Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γιατί μακάριιιιι;;;; :redface:

να τελειωνουμε γρηγοροτερα.και ναι,η μια μερα για εμενα μετραει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Καλό είναι να τις λύνουμε γενικά γιατί γίνεται πανικός στο 2ο θέμα συνέχεια, γιατί είναι και κάπως ερώτηση κρίσης.
Εγώ τις λύνω γενικά. ;)
της έλυνα και εγώ στην αρχή αλλά μετά της παράτησα αλλά φαίνεται πως θα ξανά αρχίσω να τις λύνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
της έλυνα και εγώ στην αρχή αλλά μετά της παράτησα αλλά φαίνεται πως θα ξανά αρχίσω να τις λύνω..

Μαθιουδάκη-Παναγιωτακόπουλο;

Έχει πολύ καλά πρώτα και δεύτερα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Στερεό και δεν με άρεσε καθόλου:/: εσύ;

θα μπω κρουσεις . Αχχ δεν μπορω αλλή φυσική :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

respect.ilias

Νεοφερμένος

Ο respect.ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς καλά αγγλικά; Όχι και πολύ καλά αλλά να ξέρει γιατί αύριο γράφω μία έκθεση και ξέρω το θέμα... Μία μικρή είναι και εύκολη αλλά εγώ είμαι λίγο άσχετος!!! Please γιατί χρειάζομαι το βαθμό για το απολυτήριο :(
Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

respect.ilias

Νεοφερμένος

Ο respect.ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πως ακριβώς θέλεις να σε βοηθήσουμε;
Να μου γράψετε μία μικρή εκθεσούλα 100 λέξεων :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Στην φυσική κατ λύνεται τις αποδεικτικές ασκήσεις από το βοήθημα ή τις παραμελείτε;

Tις λυνουμε κανονικοτατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Στην φυσική κατ λύνεται τις αποδεικτικές ασκήσεις από το βοήθημα ή τις παραμελείτε;
Εννοείς τα 2α θέματα; Εγώ σκέφτομαι την απόδειξη που θα έκανα, βλέπω απο πίσω αν είναι σωστή και προχωράω δεν την γράφω.

Holy shit δεν μπορώ να το πιστέψω πόσο εύκολο είναι το 2ο θέμα Μαθ/κων του 2008! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Εννοείς τα 2α θέματα; Εγώ σκέφτομαι την απόδειξη που θα έκανα, βλέπω απο πίσω αν είναι σωστή και προχωράω δεν την γράφω.:


αυτό που κάνεις δε βοηθάει...προτιμότερο είναι να τα λύσεις στο χαρτί και όχι στο μυαλό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
αυτό που κάνεις δε βοηθάει...προτιμότερο είναι να τα λύσεις στο χαρτί και όχι στο μυαλό!!

Το ξέρω αλλά να σου πω την αμαρτία μου βαριέμαι να τις γράφω όλες. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το ξέρω αλλά να σου πω την αμαρτία μου βαριέμαι να τις γράφω όλες. :worry:

Έχεις και αμαρτίες ; :P

(όχι δεν έχω βάλει στόχο να σχολιάζω ό,τι ποστάρεις. Τυχαίνει.) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Εννοείς τα 2α θέματα; Εγώ σκέφτομαι την απόδειξη που θα έκανα, βλέπω απο πίσω αν είναι σωστή και προχωράω δεν την γράφω.
ναι τα δεύτερα εννoώ..μερικές φορές αν βαριέμαι το ίδιο κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έχεις και αμαρτίες ; :P

(όχι δεν έχω βάλει στόχο να σχολιάζω ό,τι ποστάρεις. Τυχαίνει.) :P

Τρόπος του λέγειν. :devil:
Αλλά αμαρτία δεν είναι μόνο αυτό που δεν τηρείς σύμφωνα με την θρυσκεία αλλά και τα πράγματα που δεν σε κάνουν να νιώθεις απόλυτα καλά με τον εαυτό σου. Τουλάχιστον για εμένα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τι γίνεται; Σας έχουν ενημερώσει για τα τμήματα που θα κλείσουν ή συγχωνευτούν;
Αν όχι, που μπορώ να βρω το αρχείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι γίνεται; Σας έχουν ενημερώσει για τα τμήματα που θα κλείσουν ή συγχωνευτούν;
Αν όχι, που μπορώ να βρω το αρχείο;

https://www.minedu.gov.gr/index.php?...oras&catid=80:deltia-typoy&Itemid=806&lang=el
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
παιδια δινω γαλλικαα και δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα για φροντ η ιδιατερα...τεσπα εχετε παρει οση δινεται καποιο βιβλιο προετοιμασιας το οποιο ειναι πολυ καλο και να χει και απαντησεις γτ δεν θα χω καποιον να μ της διορθωνει??εχω παρει β1 και πρεπει να τα 3εσκονησω λιγακι...

κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top