[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
απο το στομα μου το πηρες!:PΖωη και κοτα θα περασετε εκει...!Και το τμημα ειναι σε Π Ο Λ Υ ωραιο μερος.:redface:Το θεμα ρε παιδια ειναι μετα...?Η μιση Ελλαδα θελει να γινει δασκαλοι!Ηδη οι διορισμοι φρακαρουν...σκεφτειτε το...
Ναι, αλλα δεν είναι πολύ μακριά η Ρόδος! Εγώ μένω Αθηνα!! Τουλάχιστον αν έπιανα Κρήτη που είναι μεν μακριά αλλα όχι και τόσο! Και ναι, έχεις δίκιο, έχουν μεγάλη ζήτηση αυτές οι σχολες! Όλοι τώρα θέλουν να ασχοληθούν με αυτό το επάγγελμα!!! Αλλαμ' άρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μακάρι!!Αν ανέβουν θα τους κάψω το σπίτι!!:P:PΚαλό καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!!!!!:clapup:
Εγώ πραγματικά δεν πιστεύω ότι θα ανέβουν, τουλάχιστον στις περισσότερες σχολες!! Ίσα ίσα που θα κατέβουν! Αλλού πολύ αλλού λίγο! Αλλά νομίζω ότι γενικά φέτος δεν τα εχουμε πάει και τόσο καλά σε σχέση με πέρσι! Γι' αυτό να είσατε αισιόδοξοι, όπως και εγώ που επλίζω να πέσει 500 - 600 μόρια το παιδαγωγικό της Ρόδου ή έστω της Κρήτης για να είμαι οκ!

19766 στο 3ο πεδίο :)
Συγχαρητήρια!!! Μια χαρά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι, αλλα δεν είναι πολύ μακριά η Ρόδος! Εγώ μένω Αθηνα!! Τουλάχιστον αν έπιανα Κρήτη που είναι μεν μακριά αλλα όχι και τόσο! Και ναι, έχεις δίκιο, έχουν μεγάλη ζήτηση αυτές οι σχολες! Όλοι τώρα θέλουν να ασχοληθούν με αυτό το επάγγελμα!!! Αλλαμ' άρεσε

Ίδια απόσταση είναι πάνω κάτω;) Εκτός αν σκοπεύεις να παίρνεις το καράβι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ναι, αλλα δεν είναι πολύ μακριά η Ρόδος!
Κοιτα να δεις.Και με πλοιο,αλλα και με καραβι,απο Αθνα σε σχεση με την Κρητη ειναι λιγακι πιο μακρια,αλλα οχι οσο νομιζεις.Ο κοσμος νομιζει οτι ειμαστε στο ελεος του Θεου μεσα στην Τουρκια.Παιδια καμια σχεση με ακριτικο μερος.Ειναι πολυ ανεπτυγμενο μερος λογω τουρισμου,ουσιαστικα μιλαμε για μια απο τις υπολογισιμες σε μεγεθος πολυ της Ελλαδας.Οταν ομως δεις που ειναι το Πανεπιστημιο,οταν δεις οτι θα μπορεις να πηγαινεις βολτα στο κεντρο με τα ποδια(απεχει 5 λεπτα απο τη σχολη),οταν δεις το ποσο απλα ειναι εκει τα πραγματα,(ειναι σαν να κανεις 4 χρονια διακοπες)τοτε δε θα την αλλαζεις με τιποτα.Ισως η ζωη ειναι λιγακι ακριβουτσικη ως νησι που ειναι,αλλα οχι λιγοτερο απο την Κρητη.Εγω απλα μια γνωμη σου λεω επειδη Ροδο εχω ζησει σχεδον ολη μου τη ζωη,απλα σκεψου το και ρωτα παιδια που σπουδαζαν εδω.Ειναι ολα μεσα στα ποδια τους,και σε μικρες αποστασεις,δεν υστερει το μερος σε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά καλώς σας βρήκα! Αποφάσισα να μπω στην παρέα σας καθώς θεωρώ αξιόπιστα τα όσα λέτε, και θα ήθελα να παραθέσω τους βαθμούς μου και τα μόρια που συγκεντρώνω για να μου πείτε αν παιρνάω ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ.....(Παρόλ' αυτά νομίζω ότι το 'χω.)
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Γ.Π. 16.6
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ.Π. 18.9
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Κ. 18.3
ΛΑΤΙΝΙΚΑ Κ. 17.9
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Κ. 18.5
ΙΣΤΟΡΙΑ Κ. 19.5
Μόρια: 17941

Μπορείς να μπεις Ρόδο άντε και Κρήτη αν πέσουν λίγο οι βάσεις! Εγώ τι να πω που έβγαλα 17451 και θέλω επίσης παιδαγωγικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εμενα με ριξανε ολοι οι βαθμοι του σχολειου -600μορια σε ολα τα πεδια!Τι να πω ρε γαμωτο πραγματικα...Τελος παντων καποιος για το ypepth ρε παιδια βαζω σωστα στοιχεια και δεν με βγαζει...
πχ βαζω : 090xxxxx
και απο κατω : ΖΗΣΒ και τπτ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ίδια απόσταση είναι πάνω κάτω;) Εκτός αν σκοπεύεις να παίρνεις το καράβι.
Και με καραβι,Αθηνα-Κρητη,και Αθηνα-Ροδος παλευονται.Αυτο που δεν παλευεται οσο παραξενο κι αν σασ φαινεται ειναι το Κρήτη-Ροδος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Μπορείς να μπεις Ρόδο άντε και Κρήτη αν πέσουν λίγο οι βάσεις! Εγώ τι να πω που έβγαλα 17451 και θέλω επίσης παιδαγωγικό?
Το παιδαγωγικο θα πεσει πολυ γιατι πλεον δεν πιστευω να εχει ζητηση με αυτα τα μετρα που πηραν ... οποτε και εσυ μεσα εισαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Εμενα με ριξανε ολοι οι βαθμοι του σχολειου -600μορια σε ολα τα πεδια!Τι να πω ρε γαμωτο πραγματικα...Τελος παντων καποιος για το ypepth ρε παιδια βαζω σωστα στοιχεια και δεν με βγαζει...
πχ βαζω : 090xxxxx
και απο κατω : ΖΗΣΒ και τπτ :/
Σιγουρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εμενα με ριξανε ολοι οι βαθμοι του σχολειου -600μορια σε ολα τα πεδια!Τι να πω ρε γαμωτο πραγματικα...
πως το καταφερες αυτο...?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
πως το καταφερες αυτο...?:worry:
Αμα εισαι αδιαφορος για το μαθημα και εχεις τετοιους καθηγητες που ειχα και εγω...Σε αλλο λυκειο εδω στην πολη μου ολοι ειχαν 19αρια χωρις καν να πατανε στο μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ίδια απόσταση είναι πάνω κάτω;) Εκτός αν σκοπεύεις να παίρνεις το καράβι.
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω μπει ποτέ σε αεροπλάνο και ψιλοφοβάμαι, αλλά είναι και ακριβά τα αεροπορικά εισιτήρια! Καλύτερα με το καράβι! Ξέρω ότι αν πάρεις το γρήγορο καράβι σε 7 ώρες το πολύ είσαι Κρήτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Κοιτα να δεις.Και με πλοιο,αλλα και με καραβι,απο Αθνα σε σχεση με την Κρητη ειναι λιγακι πιο μακρια,αλλα οχι οσο νομιζεις.Ο κοσμος νομιζει οτι ειμαστε στο ελεος του Θεου μεσα στην Τουρκια.Παιδια καμια σχεση με ακριτικο μερος.Ειναι πολυ ανεπτυγμενο μερος λογω τουρισμου,ουσιαστικα μιλαμε για μια απο τις υπολογισιμες σε μεγεθος πολυ της Ελλαδας.Οταν ομως δεις που ειναι το Πανεπιστημιο,οταν δεις οτι θα μπορεις να πηγαινεις βολτα στο κεντρο με τα ποδια(απεχει 5 λεπτα απο τη σχολη),οταν δεις το ποσο απλα ειναι εκει τα πραγματα,(ειναι σαν να κανεις 4 χρονια διακοπες)τοτε δε θα την αλλαζεις με τιποτα.Ισως η ζωη ειναι λιγακι ακριβουτσικη ως νησι που ειναι,αλλα οχι λιγοτερο απο την Κρητη.Εγω απλα μια γνωμη σου λεω επειδη Ροδο εχω ζησει σχεδον ολη μου τη ζωη,απλα σκεψου το και ρωτα παιδια που σπουδαζαν εδω.Ειναι ολα μεσα στα ποδια τους,και σε μικρες αποστασεις,δεν υστερει το μερος σε τιποτα.
Οκ! Ευχαριστώ πολύ! Και κανένας άλλος αν εχει σπουδάσει Ρόδο ή Κρήτη (που μ αρέσει) ας πει τη γνώμη του, να δω κι εγώ τι θα βάλω στο μηχανογραφικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω μπει ποτέ σε αεροπλάνο και ψιλοφοβάμαι, αλλά είναι και ακριβά τα αεροπορικά εισιτήρια! Καλύτερα με το καράβι! Ξέρω ότι αν πάρεις το γρήγορο καράβι σε 7 ώρες το πολύ είσαι Κρήτη!
Το πολυ-πολυ να ειναι ενα διωρο παραπανω,δε θυμαμαι ακριβως,αλλα ψαξε τι παιζει με τι Ροδο και δε θα απογοητευτεις.Χωρις να σνομπαρω το Πανεπιστημιο Κρητης στο οποιο σπουδαω κι εγω,ετσι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ακριβωςςςς.. Σε 2 μαθηματα επεσ εξω στην βαθμολογια αλλα εκθεση εγινε εκπληξη 15,3 ο 3ος καλυτερος στο λυκειο μου

ΚΑΛΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ!

:clapup::clapup::clapup::clapup:

Παρατηρησα οτι εχω τον 3ο καλυτερο βαθμο στην εκθεση στο λυκειο μου, 16,3 και ελεγα αντε κανενα 11-12 ....λολ

:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ε τι περιμενεις?Θα βγει τωρα και θα σου πει πατησε λαθος κουμπι...Αμα καθεστε και πιστευετε οτι ακουτε στο ιντερνετ εχετε χαθει..Δλδ ολοι αριστοι μαθητες μπενουν στο ischoοl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top