[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Σε ποιο σχολειο πας-αν επιτρεπεται?
Μπραβο της παντος.Αλλα και σε ολα τα παιδια που αριστευσαν ,και σε εκεινα που δεν αριστευσαν-αλλα προσπαθησαν!
Καλη συνεχεια. https://www.youtube.com/watch?v=EeGe1iLhYrE

σε ένα ωραιότατο σχολείο στην Αθήνα


εννοείται και φυσικά σε αυτούς που θα δώσουν δεύτερη φορά

μια κοπέλα από το σχολείο μου που ήθελε κάποια υψηλόβαθμη σχολή και την έχασε για λίγα μόρια φέτος ξαναέδωσε και τα πήγε
_τι να πω_ ΓΑΜΑΤΑ(κάπου στα 19800 μου είπαν αλλά δεν το έχω δει με τα μάτια μου)

(οπότε καλύτερα μην απογοητεύεται κανείς εύκολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Σε εμάς ο πρώτος 19820!!!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Στο γεγονος οτι εγω εβγαλα 16,433 και το οικονομικο αριστοτελειου εχει 16,472..
λΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ 39 ΜΟΡΙΑ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Στο γεγονος οτι εγω εβγαλα 16,433 και το οικονομικο αριστοτελειου εχει 16,472..
λΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ 39 ΜΟΡΙΑ?????
Πιστεύω πως ναι! Καλή επιτυχία!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

Geser

Νεοφερμένος

Ο Geser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ 19510 τριτο πεδιο.Μάλλον δεν τα πιάνω όλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
χαχαχ εγω εχω 19511 στο τριτο.
Ναι ολα τα πιανεις/ουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ελπιζω ολοι να σκισατε παιδια, και τα αποτελεσματα της ψηφοφοριας δινουν αρκετα καλο σκορ στο i-school!

Στο 5ο πεδιο εβγαλα 17,950! Ειναι πραγματικα ο πιο αισιοδοξος υπολογισμος που ειχα κανει μετα τις εξετασεις, αν και εγινε με περιεργο τροπο. Με ανεβασαν μαθηματα που δεν περιμενα ενω εγραψα 17,6 στο ΑΟΘ :blink:. Στα μαθηματικα γενικης ο ενας μου εβαλε 99 (!!) και ο αλλος 88(%$#@%). Αλλα ας μην γκρινιαζω αφου ξεπερασα τους στοχους μου. Δεν τιθεται θεμα για το αν πιανω την Διεθνων κ Ευρωπαϊκων Σπουδων (Παν. Μακεδονιας), και μαλιστα αν εχω αριστα στα αγγλικα μπορει να παρω και καλη σειρα.

Αν και ειμαι αποφασισμενος να δηλωσω την παραπανω σχολη, ετσι για να γινει κουβεντα τι αλλες παιζουν γυρω απο τη βαθμολογια μου? (17.950 στο 5ο, 17.342 στο 2ο/4ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Λογικα μαζι με αυτα των επαναληπτικων.Τωρα για ακριβη ημερομηνια μπορεις να κοιτας στην ιστοσελιδα του υπουργειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ακριβώς!! Εγώ με 18610 είχα έκθεση 15.1 και ένα κορίτσι από το σχολείο μου θεωρητικής που έχει διακριθεί και σε διαγωνισμό έκθεσης πήρε έκθεση 16.5 και έβγαλε 19310! Δε θέλω να το παίξω πως κάποιος είμαι αλλά στο σχολείο και το φροντιστήριο οι καθηγητές έλεγαν ότι είμαι από τους καλύτερους στο μάθημα κάτι που φαινόταν και στα διαγωνίσματα.. Το θέμα είναι πως με αυτόν τον βαθμό χάνω για λίγο τη νομική θεσσαλονίκης..:mpinelik:

Δε χάνεις τίποτα, δε ξέρεις αμα πέσουν η ανεβούν οι βάσεις, οπότε τη δηλώνεις και βλέπεις!

Λογικα μαζι με αυτα των επαναληπτικων.Τωρα για ακριβη ημερομηνια μπορεις να κοιτας στην ιστοσελιδα του υπουργειου.

Σωθήκαμε... δεν εχω βρει πουθενά επίσημη ανακοίνωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

psy1951

Νεοφερμένος

Ο psy1951 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κάθε εμπόδιο προς καλό και για όσους δεν τα πήγαν όπως τα είχαν υπολογίσει. Μην νομίζετε ότι, ότι φαντάζεστε από επιστήμη, σχολή,...κτλ είναι έτσι και στην πραγματικότητα!! Ελλαδιστάν είμαστε. Στην εποχή σας, δεν το είχα ψειρίσει τόσο πολύ (δεν είχα ίντερνετ)...και παρ' όλα αυτά, ο έρωτας αναπτύχθηκε σταδιακά και έγινε αμοιβαίος (ανάμεσα στην επιστήμη και μένα). Πολλοί που είχαν ερωτευτεί τίτλους και πόζαραν με τα μόρια (αλλά και με τα άτομα), κουκιά κατέληξαν να σπέρνουν και να παίζουν τάβλι στην εξεταστική..;)

Πες τα nPb...προσγείωσέ τους λιγάκι,γιατί όταν θα τραβάνε μετά τις κ***τριχές τους στην εξεταστική,τότε θα τους πω κι εγώ "πόσα απίδια βάζει ο σάκος...".Και τα 18.000 μόρια δε σε κάνουν καλύτερο επιστήμονα,οπότε,ας παρκάρουμε το καλάμι μας και ας στρωθούμε από εδώ και στο εξής στο διάβασμα με υπευθυνότητα και ευσυνειδησία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Καμια ανακοινωση για την κλιμακωση του βαθμου προσβασης θα βγαλουν ή ειναι τοσο χαζοι που το ξεχασαν?ΟΚ,χρησιμα τα στοιχεια που δημοσιευσαν,αλλα δεν βοηθουν για συγκρισεις με προηγουμενες χρονιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Δε χάνεις τίποτα, δε ξέρεις αμα πέσουν η ανεβούν οι βάσεις, οπότε τη δηλώνεις και βλέπεις!

Σωστά. Ευτυχώς πιάνω Κομοτηνή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγώ συγκέντρωσα 9222 μόρια :D
κ περνάω σίγουρα ΤΕΙ διοίκησης επιχειρήσεων καβάλας!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εκθεση: 10.9 :s
Μαθη.κατ: 18.9 :)
φυσ.κατ :17.5 -,-
μαθ.γεν : 18.7 hmm
προγρ :17.8 fsss
αοκε : 19.6 :)
17.675 2/4.... μια χαρα !! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Και Φιλολογία Κρήτης πιάνεις... Αααα γιατί κανείς δεν την προτιμάει?? Πολύ καλή η Φιλοσοφική Σχολή και το Ρέθυμνο πανέμορφο..!!! :D Συγχαρητήρια πάντως!!!!:clapup::clapup:

Δεν ξέρω αν είναι τόσο σίγουρο για Κρήτη! Κομοτηνή είναι το πιο πιθανό!
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daffy3

Νεοφερμένος

Ο daffy3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ τα δικά μου:

Λογοτεχνία 17,5
Έκθεση 18,7
Μαθηματικά ΓΠ 19,7
Ιστορία Κατ 19,9
Αρχαία 19,9
Λατινικά 20

Μόρια:19556 ΓΒΠ:19,47

Άρα, από Οκτώβρη Νομική Θεσ/νίκης :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geser

Νεοφερμένος

Ο Geser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
18.7 εκθεση?σε ποια πολη σας βαθμολογουσαν?καβαλα αποτι ξερω βαζει τεραστιους βαθμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
18.7 εκθεση?σε ποια πολη σας βαθμολογουσαν?καβαλα αποτι ξερω βαζει τεραστιους βαθμους!


Νομίζω ότι αυτά με τις πόλεις δεν ισχύουν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top