Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μέγα-Μπιπ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!!!!!Δεν έχει σημασία έτσι κι αλλιώς η ημερομηνία που θα γράψουμε αλλά να γράψουμε ΚΑΛΑ!!!!!!
κ καλές ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ για μετά!!!! ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο...μπορει να κανει κανεις εξουσιοδοτηση (η πληρεξουσιο) σε εναν απο τους γονεις του και να του κανει αυτος το μηχανογραφικο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο...μπορει να κανει κανεις εξουσιοδοτηση (η πληρεξουσιο) σε εναν απο τους γονεις του και να του κανει αυτος το μηχανογραφικο???

Ναι γίνεται και στο λέω με σιγουριά γιατί το έχω κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ειμαι ο ανθρωπος σου!:P


αυτό που το βρίσκεις?
το αγοράζεις?
και έχει πληροφοριες για τις σχολές μεσα?:D

Ναι γίνεται και στο λέω με σιγουριά γιατί το έχω κάνει.
μμμ,και άμα λείπεις και συ και οι γονείς σου σε διακοπές?
μπορεί να το κάνει ο παππούς σου,π.χ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Ναι γίνεται και στο λέω με σιγουριά γιατί το έχω κάνει.
σ ευχαριστω πολυ civilara μου!να σαι καλα!ρωταω απλα επειδη υπαρχει μια περιπτωση να λειψω εκεινες τις ημερες.καλη επιτυχια σε ολους που δινουν φετος τοσο μ το 10% οσο και με το 90%!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
αυτό που το βρίσκεις?
το αγοράζεις?
και έχει πληροφοριες για τις σχολές μεσα?:D

Εγω το πηρα δωρεαν απο το φροντιστηριο μου (το μοιραζαν σε ολους) οποτε δε μπορω να σε βοηθησω..Ρωτα ομως σε καποιο βιβλιοπωλειο..Νομιζω οτι το εχει ο Παπασωτηριου.Εχει πληροφοριες για καθε σχολη που υπαρχει στην Ελλαδα (με τι ασχολειται το καθε τμημα, αναφερει μερικα απο τα μαθηματα που θα κανεις καθως και τι ευκαιριες θα εχεις αργοτερα επαγγελματικα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μέγα-Μπιπ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Με έχει πιάσει μια τρομερή ΒΑΡΕΜΑΡΑ να διαβάσω αυτές τις μέρες με αποτέλεσμα να δυσκολεύομαι λιγακι να βγάλω πολύ ύλη!!!!
Λέτε να με αφήσει πολύ πίσω αυτό?????:/::hmm:
(Καλή ανάσταση σε όλους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
εγώ έχω κουραστεί πολύ απο το διάβασμα.Δεν έχω βγει απο το σπίτι τώρα και 3 μέρες,διαβάζω 7-8 ώρες κάθε μέρα μαθηματικά και λύνω και 50 ασκήσεις.:(Μακάρι αυτό να είναι προς συμφέρον μου και να μην την πατήσω στις πανελλήνιες.
Τελος πάντων,καλή ανάσταση και καλή επιτυχία στις πανελλήνιες σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Οποιος διαβαζει ανταμειβεται οποτε μην το βαζετε κατω τωρα που πλησιαζουν οι εξετασεις!!!!!!!!!! Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μέγα-Μπιπ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλή ανάσταση σε όλους και όσοι δίνετε απαιτήστε από τους εαυτού σας σχεδόν μηδενικό άγχος(το απόλυτο μηδέν είναι ασύνατο πιστεύω)

Υ.Γ.μου δώσατε κουράγιο για συνέχεια!!!!8νξ!!!!:P:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias_naxos

Νεοφερμένος

Ο Ηλίασ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ούτε εγώ ρε παιδιά μπορώ να διαβάσω τέτοιες μέρες! Ελπίζω οτι αύριο λόγο οτι μέσα στην εβδομάδα δίνουμε και Ο.Ε.Φ.Ε, να διαβάσω.! Φοβάμαι οτι δεν προλαβαίνω να κάνω τόσες επαναλήψεις ώστε να πώ κάποια στιγμή οτι είμαι απολύτως έτοιμος, παρόλο που εχω βγάλει σε όλα τα μαθήματα την ύλη εκτός από την βιολογία γενικής που είμαι ακόμα στο δεύτερο κεφάλαιο.!Τι λέτε εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ούτε εγώ ρε παιδιά μπορώ να διαβάσω τέτοιες μέρες! Ελπίζω οτι αύριο λόγο οτι μέσα στην εβδομάδα δίνουμε και Ο.Ε.Φ.Ε, να διαβάσω.! Φοβάμαι οτι δεν προλαβαίνω να κάνω τόσες επαναλήψεις ώστε να πώ κάποια στιγμή οτι είμαι απολύτως έτοιμος, παρόλο που εχω βγάλει σε όλα τα μαθήματα την ύλη εκτός από την βιολογία γενικής που είμαι ακόμα στο δεύτερο κεφάλαιο.!Τι λέτε εσείς?

Μην ανχώνεσαι.. Ενας μηνας και κατι έμεινε.. αν δεν πηγαινεις σχολειο τα πρωινα βγαινει μια χαρα... Εγώ πάντως πιστευω πολυ στον εαυτο μου και πιστευω πως όλα θα πανε καλα και δεν χρειάζεται να ανχωνομαι.... Παντως παιδια.. τελειώνουμε.. Τι ωραια!!!!!!!!! :clapup::):clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias_naxos

Νεοφερμένος

Ο Ηλίασ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αυτό έχω σκοπό να κάνω. Δεν είχα άγχος αλλά τώρα απέκτησα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Αυτό έχω σκοπό να κάνω. Δεν είχα άγχος αλλά τώρα απέκτησα..!

Γιατί??? Κακώς.. Εγώ χαίρομαι πάντως...:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εγω το πηρα δωρεαν απο το φροντιστηριο μου (το μοιραζαν σε ολους) οποτε δε μπορω να σε βοηθησω..Ρωτα ομως σε καποιο βιβλιοπωλειο..Νομιζω οτι το εχει ο Παπασωτηριου.Εχει πληροφοριες για καθε σχολη που υπαρχει στην Ελλαδα (με τι ασχολειται το καθε τμημα, αναφερει μερικα απο τα μαθηματα που θα κανεις καθως και τι ευκαιριες θα εχεις αργοτερα επαγγελματικα).

oο,ευχαριστώ πολύυ :)
πολύ ενδιαφέρον ακούγεται!
παπασωτηρίου δεν έχουμε εδώ πέρα βέβαια,αλλα ντάξει,μπορεί να το παραγγείλω απο το ίντερνετ :)
μπράβο πάντως στο φροντιστήριο σας,αυτό κάνει πάνω από 25 ευρώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παιδακια , πλησιαζει το τελος για την σχολικη χρονια επιτελους :) απο τι μια χερομαι που τελιωνουμε απο την αλλη ανγχος τρομερο ανγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε οσους δινουν! :thumbsup: :read: :spasiklas: :laugh: :smartass: :yahoo: :clapup:
:alljumpy: :alljumpy: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας παιδιά.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias_naxos

Νεοφερμένος

Ο Ηλίασ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα δούμεεεεεεεε.........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
παιδακια , πλησιαζει το τελος για την σχολικη χρονια επιτελους :) απο τι μια χερομαι που τελιωνουμε απο την αλλη ανγχος τρομερο ανγχος!
Eπιτελους δεν λες τιποτα.
Aν και συνεχιζω να πιστευω οτι: We don't need no education.We don't need no thought control.

Oπως και να χει.

Καλη επιτυχια σε ολους παιδια.

Και να μην αγχωνεστε.
Κανενος η ζωη δεν τελειωσε επειδη εδινε Πανελληνιες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top