[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ τα πήγα μια χαρά αλλά δύσκολα πιάνω τη σχολή που θέλω δλδ παιδαγωγικά! Έκθεση 15.8 / Βιολογία 18.4 / Λογοτεχνία 12.1 (το μονο που δεν περίμενα τόσο, αίσχος!) / Ιστορία 20 (τέλεια!!) / Αρχαία 16.1 (γύρω στο 18 περίμενα αλλά οκ) / Λατινικά 19.1. Αυτά! Και σύνολο: 17.451 μόρια!! Πολύ δύσκολα όμως πιάνω το παιδαγωγικό σε οποιαδήποτε πόλη! :( Ελπίζω όμως στην πτώση των βάσεων!! :)

Ίσως πιάνεις ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΡΟΔΟΥ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic_X

Νεοφερμένος

Ο Sonic_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
δεν είναι αυτό το site. είναι για να δεις που πέρασες. Απλα πηγαίνετε όλοι εδώ https://www.minedu.gov.gr/ ή εδώ https://www.ypepth.gr/ και λογικά θα εμφανιστεί κάτι. Το κάνω ανανέωση συνέχεια όποτε αν δω κάτι θα βάλω λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

>farfalina<

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πρώτον, συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λοιπόν, να και τα δικά μου αποτελέσματα...
Έκθεση > 15.9 (και πάντα ήμουν καλή:( )
Αρχαία > 19.1
Ιστορία > 19.3
Λογοτεχνία > 18.7 (ο ένας μου είχε 97!)
Λατινικά > 19.3
Βιολογία > 19.9
Απογοήτευση η έκθεση αλλά απίστευτη χαρά για το αποτέλεσμα των 18.794 μορίων! Μόνο που δεν είμαι σίγουρη αν περνάω νομική θεσσαλονίκης:( Λέτε να ανέβουν?? Με βάση τις περσινές βάσεις περνάω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγώ τα πήγα μια χαρά αλλά δύσκολα πιάνω τη σχολή που θέλω δλδ παιδαγωγικά! Έκθεση 15.8 / Βιολογία 18.4 / Λογοτεχνία 12.1 (το μονο που δεν περίμενα τόσο, αίσχος!) / Ιστορία 20 (τέλεια!!) / Αρχαία 16.1 (γύρω στο 18 περίμενα αλλά οκ) / Λατινικά 19.1. Αυτά! Και σύνολο: 17.451 μόρια!! Πολύ δύσκολα όμως πιάνω το παιδαγωγικό σε οποιαδήποτε πόλη! :( Ελπίζω όμως στην πτώση των βάσεων!! :)
Καταρχας θερμα συγχαρητηρια Angie, εσκισες!! Ευχομαι ολοψυχα να πεσει το παιδαγωγικο της Ροδου 500 μορια και να το πιασεις!! Αν οχι ομως, σκεψου το ειδικης αγωγης και το νηπιαγωγων...

Συγχαρητήρια σε όλους μας, παιδιά!! Ας πω τα δικά μου...

Λοιπόν

έκθεση 17,3
προγραμματισμός 18,6 [η αλήθεια είναι ότι περίμενα παραπάνω]
φυσική 19,7
μαθηματικά κατ. 19,9
μαθηματικά γεν. 20
αοδε 20

Σύνολο 19517.. Και σκέφτομαι να δηλώσω 1η επιλογή παιδαγωγικό Αθήνας.. :|
Φιλε μου αν το γουσταρεις πραγματικα και αγαπας τα παιδια, τοτε πηγαινε χωρις δευτερη σκεψη!! Ειμαι κι εγω φοιτητης του παιδαγωγικου και μπορω να σου πω πως η σχολη ειναι πολυ ωραια (εχει μεγαλο ευρος μαθηματων) και σχετικα ευκολο... Επισης, το επαγγελμα του δασκαλου ειναι μαγικο και η ενασχοληση με τα παιδια η μεγαλυτερη χαρα στη ζωη ενος ανθρωπου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Έχωμεν και λέμε

Μαθηματικά Κατεύθυνσης:18,5
Μαθηματικά Γενικής:17,5
Φυσική Κατεύθυνσης:17,7
ΑΟΔΕ:18,2
ΑΕΠΠ:18,8
Εκθέση:13,3(:P)
τώρα μόρια δν μπορώ να υπολογισω με σιγούρια(δν εχώ βαθμούς 2 τετραμήνου) αλλά είναι κάπου στο 17993-18008
Θα περάσω μάλλον και πληροφορική Θεσσαλονικής όποτε μια χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Πρώτον, συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λοιπόν, να και τα δικά μου αποτελέσματα...
Έκθεση > 15.9 (και πάντα ήμουν καλή:( )
Αρχαία > 19.1
Ιστορία > 19.3
Λογοτεχνία > 18.7 (ο ένας μου είχε 97!)
Λατινικά > 19.3
Βιολογία > 19.9
Απογοήτευση η έκθεση αλλά απίστευτη χαρά για το αποτέλεσμα των 18.794 μορίων! Μόνο που δεν είμαι σίγουρη αν περνάω νομική θεσσαλονίκης:( Λέτε να ανέβουν?? Με βάση τις περσινές βάσεις περνάω?
Περνάς.. εγώ με τα 18610 δεν περναω θεσσαλονικη(ελεος εγραψα 15.1 έκθεση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

>farfalina<

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Περνάς.. εγώ με τα 18610 δεν περναω θεσσαλονικη(ελεος εγραψα 15.1 έκθεση)
Έλα ρε, δεν θα πέσουν 100 μοριάκια??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios_kim

Νεοφερμένος

Ο marios_kim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για να απαντήσω.. Δεν είναι ο δάσκαλος το ιδανικό επάγγελμα για μένα.. Είναι ένα πολύ ενδιαφέρον επάγγελμα και ναι, μου αρέσει πολύ. Ένας από τους κύριους λόγους που επιλέγω όμως την σχολή είναι το ότι είναι σχετικά εύκολη [απ'ότι έχω ακούσει δηλαδή].. Ουσιαστικά αυτό που θέλω να κάνω είναι να περάσω και σε μία δραματική σχολή [εθνικό ή ιδιωτική] και να τα κάνω και τα 2 ταυτόχρονα.. Γιατί το επάγγελμα του ηθοποιού είναι αυτό που με ''εξιτάρει'' και αυτό θέλω να κυνηγήσω.Αλλά καθότι δύσκολος ο χώρος θα ήθελα να έχω κ ένα άλλο πτυχίο σαν back up,2η επιλογή..

Thanks που με ακούσατε πάντως guys..κ συγγνώμη αν κούρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Παιδια πληζ αμα βγουν στο ιντερνετ πειτε το!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Έλα ρε, δεν θα πέσουν 100 μοριάκια??:redface:
Μακάρι αλλάδεν νομίζω.. Αλλά και η Κομοτηνή δε με χαλάει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για να απαντήσω.. Δεν είναι ο δάσκαλος το ιδανικό επάγγελμα για μένα.. Είναι ένα πολύ ενδιαφέρον επάγγελμα και ναι, μου αρέσει πολύ. Ένας από τους κύριους λόγους που επιλέγω όμως την σχολή είναι το ότι είναι σχετικά εύκολη [απ'ότι έχω ακούσει δηλαδή].. Ουσιαστικά αυτό που θέλω να κάνω είναι να περάσω και σε μία δραματική σχολή [εθνικό ή ιδιωτική] και να τα κάνω και τα 2 ταυτόχρονα.. Γιατί το επάγγελμα του ηθοποιού είναι αυτό που με ''εξιτάρει'' και αυτό θέλω να κυνηγήσω.Αλλά καθότι δύσκολος ο χώρος θα ήθελα να έχω κ ένα άλλο πτυχίο σαν back up,2η επιλογή..

Thanks που με ακούσατε πάντως guys..κ συγγνώμη αν κούρασα!
Καλα δεν το πιστευω, εσυ εισαι ακριβως η περιπτωση μου!! Και γω σε δραματικη ηθελα να παω και να τα συνδιασω:)... Λοιπον, επειδη τυχαινει τωρα πια να ξερω 5 πραγματα παραπανω, ο χωρος της εκπαιδευσης, και ειδικα της πρωτοβαθμιας, μπορει να συνδιαστει καλλιστα με το θεατρο!! Επισης σου αφηνει αρκετο χρονο για να ασχοληθεις και ανεξαρτητα με αυτο, αν το επιθυμεις... Οποτε πιστευω πως το παιδαγωγικο ειναι μια καλη επιλογη για σενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ίσως πιάνεις ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΡΟΔΟΥ! :D
απο το στομα μου το πηρες!:PΖωη και κοτα θα περασετε εκει...!Και το τμημα ειναι σε Π Ο Λ Υ ωραιο μερος.:redface:Το θεμα ρε παιδια ειναι μετα...?Η μιση Ελλαδα θελει να γινει δασκαλοι!Ηδη οι διορισμοι φρακαρουν...σκεφτειτε το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios_kim

Νεοφερμένος

Ο marios_kim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλα δεν το πιστευω, εσυ εισαι ακριβως η περιπτωση μου!! Και γω σε δραματικη ηθελα να παω και να τα συνδιασω:)... Λοιπον, επειδη τυχαινει τωρα πια να ξερω 5 πραγματα παραπανω, ο χωρος της εκπαιδευσης, και ειδικα της πρωτοβαθμιας, μπορει να συνδιαστει καλλιστα με το θεατρο!! Επισης σου αφηνει αρκετο χρονο για να ασχοληθεις και ανεξαρτητα με αυτο, αν το επιθυμεις... Οποτε πιστευω πως το παιδαγωγικο ειναι μια καλη επιλογη για σενα!!

Χαχα, πλάκα κάνεις! :confused: Τέσπα, thanks φίλε για τις info και τη γνώμη σου.. Οπότε κατά πάσα πιθανότητα παιδαγωγικό it is!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
απο το στομα μου το πηρες!:PΖωη και κοτα θα περασετε εκει...!Και το τμημα ειναι σε Π Ο Λ Υ ωραιο μερος.:redface:Το θεμα ρε παιδια ειναι μετα...?Η μιση Ελλαδα θελει να γινει δασκαλοι!Ηδη οι διορισμοι φρακαρουν...σκεφτειτε το...
Κοιταξε να δεις, το να πεσει το τμημα 500 μορια ειναι λιγο δυσκολο, αλλα με λιγη καλη τυχη ολα γινονται!! Τωρα για μετα, αν πραγματικα αγαπας το επαγγελμα κατι θα βρεις να κανεις... Δεν ειναι ολα τοσο μονοδιαστατα οσο θελετε να τα βλεπετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

electro_Jo

Νεοφερμένος

Ο electro_Jo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μακάρι αλλάδεν νομίζω.. Αλλά και η Κομοτηνή δε με χαλάει!;)

Έλα μη σκέφτεσαι έτσι. Είναι πολύ πιθανό να πιάσεις Νομική Θεσσαλονίκης. :)


Εγώ τα πήγα πολύ καλά

Έκθεση 15,9 (ούτε που το περίμενα. ήταν μάλιστα το μάθημα που έγραφα πολύ καλούς βαθμούς-πάνω από 18-και μόλις το είδα-ήταν και το πρώτο!-έπαθα ένα εγκεφαλικό. Από ό,τι βλέπω πολλοί πήραμε μέτριους βαθμούς στην Έκθεση και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...)

Λογοτεχνία 16,7 (άλλο και τούτο. Το αγαπημένο μου μάθημα, ήμουν πεπεισμένος ότι είχα γράψει άριστα και επειδή φοβόμουν επειδή είναι υποκειμενικό μάθημα-έγραψα και 15 σελίδες το σούργελο :P-πίστευα παρ'όλα αυτά ότι είχα γράψει πάνω από 17...τι να πεις)

Βιολογία Γ.Π. 19,4 (μια χαρά! και δεν έκανα ιδιαίτερα ή φροντιστήριο και ένιωσα πολύ καλά όταν είδα πως το πήρα χωρίς καν κάποια βοήθεια. :) )

Λατινικά 19,7 (μια χαρά!)

Ιστορία 19,7 (τέλεια!)

Αρχαία 19,7 (oh my god. ΔΕΝ το περίμενα. Ακόμα έχω ενδοιασμούς μήπως είδα λάθος...είναι υπερβολικά πολύ υψηλός βαθμός δεν ξέρω. Πάντως δε με χαλάει :P )

Σύνολο: 19.000 (στα περισσότερα sites, και στο σχολείο έτσι μου τα έβγαλαν που τα υπολόγισαν σε ένα πρόγραμμα)
ή 18,991 (έτσι μου βγήκε σε 2-3 άλλα sites...)

Δεν ξέρω τι απ'τα δύο πάντως κατά πάσα πιθανότητα έχω πιάσει Νομική Αθήνας(18,893 πέρσι άρα έχω ήδη 98-107 μόρια παραπάνω!). :clapup: Το όνειρο γίνεται πραγματικότητα! Βέβαια και Θεσ/νικη και Κομοτηνή να περνούσα θα ήταν εξίσου μια χαρά, δεδομένου ότι θα περνούσα σε σχολή που ασχολείται με την επιστήμη που θέλω να σπουδάσω τόσο πολύ. Βέβαια στην Αθήνα θα είμαι στο σπίτι μου άρα δε θα επιβαρύνω τους δικούς μου με νοίκια και σπίτια σε άλλη πόλη επομένως νιώθω ανακουφισμένος...
Ε δεν πιστεύω να ανεβούν τα μόρια έτσι; Όλοι λένε ότι θα πέσουν. Έστω 50 μόρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κοιταξε να δεις, το να πεσει το τμημα 500 μορια ειναι λιγο δυσκολο, αλλα με λιγη καλη τυχη ολα γινονται!! Τωρα για μετα, αν πραγματικα αγαπας το επαγγελμα κατι θα βρεις να κανεις... Δεν ειναι ολα τοσο μονοδιαστατα οσο θελετε να τα βλεπετε!!

φιλε μου,οταν ακομη και συμφοιτητες απο το τμημα Χημειας την κανουν με κατατακτηριες για παιδαγωγικο (σε πληροφορω ειναι πολυ της μοδας τα τελευταια χρονια η συγκεκριμενη μετακινηση)κι οταν ακουω πως αυτο τον καιρο οι διορισμοι σταματανε γιατι ο χώρος έχει φρακάρει κυριολεκτικά απο αυτους που εχουν ηδη πτυχιο και περιμενουν,σε μια περίοδο ειδικά που το κράτος τα έχει βαλει καλώς ή κακώς με τους δημοσιους υπαλληλους(ναι δε λεω οτι οι εκπαιδευτικοι ειναι η πηγη του κακου αλλα τους παιρνει η μπαλα)κι οταν βλεπω το τι μειωσεις μισθου εγιναν στο θειο μου με τοσα χρονια υπηρεσια,τοτε μπαινω σε σκεψεις.Κι η ιδια μου η αδερφη που δινει του χρονου παιδαγωγικό Ροδου θελει και της λεω το ιδιο πραγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Έλα μη σκέφτεσαι έτσι. Είναι πολύ πιθανό να πιάσεις Νομική Θεσσαλονίκης. :)


Εγώ τα πήγα πολύ καλά

Έκθεση 15,9 (ούτε που το περίμενα. ήταν μάλιστα το μάθημα που έγραφα πολύ καλούς βαθμούς-πάνω από 18-και μόλις το είδα-ήταν και το πρώτο!-έπαθα ένα εγκεφαλικό. Από ό,τι βλέπω πολλοί πήραμε μέτριους βαθμούς στην Έκθεση και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...)

Λογοτεχνία 16,7 (άλλο και τούτο. Το αγαπημένο μου μάθημα, ήμουν πεπεισμένος ότι είχα γράψει άριστα και επειδή φοβόμουν επειδή είναι υποκειμενικό μάθημα-έγραψα και 15 σελίδες το σούργελο :P-πίστευα παρ'όλα αυτά ότι είχα γράψει πάνω από 17...τι να πεις)

Βιολογία Γ.Π. 19,4 (μια χαρά! και δεν έκανα ιδιαίτερα ή φροντιστήριο και ένιωσα πολύ καλά όταν είδα πως το πήρα χωρίς καν κάποια βοήθεια. :) )

Λατινικά 19,7 (μια χαρά!)

Ιστορία 19,7 (τέλεια!)

Αρχαία 19,7 (oh my god. ΔΕΝ το περίμενα. Ακόμα έχω ενδοιασμούς μήπως είδα λάθος...είναι υπερβολικά πολύ υψηλός βαθμός δεν ξέρω. Πάντως δε με χαλάει :P )

Σύνολο: 19.000 (στα περισσότερα sites, και στο σχολείο έτσι μου τα έβγαλαν που τα υπολόγισαν σε ένα πρόγραμμα)
ή 18,991 (έτσι μου βγήκε σε 2-3 άλλα sites...)

Δεν ξέρω τι απ'τα δύο πάντως κατά πάσα πιθανότητα έχω πιάσει Νομική Αθήνας(18,893 πέρσι άρα έχω ήδη 98-107 μόρια παραπάνω!). :clapup: Το όνειρο γίνεται πραγματικότητα! Βέβαια και Θεσ/νικη και Κομοτηνή να περνούσα θα ήταν εξίσου μια χαρά, δεδομένου ότι θα περνούσα σε σχολή που ασχολείται με την επιστήμη που θέλω να σπουδάσω τόσο πολύ. Βέβαια στην Αθήνα θα είμαι στο σπίτι μου άρα δε θα επιβαρύνω τους δικούς μου με νοίκια και σπίτια σε άλλη πόλη επομένως νιώθω ανακουφισμένος...
Ε δεν πιστεύω να ανεβούν τα μόρια έτσι; Όλοι λένε ότι θα πέσουν. Έστω 50 μόρια :P

Συγχαρητήριααααααα! Κι εγώ έτσι την είχα πατήσει με την λογοτεχνία! Έγραφα έγραφα και στο τέλος 17. Μπα, θα πέσουν οι βάσεις της νομικής έως 250 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sonic_X

Νεοφερμένος

Ο Sonic_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Διάβασα εδώ ότι μάλλον αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα στο site του υπουργείου.
ΕΔΩ.

το λέει στο τέλος κάτω κάτω που έχει κάτι ερωτήσεις.

edit: όχι ερωτήσεις ακριβώς "Σχόλια" λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
απο το στομα μου το πηρες!:PΖωη και κοτα θα περασετε εκει...!Και το τμημα ειναι σε Π Ο Λ Υ ωραιο μερος.:redface:Το θεμα ρε παιδια ειναι μετα...?Η μιση Ελλαδα θελει να γινει δασκαλοι!Ηδη οι διορισμοι φρακαρουν...σκεφτειτε το...

To επιβεβαιώνω και εγώ.Παράδεισος είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Συγχαρητήριααααααα! Κι εγώ έτσι την είχα πατήσει με την λογοτεχνία! Έγραφα έγραφα και στο τέλος 17. Μπα, θα πέσουν οι βάσεις της νομικής έως 250 μόρια.
Mακάρι..:):/: Αλλά αν δεν περάσω θεσσαλονίκη καλά να τα πάθω.. Έκανα κάτι βλακείες...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top