Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Το μόνα απίθανα κομμάτια να πέσουν, είναι τα εκτός ύλης.Βέβαια είναι τόσο στόκοι που μέχρι και στα εκτός ύλης κρατώ τις επιφυλάξεις μου.

Τι εννοείς βρε για τα εκτός ύλης; :P
Κοίτα, πιστεύω πέρσι το εξάντλησαν το κείμενο. Εβαλαν όλες τις ερωτήσεις που θα μπορούσαν να πέσουν(πχ ερώτηση για τίτλο). Ας πούμε οτι ξαναπέφτει, τι άλλο να βάλουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τι εννοείς βρε για τα εκτός ύλης; :P
Κοίτα, πιστεύω πέρσι το εξάντλησαν το κείμενο. Εβαλαν όλες τις ερωτήσεις που θα μπορούσαν να πέσουν(πχ ερώτηση για τίτλο). Ας πούμε οτι ξαναπέφτει, τι άλλο να βάλουν;

Δεν είμαι θεωρητική.
Λέω πως είναι τόσο στόκοι που μέχρι και εκτός ύλης μπορούν να βάλουν. :hehe:
Κάθε χρόνο κάνουν λάθη...ποιος ξέρει ποιο θα είναι το επόμενο λάθος τους;! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
την Παρασκευη που ερχεται παιρνουμε βαθμους!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Οι πανελληνιες αρχιζουν τελικα 20 η 21 μαιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Οι πανελληνιες αρχιζουν τελικα 20 η 21 μαιου?

δεν έχει βγει επίσημη ημερομηνία αλλά λογικά στις 20 μιας και πέφτει δευτέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
δεν έχει βγει επίσημη ημερομηνία αλλά λογικά στις 20 μιας και πέφτει δευτέρα

αχ μακαρι 20!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Γιατί μακάριιιιι;;;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
φυσική κατ που βρίσκεστε ? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μια ερώτηση αλλα είναι off topic. Επειδή όμως δεν ξέρω που
αλλού να τη βάλω θα ρωτήσω εδώ σορρυ :$ Λοιπόν, μας είπαν στο σχολείο οτι
το ΑΠΘ κάνει ενημέρωση σε όλα τα τμήματα και μπορούμε να δηλώσουμε
συμμετοχή. Έχει παει κανεις σας; τι ακριβώς γίνεται;
Γενικά, έχει πάει κανεις με το σχολείο σε Πανεπιστήμιο
για ενημέρωση; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
δεν έχει βγει επίσημη ημερομηνία αλλά λογικά στις 20 μιας και πέφτει δευτέρα
Κάτι άκουσα όμως ότι θα γράφουμε Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο όπως γινόταν και παλιότερα...
Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κάτι άκουσα όμως ότι θα γράφουμε Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο όπως γινόταν και παλιότερα...
Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο ισχύει...
όχιιιιιιιιι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μια ερώτηση αλλα είναι off topic. Επειδή όμως δεν ξέρω που
αλλού να τη βάλω θα ρωτήσω εδώ σορρυ :$ Λοιπόν, μας είπαν στο σχολείο οτι
το ΑΠΘ κάνει ενημέρωση σε όλα τα τμήματα και μπορούμε να δηλώσουμε
συμμετοχή. Έχει παει κανεις σας; τι ακριβώς γίνεται;
Γενικά, έχει πάει κανεις με το σχολείο σε Πανεπιστήμιο
για ενημέρωση; :hmm:

Ισχύει...στα πλαίσια του ΣΕΠ...Δεν θυμάμαι πότε είναι(νομίζω μία απο αυτές τις μέρες)αλλά θυμάμαι οτι ξεκινά απο τις 12 το μεσημέρι μέχρι το βράδυ...μπόρει να πάρεις ένα τηλ. να ρωτήσεις....έχει και για όλα τα τμήματα απο όσο θυμάμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μια ερώτηση αλλα είναι off topic. Επειδή όμως δεν ξέρω που
αλλού να τη βάλω θα ρωτήσω εδώ σορρυ :$ Λοιπόν, μας είπαν στο σχολείο οτι
το ΑΠΘ κάνει ενημέρωση σε όλα τα τμήματα και μπορούμε να δηλώσουμε
συμμετοχή. Έχει παει κανεις σας; τι ακριβώς γίνεται;
Γενικά, έχει πάει κανεις με το σχολείο σε Πανεπιστήμιο
για ενημέρωση; :hmm:

Ναι,ειχα παει περσυ.Οι ομιλιες γινονται στην αιθουσα τελετων του ΑΠΘ.Δηλωνετε στο σχολειο ποσα παιδια θελετε να πατε σε καθε τομεα(πχ ενημερωση για το Φυσικο,το Παιδαγωγικο κτλπ),μεχρι εναν αριθμο ειναι θυμαμαι,κα σας συνοδευει ο υπευθυνος καθηγητης.Στην ενημερωση,μιλανε καθηγητες του ΑΠΘ για το επαγγελμα(πχ κτηνιατρος,γιατρος,φυσικος) και παραλληλα δινεται η δυνατοτητα στους μαθητες που παρακολουθουνε την εκδηλωση,να παρουν τον λογο και να τους απευθυνουν καποια ερωτηση.

Πλακα εχει.Θυμαμαι περσυ ολοι ειχαν επιλεξει τις πρωινες ενημερωσεις,για να χασουν σχολειο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Κάτι άκουσα όμως ότι θα γράφουμε Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο όπως γινόταν και παλιότερα...
Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο ισχύει...
Λογικά θα παραμείνει ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ, γιατί υφίσταται ο βασικός λόγος που είναι η μη πληρωμή υπερωριακής απασχόλησης στους εκπαιδευτικούς τα Σάββατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ikaros1995

Νεοφερμένος

Ο ikaros1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σχετικα με την ημερομηνια εναρξης..ακουσα ως πιθανη την 23η Μαιου (πεμπτη)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Στην φυσική κατ λύνεται τις αποδεικτικές ασκήσεις από το βοήθημα ή τις παραμελείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Στην φυσική κατ λύνεται τις αποδεικτικές ασκήσεις από το βοήθημα ή τις παραμελείτε;

Καλό είναι να τις λύνουμε γενικά γιατί γίνεται πανικός στο 2ο θέμα συνέχεια, γιατί είναι και κάπως ερώτηση κρίσης.
Εγώ τις λύνω γενικά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Την Κυριακή γράφω μαθηματικα σε οοολη την ύλη :( εσείς που είστε και πως σας φαίνονται οι ασκήσεις γιατι εμένα με δυσκολεύουν πολυ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top