Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Aκουγονται πολλες...
Απ την αλλη το 15 εβδομαδες ακουγεται λιγο οπως και το 3 μηνες....
Δεν γαμιεται,αμτε να δωσουμε να τελειωσουμε:P

εγώ πάλι σκέφτομαι ότι μεσολαβεί ένα καλοκαίρι+ από τις εξετάσεις.
Υπάρχει πολύς χρόνος ακόμα για εξάσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εγώ πάλι σκέφτομαι ότι μεσολαβεί ένα καλοκαίρι+ από τις εξετάσεις.
Υπάρχει πολύς χρόνος ακόμα για εξάσκηση.

φετος δεν γινεις ρε συ?Τι καλοκαιρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
φετος δεν γινεις ρε συ?Τι καλοκαιρια?

lol...Είπα ότι μεσολαβεί ένα καλοκαίρι+ μέχρι να δώσουμε.Δηλαδή γύρω στις 20 μέρες παραπάνω από όσο κρατάει ένα καλοκαίρι.Το είπα αυτό επειδή σε αντίθεση με κάποιους εγώ δε μετράω το χρόνο μέχρι το Μάιο σε μήνες ή εβδομάδες ή μέρες αλλά σε διάρκεια ενός καλοκαιριού.Αυτό το έγραψα επειδή στο ποστ σου ανέφερες κάτι σχετικό με αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ααα οκ...

Περι βιολογιας διαγωνισματα


Τεταρτη 5,6
Σημερα 7
Για δευτερα 9 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ντάξει μια χαρά. Μέχρι 18 βασικά το δεχομαι με μεγάλη ικανοποιηση. Πιο κάτω, ειδικα στα μαθήματα που το 'χω δεν το δέχομαι. ;) Μόνο στο δικο μου σχολείο δεν έχουν δώσει ακόμα βαθμούς?
Εμείς παίρνουμε βαθμούς την Τρίτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ψυχολογικά πως είστε? Μόνο εγώ νιώθω ότι κουράζομαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ καλά λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Δεν εχω κουραστει ακόμα.Απλά βαρεθηκα,θελω να τελειωνω! :D


υγ.Λογοθεραπεία Πάτρας ή Ιωαννίνων?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Να 'δινα αύριο και ας έβγαζα 8.000 μόρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
έγραψα βιολογία γενικής.. έσκισααααααααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν εχω κουραστει καθολου.

Η αληθεια ειναι οτι και γω θα θελα να δινα αυριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
κανενας αλλος γνωμη για την θεματογραφια του σαχπεκιδη οποιος εχει στειλτε μ πμ η εδω!!!εινια επειγονν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Το χειρότερο μάθημα ειναι η έκθεση

Το πιστευω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Το χειρότερο μάθημα ειναι η έκθεση

Το πιστευω...:whistle:
οχι αν εχεις μια πολυ κθηγητρια να σου μεταφερει το παθος για τα γραμματα και εννοια της για σενα ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
έγραψα βιολογία γενικής.. έσκισααααααααααα:D
Εγώ ξέχασα να γράψω 2 αλυσίδες από ένα τροφικό πλέγμα και βγήκε το μισό θέμα λάθος. 93/100 βέβαια, αλλά από μαλ@κία :(
Το χειρότερο μάθημα ειναι η έκθεση

Το πιστευω...:whistle:
ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
οχι αν εχεις μια πολυ κθηγητρια να σου μεταφερει το παθος για τα γραμματα και εννοια της για σενα ....:)

Εχω έναν παρα πολυ καλο καθηγητή αλλα το μάθημα ειναι βαρετό.. Και επιπλέον με νευριαζει γιατι ειναι το μονο που δεν ξερω πανω κάτω τι θα γράψω..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Αν και δεν έδωσα απο τεχνολογική Β κύκλου για να ξέρω τι συμβαίνει με το ΑΟΔΕ, πάντως αν και ΟΛΟΙ το καταριέστε γιατι είναι πολύ θεωρητικό....στο τελος όταν βγουν τα αποτελέσματα ΟΛΟΙ ειστε κατενθουσιασμένοι επειδη έχετε γράψει πάρα πολύ καλα 18+ και σας χαρίζονται μόρια ενω έχετε πατώσει στα μαθηματικά και τη φυσική...
Αυτο που θα μπορούσα να σας πω εγω απο τη μεριά μου(με αυτά που άκουγα και έβλεπα απο τους φίλους μου) είναι οτι μην το αφήνετε αυτο το μαθημα γιατι σας βοηθάει ΠΑΡΑ πολύ με τα μόρια για αυτο μην το σνομπάρετε, αλλά κρατήστε μία στοιχειώδη επαφή μαζί του...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top