Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οι Ιατρικές δεν είδα να έχουν και τη τρελή άνοδο αφού έτσι κι αλλιώς ήταν, είναι και θα είναι υψηλά! Και ακόμη σε παιδαγωγικές-καθηγητικές σχολές σε κάποιες περιοχές είχαμε άνοδο σε άλλες όπως ήταν.

Nα παρέμβω λίγο σχετικά με τις Ιατρικές.Όχι απλά αυξήθηκα.Εκτοξεύθηκαν αν συγκρίνεις με το 2008:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσουν.


Πάντως, θεωρώ ότι το 4το θέμα στα μαθηματικά θα είναι κάπως τσιμπημένο φέτος. Ναι μεν θα πρέπει τα 3 πρώτα θέματα να είναι κάπως λογικά ώστε να "γράφονται", αλλά πιστεύω ότι θα κάνουν το 4το θέμα να πιάνεται δύσκολα.
πάντα αυτό κάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
φετος θα γινει χαμος τα θεματα θα καινε .. ετσι νομιζω.
οι βασεις στα πολυτεχνεια θα πρεπει να πεσουν 100-300 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Λοιπόν:
Πρώτον δε τρελάθηκα και ούτε σου επιτίθεμαι προσωπικά. Ίσα ίσα που είμαι και πολύ καλά αφού πλέον ησύχασα και είμαι φοιτητής με την πρώτη φορά και δε χρειάστηκε να τις ξαναπεράσω. Συνεπώς, άλλοι τρελαίνονται και προπάντων οι μαθητές που βρίσκονται μέσα σε αυτό τον "ανεμοστρόβιλο".
Δεύτερον δε νομίζω ότι τα θέματα ήταν και γελοία. Ήταν όπως και τις άλλες χρονιές και μη σου πω ότι στα "Αρχαία ελληνικά θεωρητικής κατεύθυνσης" έβαλαν "τσιμπημένα" θέματα, αλλά και στα "Λατινικά θεωρητικής κατεύθυνσης". Δε το λέω επειδή έδινα εγώ, αλλά να φανούμε αντικειμενικοί τα θέματα ήταν το ίδιο όπως και τις άλλες χρονιές. Από εκεί και μετά η μισή Ελλάδα λέει ότι ήταν εύκολα και η άλλη μισή δύσκολα. Βγάλε συμπέρασμα....
Τρίτον τα Παιδαγωγικά δημοτικής εκπαίδευσης, τα Παιδαγωγικά προσχολικής αγωγής, οι Καθηγητικές σχολές (Φιλολογία, Μαθηματικό, Φυσικό, Χημικό) ανέβηκαν γιατί πολύ απλά έχουν ζήτηση με όλα αυτά που ακούγονται για άνοιγμα των θέσεων. Οι Στρατιωτικές σχολές έπεσαν, οι Αστυνομικές επίσης, πολλά ΤΕΙ (Λογοθεραπείας, Διατροφολογίας, Νοσηλευτικής, Εργοθεραπείας κ.τ.λ) έπεσαν, οι Νομικές έπεσαν, οι Ιατρικές δεν είδα να έχουν και τη τρελή άνοδο αφού έτσι κι αλλιώς ήταν, είναι και θα είναι υψηλά! Και ακόμη σε παιδαγωγικές-καθηγητικές σχολές σε κάποιες περιοχές είχαμε άνοδο σε άλλες όπως ήταν.
Που θέλω να καταλήξω;
Ότι μάλλον ξέχασες τη νίλα που τράβηξες και τώρα λες κι εσύ κάτι που λέει η μισή Ελλάδα (στην οποία συγκαταλέγονται άτομα που ούτε ξέρουν τι είναι Πανελλαδικές) ή ακούς την άποψη κάποιων καθηγητών που ό,τι λένε το λένε για να ακουστούν. Με συγχωρείς πολύ φίλε, αλλά με όλο το σεβασμό έχεις λάθος και ελπίζω να μη σε ακούσουν τα καημένα τα παιδάκια που δίνουν το δικό τους αγώνα. Άμα διαβάσετε, θα γράψετε. Δε βάζουν δύσκολα και εύκολα. Βάζουν πράγματα που αν τα παπαγαλίσατε θα τα γράψετε. Αν πάλι όχι δε θα γράψετε... Κοιτάξτε να περάσετε κάπου και κοιτάξτε και τι θα κάνετε μετά από πέντε χρόνια όταν θα βγείτε στην αγορά ανεργίας.


Κατά πάσα πιθανότητα ήσουν θεωρητική απο ότι φαίνεται. Διότι τα Μαθηματικά η Φυσική η Χημεία στην θετική που ήμουν δεν παπαγαλίζονται και αν δεν έχεις την κριτική σκέψη δεν πρόκειται να γράψεις, με παπαγαλία, το πολύ κανένα 10. Όσο για αυτό που είπες δεν βάζουν ούτε εύκολα ούτε δύσκολα δεν μπορώ να καταλάβω τι σε κάνει να το πιστεύεις, όταν έκανες τα θέματα των Πανελλαδικών στα φροντιστήρια δεν καταλάβαινες ότι κάποια θέματα ήταν πιο δύσκολα απο κάποια άλλα; Όσο αφορά τις Ιατρικές που λές η χαμηλότερη Ιατρική στην Θράκη είχε άνοδο 293 μόρια (19.006 τώρα). Για μία σχολή των 18.713 μορίων το 2008 μία άνοδος 293 το 2009 είναι εκτόξευση. Όσο τώρα η άνοδος στα Χημικά και τα άλλα που λές σαφώς ήταν μεγαλύτερη (σε αριθμό μορίων ανόδου) αφού είχαν το περιθώριο. Τέλος θα ήθελα να σου πω πως την νίλα που τράβηξα δεν την ξέχασα και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει πανελλαδικές, ξέρω πολύ καλά πως είναι να προσπαθείς δύο χρόνια με υψηλά μόρια αποτέλεσμα και στο τέλος να χάνεις την σχολή σου για 10 μόνο μόρια. Τέτοια πράγματα φίλε μου δεν ξεχνιούνται. Να είσαι καλά!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Κατά πάσα πιθανότητα ήσουν θεωρητική απο ότι φαίνεται. Διότι τα Μαθηματικά η Φυσική η Χημεία στην θετική που ήμουν δεν παπαγαλίζονται και αν δεν έχεις την κριτική σκέψη δεν πρόκειται να γράψεις, με παπαγαλία, το πολύ κανένα 10. Όσο για αυτό που είπες δεν βάζουν ούτε εύκολα ούτε δύσκολα δεν μπορώ να καταλάβω τι σε κάνει να το πιστεύεις, όταν έκανες τα θέματα των Πανελλαδικών στα φροντιστήρια δεν καταλάβαινες ότι κάποια θέματα ήταν πιο δύσκολα απο κάποια άλλα; Όσο αφορά τις Ιατρικές που λές η χαμηλότερη Ιατρική στην Θράκη είχε άνοδο 293 μόρια (19.006 τώρα). Για μία σχολή των 18.713 μορίων το 2008 μία άνοδος 293 το 2009 είναι εκτόξευση. Όσο τώρα η άνοδος στα Χημικά και τα άλλα που λές σαφώς ήταν μεγαλύτερη (σε αριθμό μορίων ανόδου) αφού είχαν το περιθώριο. Τέλος θα ήθελα να σου πω πως την νίλα που τράβηξα δεν την ξέχασα και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει πανελλαδικές, ξέρω πολύ καλά πως είναι να προσπαθείς δύο χρόνια με υψηλά μόρια αποτέλεσμα και στο τέλος να χάνεις την σχολή σου για 10 μόνο μόρια. Τέτοια πράγματα φίλε μου δεν ξεχνιούνται. Να είσαι καλά!:no1:

Το ξέρω ότι δεν ξεχνιέται. Εμένα μου λες;; Τελικά πού πέρασες;
Σχετικά με αυτό που λες στο φροντιστήριο μου έδιναν πολλές εναλλακτικές ερωτήσεις, αλλά στις εξετάσεις όλα τα θέματα ήταν βατά... Τουλάχιστον στην κατεύθυνσή μου ήταν πάντοτε κατανοητά. Αν δίαβαζες, έγραφες. Από εκεί και μετά δεν ξέρω για την κτεύθυνσή σου, αλλά δε νομίζω να βάζουν και τα δυσκολότερα θέματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Λέτε ανούσια πράγματα.Τα θέματα που θα μπουν δεν τα ξέρει κανείς,οπότε οι προβλέψεις που κάνεται εντάσονται στα πλαίσια της παπαρολογίας.
Τα θέματα φέτος δεν ήταν γελοία.Στη χημεία ήταν πιο δύσκολα από πέρσυ,το ίδιο και στη φυσική.Ούτε και στη βιολογία ήταν εύκολα.
Σταματήστε να πουλάτε μαγκιά και να τρομάζετε τον κόσμο.Θα μπουν κάποια θέματα.Κάποιοι θα διαβάσουν και θα γράψουν και κάποιοι όχι.Δε θα τους φταίει η δυσκολία των θεμάτων αλλά ο εαυτός τους.Έχει καταντήσει αηδία πια αυτή η ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Λέτε ανούσια πράγματα.Τα θέματα που θα μπουν δεν τα ξέρει κανείς,οπότε οι προβλέψεις που κάνεται εντάσονται στα πλαίσια της παπαρολογίας.
Τα θέματα φέτος δεν ήταν γελοία.Στη χημεία ήταν πιο δύσκολα από πέρσυ,το ίδιο και στη φυσική.Ούτε και στη βιολογία ήταν εύκολα.
Σταματήστε να πουλάτε μαγκιά και να τρομάζετε τον κόσμο.Θα μπουν κάποια θέματα.Κάποιοι θα διαβάσουν και θα γράψουν και κάποιοι όχι.Δε θα τους φταίει η δυσκολία των θεμάτων αλλά ο εαυτός τους.Έχει καταντήσει αηδία πια αυτή η ιστορία.

Το ίδιο πράγμα λέω κι εγώ, αγαπητέ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Λέτε ανούσια πράγματα.Τα θέματα που θα μπουν δεν τα ξέρει κανείς,οπότε οι προβλέψεις που κάνεται εντάσονται στα πλαίσια της παπαρολογίας.
Τα θέματα φέτος δεν ήταν γελοία.Στη χημεία ήταν πιο δύσκολα από πέρσυ,το ίδιο και στη φυσική.Ούτε και στη βιολογία ήταν εύκολα.
Σταματήστε να πουλάτε μαγκιά και να τρομάζετε τον κόσμο.Θα μπουν κάποια θέματα.Κάποιοι θα διαβάσουν και θα γράψουν και κάποιοι όχι.Δε θα τους φταίει η δυσκολία των θεμάτων αλλά ο εαυτός τους.Έχει καταντήσει αηδία πια αυτή η ιστορία.

Παπαρολογίες λες εσύ φίλε μου. Ρώτα ρε έναν καθηγητή να σου πεί ποιά Χημεία και ποιά Βιολογία ήταν πιο δύσκολη. Και στην τελική ανάλυση μία άποψη είπα να εκφράσω αν είναι να αρπάζεστε ο ένας μετά τον άλλο εδώ μέσα τι να πώ μπράβο.
-----------------------------------------
Το ξέρω ότι δεν ξεχνιέται. Εμένα μου λες;; Τελικά πού πέρασες;
Σχετικά με αυτό που λες στο φροντιστήριο μου έδιναν πολλές εναλλακτικές ερωτήσεις, αλλά στις εξετάσεις όλα τα θέματα ήταν βατά... Τουλάχιστον στην κατεύθυνσή μου ήταν πάντοτε κατανοητά. Αν δίαβαζες, έγραφες. Από εκεί και μετά δεν ξέρω για την κτεύθυνσή σου, αλλά δε νομίζω να βάζουν και τα δυσκολότερα θέματα....

Τελικά πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης (18.333) ενώ είχα 18.826. Εσύ που πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Παπαρολογίες λες εσύ φίλε μου. Ρώτα ρε έναν καθηγητή να σου πεί ποιά Χημεία και ποιά Βιολογία ήταν πιο δύσκολη. Και στην τελική ανάλυση μία άποψη είπα να εκφράσω αν είναι να αρπάζεστε ο ένας μετά τον άλλο εδώ μέσα τι να πώ μπράβο.
-----------------------------------------


Τελικά πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης (18.333) ενώ είχα 18.826. Εσύ που πέρασες;
Έχω ρωτήσει καθηγητές ρε.Αλλά οι δικοί μου οικ αθηγητές δε ρίχονουν τα ταρώ γιατί κάνουν μάθημα,δεν παίζουν ''πάμε στοίχημα''.Και αφού δεν το ήθελες το βιολογικό τι το δήλωσες;Υπάρχουν παιδιά που το όνειρό τοςυ είναι αυτή η σχολή.Κι εσύ τη δήλωσες έτσι για πλάκα,στερώντας αυτό το όνειρο από κάποιο παιδί.Η φετινή χημεία και φυσική ήταν πιο δύσκολη,έχω δει τα θέματα,έχω βγάλει σχεδόν την ύλη και μπορώ να κρίνω.Αλλά και γελοία να ήταν,αυτό δε σημαίνει απαραίτητα πως φέτος θα μπουν δύσκολα.Μπορεί και να μπουν.Αλλά από τη στιγμή που κανείς δεν ξέρει τι θα μπει(εκτός αν ο θείος σου είναι υπουργός) δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος να τρομάζεις παιδιά που δε σου φταίνε σε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λέτε ανούσια πράγματα.Τα θέματα που θα μπουν δεν τα ξέρει κανείς,οπότε οι προβλέψεις που κάνεται εντάσονται στα πλαίσια της παπαρολογίας.
Τα θέματα φέτος δεν ήταν γελοία.Στη χημεία ήταν πιο δύσκολα από πέρσυ,το ίδιο και στη φυσική.Ούτε και στη βιολογία ήταν εύκολα.
Σταματήστε να πουλάτε μαγκιά και να τρομάζετε τον κόσμο.Θα μπουν κάποια θέματα.Κάποιοι θα διαβάσουν και θα γράψουν και κάποιοι όχι.Δε θα τους φταίει η δυσκολία των θεμάτων αλλά ο εαυτός τους.Έχει καταντήσει αηδία πια αυτή η ιστορία.

Τους μελλοντολόγους τους έχουμε κάθε χρόνο.Μην χαλάς τη ροή τώρα κι εσύ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Drayton, εγω μαλλον ειμαι τεχνολογικη σε καποια αλλη χωρα ρε man!
Γιατι εγω νομιζα οτι η τεχνολογικη εχει μια ΓΑΜΗΜ*ΝΗ παπαγαλια σε ΚΑΘΕ μα ΚΑΘΕ μαθημα, οπως επισης και η θετικη!
Το ΑΟΔΕ θελει κριτικη σκεψη δοξα τω θεω, η θεωρια του ΑΕΠΠ, κι αυτη κριτικη σκεψη. Και το πρωτο θεμα στα μαθηματικα κατευθυνσης αν δεν εχεις κριτικη σκεψη την πατησες!
Ρε τι λετε ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Drayton, εγω μαλλον ειμαι τεχνολογικη σε καποια αλλη χωρα ρε man!
Γιατι εγω νομιζα οτι η τεχνολογικη εχει μια ΓΑΜΗΜ*ΝΗ παπαγαλια σε ΚΑΘΕ μα ΚΑΘΕ μαθημα, οπως επισης και η θετικη!
Το ΑΟΔΕ θελει κριτικη σκεψη δοξα τω θεω, η θεωρια του ΑΕΠΠ, κι αυτη κριτικη σκεψη. Και το πρωτο θεμα στα μαθηματικα κατευθυνσης αν δεν εχεις κριτικη σκεψη την πατησες!
Ρε τι λετε ρε.

Χαλάρωσε. Δηλαδή ό,τι πρέπει να μάθεις για σένα ειναι παπαγαλία; Κάποια πράγματα τα μαθαίνεις, γίνονται κτήση σου, δεν τα παπαγαλίζεις ώστε μόλις εξεταστείς σε αυτό να τα ξεχάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Λοιπόν για να κλείσει εδώ το θέμα, είπα να εκφράσω μία άποψη για τις Πανελλαδικές και επειδή δεν ικανοποίησε κάποιους έγινε χαμός τι να πώ. Άμα έλεγα ότι οι Πανελλαδικές του 2010 θα είναι οι πιο εύκολες. πάρτυ. Υποτήθεται ότι εδώ μπορούμε να εκφράσουμε ελεύθερα την άποψη μας, ούτε πρόθεση είχα να τρομάξω παιδιά. όπως αναφέραται και εσείς παραπάνω όποιος έχει διαβάσει δεν έχει κανέναν λόγο να αγχόνεται και να τρομάζει. Καλή επιτυχία σε όλους σας. Και όσο αφορά το Βιολογικό που πέρασα και δεν πήγα και κράτησα έτσι΄την θέση απο κάποιο παιδί, έτσι μου κράτησε και εμένα κάποιος φέτος την θέση στην Φαρμακευτική και δεν πήγε. Μην το ψάχνεις τέτοιες περιπτώσεις πολλές. Να είσται καλά και όπως ανέφερα καλή επιτυχία σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πού εξυπηρετεί το να λέμε ότι θα είναι δύσκολα ή έυκολα τα θέματα?Υπάρχουν πολλοί που ακόμα και από έναν άγνωστο στο ίντερνετ μπορεί να επηρεαστούν ψυχολογικά.
Απλή λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μα με τι κάθονται και ασχολούνται μερικοί! Δεν υπάρχουν δύσκολα/εύκολα θέματα υπάρχει διαβασμένος και αδιάβαστος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παπαρολογίες λες εσύ φίλε μου. Ρώτα ρε έναν καθηγητή να σου πεί ποιά Χημεία και ποιά Βιολογία ήταν πιο δύσκολη. Και στην τελική ανάλυση μία άποψη είπα να εκφράσω αν είναι να αρπάζεστε ο ένας μετά τον άλλο εδώ μέσα τι να πώ μπράβο.
-----------------------------------------


Τελικά πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης (18.333) ενώ είχα 18.826. Εσύ που πέρασες;

Συγχαρητήρια, γιατί έγραψες πολύ καλά. Εγώ Ιστορία & αρχαιολογία Ιωαννίνων με 15.600. Δεν αρπάχτηκα απλώς κι εγώ είπα μια άποψη για να μην αγχώνονται τα παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μα με τι κάθονται και ασχολούνται μερικοί! Δεν υπάρχουν δύσκολα/εύκολα θέματα υπάρχει διαβασμένος και αδιάβαστος!;)
Μεγαλο λαθος.Υπαρχουν θεματα σε μαθηματικα και φυσικη που αν τα βαλουν δεν θα μπορει να τα λυσει ουτε ο καλα διαβασμενος.Το ιδιο και στη φυσικη...Τωρα για αοδε και αοθ συμφωνω...+για ολα τις θεωρητικης εννοειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μεγαλο λαθος.Υπαρχουν θεματα σε μαθηματικα και φυσικη που αν τα βαλουν δεν θα μπορει να τα λυσει ουτε ο καλα διαβασμενος.Το ιδιο και στη φυσικη...Τωρα για αοδε και αοθ συμφωνω...+για ολα τις θεωρητικης εννοειτε...

Για τη θεωρητική το είπα βασικά!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Μεγαλο λαθος.Υπαρχουν θεματα σε μαθηματικα και φυσικη που αν τα βαλουν δεν θα μπορει να τα λυσει ουτε ο καλα διαβασμενος.Το ιδιο και στη φυσικη...Τωρα για αοδε και αοθ συμφωνω...+για ολα τις θεωρητικης εννοειτε...

αν δε θα μπορει να τα λυσει και ο καλα διαβασμενος, τοτε σημαινει οτι θα δε θα γραψει κανεις αυτο το θεμα, και αν δε γραψει κανεις αυτο το θεμα, σημαινει οτι ολοι θα χασουν 25 μορια απο αυτο το μαθημα, και αμα χασουνε 25 μορια απο αυτο το μαθημα θα βγαλουν λιγοτερα μορια, και αν βγαλουν λιγοτερα μορια θα πεσουν πιθανοτατα οι βασεις...

Ελεος, ολα τα θεματα γραφονται! αν δε λυνονταν δε θα εμπαιναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αν δε θα μπορει να τα λυσει και ο καλα διαβασμενος, τοτε σημαινει οτι θα δε θα γραψει κανεις αυτο το θεμα, και αν δε γραψει κανεις αυτο το θεμα, σημαινει οτι ολοι θα χασουν 25 μορια απο αυτο το μαθημα, και αμα χασουνε 25 μορια απο αυτο το μαθημα θα βγαλουν λιγοτερα μορια, και αν βγαλουν λιγοτερα μορια θα πεσουν πιθανοτατα οι βασεις...

Ελεος, ολα τα θεματα γραφονται! αν δε λυνονταν δε θα εμπαιναν

:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top