Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Όντως είναι πολύ δύσκολη. Ώρες ώρες τον λυπάμαι τον bro μου :p

Εγώ φέτος θα πάω 3η λυκείου. Για Ικάρων Μηχανικών (ΣΜΑ) ενδιαφέρομαι. Εσυ;

εγω τελειωσα φετος!:D
παιδαγωγικο περασα στν αθηνα!
σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να πετυχεις αυτο που θες:no1:
μην ακους κανεναν :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εχω ψιλοαγχωθεί.Αυτοεκτίμηση πάτος.Νιωθω τελείως χαζό και άσχετο.Αντε να δουμε.Το καλοκαιρι δε καταφερα να διαβάσω όσο ήθελα και έπρεπε.
Λέτε να καταφερω να βγάλω έγκαιρα την ύλη;:/
-----------------------------------------
Ετσι παιδακια διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....αυτη θα ειναι η ζωη σας για τον επομενο χρονο..θα πηξετε!!!!Κριμα.........Εμεις που περασαμε σε ΣΧΟΛΑΡΕΣ παμε για την φοιτητικη ζωη τωρα.

αχαχαχα
εισαι πολυ καμμένος φίλε.
Εμας μπορεί η ζωή μας για τον 1 επόμενο χρόνο να ειναι πηξιμο στο διάβασμα αλλά εσένα όοολη σου η ζωή θα είναι πηξιμο στη βλακεία που σε δερνει.
Εχουμε το αγχος μας εχουμε κ το καθε τρολ που βαριεται να παρει την ανασα του.
-----------------------------------------
Ποοο μαγκες κ εγω γραφω του χρονου...:jumpy: :thanks:
Τα παντα ολα εχω διαβασει σε αυτο το θεματακι..:P
Καλα εκει που ειδα για τα ονειρα πεθανα..:lol: Ρε ειστε σοβαροι τοσο ανγχος εχετε κ βλεπετε τετοια ονειρα..?????Γιατι για να βλεπετε ονειρα σημαινει οτι σκεφτεστε μονο τις παννελληνιες..ΕΛΕΟΣ:jumpy::papas:
Ενα θελω να πω..μην αγχωνεστε..(τι μας ειπες τωρα..:lol::ntomata:):thanks:
Οι περισσοτεροι αγχωνομαστε για το αν το διαβασμα μας ειναι αρκετο,για το αν θα πιασουμε τα μορια που θελουμε κ ιστοριες...μην πω καλητερα την λεξουλα απο Μ..:iagree:
Coolαρετε ρεεεεε..:D :cool:
Εχω δει κ ακουσει κ μαθει παιδια απο 13,14,15(σαν εμενα:thanks:) να βγαζουν 18-19 χιλιαρικακια(εμ βεβαια αφου στρωθηκαν απο μονοι τους χωρις να τους πιεσει κανεις να το κανουν..απο ΜΟΝΟΙ τους:no1:) κ να μν το πιστευουν..:xixi: Γιατι οχι..?? Αν καταλαβεις η νιωσεις οτι πρεπει να διαβασεις κ να προσπαθησεις μια χρονια παραπανω απο τις αλλες τελειωσε δεν χρειαζεσαι τιποτα παραπανω...ΑΑ!Κ να μν τα παρατησεις βεβαια γιατι εσυ θα βγεις κερδισμενος στο τελος..:niki:(κ εγω μεσα..:D)
Γιατι να πιστευεις κ να αγχωνεσαι οτι δν θα πιασεις οσο θες..??:mad:
Οι αλλοι που τα πιανουν τι ειναι πανεξυπνοι...?? Η' μηπως θεωρεις τον εαυτο σου τουβλο (η' τσιμεντολιθο..αναλογος την προσωπικοτητα..:P)
Κ μην ακουω(δεν μπορω να αντισταθω..)μαλακιες:whatever:(..το ειπα:D)για 12 ωρες την μερα...κ οι 4-5 ειναι υπερ-αρκετες αν κανεις κανονικο διαβασμα..συγκενρωμενοι!!..(ξεχωρα απο φροντιστηρια/ιδιαιτερα κ τετοια):no1:
Ας βαλετε λοιπον ενα "στοχο"-οπως ακουτε συνεχεια:P-αυτους τους 9 μηνες(οσοι δεν θελετε μαγκια σας:no1: δεν χαθηκε ο κοσμος..αν κ οπως ειπα δεν ειναι δυσκολο να τον πετυχετε:))που οταν τον πετυχετε..(γιατι ολοι οσοι τον βαλουν θα τον πετυχουν..:iagree:)Απλα κ μονο το αισθημα που θα νιωσετε..δεν θα ειναι το καλητερο που θα νιωσετε αλλα ενα που θα το θυμαστε(κ θα θυμαμε..:)) για πολυ καιρο..:D:D(απο αυτα που ακουω τουλαχιστον αυτο καταλαβαινω;))

Κ μην στεναχωριεστε ποτε..απλα χαμογελατε..πιστευστε με βοηθαει..:)

Γεια χαρα σε ολους...:bye: (δεν λεω καλη τυχη γιατι δεν μας χρειαζεται..;)) :rockon:

:xalara:

Πωπω....Τι φοβερά αγχολυτικό ποστ ήταν αυτό!
Να σε καλά!!!:hug::hug:
Ημουν μες στη μαυρίλα και με γεμισες θετική ενέργεια.Θα το εκτυπώσω και θα το κολλήσω στο γραφείο μου να παιρνω κουράγιο.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εγω τελειωσα φετος!:D
παιδαγωγικο περασα στν αθηνα!
σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να πετυχεις αυτο που θες:no1:
μην ακους κανεναν :)!

Πολύ ωραία η σχολή σου. Μπράβο!:no1:

Ευχαριστώ πολύ...Και κλείνω τα αυτιά μου σε όλους! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
οι πανελληνιες ειναι μια φουσκα τιποτα αλλο.
τωρα στην αρχη με τρεις ωρες τη μερα το πολυ εισαι καλυμενος.

κρατηστε ισσοροπια αναμεσα στην προσωπικη σας ζωη και στο διαβασμα, προσεχετε στο μαθημα για να σας μενουν πραγματα και να γλιτωνετε ωρες διαβασματος, διαλεξτε αυτο που σας αρεσει πραγματικα να ασχοληθειτε και μην εξαρταστε αποκλειστικα απο το φροντηστηριο - το διαβασμα που κανετε μονοι σας ειναι πιο σημαντικο.
Εμενα αυτα μου μεινανε απο την περσυνη χρονια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
τι εννοεις ν+2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι λέει?Πάμε να χτυπήσουμε 20αράκια?:p
:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τι λέει?Πάμε να χτυπήσουμε 20αράκια?:p
:dance:




ευκολαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!! :jumpy::jumpy::jumpy:

20...στα 100!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τι λέει?Πάμε να χτυπήσουμε 20αράκια?:p
:dance:
Νιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. :D


(απο το στομα σου και στου θεου,βουδα,αλλαχ,δεν-ξερω-τι-αλλο αυτι)
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Νιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. :D


(απο το στομα σου και στου θεου,βουδα,αλλαχ,δεν-ξερω-τι-αλλο αυτι)
:P:P

Τελικά θα ξαναδώσεις και τρίτη φορα? :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ελεος!!!πηγαινε στη σχολη σου και αφησε την 3 φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Από ότι κατάλαβα υπάρχουν πολλοί που θα δώσουν και τρίτη φορα πανελλήνιες.Το σκέφτομαι και γω λίγο αν και η σχολη που πέρασα ήταν η πρώτη μου επιλογή.Όσοι θα ξαναδώσετε (για τρίτη φορά) θα πηγαίνετε κανονικά στην σχολη που περάσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω ναι, στο πρωτο εξαμηνο κανονικοτατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θα πηγαίνεις και φροντιστήριο?

Το σκέφτομαι και γω παρα πολύ τελευταία αλλα μου λείπει το κίνητρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οχι. Ολομοναχος τα παντα ολα. Και ιδωμεν... :P

Α μπα, εχω μεγαλυτερο κινητρο απο ολες τις χρονιες μπορω να πω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Φςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς! Ρισπέκτ!:no1::no1:

(Πάντως δεν μου το βγάζεις απ το μυαλό ότι έχεις εθιστεί στις πανελλήνιες!! Και το λέει το Υπ. Υγείας "βλάπτουν σοβαρά την υγεία!:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ δεν θα παώ στην σχολή μόνο θα εγγραφώ..Παρότι δίνω 3η φορά θα κάνω φροντιστήριο έτσι λίγες ώρες 4 ωρες την εβδομαδα και μόνο στα μαθηματα βαρύτητας.Γιατι σκέφτεσαι να ξαναδωσεις αφου περασες στην 1η σου επιλογη?

Καλή συνέχεια σε όλους!!:D


Υπάρχουν σχολες που μου αρέσουν εξίσου με την σχολη που πέρασα.Αν ξαναδώσω πάντως(το βλέπω δύσκολο) θα ξαναδώσω με την μέθοδο του chris_90.:P
Θα πηγαίνω κανονικά στην σχολη και θα διαβάζω μονος μου,όπως έκανα και πέρσι άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Υπάρχουν σχολες που μου αρέσουν εξίσου με την σχολη που πέρασα.Αν ξαναδώσω πάντως(το βλέπω δύσκολο) θα ξαναδώσω με την μέθοδο του chris_90.:P
Θα πηγαίνω κανονικά στην σχολη και θα διαβάζω μονος μου,όπως έκανα και πέρσι άλλωστε.


Χαρά στο κουράγιο σου... Πώς αντέχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω παντως δεν ειμαι 100% σιγουρος για το αν θα το αντεξω. But I'll try... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Αν ξαναδωσω θα δουμε. Μαλλο ΑΣΣΟΕ


https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40774&highlight=%E5%F1%E3%F9%ED+%F5%F0%EF%E4%EF%EC%E7%F2


δες αυτο

καθως και αυτο: https://www.cie.teithe.gr/ (δεν ξερω που εχεις περασει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Για μένα οι Πανελλήνιες ήταν μια τραυματική εμπειρία και πολλές φορές έφτασα στα όριά μου...
Κάποιες φορές σκέφτηκα και να τα παρατήσω και ένιωθα ότι όλο αυτό δεν θα τελειώσει ποτέ...
Δεν φαντάζεστε όμως τι ευτυχία νιώθω τώρα που δεν τα παράτησα, που συγκέντρωσα τόσα μόρια όσα δεν είχα ποτέ τολμήσει να φανταστώ και που πέρασα σε μια φοβερή σχολή, όπου πριν από μερικούς μήνες μου φαινόταν αδιανόητο να περάσω...
Γι' αυτό μην τα παρατήσετε όσο κουρασμένοι ή απογοητευμένοι και να είστε...Είμαι 1000% σίγουρη πως θα το μετανιώσετε...
Καλή επιτυχία σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top