Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

ChristosAn

Νεοφερμένος

Ο ChristosAn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ετσι παιδακια διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....αυτη θα ειναι η ζωη σας για τον επομενο χρονο..θα πηξετε!!!!Κριμα.........Εμεις που περασαμε σε ΣΧΟΛΑΡΕΣ παμε για την φοιτητικη ζωη τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Πόσο ενθαρρυντικά είναι τα λόγια σου!Πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Μια παρότρυνση προς όλα τα μέλη του forum...
Μην αναλώνεστε σε τσακωμούς με ηλιθίους. Είναι βέβαιο ότι θα χάσετε λόγω εμπειρίας...

Υ.Γ. Πολύ γουστάρω που θα πήξω αυτή τη χρονιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChristosAn

Νεοφερμένος

Ο ChristosAn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μια παρότρυνση προς όλα τα μέλη του forum...
Μην αναλώνεστε σε τσακωμούς με ηλιθίους. Είναι βέβαιο ότι θα χάσετε λόγω εμπειρίας...

Υ.Γ. Πολύ γουστάρω που θα πήξω αυτή τη χρονιά! :D


Φανταζεσαι να μην περασεις κ να πηξεις κ 2η χρονια????????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Φανταζεσαι να μην περασεις κ να πηξεις κ 2η χρονια????????/
Αυτό θα είναι το πιο γαμάτο!
Πόπο, ηδονίζομαι και μόνο στη σκέψη!:yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Η χαρα του chris_90! Θα δωσει και για 4η χρονια :lol::lol:
-----------------------------------------
Ετσι παιδακια διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....αυτη θα ειναι η ζωη σας για τον επομενο χρονο..θα πηξετε!!!!Κριμα.........Εμεις που περασαμε σε ΣΧΟΛΑΡΕΣ παμε για την φοιτητικη ζωη τωρα.

εχετε καπου φωλια? σαν τις κατσαριδες ξεχυνεστε.. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elvenwind

Νεοφερμένος

Ο Elvenwind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια κακα τα ψεματα χορις διαβασμα δεν περασε κανεις. Εγω προσοπικα εδινα φετος , διαβαζα μονο για τα φροντηστηρια και τα πηγα αρκετα καλα, περασα 23ος στι σχολη που ιθελα (πληροφορικης) αυτο που σινηστω ειναι οχι πανικος στις εξετασεις και αρκετη ξεκουραση στις επικινδυνες μερες (τις μερες πριν τις εξετασεις). Εχασα 3 μοναδες στη θεωρια της φυσικης και 2 μοναδες στην εκθεση επειδη αλλα κοιτουσα , αλλα εβλεπα ( 8εωρια φυσικης Multiple choise) αντι για επιτανυνση ειδα ταχυτητα. και στο 2ο θεμα στο 3ο δεν ειδα το οτι δεν ειχε τετραγωνο αυτη η σχεση που εβγαλα , τι να λεμε τωρα. ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ και ΑΝΕΜΕΛΙΑ πριν τις εξετασεις. Πιγαιντε τρεξτε παιξτε μπαλλα οτιδηποτε. Καλη επιτυχια στους επομενους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ετσι παιδακια διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....αυτη θα ειναι η ζωη σας για τον επομενο χρονο..θα πηξετε!!!!Κριμα.........Εμεις που περασαμε σε ΣΧΟΛΑΡΕΣ παμε για την φοιτητικη ζωη τωρα.

Πόσο κομπλεξικός μπορεί να είσαι;

Α και ξέχασα, αφού πέρασες σε ΣΧΟΛΑΡΑ( Βλ. Πολυτεχνειο, ιατρικη, κτλ) το διαβασμά σου θα ειναι 10πλάσιο από το δικό μας...Οπότε φιλαράκι, ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!
οι πανελληνιες θελουν διαβασμα πολυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Πόσο κομπλεξικός μπορεί να είσαι;

Α και ξέχασα, αφού πέρασες σε ΣΧΟΛΑΡΑ( Βλ. Πολυτεχνειο, ιατρικη, κτλ) το διαβασμά σου θα ειναι 10πλάσιο από το δικό μας...Οπότε φιλαράκι, ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!! :thanks:

χαχαχαχαχα!!!!!!!!!του την ειπες!!:lol::lol::lol::lol::lol:
εφαγε τη σκονη σου!!!!!
παντως μη παραξηγεις...ειναι η ευχαριστηση που παιρνει καποιος αποφοιτος οταν βλεπει τους προηγουμενους!
κι εγω το νιωσα οταν πηγα βολτα και εβλεπα να πρωην δευτερακια να πανε φροντηστηριο!κι εσυ θα το νιωσεις,
παντως και οι υψηλες σχολες δεν θελουν τοοοοοοοοσο διαβασμα οσο γραφει!
συστημα θελουν και προγραμμα.
μεσα ειναι και η ξεκουραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
χαχαχαχαχα!!!!!!!!!του την ειπες!!:lol::lol::lol::lol::lol:
εφαγε τη σκονη σου!!!!!
παντως μη παραξηγεις...ειναι η ευχαριστηση που παιρνει καποιος αποφοιτος οταν βλεπει τους προηγουμενους!
κι εγω το νιωσα οταν πηγα βολτα και εβλεπα να πρωην δευτερακια να πανε φροντηστηριο!κι εσυ θα το νιωσεις,
παντως και οι υψηλες σχολες δεν θελουν τοοοοοοοοσο διαβασμα οσο γραφει!
συστημα θελουν και προγραμμα.
μεσα ειναι και η ξεκουραση.

Όντως είναι ευχαρίστηση. Το καταλαβαίνω απόλυτα. Το είχα νιώσει όταν τέλειωσα τα αγγλικά(μου χε βγάλει τη ψυχή το Proficiency) , και μετά έβλεπα τους άλλους να διαβάζουν και γω ήμουν αραχτός. Αλλά άλλο αυτό, και άλλο ο κομπλεξισμός του αποπάνω... Αυτός είναι χαιρέκακος... Αλλά δυστυχώς που να ξέρει τι τον περιμένει(Αν όντως πέρασε σε σχολή που λέει). Το βλέπω από τον αδερφό μου. Ιατρική πέρασε. Το διάβασμα που έριχνε 3η λυκείου το ρίχνει τώρα για πλάκα μέσα στο καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Όντως είναι ευχαρίστηση. Το καταλαβαίνω απόλυτα. Το είχα νιώσει όταν τέλειωσα τα αγγλικά(μου χε βγάλει τη ψυχή το Proficiency) , και μετά έβλεπα τους άλλους να διαβάζουν και γω ήμουν αραχτός. Αλλά άλλο αυτό, και άλλο ο κομπλεξισμός του αποπάνω... Αυτός είναι χαιρέκακος... Αλλά δυστυχώς που να ξέρει τι τον περιμένει(Αν όντως πέρασε σε σχολή που λέει). Το βλέπω από τον αδερφό μου. Ιατρική πέρασε. Το διάβασμα που έριχνε 3η λυκείου το ρίχνει τώρα για πλάκα μέσα στο καλοκαίρι.


εχεις δικιο!ειναι χαιρεκακια αυτο το πραγμα...:no1:
και εχεις επισης δικιο για την ιατρικη!!θεε μου πως τη βγαζουν αυτη τη σχολη???και μετα αλλα τοσα χρονια ειδικοτητα...τι τριτη λυκειου μου λες!
εσυ για τι ενδιαφερεσε?η εδωσες φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ετσι παιδακια διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε...διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....διαβαστε....αυτη θα ειναι η ζωη σας για τον επομενο χρονο..θα πηξετε!!!!Κριμα.........Εμεις που περασαμε σε ΣΧΟΛΑΡΕΣ παμε για την φοιτητικη ζωη τωρα.

Ποια είναι η ΣΧΟΛΑΡΑ ακριβώς; Η κτηνιατρική; Έτσι κι αλλιώς άχρηστη σου είναι γιατι ένας γιατρός είναι αδυνατον να εξετάσει τον εαυτό του.
Κάτι κόμπλεξ που χει όμως ο κόσμος, ε;;; Όταν αυτοί του χρόνου τον Ιούλιο θα τα σπάνε στα beach bar κι εσύ θα παλεύεις να περάσεις τα μαθήματα που χρωστάς απ'το Φλεβάρη, θα σου πω πόσο πολύ θα χαίρεσαι...κακομοίρη...:lol:
-----------------------------------------
Φανταζεσαι να μην περασεις κ να πηξεις κ 2η χρονια????????/

Φαντάζεσαι να μη μπορείς να πάρεις πτυχίο μετά από 9 χρόνια επειδή ακόμη θα χρωστάς τα μαθήματα του πρώτου εξαμήνου;;; Τρελή κ@υλα σου λέω, ερεθίζομαι και μόνο στη σκέψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ποια είναι η ΣΧΟΛΑΡΑ ακριβώς; Η κτηνιατρική; Έτσι κι αλλιώς άχρηστη σου είναι γιατι ένας γιατρός είναι αδυνατον να εξετάσει τον εαυτό του.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εχεις δικιο!ειναι χαιρεκακια αυτο το πραγμα...:no1:
και εχεις επισης δικιο για την ιατρικη!!θεε μου πως τη βγαζουν αυτη τη σχολη???και μετα αλλα τοσα χρονια ειδικοτητα...τι τριτη λυκειου μου λες!
εσυ για τι ενδιαφερεσε?η εδωσες φετος?

Όντως είναι πολύ δύσκολη. Ώρες ώρες τον λυπάμαι τον bro μου :p

Εγώ φέτος θα πάω 3η λυκείου. Για Ικάρων Μηχανικών (ΣΜΑ) ενδιαφέρομαι. Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Παιδιά, μη δίνεται σημασία σε τέτοια μνμ (βλ. ChristosAn) γιατί απλά δε το αξίζουν.....:nono:
Οσον αφορά αυτούς που θα δώσουν πανελλήνιες (ή θα ξανα δώσουν) η συμβουλή μου είναι να οργανώσετε το διάβασμά σας από τώρα και όταν λέω οργάνωση δεν εννοώ 10 ώρες τη μέρα γιατί θα κουραστήτε πολύ γρήγορα. Θα πρέπει να ξέκουράζεστε ώστε να μπορείτε να ανταπεξέλθετε την επόμενη μέρα. Το σημαντικότερο, βέβαια, είναι να μην έχετε άγχος (λίγο δύσκολο αλλά πρέπει να προσπαθήσετε)γιατί λογω άγχους μπορεί να τη "πατήσετε". Εγώ σας εύχομαι καλή επιτυχεία, δύναμη και καθαρό μυαλό και όλα θα πάνε καλά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyaggelia

Νεοφερμένος

Η eyaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά, μη δίνεται σημασία σε τέτοια μνμ (βλ. ChristosAn) γιατί απλά δε το αξίζουν.....:nono:
Οσον αφορά αυτούς που θα δώσουν πανελλήνιες (ή θα ξανα δώσουν) η συμβουλή μου είναι να οργανώσετε το διάβασμά σας από τώρα και όταν λέω οργάνωση δεν εννοώ 10 ώρες τη μέρα γιατί θα κουραστήτε πολύ γρήγορα. Θα πρέπει να ξέκουράζεστε ώστε να μπορείτε να ανταπεξέλθετε την επόμενη μέρα. Το σημαντικότερο, βέβαια, είναι να μην έχετε άγχος (λίγο δύσκολο αλλά πρέπει να προσπαθήσετε)γιατί λογω άγχους μπορεί να τη "πατήσετε". Εγώ σας εύχομαι καλή επιτυχεία, δύναμη και καθαρό μυαλό και όλα θα πάνε καλά.:)
εισαι πολυ καλη σε ευχαροστοθμε ολοι...και ασ ελπισουμε να μην ειναι και πολυ δυσκολα τα θεματα να ειναι οπωσ του 2008 σχετικα ενασ μετριοσ μαθγτησ μπορουσε να γραψει ανεταααα!!! και παλι σε ευχαριστουμε!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εισαι πολυ καλη σε ευχαροστοθμε ολοι...και ασ ελπισουμε να μην ειναι και πολυ δυσκολα τα θεματα να ειναι οπωσ του 2008 σχετικα ενασ μετριοσ μαθγτησ μπορουσε να γραψει ανεταααα!!! και παλι σε ευχαριστουμε!! :)
Για κοίτα καλύτερα!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:(δεν είμαι η κοπελιά στη φωτό) Οσο για τα άλλα πρέπει να καταλάβεται ότι οι πανελλήνιες δεν είναι τίποτα το πολύ δύσκολο, άμα είσαι καλά προετοιμασμένος/η (και χωρις άγχος) θα γράψεις σίγουρα καλά......:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top