Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jason_z89

Νεοφερμένος

Ο Jason_z89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά, γνωρίζετε αν φέτος εχει αλλάξει κάποιο απο τα βιβλία της θεωρητικής κατεύθυνσης ή της έκθεσης και βιολογίας γενικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Γιατί έχει 5 μέρες κενό? Απ τις 21 Μαΐου ξαναδίνουμε μετά στις 26! Όχι ότι έχει μεγάλη διαφορά,απλά αναρωτιέμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιατι τη δευτερα, που επρεπε κανονικα να δωσουν το επομενο μαθημα, ειναι η αργια του αγιου πνευματος και ετσι πανε δυο μερες πισω!! Ειστε πολυ τυχεροι σε αυτο το θεμα... Επισης, για οποιον ενδιαφερεται, αυξηθηκαν αρκετα οι θεσεις στα παιδαγωγικα τμηματα!! Το καθε τμημα θα παρει κατα προσεγγιση 20 επιπλεον φοιτητες...

Οff: Θα ηθελα μια μεγαλη χαρη... Μηπως εχει κανεις το "παμε πανεπιστημιο 2010"?? Αν ναι, ας μου στειλει ενα π.μ να με βοηθησει σε κατι που θελω και θα του ειμαι ευγνωμων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ωχ ναι,έχεις δίκιο!
Καλά,έχω κάψει εντελώς σκληρό και καθόμουν κι έλεγα "αργία δεν είναι,γιατί δεν δίνουμε?".Θενκς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ωχ ναι,έχεις δίκιο!
Καλά,έχω κάψει εντελώς σκληρό και καθόμουν κι έλεγα "αργία δεν είναι,γιατί δεν δίνουμε?".Θενκς!
Σιγα μωρε, κι εγω απο τη μανα μου το εμαθα:P!!
Εσυ για που δινεις?? Σου ευχομαι ολοψυχα καλη τυχη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Για ιατρική, αν και τώρα ζω -ξανά- τον πανικό των πανελληνίων. Άτιμες ημερομηνίες, μου κάναν το νεύρο κρόσσι!
Σ ευχαριστώ,επίσης(αν ξαναδίνεις)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ωραια βγηκε και το προγραμμα.. αντε καλη επιτυχια παιδια!! :D
πω ρε φιλε ετσι κι εγω περυσι τι αναμνησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για ιατρική, αν και τώρα ζω -ξανά- τον πανικό των πανελληνίων. Άτιμες ημερομηνίες, μου κάναν το νεύρο κρόσσι!
Σ ευχαριστώ,επίσης(αν ξαναδίνεις)!
Oχι, ευτυχως για μενα περασα στην πρωτη επιλογη μου και δε χρειαστηκε να ξαναπερασω αυτο το λουκι!! Προσπαθησε να καταπολεμησεις το αγχος και σκεψου πως απο τις 28 Μαιου και υστερα θα εισαι φοιτητρια της ιατρικης:)...

ωραια βγηκε και το προγραμμα.. αντε καλη επιτυχια παιδια!! :D
πω ρε φιλε ετσι κι εγω περυσι τι αναμνησεις...
Αναμνησεις δε λεει τιποτα Θανο... Αξεχαστες στιγμες πραγματι!! Με τα πολλα κακα τους, αλλα και με τα καλα τους;)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Έχει δίκιο ο Κωνσταντίνος, καταπολεμήστε το άγχος το άγχος και σκεφτείτε πως θα είστε φοιτητές !!:D


Υγ : Κωνσταντίνε και Θάνο καλωσορίσατε, μας λειψατε πολύ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Καλή επιτυχία κι απο εμένα!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
άντε καλή μας επιτυχία once again και .....

https://www.youtube.com/watch?v=YMCwHfXVFDE&feature=related

...ΣΚΙΣΤΕΕΕ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδια και θετική σκέψη!

Αλλωστε το καλοκαιρι δεν ειναι μακριά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Το υπουργείο πριν βγάλει τις ημερομηνίες δεν κοιτάει ότι εμείς 14 δεν κάνουμε μάθημα??? Είναι αργία της πόλης και έχουμε και παρέλαση... Τα λύκεια δηλαδή της πόλης δεν θα κάνουν??? Ωραίο είναι που ξεκινάμε νωρίς αλλά δεν περίμενα και 14!!!! Καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairamik

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια βγηκε το προγραμμα για τις πανελληνιες...αν υπαρχει ηδη καποιο αναλογο θεμα σορρυ ισα ισα που προλαβαινω να σας ενημερωσω.. για γενικα λυκεια και επαλ ομαδα Β (μαθηματα γενικης παιδιας) εδω https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...lhnies-programma-ejetasevn-genika-lykeia.html και για επαλ ομαδα Α και επαλ ομαδα Β (μαθηματα ειδικοτητας) εδω https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...amma-exetasewn-epal-a-eidikothtes-epal-b.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Το υπουργείο πριν βγάλει τις ημερομηνίες δεν κοιτάει ότι εμείς 14 δεν κάνουμε μάθημα??? Είναι αργία της πόλης και έχουμε και παρέλαση... Τα λύκεια δηλαδή της πόλης δεν θα κάνουν??? Ωραίο είναι που ξεκινάμε νωρίς αλλά δεν περίμενα και 14!!!! Καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουμε!!

χεσμένους μας έχει το Υπουργείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Kαλή μας επιτυχία παιδιά.Πρώτο ποστ εδώ,οπότε καλώς σας βρήκα btw.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί προηγουμένως, αλλά στην αντίστροφη μέτρηση για τις πανελλήνιες έχετε βάλει μερικές μέρες παραπάνω..αν μπορείτε διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Kαλή μας επιτυχία παιδιά.Πρώτο ποστ εδώ,οπότε καλώς σας βρήκα btw.:P

Καλως ήρθες prion :)
καλή μας επιτυχία λοιπόν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και ξαναρωταω, μηπως εχει κανεις το παμε πανεπιστημιο 2010?? Θελω να ζητησω μια χαρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Και ξαναρωταω, μηπως εχει κανεις το παμε πανεπιστημιο 2010?? Θελω να ζητησω μια χαρη...

Ειμαι ο ανθρωπος σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top