Πανελλήνιες 2011: Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
και σε μας! Ναι έτσι πιστεύω! Θα πάω ! Αν και είναι πολύ κοντά στις πανελλαδικές!
Τη χρονιά που πέρασε η Γ λυκείου του σχολείου μου πήγε 5ήμερη Φεβρουάριο. Και κάμποσα άλλα σχολεία της Αθήνας πήγαν Δεκέμβριο-Ιανουάριο-Φεβρουάριο. Το έχουμε και μεις συζητήσει κάτι τέτοιο για να μην είναι κοντά στις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εμεις πηγαμε τον δεκεμβρη στην Θεσσαλονικη! Ολοι πηγαμε!5 μερες ξεγνοιασας και αποτοξινωσης απτο διαβασμα ηταν τελεια και πιστευω ολοι πρεπει να πηγαινουν γιατι ειναι εμπειρια ζωης... για 5 μερες δεν χαθηκε ο κοσμος :)
σορρυ για το οφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Στο σχολείο μας πήγαν 11 με 18 Μαρτίου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ολοι πηγαμε!5 μερες ξεγνοιασας και αποτοξινωσης απτο διαβασμα ηταν τελεια και πιστευω ολοι πρεπει να πηγαινουν γιατι ειναι εμπειρια ζωης... για 5 μερες δεν χαθηκε ο κοσμος :)
σορρυ για το οφφ!
Δεν νομίζω ότι είναι και τόσο off!!! Μέσα στη προετοιμασία μας για τις πανελλήνιες 2011 είναι και το ψυχολογικό. Και σ΄αυτό κολλάει σαφώς η πενταήμερη. Σίγουρα και πρέπει να πάμε όλοι!!!! Είναι χαζό νομίζω να πει κάποιος ότι δεν θα πάει για να διαβάσει. Αυτές οι 5 μέρες απόδρασης είναι απαραίτητες!!! Η πενταήμερη είνα μια φορά στη ζωή μας. Άρα που το συζητάμε τώρα μας ενισχύει ψυχολογικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εμείς πάμε πριν το Πάσχα για να καθομαστε 3 βδομάδες;)

Να συμπληρώσω: 17 Νοεμβρίου = Τετάρτη, Τριών ιεραρχών (30/1) = Κυριακή, Καθαρά Δευτέρα = 7/3 (τι μέρα πέφτει άραγε φέτος? :)).
Βάλε ακόμα: 5 περίπατοι, 3 σχολικές γιορτές, πενταήμερη, 164 απουσίες (χωρίς γρίπη Η1Ν1), 5 απεργίες, 3 συνδικαλιστικά καθηγητών, 3 συνδικαλιστικά δικά μας, συνεδριάσεις καθηγητών, άσκησεις σεισμού και φωτιάς, 5 μέρες κατάληψη, 3 μέρες κλειστόν λόγω κακοκαιρίας, 4 μέρες δημοτικές εκλογές κλπ, κλπ, κλπ, κλπ....
Και ύστερα γρινιάζουμε και βρίζουμε γιατί το σχολείο δεν προσφέρει τίποτα...

114 δεν είναι οι απουσίες;:P

Εγώ συνδικαλοτέτοια δεν έχω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εμείς πάμε πριν το Πάσχα για να καθομαστε 3 βδομάδες
Σκεφτείτε το. Είναι πολύ κοντά στις πανελλήνιες και υπάρχει φόβος να λακίσουν πολλοί.

114 δεν είναι οι απουσίες;
Αν έχεις > 15 μέσο όρο προφορικών μπορείς να κάνεις ακόμα 50 δικαιολογημένες.

Εγώ συνδικαλοτέτοια δεν έχω
Δεν έχεις, αλλά (πέρασα από ιδιωτικό και ξέρω) έχεις κάτι περίεργες γιορτές και εκδηλώσεις (που στην πραγνατικότητα είναι διαφήμιση του ιδιωτικού σχολείου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Ενα προβλημα εχω μετα καλοκαιρινα (18 ωρες).
Διαβαζω απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ .Σημερα 9 το βραδυ και παλι δεν τα προλαβαινω...

Ενταξει χαζολογαω αρκετα,αλλα και παλι....

Εσεις εχετε βρει καποιον τροπο σωστης οργανωσης του χρονου σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Χρηστο τι σχολες θα δηλωσεις?
πρώτα πολυτεχνείο και μετά Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας(ΔΕΤ) στο ΟΠΑ...

για τις εκδρομές προσπαθήστε να τις κάνετε πριν τα Χριστούγεννα, νομίζω Νοέμβρη μήνα είναι ιδανική εποχή.
αλλά ακόμα και μετά αν γίνουν, πηγαίνετε, αν θέλετε και φροντίστε να μην το παρακάνετε με τα ποτά και τα ξενύχτια, ώστε σε μια-δυο μέρες να επανέλθετε...το να πείτε δεν θα πάω για να κάτσω να διαβάσω δεν είναι και το καλύτερο, γιατί αφενός αν πάει η παρέα σας το μυαλό σας θα είναι εκεί και δε θα κάνετε σοβαρό διάβασμα, ενώ αν πάτε τουλάχιστον θα ξεχαστείτε για λίγες μέρες και θα χαλαρώσετε, αφετέρου αν όλοι πουν ότι θέλουν να διαβάσουν, δε θα ξεκουραστούν...

επίσης προτιμήστε, αν υπάρχει και η οικονομική δυνατότητα το εξωτερικό..νομίζω είναι μοναδική εμπειρία...εμείς είχαμε πάει ελβετία και περάσαμε και μια μέρα στο cern και ήταν Τ Ε Λ Ε Ι Α!!! +σε πολλές(?) χώρες δεν επιτρέπεται η είσοδος ανηλίκων σε club κλπ και δεν έχουν νυχτερινή ζωή(βλ. Ελβετία) και έτσι θα περάσετε ήρεμα(?) βράδια στα δωμάτια των ξενοδοχείων με μπύρες και θα κάνετε βλακείες μεταξύ σας, θα ακούτε μουσική, και θα παίζετε τίποτα και έτσι δε θα μαζευτεί σωματική κούραση, όπως μετά τα κλαμπ,μπουζούκι και πάλι κλαμπ στους ελληνικούς προορισμούς...

Ενα προβλημα εχω μετα καλοκαιρινα (18 ωρες).
Διαβαζω απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ .Σημερα 9 το βραδυ και παλι δεν τα προλαβαινω...

Ενταξει χαζολογαω αρκετα,αλλα και παλι....

Εσεις εχετε βρει καποιον τροπο σωστης οργανωσης του χρονου σας?
11 πρωί με 8 το βράδυ??
τι κατεύθυνση είσαι?

να κόψεις το χαζολόγημα :p
βασικά ίσως χρειάζεται να προσπαθείς να είσαι πιο συγκεντρωμένος...
επίσης μου φαίνονται πολλές οι ώρες...να κόψεις το διάστημα σε 2ωρα ή 3ωρα, στα οποία όμως να διαβάζις πραγματικά...ούτε κινητό,ούτε υπολογιστή,ούτε τουαλέτα που λέει ο λόγος...διάλειμμα 15-30 λεπτά και πάλι από την αρχή...
(το συζητούσα βέβαια με μια φίλη μου θεωρητική και πίστευε ότι αυτό δεν εφαρμόζεται στην κατεύθυνση αυτή, σε εμένα μια χαρά δούλεψε..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Θεωρητικη ειμαι.Και γω με παιδια απο αλλες κατευθυνσεις οταν μιλαμε,μου λεν οτι δεν το "καινε" τοσο.Αλλα και αλλοι "συνκατευθυνσιαρηδες" τοσο διαβαζουν και παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Το θεωρώ υπερβολικό! Αν βαράς τώρα τόσες ώρες διαβάσμα δλδ όταν θα έρθει ο Σεπτέμβρης θα ξεχνάς να κοιμάσαι ; Και μετά τον Δεκέμβρη τι; Θα μεγαλώσουμε την μέρα; Σόρρυ αν ακούστηκε κάπως έτσι όπως το είπα αλλά είναι προτιμότερο όταν διαβάζεις να διαβάζεις!!!
Και εγώ θεωρητική πηγαίνω και τώρα στα θερινά διαβάζω ένα τριωράκι και πάλι όχι κάθε μέρα γιατί αφενός μαζεύω δυνάμεις και αφετέρου η έκταση της ύλης που έχουμε καλύψει είναι αρκετά μικρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ενα προβλημα εχω μετα καλοκαιρινα (18 ωρες).
Διαβαζω απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ .Σημερα 9 το βραδυ και παλι δεν τα προλαβαινω...

Ενταξει χαζολογαω αρκετα,αλλα και παλι....

Εσεις εχετε βρει καποιον τροπο σωστης οργανωσης του χρονου σας?
:hmm:Απ'ότι καταλαβαίνω διαβάζεις πολλές ώρες και σου φαίνεται πως και πάλι δεν κάνεις όλα όσα πρέπει.Σκέψου όμως μήπως βάζεις στόχο να κάνεις υπερβολικά πολλά πράγματα σε μία μέρα και στο τέλος απογοητεύεσαι γιατί δεν τα πρόλαβες όλα,ενώ στην πραγματικότητα έχεις κάνει αρκετά!Κάνε τον απολογισμό σου στο τέλος της μέρας ,διάβασε συστηματικά και με πρόγραμμα και τ'αποτελέσματα της μελέτης σου θα γίνουν ορατά σε βάθος χρόνου. Έχω βρεθεί και εγώ σε παρόμοια κατάσταση να διαβάζω ατέλιωτες ώρες και να μου φαίνεται ότι δεν κάνω τίποτα μόνο και μόνο γιατί έχω μεγάλες απαιτήσεις από τον εαυτό μου και προσπαθώ να κάνω πολλά πράγματα μέσα σε μια μέρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίγα πράγματα κι από μένα:

  • ΑΟΔΕ και ΑΕΠΠ τεχνολογικής σίγουρα ΔΕΝ χρειάζονται καλοκαιρινά! Αυτά τα ξεκίνησα Σεπτέμβρη καθώς τότε πήρα απόφαση να φύγω από την Θετική και να πάω Τεχνολογική (δεν την πάλευα με Βιολογία). Και μια χαρά βγήκαν. Για τα υπόλοιπα η αλήθεια είναι δεν μπορώ να έχω αντικειμενική άποψη γιατί έκανα καλοκαιρινά.
  • Θεωρώ ωστόσο ότι ΔΕΝ χρειάζεται άγχος. Ήμαρτον δηλαδή, Σεπτέμβρης με Απρίλης είναι πάρα πολύς καιρός. Κάντε διακοπές και ξεκουραστείτε.
  • Συμβουλή : μην κάνετε τη μαλακία και δεν πάτε πενθήμερη! Μην ακούτε τα όσα σας λένε αυτοί που θέλουν να σας αποτρέψουν, γιατί αυτές οι 5 μέρες ούτε σε σώζουν ούτε σε αποσυντονίζουν, έλεος δηλαδή. Εάν έχεις ένα καλό πρόγραμμα από Σεπτέμβρη μπορείς άνετα να πάρεις μια βδομάδα off. Εκτός και αν δεν θέλετε εσείς οι ίδιοι να πάτε γιατί δεν σας αρέσει η παρέα, εκεί πάσο. Καλύτερα να μετανοιώσετε για κάτι που κάνατε, παρά για κάτι που δεν κάνατε ποτέ!
  • Γενικά αυτό το καλοκαίρι κάντε διακοπές και ξεκουραστείτε! Το φροντιστήριο δεν χρειάζεται κατά τη γνώμη μου καλοκαιριάτικα, εκτός αν ψάχνετε να κάνετε νέες παρέες.

Θα επανέθλω για τη συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Κάποιοι από εσάς λένε ''ξεκούραση το καλοκαίρι''!Αν ξεκουραστείς όμως όλο το καλοκαίρι, δεν θα έχεις τύψεις που δε δίαβασες τόσες μέρες ενώ μπορούσες;;Εμ!;Μου λέτε;Προσωπικά πιστέυω πως όσο περισσότερο διαβάζεις τόσο το καλύτερο!Εκτός αν είσαι μια ζωή λάσκα και δεν έχεις υψηλές βέψεις στη ζωή σου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κάποιοι από εσάς λένε ''ξεκούραση το καλοκαίρι''!Αν ξεκουραστείς όμως όλο το καλοκαίρι, δεν θα έχεις τύψεις που δε δίαβασες τόσες μέρες ενώ μπορούσες;;Εμ!;Μου λέτε;Προσωπικά πιστέυω πως όσο περισσότερο διαβάζεις τόσο το καλύτερο!Εκτός αν είσαι μια ζωή λάσκα και δεν έχεις υψηλές βέψεις στη ζωή σου......
θεωρητικα μια χαρα ακουγεται,ο οργανισμος ομως χρειαζεται τα παντα.Μεσα στα παντα ειναι το φαγητο,η ξεκουραση και το γεμισμα των μπαταριων.Προσεχε μην κλαταρεις μεσα στη χρονια.Δινε στον εαυτο σου περιθωρια ξεκουρασης.Διαφορετικα οταν εσυ στο τελος λες στον εαυτο σου φερε αποτελεσμα!,εκεινος θα σου λεει...(λογοκρισια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Γιάννη! Το να πετύχει κανείς επηρεάζεται από πολλά. Παραμελούμε τον οργανισμό μας για το διάβασμα...πως θα μπορούσαμε όμως να γράψουμε ΧΩΡΙΣ αυτόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Γιάννη! Το να πετύχει κανείς επηρεάζεται από πολλά. Παραμελούμε τον οργανισμό μας για το διάβασμα...πως θα μπορούσαμε όμως να γράψουμε ΧΩΡΙΣ αυτόν;
Πολυ σωστα,για αυτο συνισταται σωματικη εξασκιση,η οποια παραλληλα σημαινει και ψυχολογικη.Αυτες ειναι που την καταλληλη στιγμη θα συμβαλουν σε μεγαλυτερη αντοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Γεια Χαρα παιδεια εγω κανω απο 1.5 ωρα μαθηματηκα ,φυσικη και χημεια και θα βαλω και 1 η 1,5 εκθεση .Τα μ,αθηματικα μου φενονται λιγα αλλα θα δουμε πως θα παει και αν ειναι βαζουμε καμια ωρα ακομα.Ειμαι Θετικη .Εσεις σε τι στεχευετε εγω εχω βρει καποιες σχολες που με ενδιαφερουν αλλο δεν αποφασησα πια θα ειναι ο βασικος στοχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ενα προβλημα εχω μετα καλοκαιρινα (18 ωρες).
Διαβαζω απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ .Σημερα 9 το βραδυ και παλι δεν τα προλαβαινω...

Ενταξει χαζολογαω αρκετα,αλλα και παλι....

Εσεις εχετε βρει καποιον τροπο σωστης οργανωσης του χρονου σας?

Ε, προφανώς δεν διαβάζεις από τις 11 μέχρι τις 8, αλλά διαβάζεις. :whistle: :P

Κι εγώ 18 ώρες την εβδομάδα έχω και τώρα σιγά - σιγά βρήκα τον ρυθμό μου. Ξύπνημα/διάβασμα/μάθημα/διάβασμα/μπαλλέτο/ύπνος και πάει λέγοντας, από Δευτέρα μέχρι Πέμπτη, πσκ είναι πολύ πιο χαλαρά όλα.

Δεν χρειάζονται τόοοσες πολλές ώρες, τι έχετε κάνει πια, που φτάσατε! :P

Απλά πρέπει να συγκεντρώνεσαι απόλυτα όταν διαβάζεις, θα λες ότι τώρα πρέπει να στρωθείς, θα κλείνεις πόρτες/υπολογιστές/κινητά και θα παλουκώνεσαι. Δεν θα χαζολογάς. =Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argokiller

Νεοφερμένος

Ο argokiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν χρειάζεται να πεθάνετε στο διάβασμα. Εγώ προσωπικά κάνω 3 ώρες έκθεση, 4 μαθηματικά κατεύθυνσης, 1 μαθηματικά γενικής, 2 φυσική. ΑΟΔΕ, ΑΟΘ και ΑΕΠΠ από Σεπτέμβριο. Διαβάζω 3-4 ώρες μετά το μάθημα και τα Σαββατοκύριακα κάθομαι. Κάθε απόγευμα για καφέ και καμιά μπάλα. Ξερώ ότι είναι σχετικά πολλές ωρες διαβασματος αλλά το συνηθίζεις(το χειμώνα απλά μια ώρα παραπάνω διάβασμα αλλΆ έξοδος μόνο το Σαββατοκύριακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top