Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια τι γινεται τελικα με αριθμος εισακτεων φετος?
θα μειωθουν στα τει καθ αυξηθουν σε αει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπορείς να ρωτήσεις και στο αντίστοιχο topic της γαλλικής φιλολογίας από όσους πέρασαν, εφόσον δεν απαντάει κανένας εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
παιδια τι γινεται τελικα με αριθμος εισακτεων φετος?
θα μειωθουν στα τει καθ αυξηθουν σε αει?

Μείωσε σε ΤΕΙ και 1ου Πεδίου ΑΕΙ, αύξηση σε 2ο, 4ο, 5ο, σταθερά στο 3ο από ότι είδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εσάς στην κατεύθυνση σας έβαλαν σε όλα 20; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εσάς στην κατεύθυνση σας έβαλαν σε όλα 20; :P
Δεν ξέρω, και δεν νομίζω γιατί σε 2 μαθήματα δεν έγραψα πολύ καλά και δυστυχώς αυτοί οι δύο είναι παράξενοι και με αγχώνει αυτό γιατί στο ένα από τα δύο μπορώ να χτυπήσω πολύ καλό βαθμό. :worry:
Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Μείωσε σε ΤΕΙ και 1ου Πεδίου ΑΕΙ, αύξηση σε 2ο, 4ο, 5ο, σταθερά στο 3ο από ότι είδα



Αναλυτικότερα αναμένονται:

στο 1ο πεδίο --> 1971 λιγότερες θέσεις
στο 2ο πεδίο --> 2117 περισσότερες θέσεις
στο 3ο πεδίο --> 25 λιγότερες θέσεις
στο 4ο πεδίο --> 983 λιγότερες θέσεις
στο 5ο πεδίο --> 1023 λιγότερες θέσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εσάς στην κατεύθυνση σας έβαλαν σε όλα 20; :P

Όχι.
Γι'αυτό ελπίζω να γράψω στο τέλος ό,τι αξίζω και να τους βάλω τον βαθμό στον κώλο.

Στην κυριολεξία.

Κρίμα που ο μόνος που θα καταλάβει το spoiler είναι ο χάουζ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
13,4 Λογοτεχνία κατεύθυνσης στο Αμάρτημα... Για το σχολείο μιλάω (βέβαια ήταν ο υψηλότερος βαθμός, αλλά δεν με παρηγορεί). Το θέμα είναι ότι απ' όσα μου είπε είναι ότι δεν ανταποκρινόμουν στο ερώτημα... κι ότι σε άλλα ήμουν υπεραναλυτική. Όμως, τα ερωτήματα δεν μου έκαναν να πω κάτι. Τι θα λέγατε ας πούμε στο ερώτημα "Πώς εξηγείτε την ανάγκη της μάνας να επικαλεστεί το πνεύμα της μητέρας"; Πέρα από ότι ήταν η τελευταία της λύση για να σώσει την Αννιώ... Δεν σκεφτόμουν κάτι άλλο... :/ Έχω απογοητευτεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
13,4 Λογοτεχνία κατεύθυνσης στο Αμάρτημα... Για το σχολείο μιλάω (βέβαια ήταν ο υψηλότερος βαθμός, αλλά δεν με παρηγορεί). Το θέμα είναι ότι απ' όσα μου είπε είναι ότι δεν ανταποκρινόμουν στο ερώτημα... κι ότι σε άλλα ήμουν υπεραναλυτική. Όμως, τα ερωτήματα δεν μου έκαναν να πω κάτι. Τι θα λέγατε ας πούμε στο ερώτημα "Πώς εξηγείτε την ανάγκη της μάνας να επικαλεστεί το πνεύμα της μητέρας"; Πέρα από ότι ήταν η τελευταία της λύση για να σώσει την Αννιώ... Δεν σκεφτόμουν κάτι άλλο... :/ Έχω απογοητευτεί!
Είχε δύο μαμάδες. χοχοχο.

Μπορούσες να πείς και για τις δεισιδαιμονίες κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Είχε δύο μαμάδες. χοχοχο.

Μπορούσες να πείς και για τις δεισιδαιμονίες κλπ κλπ.

χαχαχα το έχω κάψει. Το έβαλα αυτό και μου είπε ότι είναι εκτός θέματος... Γενικά, αυτό το "εκτός θέματος" φορέθηκε πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχα το έχω κάψει. Το έβαλα αυτό και μου είπε ότι είναι εκτός θέματος... Γενικά, αυτό το "εκτός θέματος" φορέθηκε πολύ



Φορέθηκε δεν λες τίποτα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα το έχω κάψει. Το έβαλα αυτό και μου είπε ότι είναι εκτός θέματος... Γενικά, αυτό το "εκτός θέματος" φορέθηκε πολύ
Εκτός θέματος; Μένω έκπληκτη. Φυσικά δεν είναι εκτός θέματος. Στην εποχή που ζούσε, οι δεισιδαιμονίες κυριαρχούσαν λόγω της αμάθειας και της μη προόδου της επιστήμης την δεδομένη χρονική στιγμή. Λόγου χάριν αν η ιατρική ήταν ανεπτυγμένη, δεν θα καθόταν να επικαλείται πνεύματα, θα την πήγαινε σε γιατρό, όμως επειδή δεν ήταν, κατέφευγε σε τέτοιες μεθόδους. Πολύ μπροστά η καθηγήτριά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Εκτός θέματος; Μένω έκπληκτη. Φυσικά δεν είναι εκτός θέματος. Στην εποχή που ζούσε, οι δεισιδαιμονίες κυριαρχούσαν λόγω της αμάθειας και της μη προόδου της επιστήμης την δεδομένη χρονική στιγμή. Λόγου χάριν αν η ιατρική ήταν ανεπτυγμένη, δεν θα καθόταν να επικαλείται πνεύματα, θα την πήγαινε σε γιατρό, όμως επειδή δεν ήταν, κατέφευγε σε τέτοιες μεθόδους. Πολύ μπροστά η καθηγήτριά σας.

Θα πάρει σύνταξη του χρόνου... Βάλε με το νου σου!! Λέει ότι αυτό δεν εξηγεί την ανάγκη της... Κι ότι το ερώτημα δεν ήταν "Γιατί το έκανε" αλλά να εξηγήσουμε γιατί ένιωσε την επιθυμία να το κάνει. Κάποιοι άλλοι είπαν για να σώσει το παιδί της κι άρχισε να τους λέει να μη λένε ανοησίες κι ότι είναι αυτονόητο να θέλει να σώσει το παιδί της... Ό,τι να 'ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Θα πάρει σύνταξη του χρόνου... Βάλε με το νου σου!! Λέει ότι αυτό δεν εξηγεί την ανάγκη της... Κι ότι το ερώτημα δεν ήταν "Γιατί το έκανε" αλλά να εξηγήσουμε γιατί ένιωσε την επιθυμία να το κάνει. Κάποιοι άλλοι είπαν για να σώσει το παιδί της κι άρχισε να τους λέει να μη λένε ανοησίες κι ότι είναι αυτονόητο να θέλει να σώσει το παιδί της... Ό,τι να 'ναι!
Σε αυτή την κοινωνία μεγάλωσε, αυτές τις μεθόδους χρησιμοποιεί.

Καλέ μην στεναχωριέσαι, κατάλαβα για την καθηγητριάρα σας.

Και εγώ στο ένα απο τα τρία διαγωνίσματα που αξιώθηκε να μας βάλει 15 μου είχε βάλει. Στο τέλος έγραψα 18+.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Σε αυτή την κοινωνία μεγάλωσε, αυτές τις μεθόδους χρησιμοποιεί.

Καλέ μην στεναχωριέσαι, κατάλαβα για την καθηγητριάρα σας.

Και εγώ στο ένα απο τα τρία διαγωνίσματα που αξιώθηκε να μας βάλει 15 μου είχε βάλει. Στο τέλος έγραψα 18+.

μακάρι, γιατί είχε δεν είχε με σύγχισε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αναλυτικότερα αναμένονται:

στο 1ο πεδίο --> 1971 λιγότερες θέσεις
στο 2ο πεδίο --> 2117 περισσότερες θέσεις
στο 3ο πεδίο --> 25 λιγότερες θέσεις
στο 4ο πεδίο --> 983 λιγότερες θέσεις
στο 5ο πεδίο --> 1023 λιγότερες θέσεις
Μίλησα για Πανεπιστήμια, όχι για τις συνολικές θέσεις, δηλαδή μαζί με το ΤΕΙ. Στα 2ο, 4ο, 5ο, στα ΑΕΙ έχουν αυξηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι άλλο... κατά πόσο αξιόπιστες είναι οι ασκήσεις της Βιολογίας Γενικής στο study4exams ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
όσο αξιόπιστα είναι τα βιβλία του υπουργείου παιδείας :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top