[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Και εμενα μου βγαινουν ακριβως τα ιδια με του σχολειου οπου και αν τα κανω...
Μας εδωσαν σχολειο Μορια-Και πιθανες σχολες επιτυχειας με βαση τις περσυνες βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εμας μας τα ειχαν ετοιμα,
εβγαλα 10.317
Μαθηματικα 05
Φυσικη 06.1 πραγματικα ειχα δει τις λυσεις και περιμενα 15
Διοικηση 15.4
Προγραμμ. 11.5 Μονο 1ο και 2ο ελυσα,ασκησεις δεν ξερω να λυνω
Εκθεση 12.9 ο ενας 50κατι και ο αλλος 80

Πως γινεται να ζητησω αναβαθμολογηση?????
Θα μπω στο υπουργειο και θα τα κανω που**ανα μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
19515 μου βγαζει ο υπολογισμος μορίων του iSchool
τωρα τι να πω ρε φιλε...ευχομαι να περασεις εκει που θελεις?ακυρο.:P
συγχαρητηρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ezlen

Νεοφερμένος

Ο Jim Z. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
18424 στο 2ο/4ο
18994 στο 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Θεωρητική κατεύθυνση:
Έκθεση Γεν.: 16,5
Βιολογία Γεν.: 18
Ιστορία Κατ.: 16,4
Λατινικά Κατ.: 14,9
Κείμενα Κατ.: 14,7
Αρχαία Κατ.: 11,6

Σύνολο από τον υπολογιστή μορίων βγαίνει: 15536 για το 1ο επιστημονικό πεδίο.
Φιλολογία θέλω! Λέτε να πιάνω κάποια; Νομίζω Κομοτηνή... Γενικά άκουσα ότι θα πέσουν οι βάσεις στην Φιλολογία. Άρα, πιθανότατα μπαίνω στη Φιλολογία! Έτσι δεν είναι;

Συγχαρητήρια σε όλους σας! Καλή φοιτητική ζωή!

Συγχαρητήρια! Άκουσα ότι της Κομοτηνής θα κυμανθεί στα 15.500. Οπότε μια χαρά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsifis

Νεοφερμένος

Ο Tsifis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδιά ρώτησα και πριν έκανα και τόπικ. Υποθέτω ότι γίνομαι κουραστικός αλλά ΚΑΙΓΟΜΑΙ! :P

Λοιπόν ξέρετε αν το τμημα διαχείρισης φυσικών πόρων κτλ των Ιωαννήνων που είναι στο Αγρινιο έχει γίνει πολυτεχενείο;
Δηλαδή σε σχέση με πέρσυ θα ανέβει η βάση του; ή θα έχει πτωτικές τάσεις όπως σε όλα τα άλλα του 5ου πεδίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skountouflis

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
βρε παιδια μια ερωτηση.
πως υπολογιζεται ο βαθμος σε ενα μαθημα οταν υπαρχει και τριτος βαθμολογητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Εμας μας τα ειχαν ετοιμα,
εβγαλα 10.317
Μαθηματικα 05
Φυσικη 06.1 πραγματικα ειχα δει τις λυσεις και περιμενα 15
Διοικηση 15.4
Προγραμμ. 11.5 Μονο 1ο και 2ο ελυσα,ασκησεις δεν ξερω να λυνω
Εκθεση 12.9 ο ενας 50κατι και ο αλλος 80

Πως γινεται να ζητησω αναβαθμολογηση?????
Θα μπω στο υπουργειο και θα τα κανω που**ανα μεσα...
Δεν γίνεται αναβαθμολόγηση. το μόνο που μπορείς είναι να κάνεις αίτηση το Σεπτέμβρη για να δεις τα γραπτά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
18.994 στο 4ο(για 6 μορια γαμωτι μου :P)

19.288 στο 5ο

ΤΕΛΕΙΑ!!!

Ουτε στα ονειρα μου δεν περιμενα τετοιους βαθμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
βρε παιδια μια ερωτηση.
πως υπολογιζεται ο βαθμος σε ενα μαθημα οταν υπαρχει και τριτος βαθμολογητης?
όπως απάντησα και νωρίτερα, μετράνε οι δύο καλύτεροι βαθμοί. Αυτό ισχύει από πέρσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μπραβο ρε θεωρητικαραααααα!! Αυτα ειναι... Δημοσιογραφια??
:D Θέλω και εγώ!
Μακάρι να τα καταφέρω του χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 14.230

Πανω κάτω οι βαθμοί που περίμενα είναι - αλλά απόρησα με τον βαθμό στα Μαθηματικά κατεύθυνσης λόγω της μεγάλης απόκλησης που είχε. (14 περιμένα και μου έβαλαν 10,7 - πολυ περίεργο)

Ξέρεται ακριβώς το site που βλέπεις τους βαθμούς ???? Εψαξα και δεν το βρήκα στο υπουργείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πωω...ηταν το μονο μαθημα που εκατσα και διαβασα τοσο πολυ....
Τεσπα,οτι εγινε εγινε στα @@ στην τελικη..
Οσο εχω λεφτα θα τα χαλαω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Θετική Κατεύθυνση

Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 19,8
Φυσική Κατεύθυνσης: 20
Χημεία Κατεύθυνσης: 19,7
Βιολογία Κατεύθυνσης: 19,9
Μαθηματικά Γενικής: 19,8
Έκθεση: 15,5

Μόρια για 4ο πεδίο που θέλω: 19,403
Μάλλον για Ηλεκτρολόγων ΕΜΠ με κόβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ

Έκθεση 15.3
Μαθ Γεν 20
Μαθ Κατ 19.9
Χημεία/Βιοχημεία 19
Φυσική 17.2 :ropalo:
Ηλεκτρολογία 18.7 :ropalo:
ΑΟΘ 19.7

Σύνολο: 18881 2ο-4ο
19022 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skountouflis

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
όπως απάντησα και νωρίτερα, μετράνε οι δύο καλύτεροι βαθμοί. Αυτό ισχύει από πέρσι.
συγνωμη δεν το ειδα.
ευχαριστω παντως.

17.579 μορια εβγαλα κι εγω κ μαλλον προς φιλοσοφικη πηγαινω:)

καλο καλοκαιρι σε ολους!:clapup:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas.tsou

Νεοφερμένος

Ο kostas.tsou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω παιδια εβγαλα 17.606 και μπαινω φυσικοθεραπεια αθηνας μαλλον!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaki:)

Νεοφερμένος

Η Katerinaki:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εχουμε και λεμε...
εκθεση 17.3
μαθ. κατ. 19.6
φυσικη 19.8
μαθ. γπ. 20
βιολογια 19.3
χημεια 18.8

2ο και 4ο 19.407
3ο 19.341

και το διλημμα για την επιλογη σχολης τερααααστιο...:/:
διατροφολογια στο χαροκοπειο ή ιατρικη στην επαρχια με αυξημενα εξοδα; μου αρεσουν και τα 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Kαλά τα πήγα,αλλά χάνω την πρώτη μου επιλογή λόγω μαθηματικών.
Έκθεση 17.6
Βιολ γεν 18.7
βιο κατ 18.2
χημεία 19.4
μαθηματικά 15.1
φυσική 18.9

3ο 18.539
2-4 18.121
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
λοιπον ας πω κι εγω τα δικα μου!!!
Εκθεση: 18,4 (ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα δεν περιμενα τετοιο βαθμο στην εκθεση!!) :D
Μαθηματικα Γεν.: 17,7
Μαθηματικα Κατ.: 11 (περιμενα λιγο πιο πανω αλλα δεν πειραζει)
Φυσικη: 16,7
Αναπτυξη Εφαρμογων: 16,5
Αρχες Οργανωσης και Διοικησης: 19,6

Απολογισμος: 16415 μορια
Μια χαρα πιστευω οτι εγραψα!!! λυπηθηκα βεβαια για τα μαθηματικα κατευθυνσης, αλλα βλεπω το βαθμο στην εκθεση και χαιρομαι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top