[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
19232 στο πεμτπο

19051 στο τεταρτο και δευτερο

θα πεσει πολυ σκεψη ως προς τι θα δηλωσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Pride μην απογοητεύεσαι, αν στόχευες σε κάτι καλύτερο μπορείς να ξαναδώσεις. Οι Πανελλήνιες είναι μια δοκιμασία και δυστυχώς από το 2006 οι μαθητές πηγαίνουν ξεβράκωτοι στα αγγούρια, είναι φυσικό να μην πάει κάποιος τόσο καλά όσο υπολόγιζε. Η ζωή συνεχίζεται, τα μόρια δεν εξασφαλίζουν πάντα την επιτυχία στην επαγγελματική ζωή. Ποτέ δεν ξέρεις πως θα έρθουν τα πράγματα, γι'αυτό μην απελπίζεστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
16.700 στην Τεχνολογική 2.

Μας έφαγε η Έκθεση. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Διοίκηση Επιχειρήσεων θέλω να περάσω, αλλά δεν το βλέπω, αν δεν πέσουν οι βάσεις.
Τέλος πάντων, δεν χάθηκε ο κόσμος, θα ξαναδώσω του χρόνου, αν χρειαστεί τελικά...
Eιτε τωρα ειτε αργοτερα αν εισαι αποφασισμενος θα περασεις.Κι οταν μπεις στη σχολη που θελεις μη μασησεις αν εκεινοι που μπουν με πολλη καλη σειρα στο ετος σου(δυστυχως υπαρχουν και τετοιοι-οχι ολοι βεβαια)ειναι καπως φαντασμενοι.Το πως θα μπεις καμια σχεση δεν εχει με το πως θα εισαι μεσα.Στη σχολη μεσα αυτο που μετρα κυριως ειναι η επιμονη και το ποσο σου αρεσει το αντικειμενο.Αυτοι που αξιουν δε χανονται ποτε Ο,ΤΙ κι αν χρειαστει να γινει μεχρι να παρουν το πτυχιο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
16.729! περναω φιλολογια εκει που ηθελα. Αντε καλη φοιτητικη ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
17900 και όπως όλα δείχνουν περνάω εκεί που θέλω.Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τον αγώνα που έδωσαν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
15.218 !!
Στο 5ο
Ειμαι ευχαριστημενος, αν σκεφει κανεις οτι πηρα αποφαση να ξαναδωσω στα μεσα Δεκεμβριου...Μεχρι τοτε "δοκιμαζα" τη σχολη που ειχα περασει!!

Συγχαρητηρια σε ολους!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Ιστορια-19,1
Λατινικα-18,3
Λογοτεχνια-17,7
Εκθεση-17,3(ειμαι περηφανη για μενα γι αυτο)
Αρχαια-17,1
Οικονομια-14,1
Μαθηματικα Γενικης-10,3 (αναθεμα την ωρα και την στιγμη)
Γενικα εβγαλα 17,099 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ιστορια-19,1
Λατινικα-18,3
Λογοτεχνια-17,7
Εκθεση-17,3(ειμαι περηφανη για μενα γι αυτο)
Αρχαια-17,1
Οικονομια-14,1
Μαθηματικα Γενικης-10,3 (αναθεμα την ωρα και την στιγμη)
Γενικα εβγαλα 17,099 :)
Μπραβο Μαρακι, παρα πολυ καλα:)!! Αυτα τα μαθηματικα και την οικονομια τι τα θελες που να παρει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
18358!ευχαριστημένη είμαι αν και δεν ξέρω ακόμα τι θα δηλώσω!
εχω εκνευριστεί πολύ πάντως γιατί σε μία φίλη μου οι βαθμοί από τον ένα βαθμολογητή στον άλλον είχαν ως και 25 μόρια διαφορά..
αρχίζω να πιστεύω ότι μερικοί είναι μεθυσμένοι ή οτι βάζουν ό,τι να ναι!δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ

Εβγαλα παραπανω αποτι περιμενα!!
Εντωμεταξυ με το που πατησα το ποδι μου στο προαυλιο μου κοπηκαν τα ποδια οι κολλες τοιχοκολλιμενες στα 20μ μακρια μου και δεν ηθελα να παω να δω!! Ηταν και ο επιστατης ο μ__κας με το που με βλεπει "Ε Μητσο μια χαρα τα πηγες" μην πεις τιποτα του λεω ασε με να δω μονος μου!! "14000 μορια εβγαλες μου κανει" αν και δεν ηθελα να μου πει τιποτα με το που το ακουσα πηρα μια χαρααααααααα!!!! Εμας μας τα ειχαν βγαλει ολα!! Και τα μορια μας σε καθε πεδιο τοιχοκολλιμενα!!

ΑΟΔΕ 19.3
Βιολογια 18.6
Εκθεση 10.8 :P:P
Μαθηματικα κατ 12.3
Φυσικη κατ 11.1
ΑΕΠΠ 14.2

2ο πεδιο 14400
3οπεδιο 14070
40πεδιο 14400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
λοιπόν
θεωρητικη κατευθυνση :)

εκθεση 16,1
κειμενα 16,7
αρχαια 18,5
βιολογια 19
ιστορια 19,5
λατινικα 19,7

ακομη αναμενω τα αγγλικα καθως θελω να περασω αγγλικη φιλολογια :)

συγχαρητηρια σ ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Μπραβο Μαρακι, παρα πολυ καλα:)!! Αυτα τα μαθηματικα και την οικονομια τι τα θελες που να παρει??
ασεεεε!!!!στα υπολοιπα τα πηγα πολυ καλα!ειμαι ευχαριστημενη!!!εκανα ενα τραγικο λαθος!τι να κανουμε ομως δν πειραζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristosk

Νεοφερμένος

Ο xristosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας, εγω ειχα δωσει πανελληνιες το 2008 και ξαναεδωσα παλι φετος οι προφορικοι βαθμοι πιανοντε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γεια σας, εγω ειχα δωσει πανελληνιες το 2008 και ξαναεδωσα παλι φετος οι προφορικοι βαθμοι πιανοντε?
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ασεεεε!!!!στα υπολοιπα τα πηγα πολυ καλα!ειμαι ευχαριστημενη!!!εκανα ενα τραγικο λαθος!τι να κανουμε ομως δν πειραζει!
Ενταξει, ευτυχως το λαθος δε σου στοιχισε πολυ!! Και παλι μπραβο... Τι λες να δηλωσεις τωρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristosk

Νεοφερμένος

Ο xristosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας,ειχα δωσει πανελληνιες το 2008 και τωρα ξαναεδωσα φετος.Ο προφορικος βαθμος πιανεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Ενταξει, ευτυχως το λαθος δε σου στοιχισε πολυ!! Και παλι μπραβο... Τι λες να δηλωσεις τωρα??
πιανω πολλες φιλολογιες που οπως σου ειχα πει ηταν η 2η επιλογη μου!!προτιμω ομως φιλολογια και οχι φπψ γιατι νομιζω οτι η καταρτιση ειναι καλυτερη! αν πεσουν οι βασεις πιανω θεσσαλονικη(:clapup:την λατρευω και ειμαι και απο κει κοντα) αλλιως πατρα που ειναι αρκετα πιο χαμηλα γυρω στο 16!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheoxD

Νεοφερμένος

Ο Theo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
11,888 τυχαιο ? δεν νομιζω

Πλακίτσα , 19515 μου βγαζει ο υπολογισμος μορίων του iSchool

Παντως βλεπω οι περισσοτεροι εχουν παει τελεια εδω μεσα... αναρωτιεμαι πως θα πεσουν οι βασεις που λενε συνεχεια, και οι στατιστικες του υπουργειου δεν μου φαινονται ενθαρρυντικες για πτωση των βασεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phadoman

Νεοφερμένος

Ο phadoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μαθηματικα κατευθυνσης 18,7( δεν μπορω να καταλαβω πως)
φυσικη κατευθυνσης 20
χημεια κατευθυνσης 19,9
βιολογια κατευθυνσης 19,5
μαθηματικα γενικης 19
εκθεση 15,2
Για 2ο,4ο 19059 Για 3ο 19130

μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ(ελπιζω τουλαχιστον) ή οδοντιατρικη αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top