[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
18974 έβγαλα εγώ στο 2ο και 4ο πεδίο . Πάω για Φυσικό Αθηνών. Λέτε να μπω από τους πρώτους;
Καταρχάς συγαρητήρια!
Ωστόσο χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, σε αυτές τις σχολές οι πρώτοι εχουν πάντα 19600+. Δεν ξέρω για το 25% που παίρνουν επιδότηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!
Έχω:
Αρχαία 17.6 (ο πρώτος 94%, ο δεύτερος 82%)
Ιστορία 19
Λατινικά 19.2
Κείμενα 16.6 (ο πρώτος 89%, ο δεύτερος 77%)
Έκθεση 17.1
Βιολογία 19.3
Σύνολο ακριβώς δεν ξέρω γιατί βρίσκω διαφορετικά μόρια σε διάφορα sites, πάντως ανάμεσα σε 18.500-18.600!
Παιδαγωγικό περνάω, η πόλη θα παίξει! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sotiria91

Νεοφερμένος

Η sotiria91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
`Γεια σας παιδιά σας εύχομαι ολόψυχα καλή σταδιοδρομία! Συγχαρητήριά σε όλους σας!!! εγώ έδωσα πέρυσι πανελλαδικές και καταλαβαίνω το άγχος που έχετε για το αν θα πέσουν οι βάσεις η αν θα ανεβούν, αν θα πιάσετε τους στόχους σας η όχι.
Επειδή ξέρω πως τα σχολεία μας, και οι εκπαιδευτικοί αυτής της χώρας δεν σκάνε και πολύ για εμάς, κ δεν διαβάζουν στους υποψηφίους το χαρτί που τους στέλνει το Υ.Π. για το μηχανογραφικό κυπρου. Αποφάσισα να σας ενημερώσω εγώ λοιπόν ως φοιτήτρια πλέον εκεί. Το πανεπιστήμιο κυπρου μετράει μόλις 17 χρόνια και στην παγκόσμια κατάταξή πανεπιστημίων ξεπερνάει τα περισσότερα ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ της χώρας μας. Στα επόμενα χρόνια προβλέπεται να βρίσκεται στα 20 καλύτερα. Η οργάνωση δεν συγκρίνεται, η ενημέρωση άμεση, οι απεργίες ανύπαρκτες, οι ευκαιρίες πολλές, το επίπεδο υψηλό, η φοιτητική ζωή απλά τέλεια!!!! Για εμάς τους ελλαδίτες δεν είναι και πολύ δύσκολος στόχος μια θέση στο πανεπιστήμιο κυπρου, (αν και οι θέσεις ειναι ελάχιστες που δίνονται και θα έπρεπε να περνάμε εκεί με 19αρια) για τους κύπριους όμως τεράστιος αφού μόνο 3 στους 10 τα καταφέρνουν. Το μηχανογραφικό θα το βρείτε εδώ https://www.ucy.ac.cy/data/acafsw/Announcements/Aitisi eisdoxis elladiton 2010.pdf
Επίσης ξέχασα να σας πω κάτι... εκεί στην κυπρο δεν αφήνουν τις σχολές -τμήματα να κλείσουν, ούτε αφήνουν κενές θέσεις ούτε έχουν καταργήσει την βάση του 10 αλλά κάνουν κάτι εντελώς απλό και λογικό που μάλλον εδώ δεν το έχουν σκεφτεί ακόμα... Την πρώτη και δεύτερή κατανομή. Δηλαδή όσοι από τους υποψήφιους δεν επιβεβαιώσουν την θέση τους στη σχολή που περάσανε τότε αυτές οι θέσεις δίνονται σε αυτούς με χαμηλότερη βαθμολογία μέσα από τη διαδικασία της δεύτερης κατανομής. Μα καλά πόσο πίσω είμαστε? Ένα νησί η κύπρος που έχει περάσει τόσα και μάλιστα πρόσφατα είναι μακρά μπροστά....( εδώ θα βρείτε τις βάσεις της Α ΚΑΙ Β΄ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ https://kesyp.flo.sch.gr/www/index.php/2008-12-31-17-46-17/2010-01-10-18-14-16/74--------2009 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Κατέβηκα στην έκθεση λόγω τετραμήνων! ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Καλα αυτη η εκθεση μου την εχει δωσει. Οι φιλολογοι το εχουν χασει καθε αισθημα ευθύνης, ο πρωτος 40! (τι να πεις πια ΕΛΕΟΣ), ο δευτερος 15.6 και ο τριτος 15,8. Τελικα το ανεκδιηγητο 40 δεν μετρησε. Παντως στο σχολειο μου οι βαθμοι της εκθεσης ηταν θεαματικοι, οι περισσοτεροι ειχαν τον καλυτερο βαθμο τους στην εκθεση να βλεπεις 17αρια και 18αρια στη σειρα και δεν ειμαστε και κανενα μεγαλο σχολειο αντε 70 μαζι με αποφοιτους. Επιβεβαιωθηκαν οι ενδοιασμοι περι εκθεσης, δεν παιζει ρολο τι γραφεις αλλα ποιος το διορθωνει και σε ποιο βαθμολογικο θα παει. ΑΙΣΧΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και πουθενά να μη περάσω του χρόνου τη ζωή μου δε τη χαραμίζω.Βλακεία...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temisdas@gmail

Νεοφερμένος

Ο temisdas@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ε δυστιχως παντα υπαρχουν και τετοιεσ αντιδρασεισ..
Αυτο πιστευω δειχνει το στερεοτυπο που εχει δημιουργηθει στην ελλαδα οπου το πτυχιο ειναι αυτοσκοπος και περιθοροποιει οσους δεν το εχουν.
Πιστευω οτι ειναι ενα μαθημα για να καταλαβει το συστημα τι περασαμε και εμεις ολη την χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
......μετρούν οι δύο καλύτεροι βαθμοί.....
Έτσι είναι. Το έψαξα με τον φίλο μου τον Γκούγκλη.
Όμως δεν είναι βλακεία και αδικία αυτό?
Δηλαδή: Ας πούμε ένα γραπτό αξίζει 15. Βάζει ο Α = 15 (σωστός) και ο Β = 19 (από λάθος). Έρχεται ο Γ = 15 (επίσης σωστός). Ο τελικός βαθμός πάει Τ = 17. Είναι αυτό σωστό? (Μπορεί να ωφελεί αυτόν τον μαθητή, αλλά βλάπτει τους υπόλοιπους).
Δεν θα ήταν πιο σωστό και δίκαιο να φεύγει ο πιο άσχετος βαθμός από τους τρεις?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά σας εύχομαι ολόψυχα καλή σταδιοδρομία! Συγχαρητήριά σε όλους σας!!! εγώ έδωσα πέρυσι πανελλαδικές και καταλαβαίνω το άγχος που έχετε για το αν θα πέσουν οι βάσεις η αν θα ανεβούν, αν θα πιάσετε τους στόχους σας η όχι.
Επειδή ξέρω πως τα σχολεία μας, και οι εκπαιδευτικοί αυτής της χώρας δεν σκάνε και πολύ για εμάς, κ δεν διαβάζουν στους υποψηφίους το χαρτί που τους στέλνει το Υ.Π. για το μηχανογραφικό κυπρου. Αποφάσισα να σας ενημερώσω εγώ λοιπόν ως φοιτήτρια πλέον εκεί. Το πανεπιστήμιο κυπρου μετράει μόλις 17 χρόνια και στην παγκόσμια κατάταξή πανεπιστημίων ξεπερνάει τα περισσότερα ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ της χώρας μας. Στα επόμενα χρόνια προβλέπεται να βρίσκεται στα 20 καλύτερα. Η οργάνωση δεν συγκρίνεται, η ενημέρωση άμεση, οι απεργίες ανύπαρκτες, οι ευκαιρίες πολλές, το επίπεδο υψηλό, η φοιτητική ζωή απλά τέλεια!!!! Για εμάς τους ελλαδίτες δεν είναι και πολύ δύσκολος στόχος μια θέση στο πανεπιστήμιο κυπρου, (αν και οι θέσεις ειναι ελάχιστες που δίνονται και θα έπρεπε να περνάμε εκεί με 19αρια) για τους κύπριους όμως τεράστιος αφού μόνο 3 στους 10 τα καταφέρνουν. Το μηχανογραφικό θα το βρείτε εδώ https://www.ucy.ac.cy/data/acafsw/Announcements/Aitisi eisdoxis elladiton 2010.pdf
Επίσης ξέχασα να σας πω κάτι... εκεί στην κυπρο δεν αφήνουν τις σχολές -τμήματα να κλείσουν, ούτε αφήνουν κενές θέσεις ούτε έχουν καταργήσει την βάση του 10 αλλά κάνουν κάτι εντελώς απλό και λογικό που μάλλον εδώ δεν το έχουν σκεφτεί ακόμα... Την πρώτη και δεύτερή κατανομή. Δηλαδή όσοι από τους υποψήφιους δεν επιβεβαιώσουν την θέση τους στη σχολή που περάσανε τότε αυτές οι θέσεις δίνονται σε αυτούς με χαμηλότερη βαθμολογία μέσα από τη διαδικασία της δεύτερης κατανομής. Μα καλά πόσο πίσω είμαστε? Ένα νησί η κύπρος που έχει περάσει τόσα και μάλιστα πρόσφατα είναι μακρά μπροστά....( εδώ θα βρείτε τις βάσεις της Α ΚΑΙ Β΄ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ https://kesyp.flo.sch.gr/www/index.php/2008-12-31-17-46-17/2010-01-10-18-14-16/74--------2009 )
πολυ ενδιαφέρον,αν και δεν κατάλαβα πολλά!
Δηλαδή,οτι και βαθμό πρόσβασης να χεις,κάνεις την αίτηση στο ανάλογο πεδίο;Και παίρνουν τον καλύτερο λογικά,ε;Συνήθως,οι Ελλαδίτες εισακτέοι τι βαθμό εχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katsiakouda

Νεοφερμένος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ειναι δυνατον να σε τσακιζει ο αναβαθμολογιτης?Α 40 Β 68 Γ 37........ειλικρινα εχω απογοητευτει απο ολους και ολα.........τελικα ειναι καλυτερα να κανει κανεις σπουδες στο εξωτερικο?????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ειναι δυνατον να σε τσακιζει ο αναβαθμολογιτης?Α 40 Β 68 Γ 37........
Θα έλεγα μάλλον ότι ο Β έβαλε βαθμό στην τύχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiria91

Νεοφερμένος

Η sotiria91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΙΣΧΎΕΙ Η ΒΑΣΗ ΤΟΥ 10 ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ... Αφού συμπληρώσεις μηχανογραφικό αναμένεις τα αποτελέσματα όπως στην ελλαδα για να δεις σε ποια σχολή έχεις περάσει.. Αυτή η διαδικασία ονομάζεται Α΄ ΚΑΤΑΝΟΜΉ. Σε περίπτωση όπου οι επιτυχόντες σε κάποια σχολή δεν επιβεβαιώσουν τη θέση τους και παραμείνουν ορισμένες κενές θέσεις, το Πανεπιστήμιο Κύπρου θα προχωρήσει σε νέα κατανομή των
θέσεων που θα κενωθούν. Αυτή η διαδικασία ονομάζεται Β΄ κατανομή.

Αποτελέσματα Ελλαδιτών Υποψηφίων που έχουν εξασφαλίσει θέση
στο Πανεπιστήμιο Κύπρου για το ακαδημαϊκό έτος 2009-10 Α ΚΑΤΑΝΟΜΗ :https://kesyp.flo.sch.gr/www/images/stories/documents/a_katan_pan_kyproy_2009.pdf

Τα Αποτελέσματα Ελλαδιτών Υποψηφίων που έχουν εξασφαλίσει
θέση στην Α ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
https://www.cut.ac.cy/assets/studies...a Elladiton Ypopsifion A Katanomi 2009-10.pdf

Β ΚΑΤΑΝΟΜΗ
Τα Αποτελέσματα Ελλαδιτών Υποψηφίων που έχουν εξασφαλίσει
θέση στη Β Κατανομή για το 2009-10 : https://kesyp.flo.sch.gr/www/images/stories/documents/b_katan_pan_kyprou_2009.pdf

ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ : sto link https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...ies-aithshs-eisagwghs-panepisthmio-kypru.html ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ : https://ucy.ac.cy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sada

Νεοφερμένος

Ο sada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια συγχαρητηρια σε ολους για την προσπαθεια και καλο φοιτητηληκι να χουμε!!!Εγω εβγαλα 13056 στο 4ο και 13458 στο 5ο...Θα βαλω πληροφορικες και οτι πιασω..Απ οτι εχω δει τει αυτοματισμου ειναι μια καλη περιπτωση...Παντως πανω κατω τοσο υπολογιζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

itachi

Νεοφερμένος

Ο itachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλους εσάς που παλέψατε με νύχια και με δόντια για πετύχετε το σκοπό σας.Οι υπόλοιποι που δεν τα κατάφεραν και τόσο καλά,να μην σκάνε.Εγώ είμαι 26 χρονών και αποφάσισα να σπουδάσω.Μην το βάζετε κάτω,μάγκες.Αν και είχα ξαναρωτήσει κατι παρόμοιο,θα θέλαμε να ξέρουμε εμείς οι επόμενοι που θα δώσουμε την επόμενη χρονιά τι προετοιμασία κάνατε φέτος,πως ήταν το πρόγραμμα σας και άλλα τέτοια κολπάκια που θα μας βοηθήσουν.Πείτε τα πάντα με λίγα λόγια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phadoman

Νεοφερμένος

Ο phadoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! Απ' ό,τι βλέπω σκίσατε!!!!!
Μαρία, η βάση της φιλολογίας στη Θεσσαλονίκη μάλλον θα πέσει, οπότε έχεις πιθανότητες να έρθεις στην υπέροχη σχολή μου! :)



Μήπως βγαίνουν παραπάνω τα μόρια σου;; Λίγα μου φαίνονται με τέτοιους βαθμούς...:hmm::hmm:

οχι δεν νομιζω.. τα υπολογισα με ενα προγραμμα στο excel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanasis

Νεοφερμένος

Ο tanasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω καπου στα 15.1 πηρα,σε σχεσει με το διαβασμα μου πολυ καλα,αυτο που με ερηξε ηταν η διοικηση 7.8 :P
Α και εδω οι βαθμολογιες στο νετ https://www.ypepth.gr/efarmoges/gel_vathm.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aλεξια20

Νεοφερμένος

Η Aλεξια20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
κατα την αποψη μου καλα θα κανεις να πας παιδαγωγικο.θα διοριστεις πολυ ευκολα στο δημοσιο και θα κανεις και ιδιαιτερα το απογευμα.ειναι πολυ ευχαριστη η δουλεια με τα παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
συγχαρητήρια ρε μάγκες/ισσες....άντε και εις ανώτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλους εσάς που παλέψατε με νύχια και με δόντια για πετύχετε το σκοπό σας.Οι υπόλοιποι που δεν τα κατάφεραν και τόσο καλά,να μην σκάνε.Εγώ είμαι 26 χρονών και αποφάσισα να σπουδάσω.Μην το βάζετε κάτω,μάγκες.Αν και είχα ξαναρωτήσει κατι παρόμοιο,θα θέλαμε να ξέρουμε εμείς οι επόμενοι που θα δώσουμε την επόμενη χρονιά τι προετοιμασία κάνατε φέτος,πως ήταν το πρόγραμμα σας και άλλα τέτοια κολπάκια που θα μας βοηθήσουν.Πείτε τα πάντα με λίγα λόγια. :)
αναλογα τον καθε ανθρωπο ξεχωριστα...δυνατοτητες,αντοχες,στοχους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top