Πανελλήνιες 2011: Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

agia93

Νεοφερμένος

Η :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σημείωση: Το thread αυτό, αφορά τις Πανελλήνιες 2011 και την Θερινή Προετοιμασία των μαθητών Γ' λυκείου. Συζητήσεις για τις ώρες διαβάσματος και τυχόν απορίες θα γίνονται εδώ μέχρι να ανοίξει και επίσημα το γενικό thread για τις Πανελλήνιες 2011.


Πόσες ώρες διαβάζετε το καλοκαίρι για τα θερινά? :hmm:

Πανελλήνιες 2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Olympia92!!!!

Νεοφερμένος

Η Ολυμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Προσωπικά διάβαζα 2 ώρες...3 το πολύ! Είχα και άλλα πράγματα να κάνω! (να πάω για μπάνιο, για καφέ κ.λπ.) :P Μετά το καλοκαίρι όμως τα έδωσα όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agia93

Νεοφερμένος

Η :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
χαχαχ :P και πως πηγε που περασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
EE διαβαζω περιπου 2 ωρες...:P:PΑλλα μονο για τα φροντιστηρια ξενων γλωσσων!!Οταν ξεκινησω κανονικα φροντιστηρια για τα σχολικα μαθηματα με βλεπω κανενα 3ωρο!!!:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olympia92!!!!

Νεοφερμένος

Η Ολυμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χαχαχ :P και πως πηγε που περασες

Δεν ξέρω, περιμένω τα αποτελέσματα! Προβλέπω πως έχω πιάσει την σχολή Δομικών Έργων στο ΤΕΙ Πειραιά το οποίο και ήθελα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agia93

Νεοφερμένος

Η :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
καλα αποτελεσματα λοιπον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olympia92!!!!

Νεοφερμένος

Η Ολυμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ντάξει μην το τραγοποιούμε τόσο πολύ.Και στην τελική θέλουμε και το κάνουμε αλλιώς θα ήταν βλακεία..
Έχεις δίκιο. Φυσικά και θέλουμε και το κάνουμε!!! Από τη Δευτέρα 21/6 ως την Παρασκευή 30/7 μένω Αθήνα και διαβάζω. Μάθηματα θα κάνω ιδιαίτερα εκθεση + μαθηματικά + φυσική = 1½ + 2 + 2 = 5½ ώρες την εβδομάδα. Θα ξεκινήσω και μόνος μου τα υπόλοιπα μαθήματα. Εννοείται ότι μέσα στο πρόγραμμα και οι έξοδοι και τα μπάνια σαβατοκύριακο. 1-31 Αγούστου: διακοπές + διακοπές. (Άντε και διακοπές)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Και εγώ κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ θερινά όλα τα μαθήματα (21/6-23/7) !
Μαθηματικά 8
Φυσική 5
Ανάπτυξη Εφραμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον 3
Έκθεση 2
Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων 2
Αρχές Οικονομικής Θεωρίας 2
Σύνολο : 22 ώρες κάθε εβδομάδα !

Εντάξει παλεύονται , έχει φάση (!)
Τον Αύγουστο ΟΛΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ντάξει μωρέ είναι όπως λέει και ένας φίλος μου όπως οι γυναίκες όταν είναι έγκυες.9 μήνες και μετά τα ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χαχα! Καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ θερινά όλα τα μαθήματα (21/6-23/7) !
Μαθηματικά 8
Φυσική 5
Ανάπτυξη Εφραμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον 3
Έκθεση 2
Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων 2
Αρχές Οικονομικής Θεωρίας 2
Σύνολο : 22 ώρες κάθε εβδομάδα !

Εντάξει παλεύονται , έχει φάση (!)
Τον Αύγουστο ΟΛΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Τι ΑΟΔΕ είναι αυτό ρε Χρήστο καλοκαιριάτικα;:P
Για μένα τώρα...Έλεγα να κάνω μαθηματικά πριν φύγω διακοπες.Τελικά θα κάνω από τις 17 αυγούστου συν φυσική και έκθεση μάλλον(για βιολογία και χημεία δεν έχω ιδέα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χαχα..είναι στο πρόγραμμα του φροντιστηρίου .. it's not my fault ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Χαχα..είναι στο πρόγραμμα του φροντιστηρίου .. it's not my fault ;)
Ήταν υποχρεωτικό όλο το πακέτο? Πόσο χρόνο tολ χρειάζεσαι κάθε μέρα για να πηγαινοηγυρίζεις? Και το χειμώνα πόσες ώρες τη βδομάδα θα έχεις φροντιστήριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η "μητέρα-γή" αποφασίζει :D
Λοιπόν : t1=3min απο το σπίτι μου μέχρι τον σταθμό και πές t2=2min μέχρι να έρθει το τρενάκι!
Ε μετά απο Περισσό μέχρι Ομόνοια είναι 7 στάθμοί και σύμφωνα με τον ΗΣΑΠ , t3=14,5min
Και t4=5 λεπτά με τα πόδια απο τον σταθμό μέχρι το φροντιστήριο!

tol = 2(t1+t2+t3+t4) [αφού πηγαινοέρχομαι]
tol=49min :D

13 νομίζω , αν δεν κάνω λάθος , είναι οι ώρες per week τον χειμώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tι να πω για θερινά μου φαίνονται κάπως πολλές.Αν όμως εσένα σε βολεύει.Αλλά θα χάνεις και χρόνο στη μετακίνηση,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ε εντάξει , θα είναι και βολτίτσα μωρέ. Δεν το βλέπω τόσο αρνητικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάτθα45561

Νεοφερμένος

Η Μάτθα45561 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Οι πανελλήνιες πλησιάζουν και σίγουρα πολλοί απο εμάς θα παρακολουθήσουν θερινά μαθήματα για καλύτερη προετοιμασία.Πως σας φαίνεται λοιπόν? Για εμένα πάντως δεν ειναι και ευχάριστο όταν η παρέα παει για μπάνιο να μένω για διάβασμα :/:...αρχίζουν οι θυσίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για ποιόν είναι ευχάριστο να κάνει θυσίες ;
Αλλά εμπενδύεις για το μέλλον σου και παλεύεις για να πραγματοποιήσεις τα όνειρά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top