Πανελλήνιες 2011: Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μια χαρά τα πας! Πρόσεχε όμως μην κουραστείς πολύ από τώρα και έρθει Δεκέμβρης και τα παρατήσεις. Τουλάχιστον όταν θα πας διακοπές πάρε όση ενέργεια μπορείς. Αυτό ισχύει για όλους μας!!! Η χρονιά μας θα είναι δύσκολη και θα πρέπει να έχουμε πολύ δύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εχω διαλεξει φυσικη γενικής.. Εχω αρχισει τα μαθηματα και ειναι πολυ ευκολη - οσο εχω κάνει τουλάχιστον - και εχει και πολυ μικρη υλη.. Δε μου εχει παρει πανω απο μιση σελιδα καμία ασκηση..
Κι εγώ φυσική γενικής θα πάρω. Φαντάζομαι και σένα όπως και μένα όπου το λες θα σε κοιτάζουν σαν να βλέπουν εξωγήινο!!!! Συμφωνώ με αυτά που γράφεις για ποσότητα ύλης και ευκολία. Θα συμπληρώσω ακόμα ότι είναι και πάρα πολύ ενδιαφέρον μάθημα και μου αρέσει πολύ. Θα τη διάβαζα ευχαρίστως ακόμα και σαν εξωσχολικό βιβλίο. Άρχισα μόνος μου το διάβασμα. Τελείωσα ήδη τα 2 κεφάλαια από τα 3. Διάβασα καλά τη θεωρία, έλυσα τις ασκήσεις του βιβλίου, ενός βοηθήματος και τα past-papers αυτών των κεφαλάιων. Την επόμενη βδομάδα θα τελείώσω εντελώς την ύλη. Από το Σεπτέμβριο με τον καθηγητή μου στο ιδιαίτερο, παράλληλα με την κατεύθυνση θα κάνω επανάληψη και διαγωνίσματα στη φυσικής γενικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Κι εγώ φυσική γενικής θα πάρω. Φαντάζομαι και σένα όπως και μένα όπου το λες θα σε κοιτάζουν σαν να βλέπουν εξωγήινο!!!! Συμφωνώ με αυτά που γράφεις για ποσότητα ύλης και ευκολία. Θα συμπληρώσω ακόμα ότι είναι και πάρα πολύ ενδιαφέρον μάθημα και μου αρέσει πολύ. Θα τη διάβαζα ευχαρίστως ακόμα και σαν εξωσχολικό βιβλίο. Άρχισα μόνος μου το διάβασμα. Τελείωσα ήδη τα 2 κεφάλαια από τα 3. Διάβασα καλά τη θεωρία, έλυσα τις ασκήσεις του βιβλίου, ενός βοηθήματος και τα past-papers αυτών των κεφαλάιων. Την επόμενη βδομάδα θα τελείώσω εντελώς την ύλη. Από το Σεπτέμβριο με τον καθηγητή μου στο ιδιαίτερο, παράλληλα με την κατεύθυνση θα κάνω επανάληψη και διαγωνίσματα στη φυσικής γενικής.

εδω ειστε πολυ μπροστα ρε!!ξαφνιαστικα απο το γεγονος πως καποιοι θα το πανε σερι απο μεσα ιουλιου .εδω αθηνα πρεπει να ψαξεις για να βρεις ανοιχτο φροντιστηριο τον αυγουστο... φυσικη το δυσκολοτερο κομματι εχω ακουσει πως ειναι τα κυματα. παντως οι ταλαντωσεις δν εχουν καποια ιδιαιτερη δυσκολια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
φυσικη το δυσκολοτερο κομματι εχω ακουσει πως ειναι τα κυματα. παντως οι ταλαντωσεις δν εχουν καποια ιδιαιτερη δυσκολια!
Τα κύματα είναι πως θα σου κάτσουν..εμένα μου άρεσαν και μου φαίνοτναν εύκολα..το μόνο που χρειάζεται είναι να αποκωδικοποιείς τα δεδομένα που σου δίνει η άσκηση με λόγια, και εσύ να τα μετατρέψεις σε μαθηματικές σχέσεις..Αντίθετα το πρώτο κεφάλαιο μου την έδινε στα νεύρα! :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κι εγώ φυσική γενικής θα πάρω. Φαντάζομαι και σένα όπως και μένα όπου το λες θα σε κοιτάζουν σαν να βλέπουν εξωγήινο!!!! Συμφωνώ με αυτά που γράφεις για ποσότητα ύλης και ευκολία. Θα συμπληρώσω ακόμα ότι είναι και πάρα πολύ ενδιαφέρον μάθημα και μου αρέσει πολύ. Θα τη διάβαζα ευχαρίστως ακόμα και σαν εξωσχολικό βιβλίο. Άρχισα μόνος μου το διάβασμα. Τελείωσα ήδη τα 2 κεφάλαια από τα 3. Διάβασα καλά τη θεωρία, έλυσα τις ασκήσεις του βιβλίου, ενός βοηθήματος και τα past-papers αυτών των κεφαλάιων. Την επόμενη βδομάδα θα τελείώσω εντελώς την ύλη. Από το Σεπτέμβριο με τον καθηγητή μου στο ιδιαίτερο, παράλληλα με την κατεύθυνση θα κάνω επανάληψη και διαγωνίσματα στη φυσικής γενικής.

καλά ποτε προλαβες σε 2 βδομαδες να βγαλεις 2 κεφαλαια συν ολες αυτες τις ασκησεις; ολη μερα διαβαζεις; :Ο
Αν και οκ ειναι μικρα αλλα μαζι με τα υπολοιπα μαθηματα δυσκολο το βλεπω. Παντως δε ξερω κατα ποσο ειναι καλο που τη βγαζεις μονος σου την υλη.. Δεν ειναι θεωρητικο μαθημα μπορει να σου χει ξεφυγει κατι σημαντικο και να μη το ξερεις καν ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
καλά ποτε προλαβες σε 2 βδομαδες να βγαλεις 2 κεφαλαια συν ολες αυτες τις ασκησεις; ολη μερα διαβαζεις; :Ο
Αν και οκ ειναι μικρα αλλα μαζι με τα υπολοιπα μαθηματα δυσκολο το βλεπω. Παντως δε ξερω κατα ποσο ειναι καλο που τη βγαζεις μονος σου την υλη.. Δεν ειναι θεωρητικο μαθημα μπορει να σου χει ξεφυγει κατι σημαντικο και να μη το ξερεις καν ..
συμφωνω !ειδικα μαθηματικα και φυσικη~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
καλά ποτε προλαβες σε 2 βδομαδες να βγαλεις 2 κεφαλαια συν ολες αυτες τις ασκησεις; ολη μερα διαβαζεις; Αν και οκ ειναι μικρα αλλα μαζι με τα υπολοιπα μαθηματα δυσκολο το βλεπω. Παντως δε ξερω κατα ποσο ειναι καλο που τη βγαζεις μονος σου την υλη.. Δεν ειναι θεωρητικο μαθημα μπορει να σου χει ξεφυγει κατι σημαντικο και να μη το ξερεις καν ..
Εντάξει, τα οκταωράκια διαβάσματος κάθε μέρα τα χτυπάω. Έχω χρόνο γιατί κάνω μόνο 5½ ώρες τη βδομάδα μάθημα. Έχεις δίκιο ότι μπορεί με το μόνος μου να μου ξεφεύγει κάτι και να μην το ξέρω. Γιαυτό από το Σεπτέμβριο το 2ο χέρι θα γίνει με καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
εδω ειστε πολυ μπροστα ρε!!ξαφνιαστικα απο το γεγονος πως καποιοι θα το πανε σερι απο μεσα ιουλιου .εδω αθηνα πρεπει να ψαξεις για να βρεις ανοιχτο φροντιστηριο τον αυγουστο... φυσικη το δυσκολοτερο κομματι εχω ακουσει πως ειναι τα κυματα. παντως οι ταλαντωσεις δν εχουν καποια ιδιαιτερη δυσκολια!

τα κυματα εμενα μου φανηκαν μακραν το ποιο ευκολο κεφαλαιο αλλα πρεπει να ασχοληθησεις..κυματα παιζει γερα για 3ο θεμα φετος οποτε διαβαστετα καλα...

Γενικα ειχα ακουσει πως το καλοκαιρινο θα σε σωσει κλπ κλπ.Νομιζω δεν ειναι ετσι.Διαβασμα σε νορμαλ επιπεδα ειναι καλα.στο καλοκαιρινο απο οτι συνειδιτοποιω τωρα κανεις πολυ λιγη υλη.σε πολλα μαθηματα οπως αεεπ απλα μπαινεις στην λογικη.Παντως 1-25 αυγουστου μην ανοιξετε βιβλιο..συμβουλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εαν ξεχωριζα καποια μαθηματα στα οποια πρεπει να δοθει ιδιαιτερο βαρος αυτα θα ηταν μαθηματικα κατ ,αεεπ και εκθεση ,εχουν πολυ βαθος και ιδιαιτερη σημασια να μπεις στη λογικη τους .φυσικη πιστευω οτι με αρκετες ασκησεις και θεωρια δεν εχεις κανενα προβλημα.
φετος ειχα την χαρα να μαθω γιατι τελικα η αρμονικη ταλαντωσει εχει το τυπο που δινει ετοιμο το βιβλιο...
μερικες φορες σκεφτομαι οτι ειναι βλακεια που μας αραδειαζουν ετσι τους τυπους ,μια και οι διαφορικες εξισωσεις η και γενικα το ολο σκεπτικο απο το οποιο προκυπτουν αυτα που ,ετοιμα παραθετουν τα βιβλια ειναι σχετικα απλο,αφηστε που ετσι ξεχωριζουν και οσοι εχουν αναλυτικη ικανοτητα...
τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
εαν ξεχωριζα καποια μαθηματα στα οποια πρεπει να δοθει ιδιαιτερο βαρος αυτα θα ηταν μαθηματικα κατ ,αεεπ και εκθεση ,εχουν πολυ βαθος και ιδιαιτερη σημασια να μπεις στη λογικη τους .φυσικη πιστευω οτι με αρκετες ασκησεις και θεωρια δεν εχεις κανενα προβλημα.
φετος ειχα την χαρα να μαθω γιατι τελικα η αρμονικη ταλαντωσει εχει το τυπο που δινει ετοιμο το βιβλιο...
μερικες φορες σκεφτομαι οτι ειναι βλακεια που μας αραδειαζουν ετσι τους τυπους ,μια και οι διαφορικες εξισωσεις η και γενικα το ολο σκεπτικο απο το οποιο προκυπτουν αυτα που ,ετοιμα παραθετουν τα βιβλια ειναι σχετικα απλο,αφηστε που ετσι ξεχωριζουν και οσοι εχουν αναλυτικη ικανοτητα...
τεσπα...

Διαφωνω για την Εκθεση...Εντελως ομως.Για ευνοητους λογους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
παιδιά λίγο προσοχή με το ΑΟΘ...δεν ξέρω αν είναι απααίτητο το φροντιστήριο από πλευρά δυσκολίας του μαθήματος, αλλά στο δικό μου σχολείο κάναμε ελάχιστα μαθήματα...
επειδή είχαμε ένα δίωρο την εβδομάδα, στο οποίο γινόντουσαν όλες οι επιλογές(πληροφορική, γερμανικά κλπ) χάσαμε πάρα πολλά μαθήματα, γιατί τότε γινόντουσαν όλες οι χαζοεκδηλώσεις κλπ, χωρίς να μας σκέφτονται:( έτσι δεν εμβαθύναμε καθόλου στην ύλη...

και γιατί χρειάζεται προσοχή?στο 5ο πεδίο έχει το μεγαλύτερο συντελεστή βαρύτητας(1,3) ενώ μπορεί το ίδιο εύκολα να σου δώσει μόρια στα αλλά πεδία αλλά και να σου στερήσει..

Αυτο ειναι ενα θεμα το οποιο σκεφτομαι και αναλυω αυτον τον καιρο-εν ταξει ,τελειωσε η αναλυση:P
Πιστευω ,πως αυτο το "σου χαριζει μορια στα αλλα πεδια" δεν ειναι εντελως σωστο.Πραγματι αν το καλοσκεφτεις το μαθημα απαιτει-τουλαχιστον εδω στην Ροδο-3 ωρες φροντ.+αλλες τοσες διαβασμα:confused:.Αυτες τις ωρες θα μπορουσε καποιος να τις αξιοποιησει καλλιστα με ξεκουραση,διαβασμα μαθηματων βαρυτητας,ψυχαγωγια ,ή δεν ξερω γω τι...
Εν τελει,συνολικα δεν θα προκυψουν 200 μορια ή-προκειμενου βαθμου πανω απο ~19 -100 μορια,αλλα πολλα παραπανω.!Θελω να πω πως,αποφη μου ειναι οτι, για να παρει καποιος το Α.Ο.Θ.,πρεπει να τον ενδιαφερει το 5ο...:)
Χρηστο τι σχολες θα δηλωσεις?

Δια πραγματικα οταν "σε διαβαζω",θαυμαζω την ωριμοτητα,τον προγραμματισμο,και το γεγονος οτι ξερεις τι κανεις.Ευχομαι πολυ καλη επιτυχια !
(συμφωνω με τον Μιχαλη οσον αφορα στην βαρυτητα που πρεπει να δωθει στην εκθεση):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αν ειναι δυνατον ! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αυτο ειναι ενα θεμα το οποιο σκεφτομαι και αναλυω αυτον τον καιρο-εν ταξει ,τελειωσε η αναλυση:P
Πιστευω ,πως αυτο το "σου χαριζει μορια στα αλλα πεδια" δεν ειναι εντελως σωστο.Πραγματι αν το καλοσκεφτεις το μαθημα απαιτει-τουλαχιστον εδω στην Ροδο-3 ωρες φροντ.+αλλες τοσες διαβασμα:confused:.Αυτες τις ωρες θα μπορουσε καποιος να τις αξιοποιησει καλλιστα με ξεκουραση,διαβασμα μαθηματων βαρυτητας,ψυχαγωγια ,ή δεν ξερω γω τι...
Εν τελει,συνολικα δεν θα προκυψουν 200 μορια ή-προκειμενου βαθμου πανω απο ~19 -100 μορια,αλλα πολλα παραπανω.!Θελω να πω πως,αποφη μου ειναι οτι, για να παρει καποιος το Α.Ο.Θ.,πρεπει να τον ενδιαφερει το 5ο...:)
Χρηστο τι σχολες θα δηλωσεις?

Δια πραγματικα οταν "σε διαβαζω",θαυμαζω την ωριμοτητα,τον προγραμματισμο,και το γεγονος οτι ξερεις τι κανεις.Ευχομαι πολυ καλη επιτυχια !
(συμφωνω με τον Μιχαλη οσον αφορα στην βαρυτητα που πρεπει να δωθει στην εκθεση):whistle:
εγω πηρα αοθ για να παρω αυτα τα παραπανω μορια αφου ειναι ευκολο μαθημα αλλα και για να μπω σε οικονομικες σχολες αν δε καταφερω να πιασω τις πολυτεχνικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μερικές χρήσιμες ημερομηνίες για την σχολική σεζόν 2010-2011 κυρίως για να κάνουμε το πρόγραμμα της επανάληψης:

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ = 23/12 [ΠΕΜΠΤΗ] - 09/01 [ΚΥΡΙΑΚΗ]
ΠΑΣΧΑ = 15/04 [ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ] - 01/05 [ΚΥΡΙΑΚΗ]
---------------------------------------------------------------
28Η ΟΚΤ. = ΠΕΜΠΤΗ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ = ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1Η ΜΑΙΟΥ = ΚΥΡΙΑΚΗ
----------------------------------------------------------------
Το καλό είναι ότι κερδίζουμε μερικές μέρες επιπλέον στις διακοπές των χριστουγέννων.
Το πάσχα είναι απειλητικά κοντά στις πανελλήνιες και αυτό με τρομοκρατεί. Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Που χρησιμεύουν από τώρα οι αργίες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Μερικές χρήσιμες ημερομηνίες για την σχολική σεζόν 2010-2011 κυρίως για να κάνουμε το πρόγραμμα της επανάληψης:

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ = 23/12 [ΠΕΜΠΤΗ] - 09/01 [ΚΥΡΙΑΚΗ]
ΠΑΣΧΑ = 15/04 [ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ] - 01/05 [ΚΥΡΙΑΚΗ]
---------------------------------------------------------------
28Η ΟΚΤ. = ΠΕΜΠΤΗ
25Η ΜΑΡΤΙΟΥ = ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1Η ΜΑΙΟΥ = ΚΥΡΙΑΚΗ
----------------------------------------------------------------
Το καλό είναι ότι κερδίζουμε μερικές μέρες επιπλέον στις διακοπές των χριστουγέννων.
Το πάσχα είναι απειλητικά κοντά στις πανελλήνιες και αυτό με τρομοκρατεί. Αυτά!
χαχαχα το φετινο πασχα θα ειναι και στην πραγματικοτητα μαρτυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Που χρησιμεύουν από τώρα οι αργίες;:P
Στο να αποκτήσεις μια γενική εικόνα για του χρόνου και αν είσαι και "τέρας" οργάνωσης να φτιάξεις κάποιο πρόγραμμα για το πως θα κινηθείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μερικές χρήσιμες ημερομηνίες για την σχολική σεζόν 2010-2011 ..........
Να συμπληρώσω: 17 Νοεμβρίου = Τετάρτη, Τριών ιεραρχών (30/1) = Κυριακή, Καθαρά Δευτέρα = 7/3 (τι μέρα πέφτει άραγε φέτος? :)).
Βάλε ακόμα: 5 περίπατοι, 3 σχολικές γιορτές, πενταήμερη, 164 απουσίες (χωρίς γρίπη Η1Ν1), 5 απεργίες, 3 συνδικαλιστικά καθηγητών, 3 συνδικαλιστικά δικά μας, συνεδριάσεις καθηγητών, άσκησεις σεισμού και φωτιάς, 5 μέρες κατάληψη, 3 μέρες κλειστόν λόγω κακοκαιρίας, 4 μέρες δημοτικές εκλογές κλπ, κλπ, κλπ, κλπ....
Και ύστερα γρινιάζουμε και βρίζουμε γιατί το σχολείο δεν προσφέρει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Να συμπληρώσω: 17 Νοεμβρίου = Τετάρτη, Τριών ιεραρχών (30/1) = Κυριακή, Καθαρά Δευτέρα = 7/3 (τι μέρα πέφτει άραγε φέτος? :)).
Βάλε ακόμα: 5 περίπατοι, 3 σχολικές γιορτές, πενταήμερη, 164 απουσίες (χωρίς γρίπη Η1Ν1), 5 απεργίες, 3 συνδικαλιστικά καθηγητών, 3 συνδικαλιστικά δικά μας, συνεδριάσεις καθηγητών, άσκησεις σεισμού και φωτιάς, 5 μέρες κατάληψη, 3 μέρες κλειστόν λόγω κακοκαιρίας, 4 μέρες δημοτικές εκλογές κλπ, κλπ, κλπ, κλπ....
Και ύστερα γρινιάζουμε και βρίζουμε γιατί το σχολείο δεν προσφέρει τίποτα...

164;;;;;α και κατι αλλο.φετος θα πατε εφταημερη??σε μας 7ημερη ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
και σε μας! Ναι έτσι πιστεύω! Θα πάω ! Αν και είναι πολύ κοντά στις πανελλαδικές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top