Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
βγήκαν οι απαντήσεις του 1ου διαγωνίσματος και το 2ο διαγώνισμα στο study
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν ξέρω, και δεν νομίζω γιατί σε 2 μαθήματα δεν έγραψα πολύ καλά και δυστυχώς αυτοί οι δύο είναι παράξενοι και με αγχώνει αυτό γιατί στο ένα από τα δύο μπορώ να χτυπήσω πολύ καλό βαθμό. :worry:
Εσύ?
Όχι.
Γι'αυτό ελπίζω να γράψω στο τέλος ό,τι αξίζω και να τους βάλω τον βαθμό στον κώλο.
Στην κυριολεξία.
Εμάς καλούς βαθμούς έβαλαν. Όχι 20 σε όλους αλλά ντάξυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Καλη τυχη και καλη δυναμη σε ολους που δινετε φετος πανελληνιες..Ειδικα τωρα με το σχεδιο Αθηνά...θα την χρειαστειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Θα πάρει σύνταξη του χρόνου... Βάλε με το νου σου!! Λέει ότι αυτό δεν εξηγεί την ανάγκη της... Κι ότι το ερώτημα δεν ήταν "Γιατί το έκανε" αλλά να εξηγήσουμε γιατί ένιωσε την επιθυμία να το κάνει. Κάποιοι άλλοι είπαν για να σώσει το παιδί της κι άρχισε να τους λέει να μη λένε ανοησίες κι ότι είναι αυτονόητο να θέλει να σώσει το παιδί της... Ό,τι να 'ναι!

Και μετά αναρωτιώμαστε γιατί στο μάθημα της Λογοτεχνίας βλέπουμε κάτι τέράαααστιες αποκλείσεις μορίων μεταξύ των βαθμολογητών, όταν ανακοινώνονται οι βαθμοί μας.

Εεεε, άι στο καλό πια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το σχεδιο αθηνα ειναι σιγουρο? εχει παει και στην εφημεριδα της κυβερνησης?-.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εμάς καλούς βαθμούς έβαλαν. Όχι 20 σε όλους αλλά ντάξυ:P
Ντάξει μια χαρά. Μέχρι 18 βασικά το δεχομαι με μεγάλη ικανοποιηση. Πιο κάτω, ειδικα στα μαθήματα που το 'χω δεν το δέχομαι. ;) Μόνο στο δικο μου σχολείο δεν έχουν δώσει ακόμα βαθμούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ντάξει μια χαρά. Μέχρι 18 βασικά το δεχομαι με μεγάλη ικανοποιηση. Πιο κάτω, ειδικα στα μαθήματα που το 'χω δεν το δέχομαι. ;) Μόνο στο δικο μου σχολείο δεν έχουν δώσει ακόμα βαθμούς?

Και σε εμάς δεν έχουν δώσει ακόμη. Θα δούμε την Πέμπτη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ντάξει μια χαρά. Μέχρι 18 βασικά το δεχομαι με μεγάλη ικανοποιηση. Πιο κάτω, ειδικα στα μαθήματα που το 'χω δεν το δέχομαι. ;) Μόνο στο δικο μου σχολείο δεν έχουν δώσει ακόμα βαθμούς?

Εμείς θα πάρουμε την Τετάρτη
Πως μας επηρεάζει το σχέδιο Αθηνά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εμείς θα πάρουμε την Τετάρτη
Πως μας επηρεάζει το σχέδιο Αθηνά ;

μετράμε ηδη μειον 94 τμήματα. ο υπουργος εξήγγειλε πως θα μειωθούν οι εισακτέοι στα ΤΕΙ και θα ανέβουν στα ΑΕΙ.
η βαση του 10 δεν θα ισχύσει, αλλα εφόσον θα έχουμε μείωση στα ΤΕΙ ειναι σαν να σου λεει δεν 8α παρουμε παιδια με 5 χιλλίαδες μόρια , αλλα απο 9.οοο και πανω π.χ. Ουφ ουφ ουφ. :worry: αντε να δουμε τι θα γίνει κ φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πόσο χρόνο πάνω κάτω αφιερώνεται στο ΑΕΠΠ την εβδομάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Πόσο χρόνο πάνω κάτω αφιερώνεται στο ΑΕΠΠ την εβδομάδα;

προσωπικά δεν κουραζόμουν όταν διαβάζω αεππ λατρεύω αεππ
γενικά πιστεύω οτι 2-3 ώρες είναι αρκετές πάντως μην ξεχνάς να διαβάζεις θεωρία είναι σημαντική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
προσωπικά δεν κουραζόμουν όταν διαβάζω αεππ λατρεύω αεππ
γενικά πιστεύω οτι 2-3 ώρες είναι αρκετές πάντως μην ξεχνάς να διαβάζεις θεωρία είναι σημαντική
και εγώ περίπου κανένα 2ωρο..μακάρι να λάτρευα και εγώ το αεππ τόσο,αλλά με δυσκολεύουν τα 3τα και 4τα θέματα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
είναι θέμα εξάσκησης και να μπεις στο κλίμα του μαθήματος
https://nkaridis.blogspot.gr/
https://users.sch.gr/ptsiotakis/old/aepp/aepp.htm
αυτά τα δυο σαιτ έχουν βοηθήσει πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
προς θεωρητικους εχει κανεις την θεματογραφια του σαχπεκιδη θελω γνωμες γιατι σκεφτομαι να το παρω την δευτερα..ειμαι λιγο εως πολυ ασχετη στο αγνωστο και επειδη καταλαβα οτι εχουμε λιγο χρονο μεχρι τις πανελληνιες και θελω εστω ενα 14 αρχαια θελω να στρωθω εχω ελπιδες αμα παρω μια θεματογραφια καλη και την μελεταω απο 2 ωριτσες καθε βραδυ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πόσο χρόνο πάνω κάτω αφιερώνεται στο ΑΕΠΠ την εβδομάδα;


1 ωρα και πολυ του ειναι του γ@μημενου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
προς θεωρητικους εχει κανεις την θεματογραφια του σαχπεκιδη θελω γνωμες γιατι σκεφτομαι να το παρω την δευτερα..ειμαι λιγο εως πολυ ασχετη στο αγνωστο και επειδη καταλαβα οτι εχουμε λιγο χρονο μεχρι τις πανελληνιες και θελω εστω ενα 14 αρχαια θελω να στρωθω εχω ελπιδες αμα παρω μια θεματογραφια καλη και την μελεταω απο 2 ωριτσες καθε βραδυ????

Ναι, την έχω εγώ. Είναι πολύ καλή, βοηθάει αρκετά! Έχει πολλά κείμενα και εξηγεί το κάθετι. Έχει και ασκήσεις, τις μεταφράσεις των κειμένων, απαντήσεις, βασικό λεξιλόγιο που πρέπει να ξέρουμε και αρχικούς χρόνους ρημάτων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ναι, την έχω εγώ. Είναι πολύ καλή, βοηθάει αρκετά! Έχει πολλά κείμενα και εξηγεί το κάθετι. Έχει και ασκήσεις, τις μεταφράσεις των κειμένων, απαντήσεις, βασικό λεξιλόγιο που πρέπει να ξέρουμε και αρχικούς χρόνους ρημάτων. :)
ποσο χρονο αφιερωνεις??αμα την παρω την δευτερα ποσο χρονο πιστευεις η πιστευετε οτι πρεπει να αφιερωσω για να γινω απο κακος μια σχετικα μετρια στο αγνωστο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Έχεις pm. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
106 μέρες ακόμα. Yeah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
106 μέρες ακόμα. Yeah!

Aκουγονται πολλες...
Απ την αλλη το 15 εβδομαδες ακουγεται λιγο οπως και το 3 μηνες....
Δεν γαμιεται,αμτε να δωσουμε να τελειωσουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top