Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Κανενος η ζωη δεν τελειωσε επειδη εδινε Πανελληνιες. ;)

καλή επιτυχία!
μην μασάτε...
οι πανελλήνιες είναι το μέσο για ένα βήμα και όχι η ζωή
η ζωή θέλει πολλά βήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaki

Νεοφερμένος

Η Danaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καλή επιτυχία!
μην μασάτε...
οι πανελλήνιες είναι το μέσο για ένα βήμα και όχι η ζωή
η ζωή θέλει πολλά βήματα
εχεισ απολυτο δικιο!οπωσ λεει και ο φυσικοσ μου "οι πανελληνιεσ ειναι ενα κομβικο σημειο στη ζωη...οχι ολοκληρη η ζωη!"
τεσπα.....ευχομαι καλη επιτυχια σε ολουσ μασ......ασ καλμαρουμε λιγο γτ εχουμε εναν ολοκληρο μηνα μπροστα μασ
ολα με μετρο.....λιγο προγραμμα,λιγη αντοχη και τελοσ......σφιγγουμε τα δοντια και συνεχιζουμε......λιγο εμεινε.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
38...και σήμερα!!!:)Άντε και καλή επιτυχία να 'χουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
38...και σήμερα!!!:)Άντε και καλή επιτυχία να 'χουμε!!!

35 και σήμερα.. Εχασες λιγο στο μέτρημα....... :P Καλή μας επιτυχία για ακόμη μια φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σας εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ντίνα48450

Νεοφερμένος

Η Ντίνα48450 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εύχομαι σε κάθε παιδί που δίνει φέτος πανελλήνιες να έχει καλή επιτυχία. :clapup:Μην έχετε άγχος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasoulini:)

Νεοφερμένος

Η Athanasoulini:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Παιδιά, κουράγιο!! Λίγο έχει μείνι ακόμα!!! Ψυχραιμία και άγιος ο Θεός!!! Τι θα δουν τα ματάκια μας φοβάμαι ... (μιλώ για τα θέματα...) Γιατι φέτος ποιος την πιάνει την Υπουργό και το Επιτελείο της !!! Καλή επιτυχία !!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Παιδιά, κουράγιο!! Λίγο έχει μείνι ακόμα!!! Ψυχραιμία και άγιος ο Θεός!!! Τι θα δουν τα ματάκια μας φοβάμαι ... (μιλώ για τα θέματα...) Γιατι φέτος ποιος την πιάνει την Υπουργό και το Επιτελείο της !!! Καλή επιτυχία !!!!!!;)

μην αγχώνεσαι...:D :D (όλοι το περάσαμε, και δεν είναι τπτ μπροστά σε αυτά που έπονται)

καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδιά, κουράγιο!! Λίγο έχει μείνι ακόμα!!! Ψυχραιμία και άγιος ο Θεός!!! Τι θα δουν τα ματάκια μας φοβάμαι ... (μιλώ για τα θέματα...) Γιατι φέτος ποιος την πιάνει την Υπουργό και το Επιτελείο της !!! Καλή επιτυχία !!!!!!;)

Θα σας πω τη γνωμη μου μιας και το συζητησα το θεμα με τον καθηγητη του φροντηστηριου μου! Λενε πως μιας και φετος ο λαος ταλαιπωρηθηκε πολυ λογω οικονομικης κρισης και νεων μετρων, πως ισως θελησουν να του δωσουν μια μικρη αναταση μεσω των πανελληνιων! Μπορει να ειμαστε και τυχεροι παιδια και να μας πεσουν ευκολα! Μακαρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παδιά φάγαμε τον γάδαρο η ουρά μας έμεινε :)

Πάμε γερά,τώρα πρέπει να τα δώσουμε όλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μακάρι να πέσουν βατά θέματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ετσι κι αλλιως κατα την γνωμη μου δεν μετραει αν θα πεσουν ευκολα θεματα η οχι.Αν ειναι δυσκολα τοτε θα πεσουν και οι βασεις οποτε παλι περνας.Δηλ αν καποιος εχει γραψει 12 μαθηματικα η αρχαια ενω οι περισσοτεροι εχουν γραψει κατω απο την βαση τοτε μπορει να ειναι καλυτερο απο το αν εγραψε 17-18 ενω ολοι οι αλλοι εχουν γραψει 19-20.Γι'αυτο δεν πιστευω οτι πρεπει να μας απασχολει ο βαθμος δυσκολιας των θεματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Λενε πως μιας και φετος ο λαος ταλαιπωρηθηκε πολυ λογω οικονομικης κρισης και νεων μετρων, πως ισως θελησουν να του δωσουν μια μικρη αναταση μεσω των πανελληνιων! Μπορει να ειμαστε και τυχεροι παιδια και να μας πεσουν ευκολα! Μακαρι!

...και η ανάταση είναι να περάσουν όλοι στην τριτοβάθμια εκπαίδευση με μια διογκωμένη ανεργία νέων που τον Σεπτέμβριο θα πάει στο 30-40%; Η λύση είναι να μπούν όλοι στα ΑΕΙ και ΤΕΙ; Ειδικά φέτος...θα είναι τελείως εκτός εποχής το σκλόγκαν «μια θέση στον ήλιο για όλους». Πάντως, εύχομαι καλή επιτυχία! Δεν τελείωσε η ζωή με τις Πανελλήνιες...η ζωή είναι όλο εξετάσεις σε πιο σημαντικά πράγματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandemonium

Νεοφερμένος

Ο Pandemonium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Θα σας πω τη γνωμη μου μιας και το συζητησα το θεμα με τον καθηγητη του φροντηστηριου μου! Λενε πως μιας και φετος ο λαος ταλαιπωρηθηκε πολυ λογω οικονομικης κρισης και νεων μετρων, πως ισως θελησουν να του δωσουν μια μικρη αναταση μεσω των πανελληνιων! Μπορει να ειμαστε και τυχεροι παιδια και να μας πεσουν ευκολα! Μακαρι!

Ειτε πεσουν ευκολα ειτε δυσκολα το ιδιο ειναι.Ο καλος μαθητης θα βγαλει οσα μορια πρεπει για να περασει.
Το δραμα ειναι με τους μετριους μαθητες,που οπως και φετος,θα βγαλουν 18000+ και θα κατηγορουν τη μοιρα τους που δεν περασαν σε υψηλοβαθμη σχολη.
Μακαρι λοιπον να ειμαστε τυχεροι και να βαλουν πανδυσκολα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ειτε πεσουν ευκολα ειτε δυσκολα το ιδιο ειναι.Ο καλος μαθητης θα βγαλει οσα μορια πρεπει για να περασει.
Το δραμα ειναι με τους μετριους μαθητες,που οπως και φετος,θα βγαλουν 18000+ και θα κατηγορουν τη μοιρα τους που δεν περασαν σε υψηλοβαθμη σχολη.
Μακαρι λοιπον να ειμαστε τυχεροι και να βαλουν πανδυσκολα.:clapup:
Εχεις συνειδητοποιησει ποσο ρατσιστικο ειναι αυτο που μολις εγραψες?? Δηλαδη οσοι καταφερουν μετα κοπων και βασανων να συγκεντρωσουν 18000+ μορια, ειναι μετριοι μαθητες που κλαινε τη μοιρα τους?? Προσωπικα εγω τοσο καταφερα να σκοραρω περυσι (18228 για την ακριβεια) και δηλωνω υπερευχαριστημενος!! Καταφερα να περασω στην πρωτη μου επιλογη και ποτε δε θεωρησα τον εαυτο μου ως ενα "παιδι κατωτερου θεου"!! Αλλα βεβαια, κατι τετοιες ηλιθιες αντιληψεις απο κομπλεξικους καθηγητες και μαθητες επικρατουν στα σχολεια, με αποτελεσμα χιλιαδες νεα παιδια να βασανιζονται καθημερινα με ψυχολογικα προβληματα και να προσπαθουν μια ζωη να γινουν σαν τα προβαλλομενα "προτυπα".

Το μονο που σου ευχομαι φιλε μου, ειναι καποια στιγμη στη ζωη σου να καταφερεις να αλλαξεις νοοτροπια και να προσπαθησεις να σκεφτεις λιγο πιο ανρωπινα!! Με το να ταπεινωνεις τον αλλο δεν κερδιζεις τιποτα... Α, και σε περιπτωση που βγαλεις 18000+ μορια, χαιρομαι που θα εισαι και εσυ ενας μετριος μαθητης, σαν την "υπολοιπη μαζα"!! ΕΛΕΟΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandemonium

Νεοφερμένος

Ο Pandemonium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εχεις συνειδητοποιησει ποσο ρατσιστικο ειναι αυτο που μολις εγραψες?? Δηλαδη οσοι καταφερουν μετα κοπων και βασανων να συγκεντρωσουν 18000+ μορια, ειναι μετριοι μαθητες που κλαινε τη μοιρα τους?? Προσωπικα εγω τοσο καταφερα να σκοραρω περυσι (18228 για την ακριβεια) και δηλωνω υπερευχαριστημενος!! Καταφερα να περασω στην πρωτη μου επιλογη και ποτε δε θεωρησα τον εαυτο μου ως ενα "παιδι κατωτερου θεου"!! Αλλα βεβαια, κατι τετοιες ηλιθιες αντιληψεις απο κομπλεξικους καθηγητες και μαθητες επικρατουν στα σχολεια, με αποτελεσμα χιλιαδες νεα παιδια να βασανιζονται καθημερινα με ψυχολογικα προβληματα και να προσπαθουν μια ζωη να γινουν σαν τα προβαλλομενα "προτυπα".

Το μονο που σου ευχομαι φιλε μου, ειναι καποια στιγμη στη ζωη σου να καταφερεις να αλλαξεις νοοτροπια και να προσπαθησεις να σκεφτεις λιγο πιο ανρωπινα!! Με το να ταπεινωνεις τον αλλο δεν κερδιζεις τιποτα... Α, και σε περιπτωση που βγαλεις 18000+ μορια, χαιρομαι που θα εισαι και εσυ ενας μετριος μαθητης, σαν την "υπολοιπη μαζα"!! ΕΛΕΟΣ...

Καλα.Να σαι σιγουρος λιγοτερο θα βγαλω.
Αλλα αυτη ειναι η αληθεια.Αμα λογω δυσκολων θεματων ειχες βγαλει 17000 μορια θα ζοριζοσουνα που δεν επιασες παιδαγωγικο ιωαννινων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias_naxos

Νεοφερμένος

Ο Ηλίασ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Πες τα φίλε. Εγώ προσωπικά είμαι πραγματικά μέτριος και αν βγάλω έστω και 15.000 θα είμαι υπερευχαριστημένος. Δηλαδή όσοι είμαστε μέτριοι είμαστε για τα μπάζα? Κάτι τέτοια άπληστα άτομα μου την δίνουν στα νεύρα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ειτε πεσουν ευκολα ειτε δυσκολα το ιδιο ειναι.Ο καλος μαθητης θα βγαλει οσα μορια πρεπει για να περασει.
Το δραμα ειναι με τους μετριους μαθητες,που οπως και φετος,θα βγαλουν 18000+ και θα κατηγορουν τη μοιρα τους που δεν περασαν σε υψηλοβαθμη σχολη.
Μακαρι λοιπον να ειμαστε τυχεροι και να βαλουν πανδυσκολα.:clapup:

Έπρεπε να σκεφτείς καλύτερα αυτό που είπες.Αν νομίζεις πως το να βγάζεις 18000 μόρια σημαίνει ότι είσαι μέτριος,είσαι γελασμένος.Και αν πιστεύεις εσύ πως είναι τόσο εύκολο και είσαι τόσο ικανός να βγάλεις πάνω απο 18000 μόρια,αν βγάλεις σφύρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δεν εννοεί αυτό ρε παιδιά.Απλά με τα εύκολα θέματα,ένας μέτρια διαβσμένος μαθητής μπορούσε να βγάλει 18.000 μόρια,ενώ και ένας πολύ καλά διαβασμένος θα μπορούσε να κάνει κάποια λάθη απροσεξίας,να τύχει να μην είναι η μέρα του ισως,και να βγάλει και αυτός 18.000 μόρια.Δεν είναι άδικο αυτό;Γι αυτό είναι καλύτερο να μπαίνουν δύσκολα,για να επιβραβεύεται καθένας αναλόγως την προσπάθεια που κατέβαλε.Δεν είπε κανείς πουθενά πως ένας μαθητης του φάσματος των 18.000+ μορίων είναι μέτριος,απλά ότι πέρσυ κάποιοι μαθητές έβγαλαν παραπάνω μόρια,τα οποία δεν αντικατοπτρίζουν την προσπάθεια που κατέλαβαν λόγω της ευκολίας των θεμάτων,μιλάω για θετική-τεχνολογική.Τώρα δεν είναι ανάγκη όσοι έβγαλαν τόσα μόρια,που είναι πραγματικά ένα πολύ καλό ''σκορ'' να κάνουν άλματα λογικής και να φαντάζονται πράγματα που δεν ειπώθηκαν.Άλλωστε,από τη στιγμή που μπαίνεις στη σχολή των ονείρων σου επιτυχημένος είσαι,είτε με 11.000 είτε με 19.000 μόρια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
........να επιβραβεύεται καθένας αναλόγως την προσπάθεια που κατέβαλε........
Αυτό είναι η ουσία. Όμως όχι έυκολα ή δύσκολα θέματα, αλλά διαβαθμισμένα θέματα. Το πρωί άνοιξα σχετικό θέμα: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=2243374#post2243374
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top