Πανελλήνιες 2011: Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εγω χρησιμοπιω στη φυσικη κατι του σαββαλα (αγγελος και σπυρος)
στη χημεια εκδ σαββαλος (Σαλτερης)
στη βιολογια εκδ σαββαλας (Τσαβαρας)

Στα μαθηματικα δεν μου ειπε ακομα τι να παρω
Απο της φυσικής είσαι ευχαριστημένος ? εγω μαθηματικά έχω του Νίκου Σκορμπή απο Σαββάλας είναι πολύ καλό .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Απο της φυσικής είσαι ευχαριστημένος ? εγω μαθηματικά έχω του Νίκου Σκορμπή απο Σαββάλας είναι πολύ καλό .

Ναι .Προσοπικα πιστευω οτι η εκδοσης σαββαλα και δει αυτη η δυο συγραφεις ειναι πολλη καλη γαι θετικα μαθηματα.Αυτο το συγγραφεα που αναφερεις ποτε εκδοθηκε το πρωτο του βιβλιο γιατι δεν τον ξανα ακουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ναι .Προσοπικα πιστευω οτι η εκδοσης σαββαλα και δει αυτη η δυο συγραφεις ειναι πολλη καλη γαι θετικα μαθηματα.Αυτο το συγγραφεα που αναφερεις ποτε εκδοθηκε το πρωτο του βιβλιο γιατι δεν τον ξανα ακουσα.
Αυτό που έχω 2009 πιστεύω ότι αξίζει έχει καλες κ μπόλικες ασκήσεις ολοκληρωμένες λύσεις και πολλα διαγωνίσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αυτό που έχω 2009 πιστεύω ότι αξίζει έχει καλες κ μπόλικες ασκήσεις ολοκληρωμένες λύσεις και πολλα διαγωνίσματα

Αυτος που μου κανει μου μιλισε για ενα νεο βιβλιο το οποιο θα εβλεπε και θα μου πει λογικα αυριο ποιο θα παρουμε.Πολη βασικο για μετα να εχει και μπολικες λιμενες για να περνουμε ιδεες λυσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αυτος που μου κανει μου μιλισε για ενα νεο βιβλιο το οποιο θα εβλεπε και θα μου πει λογικα αυριο ποιο θα παρουμε.Πολη βασικο για μετα να εχει και μπολικες λιμενες για να περνουμε ιδεες λυσεις.
ειναι αρκετά σημαντικό αυτό που λες είναι σημαντικό να έχει πολλές ασκήσεις λυμένες για διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Tι βοηθήματα χρησιμοποιείτε και σε ποια μαθήματα ?
Μαθηματικά: Μπάρλας + σημειώσεις του καθηγητή μου
Χημεία: Σαλτερής
Ηλεκτρολογία: Κουμαριανός
Φυσική: Κυρίως σημειώσεις του καθηγητή μου. Για την επόμενη φάση έχω Σαββάλες, Παναγιωτακόπουλο, Παλόγο. Μπορώ να πω ότι αυτό των Σαββαλών το θεωρώ πολύ λιγότερο καλό από τα άλλα.
---- ΠΡΟΣΟΧΗ: Καλά τα βοηθήματα, αλλά 1ο και βασικό σε όλα τα μαθήματα πρέπει να είναι το σχολικό βιβλίο!!! Θεωρία από εκεί και όλες τις ασκήσεις και μετά τα βοηθήματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μαθηματικά: Μπάρλας + σημειώσεις του καθηγητή μου
Χημεία: Σαλτερής
Ηλεκτρολογία: Κουμαριανός
Φυσική: Κυρίως σημειώσεις του καθηγητή μου. Για την επόμενη φάση έχω Σαββάλες, Παναγιωτακόπουλο, Παλόγο. Μπορώ να πω ότι αυτό των Σαββαλών το θεωρώ πολύ λιγότερο καλό από τα άλλα.
---- ΠΡΟΣΟΧΗ: Καλά τα βοηθήματα, αλλά 1ο και βασικό σε όλα τα μαθήματα πρέπει να είναι το σχολικό βιβλίο!!! Θεωρία από εκεί και όλες τις ασκήσεις και μετά τα βοηθήματα!!!!

Αυτό που λές του παλόγου τι εκδόσεις είναι ? καλό πως τ έχεις δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Μαθηματικά: Μπάρλας + σημειώσεις του καθηγητή μου
Χημεία: Σαλτερής
Ηλεκτρολογία: Κουμαριανός
Φυσική: Κυρίως σημειώσεις του καθηγητή μου. Για την επόμενη φάση έχω Σαββάλες, Παναγιωτακόπουλο, Παλόγο. Μπορώ να πω ότι αυτό των Σαββαλών το θεωρώ πολύ λιγότερο καλό από τα άλλα.
---- ΠΡΟΣΟΧΗ: Καλά τα βοηθήματα, αλλά 1ο και βασικό σε όλα τα μαθήματα πρέπει να είναι το σχολικό βιβλίο!!! Θεωρία από εκεί και όλες τις ασκήσεις και μετά τα βοηθήματα!!!!
Ο μπαρλας πολλη συνηθησμενη επιλογη απο τους καθηγητες περση που καναμε στο φροντηστηριο (μας εδινε φωτο με ασκ) μπορω να πω οτι ειχε ωραιες ασκ
Επισης στη χημεια εχω και απο το μιχελη βοηθηματα.Παντως η επιλογη βοηθηματος ειναι υποκυμενικη διοτι ο καθενας εχει αλλα σταφμα και ευτηχος υπαρχουν πολλες επιλογες .Παντως σε μια κουβεντα που ειχα με εναν ιδιοκτητη βιβλειοπωλιου μου ειπε οτι οι αδελφοι σαββαλα θεωρουνται καπως ξεπερασμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αυτό που λές του παλόγου τι εκδόσεις είναι ? καλό πως τ έχεις δει
Γράφει: εκδόσεις Γκρίτζαλης. Το βρίσκω αρκετά καλό και πολύ καλύτερο από των Σαββαλών.
Ο μπαρλας πολλη συνηθησμενη επιλογη απο τους καθηγητες .......
Τον Μπάρλα τον έχω για τώρα το καλοκάιρι. Από τον Σεπτέμβριο θα μου συστήσει και άλλα ο καθηγητής μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Βιολογια κατ τι βοηθειμα εχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Βιολογια κατ τι βοηθειμα εχετε?
Είμαι τεχνολογική αλλά από φίλους μ ξερω οτι τους αρεσει του Τζαβάρα( η καπως ετσι) απο εκδόσεις σαββαλα μου είπαν ότι είναι καλό κ τους βοηθάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
παιδιά στους καθηγητές που έκανα εγώ :
στα μαθηματικά κατ χρησιμοποιούσαμε τα βοηθηματα των νάκη-στεργίου, του μιχαηλίδη, σημιώσεις του καθηγητή και ασκήσεις από τασχολικά των δεσμών όλα αυτά αφού είχαμε κάνει πρώτα τη θεωρία και είχαμε λύσει τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου αου κεφαλέου...
στη φυσική κατ των άγγελου και σπύρου σαββάλα, το θέματα φυσικής για τις εξετάσεις του παναγιωτακόπουλου και μόλις ολοκληρώσαμε την ύλη κατα το φλεβάρη από το βοήθημα των σαββάλα πήραμε και λύναμε διαγωνίσματα από το βιβλίο του τάσου τσαρπαλή.

Υ.Γ. ασφαλώς και τη θεωρία του βιβλίου μαθένουμε όμως κάποια βοηθήματα έχουν μέσα κάποια θεωρήματα με την απόδηξή τους που άν κολήσεις μπορείς να τα αποδείξεις στην εξέταση για να τα χρησημοποιήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Έγω είμαι θεωρητική κατεύθυνση και αρχίζω μαθήματα 16 Αυγούστου. Μέχρι τώρα δεν κάθομαι να διαβάζω ιδιαίτερα γιατι θέλω να ξεκουραστώ λίγο απο μια δύσκολη χρονιά. Πιστεύεται οτι πρέπει να αρχίσω να διαβάζω λίγο απο τώρα ή οταν αρχίσω το φροντιστήριο θα μπορέσω να καλύψω την ύλη. Εγώ πάντως πιο πολυ καίγομαι για τα αρχαία που έχω λίγα κενά. Επίσης πιστεύεται οτι τα θερινά μαθήματα βοηθάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MenelaosPrev17

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλε, Μπρους...
Ήμουν κι εγώ θεωρητική και άκου τι σου προτείνω. Τα θερινά ασφαλώς και βοηθούν καθώς καλύπτεις ένα πρώτο μέρος της ύλης, το οποίο θα τρέχεις να καλύψεις μετά. Επιπλέον, είναι καλή προετοιμασία για να μπεις στο πνεύμα της τρίτης λυκείου και ταυτόχρονα να πάρεις μια γεύση του τι εστί βερύκοκο! Πάντως αν θες τη γνώμη μου είναι απαραίτητο να διαβάζεις στο βαθμό που τώρα το καλοκαίρι μπορείς να ανταπεξέλθεις. Ασφαλώς και θα πρέπει να διαβάζεις όσα σου κάνουν στο φροντιστήριο/ιδιαίτερο(ανάλογα τι θα κάνεις). Μια επανάληψη ωστόσο στο άγνωστο, για να θυμηθείς λίγο συντακτικό και γραμματική είναι πιστεύω ακρογωνιαίος λίθος.
Και μια συμβουλή:για να επιτύχεις το στόχο σου είναι απαραίτητο να θέσεις τα θεμέλια γερά και ένας τρόπος για να γίνει αυτό είναι η συχνή επανάληψη... Ιδιαίτερα στην ιστορία, όπου πρέπει να θυμάσαι ένα σωρό πράγματα. Το ίδιο όμως πρέπει να κάνεις με όλα τα μαθήματα. Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά είσαι έτοιμος να βιώσεις έναν Γολγοθά μέχρι να φτάσεις στην Ιθάκη.
Με καταλαβαίνεις;;; Εύχομαι καλή τύχη και πολλές επιτυχίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
wow ... κατάφερες να με αγχώσεις αρκετά... Κι εγώ θεωρητική είμαι αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω διαβάσει τίποτα συστηματικά. Κάνω απλά κανένα άγνωστο κείμενο, καμιά επανάληψη αρχικούς χρόνους, απλά πραγματάκια, και κοιτάζω και τη βιολογία γενικής παιδείας που θα πάρω επιλογή. Επειδή δεν κάνω θερινά μαθήματα ώστε να με καθοδηγήσουν στο τι να διαβάσω προτίμησα να μην ασχοληθώ με πράγματα που θα μου είναι πρωτόγνωρα και έτσι κάνω απλά επαναλήψεις. Απλά διαβάζοντας όλα τα ποστ εδώ πέρα έχω αρχίσει πραγματικά να ανησυχώ. Διάβασα πολύ φέτος για να καταφέρω άριστες βαθμολογίες και δε θέλω όλος αυτός ο κόπος να πάει χαμένος. Πιστεύετε πως κάνω λάθος που δεν κάνω θερινά?

Αφού έχεις όρεξη να διαβάσεις, να σου προτείνω να αγοράσεις τα Αρχαία Κατεύθυνσης του σχολείου και να βγάλεις τουλάχιστον την εισαγωγή μόνος σου (Σωκράτη, Πλάτωνα, Πρωταγόρα) τα οποία δεν είναι τίποτα, απλή κατανόηση και στην συνέχεια αποστήθιση. Η ιστορία μόνη της δυστυχώς δεν παλεύεται γιατί είναι απίστευτα πυκνογραμμένη. Πάντως μην αγχώνεσαι, δεν βγαίνει κανένα τεράστιο κομμάτι της ύλης στα θερινά, απλά μπαίνεις στο κλίμα, καλύπτεις τα κενά κοκ.

Έγω είμαι θεωρητική κατεύθυνση και αρχίζω μαθήματα 16 Αυγούστου. Μέχρι τώρα δεν κάθομαι να διαβάζω ιδιαίτερα γιατι θέλω να ξεκουραστώ λίγο απο μια δύσκολη χρονιά. Πιστεύεται οτι πρέπει να αρχίσω να διαβάζω λίγο απο τώρα ή οταν αρχίσω το φροντιστήριο θα μπορέσω να καλύψω την ύλη. Εγώ πάντως πιο πολυ καίγομαι για τα αρχαία που έχω λίγα κενά. Επίσης πιστεύεται οτι τα θερινά μαθήματα βοηθάνε;

Αφού θα το πάρεις σερί από Αύγουστο μέχρι Σεπτέμβρη δεν υπάρχει λόγος τώρα να αρχίσεις μόνος σου να μπερδεύεσαι σε άγνωστα μονοπάτια. Την ίδια ύλη θα καλύψεις με όσους κάνουν μάθημα τον Ιούλιο και κάθονται τον Αύγουστο. Μπορείς απλά να μην χάσεις την επαφή με αυτά που ήδη γνωρίζεις (κάνε επανάλληψη στους αρχικούς χρόνους όλων των βασικών ρημάτων, στον αόριστο β', μερικά γραμματικά/συντακτικά φαινόμενα) και θα είσαι άρχοντας. Διάβασε και τίποτα δοκιμιακό (ή εφημερίδες) ή γενικά κάτι που να σου αποφέρει λεξιλογικές αλλά και γενικές γνώσεις. Στο αν βοηθάνε με έχει καλύψει το παιδί από κάτω απίστευτα.

Φιλε, Μπρους...
Ήμουν κι εγώ θεωρητική και άκου τι σου προτείνω. Τα θερινά ασφαλώς και βοηθούν καθώς καλύπτεις ένα πρώτο μέρος της ύλης, το οποίο θα τρέχεις να καλύψεις μετά. Επιπλέον, είναι καλή προετοιμασία για να μπεις στο πνεύμα της τρίτης λυκείου και ταυτόχρονα να πάρεις μια γεύση του τι εστί βερύκοκο! Πάντως αν θες τη γνώμη μου είναι απαραίτητο να διαβάζεις στο βαθμό που τώρα το καλοκαίρι μπορείς να ανταπεξέλθεις. Ασφαλώς και θα πρέπει να διαβάζεις όσα σου κάνουν στο φροντιστήριο/ιδιαίτερο(ανάλογα τι θα κάνεις). Μια επανάληψη ωστόσο στο άγνωστο, για να θυμηθείς λίγο συντακτικό και γραμματική είναι πιστεύω ακρογωνιαίος λίθος.
Και μια συμβουλή:για να επιτύχεις το στόχο σου είναι απαραίτητο να θέσεις τα θεμέλια γερά και ένας τρόπος για να γίνει αυτό είναι η συχνή επανάληψη... Ιδιαίτερα στην ιστορία, όπου πρέπει να θυμάσαι ένα σωρό πράγματα. Το ίδιο όμως πρέπει να κάνεις με όλα τα μαθήματα. Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά είσαι έτοιμος να βιώσεις έναν Γολγοθά μέχρι να φτάσεις στην Ιθάκη.
Με καταλαβαίνεις;;; Εύχομαι καλή τύχη και πολλές επιτυχίες...

Ίσως το πιο λογικό post θεωρητικού εδώ μέσα μέχρι τώρα. (Υ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MenelaosPrev17

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νομίζεις;;;:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
παιδιά στους καθηγητές που έκανα εγώ :
στα μαθηματικά κατ χρησιμοποιούσαμε τα βοηθηματα των νάκη-στεργίου, του μιχαηλίδη, σημιώσεις του καθηγητή και ασκήσεις από τασχολικά των δεσμών όλα αυτά αφού είχαμε κάνει πρώτα τη θεωρία και είχαμε λύσει τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου αου κεφαλέου...
στη φυσική κατ των άγγελου και σπύρου σαββάλα, το θέματα φυσικής για τις εξετάσεις του παναγιωτακόπουλου και μόλις ολοκληρώσαμε την ύλη κατα το φλεβάρη από το βοήθημα των σαββάλα πήραμε και λύναμε διαγωνίσματα από το βιβλίο του τάσου τσαρπαλή.

Υ.Γ. ασφαλώς και τη θεωρία του βιβλίου μαθένουμε όμως κάποια βοηθήματα έχουν μέσα κάποια θεωρήματα με την απόδηξή τους που άν κολήσεις μπορείς να τα αποδείξεις στην εξέταση για να τα χρησημοποιήσεις...
Καάρχας συγχαρητηρια για τον βαθμο σου!!!:clapup:
Πολυ καλες επιλογες για τα μαθηματικα,ειδικα του στεργιου(του οποιου ειχα και μαθ.ολυμπιαδες.πολυ καλος).Για φυσικη δεν ξερω...
Προσπαθησα να βρω αυτο του μιχαηλιδη ,αλλα δυστυχως δεν το βρισκω...:/:Εχεις κανενα λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
ευχαριστώ πάρ πολύ!!!
https://www.protoporia.gr/product_info.php/cPath/10430_434/products_id/289803
https://www.protoporia.gr/product_info.php/products_id/290190
αυτά δύο είναι επειδή είναι δίτομο...
εμάς ο καθηγητής μας μας είπε ότι οι λυμένες του ασκήσεις αλλά και αρκετές από τις άλυτες θα μας κάλυιβαν ότι δεν μας κάλυβαν των νάκη-στεργίου...

Υ.Γ. δεν είναι ανάγκη να λυθούν όλες οι ασκήσεις των βοηθήματων γιατί στο τέλος θα καταλήξει όποιος το επιχειρήσει να λύνει όλη τη χρονιά μονο μαθηματικά... Αλλά οι λυμένες των βοηθημάτων είναι πολύ χρήσιμες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Οχ,εγω νομιζα του Τευκρου Μιχαηλιδη...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
δεν πειράζει υγεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top