[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gs1992

Νεοφερμένος

Ο Γεράσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδια τωρα οποιος εχει την καλη διαθεση και ισως την εμπειρια θα ηθελα μερικες συμβουλες για τις υψηλοβαθμες σχολες του ΟΠΑ. Οποιος ειναι ας μου στειλει ενα pm να μιλησουμε...Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γεια σας, εγω ειχα δωσει πανελληνιες το 2008 και ξαναεδωσα παλι φετος οι προφορικοι βαθμοι πιανοντε?


Γεια σας,ειχα δωσει πανελληνιες το 2008 και τωρα ξαναεδωσα φετος.Ο προφορικος βαθμος πιανεται?


Oι προφορικοί μετράνε για τα 2 επόμενα χρόνια της εξέτασης σου.Εν προκειμένη εσένα θα μετρήσουν για φετος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
πιανω πολλες φιλολογιες που οπως σου ειχα πει ηταν η 2η επιλογη μου!!προτιμω ομως φιλολογια και οχι φπψ γιατι νομιζω οτι η καταρτιση ειναι καλυτερη! αν πεσουν οι βασεις πιανω θεσσαλονικη(:clapup:την λατρευω και ειμαι και απο κει κοντα) αλλιως πατρα που ειναι αρκετα πιο χαμηλα γυρω στο 16!

Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! Απ' ό,τι βλέπω σκίσατε!!!!!
Μαρία, η βάση της φιλολογίας στη Θεσσαλονίκη μάλλον θα πέσει, οπότε έχεις πιθανότητες να έρθεις στην υπέροχη σχολή μου! :)

Μαθηματικα κατευθυνσης 18,7( δεν μπορω να καταλαβω πως)
φυσικη κατευθυνσης 20
χημεια κατευθυνσης 19,9
βιολογια κατευθυνσης 19,5
μαθηματικα γενικης 19
εκθεση 15,2
Για 2ο,4ο 19059 Για 3ο 19130

μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ(ελπιζω τουλαχιστον) ή οδοντιατρικη αθηνας

Μήπως βγαίνουν παραπάνω τα μόρια σου;; Λίγα μου φαίνονται με τέτοιους βαθμούς...:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Και τωρα κοιταχτε τα δικα μου τα καλουδια!
Φυσικη 3,4
ΑΕΠΠ 4,1
Μαθ Κατ 3,6
ΑΟΔΕ 15,1
Εκθεση 12,5
Μαθ Γεν 9,4
Γενικος Βαθμος Προσβασης 8,6
2ο πεδιο 7706
4ο -//- 7706

Ενταξει δεν ενθουσιαστηκα κιολας, αλλα δεν θα πεσω και στα πατωματα! Τουλαχιστον προσπαθησα (αν εξαιρεσουμε το σκονακι στο ΑΟΔΕ)
Ευτυχως που καταργηθηκε η βαση του 10 αλλιως...........
Να μαστε καλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

18Gianna13

Νεοφερμένος

Η 18Gianna13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βρε παιδιά να σας ρώτησε επειδή έχω μια απορία....πήρα σήμερα τα αποτελέσματα και μου είπαν ότι πέρασα στη σχολη ιπταμενων ραδιοναυτίλων και ικάρων "ελεγκτες" αεράμυνας όμως δεν έχω δώσει αθλήματα και δεν ξέρω αν έχει περάσει η μέρα που τα έδινα τι η κάνω τώρα?πρέπει η έχω δώσει οπωσδήποτε αθλήματα για αυτά τα δυο για να περάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ts1li

Νεοφερμένος

Ο ts1li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μπράβο παιδιά καλη φοιτητική ζωή

Βρε παιδιά να σας ρώτησε επειδή έχω μια απορία....πήρα σήμερα τα αποτελέσματα και μου είπαν ότι πέρασα στη σχολη ιπταμενων ραδιοναυτίλων και ικάρων "ελεγκτες" αεράμυνας όμως δεν έχω δώσει αθλήματα και δεν ξέρω αν έχει περάσει η μέρα που τα έδινα τι η κάνω τώρα?πρέπει η έχω δώσει οπωσδήποτε αθλήματα για αυτά τα δυο για να περάσω?
φιλε μην ανυσυχεις τα αθλήματα δεν τα δίνεις ακόμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδια μπορει καποιος να κανει τον κοπο να μου βγαλει τα μορια απο το προγραμμα του ischool να δω εαν συμβαδιζουν με αυτα που εχω?
Δεν εχω ιδεα πως να προσαμοσω τον προφορικο και αν θελει προσαρμογη ο Μ.Ο. των δυο 4μηνων η ξεχωριστα και μπερδευομαι! Αν εχει καποιος την ευγενικη καλοσυνη θα το εκτιμουσα!
Απλα ενημερωστε με για να γραψω τους βαθμους 4μηνων.
THNX!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε(τεχνολογική κατεύθυνση)
Μαθ.κατευθ. 11.8:P
Φυσική κατευθ.13.9:P
Έκθεση 14.3
Μαθ.Γενικής 18.9
ΑΟΔΕ 20
ΑΕΠΠ 15.6
ΑΟΘ 19.2
Σύνολο στο 5 που με ενδιαφέρει κιολας 17223
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ΓΒΠ 14,52
αντε γειαααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_brander

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Μακροχώρι (Ημαθία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά πότε βγένουνε τα αποτελέσματα απο τα ειδικά μαθήματα; άμα γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει.
Εγώ έβγαλα 12.940 χωρίς τα ειδικά αλλά περιμένω και ελπίζω ;)

Καλή φοιτιτική ζωή σε όλους και όσι δεν τα καταφέρανε δεν τελείωσε η ζωή, εγω στα 25 προσπαθώ να κάνω το όνειρο μου πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ts1li

Νεοφερμένος

Ο ts1li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά πότε βγένουνε τα αποτελέσματα απο τα ειδικά μαθήματα; άμα γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει.
Εγώ έβγαλα 12.940 χωρίς τα ειδικά αλλά περιμένω και ελπίζω ;)

Καλή φοιτιτική ζωή σε όλους και όσι δεν τα καταφέρανε δεν τελείωσε η ζωή, εγω στα 25 προσπαθώ να κάνω το όνειρο μου πραγματικότητα.
αν επιτρέπεται ποιο είναι το όνειρο σου τα αποτελέσματα των ειδικών μαθ βγαίνουν το σαββατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Μαρία, η βάση της φιλολογίας στη Θεσσαλονίκης μάλλον θα πέσει, οπότε έχεις πιθανότητες να έρθεις στην υπέροχη σχολή μου! :)

το ξερω!!!!!και επισης ξερω οτι εχει κ παραδοση στην νεοελληνικη κατευθυνση που με ενδιαφερει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_brander

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Μακροχώρι (Ημαθία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γερμανική φιλολογία και μονο αυτό. Νομίζω τα πήγα αρκετά καλά. Τώρα το ειδικό μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
το ξερω!!!!!και επισης ξερω οτι εχει κ παραδοση στην νεοελληνικη κατευθυνση που με ενδιαφερει!!!

Και το κλασ(σ)ικό τμήμα έχει παράδοση, όπως και όλη η σχολή :D! Είναι η πρώτη στα Βαλκάνια! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Παιδιά πότε βγένουνε τα αποτελέσματα απο τα ειδικά μαθήματα; άμα γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει.
Εγώ έβγαλα 12.940 χωρίς τα ειδικά αλλά περιμένω και ελπίζω ;)

Καλή φοιτιτική ζωή σε όλους και όσι δεν τα καταφέρανε δεν τελείωσε η ζωή, εγω στα 25 προσπαθώ να κάνω το όνειρο μου πραγματικότητα.
εισαι μεγααααααααλος φιλε....εγω εχασα ενα χρονο και τους επρηξα ολους....θα πας μπροστα,να το θυμασαι καλα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_brander

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Μακροχώρι (Ημαθία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εισαι μεγααααααααλος φιλε....εγω εχασα ενα χρονο και τους επρηξα ολους....θα πας μπροστα,να το θυμασαι καλα αυτο...


Ευχαριστώ.. Θα βάλω τα δυνατά μου. :)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Γνωριζετε μηπος τον δικτιακο τοπο και την ωρα που βγαινουν τα αποτελεσματα στο www.minedu.gov.gr/ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Θεωρητική κατεύθυνση:
Έκθεση Γεν.: 16,5
Βιολογία Γεν.: 18
Ιστορία Κατ.: 16,4
Λατινικά Κατ.: 14,9
Κείμενα Κατ.: 14,7
Αρχαία Κατ.: 11,6

Σύνολο από τον υπολογιστή μορίων βγαίνει: 15536 για το 1ο επιστημονικό πεδίο.
Φιλολογία θέλω! Λέτε να πιάνω κάποια; Νομίζω Κομοτηνή... Γενικά άκουσα ότι θα πέσουν οι βάσεις στην Φιλολογία. Άρα, πιθανότατα μπαίνω στη Φιλολογία! Έτσι δεν είναι;

Συγχαρητήρια σε όλους σας! Καλή φοιτητική ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic_X

Νεοφερμένος

Ο Sonic_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά

Ξέρει κανένας κανένα αξιόπιστο "Υπολογιστή Μορίων"; Έχω βρεί κάποιους online και οι περισσότεροι μου βγάζουν το ίδιο εκτός από μερικούς που πάνε λίγο παρακάτω κατά 100 μόρια.

Έχω χρησιμοποιήσρει αυτούς:

https://www.themelio.net/moria.php
https://www.protipoedu.gr/moria/
https://www.propylaia.gr/index.html
https://www.atopo.gr/?page_id=709 (Αυτό πάντως δεν μου φορτώνει καν)
https://2lyk-gerak.att.sch.gr/markComputeTexn.htm

... και φυσικά και του iSchool. ;)

Ευχαριστώ εκ τω προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eμας μας τα ειχαν ετοιμα στο σχολειο αλλα τα υπολογισα και εδω στο ισκοολ και μου εβγαλε ακριβως τα ιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top