ενοχλουν ουτε αυτοι,θα το βαλω σε λειτουργια πτησης,θελω τα ξυπνητηρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να τους κάνεις να μη ρωτάνε. Το τελευταίο πράγμα που θα θέλουμε είναι η 5η θεία του ξαδέρφου μας να μας λέει '' Στο Μεγκα έλεγε ένα παιδι πως του φάνηκαν βατα τα θέματα. Εσυ καλό μου πως τα πήγες? ''
Εγώ το έχω ξεκόψει σε άμεσους συγγενεις ότι δεν θέλω να με ρωτάνε πως έγραψα. Για τους άσχετους απλά δεν θα σηκώνουμε το τηλέφωνο.

Εδώ καλά καλά δεν θέλω να μιλήσω με τους καθηγητές μου μετά θα αναλύω το πως έγραψα σε άλλους. :P
Οι γονείς μου με είπαν ότι δεν θα με ρωτήσουν, πάλι καλά. Τώρα αν αρχίσουν να περνούν στο κινητό δεν θα το σηκώνω πολύ απλό. Όταν τελειώσουν οι εξετάσεις αν θέλω να το συζητήσω με κάποιον θα το κάνω αλλά μέσα στις εξετάσεις είναι αγχωτικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ φέτος άνοιξα λογαριασμό στο i-school!
Μπαίνω σχεδόν σπάνια και όχι για πολύ(κανένα μισάωρο).
Αλλά μέσα στις εξετάσεις δε νομίζω να το ανοίξω γιατί το μόνο που θα μου δημιουργεί είναι άγχος...
Δεν είναι ωραίο να μην έχεις λύσει κάτι σε κάποιο μάθημα και να μπαίνεις και να βλέπεις να το έχουν κάνει οι άλλοι!
Όσο για το κινητό κάποιος είπε για flight mode...λέω να τον ακούσω!
Προσωπική άποψη έτσι...μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου... :Ρ
Υ.Γ.: Καλή επιτυχία σε όλους! Εύχομαι πραγματικά το καλύτερο για τον καθένα μας ξεχωριστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Η φρικη ειναι μετα τις πανελληνιες. Που πρεπει να περιμενεις 1 χρονο για να βγουν τα αποτελεσματα. Οποιος θελει την χρυση συνταγη για να γραψει αριστα να στειλει πμ εφοσον ειναι θηλυκο. Εφοσον ειναι αρσενικο, δε θα του απαντησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spike13

Νεοφερμένος

Ο spike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια εγραψε κανεις αοθ του οεφε σημερα??πειτε μου οτι το πρωτο απο αυτα που κυκλωνουμε ειναι το δ γιατι θα σπασω τον υπολογιστη απο τα νευρα μου :mad::(

Δυστυχως ηταν το β και στα 2 τα πολλαπλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πάλι καλά που έβρεξε λίγο και μαζεύτηκε το μυαλό... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Όταν είσαι όλη μέρα σπίτι αναγκαστικά σηκώνεις και το τηλέφωνο.. συγγενείς και άκυροι : «Πως τα πας πουλάκι μου με το διάβασμα καλά; άντε κοντεύεις τώρα να τελειώνεις. Και που θες να περάσεις και μπλα μπλα -αν πας και πεις ότι είσαι κουρασμένη και δεν αντέχεις άλλο διάβασμα και ότι φοβάσαι μήπως δεν περάσεις εκεί που θες- " Έεεελα τώρα μια χαρά θα πας, μην ακούω βλακείες όλα μέσα στο μυαλό σου είναι. Γιατί όποιος διαβάζει περνάει.." » Μόλις κλείνω το τηλέφωνο αρχίζω και βρίζω :P όλο το σόι το έχει μάθει ότι ξαναδίνω πανελλήνιες να πούμε...

Η καθηγήτρια μου πριν κάτι μέρες: «Μην τολμήσεις και βγεις πριν από το 3ωρο απ έξω θα είμαι..» τα τα τα τάαααμμμ... Αυτή η γυναίκα είναι τρομαχτική.. ειδικά όταν φωνάζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Πωπω τι ανοησίες διαβάζω θέε μου.Αντί να λέτε ευχαριστώ που υπάρχουν άνθρωποι που νοιάζονται για εσάς και σας παίρνουν τηλέφωνο,εσείς κάθεστε και λέτε ότι δε θα σηκώνετε το τηλέφωνο και κατηγορείτε κιόλας αυτούς που σας παίρνουν λέγοντας ότι δε δείχνουν κατανοήση και άλλες τέτοιες χαζομάρες.Μπράβο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Πωπω τι ανοησίες διαβάζω θέε μου.Αντί να λέτε ευχαριστώ που υπάρχουν άνθρωποι που νοιάζονται για εσάς και σας παίρνουν τηλέφωνο,εσείς κάθεστε και λέτε ότι δε θα σηκώνετε το τηλέφωνο και κατηγορείτε κιόλας αυτούς που σας παίρνουν λέγοντας ότι δε δείχνουν κατανοήση και άλλες τέτοιες χαζομάρες.Μπράβο σας.

Να λένε καλή επιτυχία ναι, αλλα ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΗΖΟΥΝ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πωπω τι ανοησίες διαβάζω θέε μου.Αντί να λέτε ευχαριστώ που υπάρχουν άνθρωποι που νοιάζονται για εσάς και σας παίρνουν τηλέφωνο,εσείς κάθεστε και λέτε ότι δε θα σηκώνετε το τηλέφωνο και κατηγορείτε κιόλας αυτούς που σας παίρνουν λέγοντας ότι δε δείχνουν κατανοήση και άλλες τέτοιες χαζομάρες.Μπράβο σας.
Δεν λέμε ότι είναι κακό που υπάρχουν ορισμένοι άνθρωποι που νοιάζονται λέμε ότι είναι ΑΓΧΩΤΙΚΌ! Δεν ξέρω αν το καταλαβαίνεις εσένα όλο αυτό μπορεί να μη σε αγχώνει. Επίσης είναι πολλές θείτσες που παίρνουν καθαρά από κουτσομπολιό, πίστεψε με. Άρα άσε τα συμπεράσματα αν θες μετά από κάθε μάθημα που γράφεις να συζητάς με 100 άτομα που παίρνουν τηλ πως έγραψες και αυτό δεν σε ενοχλεί συγχαρητήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μ'αρεσει ρε παιδια που αγχωνεστε.

Λες και αυτα που θα πει η θειτσα θα καθορισουν το βαθμο σας.Το να ζητατε απο τους γονεις σας να σας συμπαραστεκονται ειναι ενα πραγμα.Το να ζητατε να μην θελουν καν να ρωτανε το πως γραψατε σε ενα μαθημα ειναι κομπλεξικο.Τοσα χρηματα εχουν ξοδεψει τοσο ψυχικο αγχος περνανε και αυτοι.Η κατανοηση ειναι αμοιβαια,μην κανετε σαν 5χρονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinuli

Νεοφερμένος

Η athinuli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγώ πάντως την τελευταία εβδομάδα είμαι πολύ χαλαρά..δεν αγχώνομαι σχεδόν καθόλου...ίσως γιατί διάβασα καλά όλη τη χρονια! Και όντως κι εγώ βαριέμαι απίστευτα τελευταία!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Πωπω τι ανοησίες διαβάζω θέε μου.Αντί να λέτε ευχαριστώ που υπάρχουν άνθρωποι που νοιάζονται για εσάς και σας παίρνουν τηλέφωνο,εσείς κάθεστε και λέτε ότι δε θα σηκώνετε το τηλέφωνο και κατηγορείτε κιόλας αυτούς που σας παίρνουν λέγοντας ότι δε δείχνουν κατανοήση και άλλες τέτοιες χαζομάρες.Μπράβο σας.

Πω ρε φιλε !Μονιμα νευρα εχεις!!!:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά σε 9 μέρες ξεκινάμε!!! Είμαι τεχνολογική και αυτό που τράβηξα δεν παλεύεται κυρίως με αυτό το αοδε... εχετε να προτείνετε κανα σοσάκι; εγώ πάντως έχω μάθει από αξιόπιστη πηγή ότι το 80% θα είναι απ το πρώτο κεφάλαιο με πολύ πολλές πιθανότητες να είναι 'η επειχήρηση ως θεσμός' και η 'οικονομική λειτουργεία της επειχήρησης' και από δευτερο κεφάλαιο ο ταυλορ. Απ το τρίτο μια ερώτηση αν θα βάλουν... Αντε καλή επιτυχία να έχουμε :)

Ο θεσμός είναι δύσκολο να πέσει γιατί σε κάθε έκδοση αλλάζει.Το πρώτο όντως είναι αρκετά σοσ , στο δεύτερο ο taylor το κίνημα ανθρωπίνων σχέσεων, η οργάνωση. Από το τρίτο βελτίωση επικοινωνίας , οι ομάδες , σπουδαιότητα επικοινωνίας..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Εγώ σήμερα ξεκαθάρισα με τη μαμά μου..
-ΟΧΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
-ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΛΕΙΣΤΑ Η ΜΑΛΛΟΝ,ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ
-ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
-ΚΑΜΙΑ ΟΜΙΛΙΑ ΜΕ ΦΙΛΕΣ/ΟΥΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ
-ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ,ΑΦΟΥ ΕΓΡΑΨΑ
-ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟ
-ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ,ΘΑ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
-ΕΠΙΣΗΣ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΟΛΩΝΩΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ!


(με λίγα λόγια θα ζούμε έξω από την κοινωνία :P )
-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dafni-Eva K

Νεοφερμένος

Η Dafni-Eva K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
λοιπόν για να ακούσω απόψεις... τι πιστεύετε ότι θα πέσει φέτος στην λογοτεχνία κατεύθυνσης;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top