[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τα 13251 στο 1ο πεδίο που έβγαλα,ηταν αναμενόμενα,αν αναλογιστεί κανεις το διάβασμα που έριξα απο Μάρτιο και μετά (σχεδόν μηδαμινό).
Οτι εγινε,εγινε τώρα και δεν ωφελεί να κοιτάω πίσω.
Οπότε τωρα έχουμε σαν επιλογή,το τμημα Πολιτικών Επιστημών στο Ρέθυμνο Κρήτης,που εχει 13330 (πιστεύετε πως θα κατέβει 80 μόρια; ). Και μετά απο ενα εξάμηνο,κανω αίτηση μετεγγραφής και έρχομαι στο αντίστοιχο τμήμα της Αθήνας(το Πολ.Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης Παντείου ειναι το αντίστοιχο; ),λόγω μονογονεικης οικογένειας.
Πάω στην σχολή και βλέπω .Και εαν δεν με ικανοποιεί,ξαναδίνω :)


Seeing the good,when its all going bad ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

electro_Jo

Νεοφερμένος

Ο electro_Jo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Mακάρι..:):/: Αλλά αν δεν περάσω θεσσαλονίκη καλά να τα πάθω.. Έκανα κάτι βλακείες...:D

Έλα αισιοδοξία! Αν πέσουν πάνω από 120 μόρια στη Θεσ/νικη θα μπεις! Και αυτό είναι εφικτό φυσικά αφού θα πέσουν και μάλιστα αρκετά! Τουλάχιστον έτσι λένε φροντιστήρια, καθηγητές, βαθμολογητές, δημοσιογράφοι, το υπουργείο κλπ. :P Ε, τόσο έξω να πέσουν όλοι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alibaba

Νεοφερμένος

Ο Alibaba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά εγω έβγαλα 18339 στο 4ο πεδίο από τεχνολογική.
Δεν ξέρω όμως αν πιανω ηλεκτρολόγων πάτρας επειδή πρειπει να πέσει 320 μόρια για να μπώ. Τί λέτε μπορεί να δούμε τέτοια πτώση ή ειναι πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

>farfalina<

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έλα αισιοδοξία! Αν πέσουν πάνω από 120 μόρια στη Θεσ/νικη θα μπεις! Και αυτό είναι εφικτό φυσικά αφού θα πέσουν και μάλιστα αρκετά! Τουλάχιστον έτσι λένε φροντιστήρια, καθηγητές, βαθμολογητές, δημοσιογράφοι, το υπουργείο κλπ. :P Ε, τόσο έξω να πέσουν όλοι;:)
Υπάρχει η τρελή περίπτωση να ανέβουν??:( Απ'ότι είδα έχω 60 μόρια παραπάνω από την περσινή βάση της νομική θεσ\νίκης:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

electro_Jo

Νεοφερμένος

Ο electro_Jo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Υπάρχει η τρελή περίπτωση να ανέβουν??:( Απ'ότι είδα έχω 60 μόρια παραπάνω από την περσινή βάση της νομική θεσ\νίκης:worry:

Λες; Ε δεν το νομίζω! Έλεος αν ανέβουν φέτος. Εδώ πέρυσι έβαλαν πανεύκολα και έπεσαν κιόλας λίγο οι βάσεις :P
Θέλω να πιστεύω πως όχι. Και γω έχω βγάλει 100 περίπου μόρια πάνω από νομική αθήνας. Ελπίζω να μην κάτσει καμιά στραβή και δεν τις πιάσουμε. Πάντως όλοι λένε ότι θα πέσουν. Επομένως θέλω να πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonbin

Νεοφερμένος

Ο jasonbin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
19766 στο 3ο πεδίο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

>farfalina<

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λες; Ε δεν το νομίζω! Έλεος αν ανέβουν φέτος. Εδώ πέρυσι έβαλαν πανεύκολα και έπεσαν κιόλας λίγο οι βάσεις :P
Θέλω να πιστεύω πως όχι. Και γω έχω βγάλει 100 περίπου μόρια πάνω από νομική αθήνας. Ελπίζω να μην κάτσει καμιά στραβή και δεν τις πιάσουμε. Πάντως όλοι λένε ότι θα πέσουν. Επομένως θέλω να πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά. ;)
Μακάρι!!Αν ανέβουν θα τους κάψω το σπίτι!!:P:PΚαλό καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Onair

Νεοφερμένος

Ο Onair αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ είμαι της τεχνολογικής κατεύθυνσης και ενώ περίμενα γύρω στα 700 μόρια κάτω πήρα:


  • Μαθηματικά Κατ.: 20
  • Φυσική Κατ.: 19,6
  • ΑΕΠ: 19,3
  • ΑΟΔΕ: 20
  • Μαθηματικά Γεν.: 19,9
  • Έκθεση: 17,9

Και έβγαλα 19659 μόρια :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε παιδια δεν υποτιθεται οτι ο δευτερος βαθμολογητης κοιταει και λιγο τα γραπτα μας???στο σχολειο μου σημερα ειχαμε στα μαθηματικα κατευθηνσης ολοι τον ιδιο βαθμο και στους δυο βαθμολογητες!!!!!!!!!για να μην μιλησω για την τεραστια αποκλιση απο αυτα που μου ειχαν πει στο φροντιστηριο (μου ειχαν πει το λιγοτερο 18 και τελικα ειχα 16,8!!!)...τεσπα...εβγαλα 18.000 στο 3ο πεδιο και 18.136 στο 5ο....δεν ξερω αν πρεπει ν ενθουσιαστω ή οχι....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Ρε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα στο site του υπουργείου;;;;;
Ξέχασα να τα δω αναλυτικά και τώρα το σχολείο είναι κλειστό!!!
Έχετε δίκιο που βάλατε -! και εγώ το ίδιο θα έκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ρε παιδια δεν υποτιθεται οτι ο δευτερος βαθμολογητης κοιταει και λιγο τα γραπτα μας???στο σχολειο μου σημερα ειχαμε στα μαθηματικα κατευθηνσης ολοι τον ιδιο βαθμο και στους δυο βαθμολογητες!!!!!!!!!για να μην μιλησω για την τεραστια αποκλιση απο αυτα που μου ειχαν πει στο φροντιστηριο (μου ειχαν πει το λιγοτερο 18 και τελικα ειχα 16,8!!!)...τεσπα...εβγαλα 18.000 στο 3ο πεδιο και 18.136 στο 5ο....δεν ξερω αν πρεπει ν ενθουσιαστω ή οχι....??
Eξαρταται... Που στοχευεις?? Παντως οπως και να εχει τα πηγες παρα πολυ καλα και θα πρεπει να εισαι περηφανος!! Συγχαρητηρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ρε παιδια δεν υποτιθεται οτι ο δευτερος βαθμολογητης κοιταει και λιγο τα γραπτα μας???στο σχολειο μου σημερα ειχαμε στα μαθηματικα κατευθηνσης ολοι τον ιδιο βαθμο και στους δυο βαθμολογητες!!!!!!!!!για να μην μιλησω για την τεραστια αποκλιση απο αυτα που μου ειχαν πει στο φροντιστηριο (μου ειχαν πει το λιγοτερο 18 και τελικα ειχα 16,8!!!)...τεσπα...εβγαλα 18.000 στο 3ο πεδιο και 18.136 στο 5ο....δεν ξερω αν πρεπει ν ενθουσιαστω ή οχι....??
Και φια ποια σχολη ενδιαφερεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic_X

Νεοφερμένος

Ο Sonic_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ρε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα στο site του υπουργείου;;;;;
Ξέχασα να τα δω αναλυτικά και τώρα το σχολείο είναι κλειστό!!!
Επίσης ξέχασα να κουτσομπολέψω και τα αποτελέσματα των άλλων! :-)

Μάλλον από αύριο. :worry:

Μόλις μπήκαν στο υπουργείο

Ορίστε και το link: https://www.ypepth.gr/efarmoges/gel_vathm.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Για την διευκόλυνση των ενδιαφερομένων που δεν θα έχουν την δυνατότητα να δουν τις βαθμολογίες τους στα σχολεία τους όπου θα αναρτηθούν, οι βαθμολογίες θα αναρτηθούν και στην ιστοσελίδα του υπουργείου αύριο το απόγευμα.
από: https://www.minedu.gov.gr/index.php?...=82:anakoinwseiseksetasewn&Itemid=786&lang=el στο τελος της σελιδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agouri

Νεοφερμένος

Ο Agouri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πωπωπωπωπω καυστική έκθεση που έγραψαααα :Ρ



Μπορώ να ζητήσω αναβαθμολόγηση και να ελπίζω σε μια καλύτερη γενική βαθμολογία?
Έβγαλα 16,302 μόρια, και μπορώ να πω έχω αγχωθεί :/
Για άλλες σχολές υπολόγιζα, αλλού με βλέπω να πηγαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobos

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
18974 έβγαλα εγώ στο 2ο και 4ο πεδίο . Πάω για Φυσικό Αθηνών. Λέτε να μπω από τους πρώτους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temisdas@gmail

Νεοφερμένος

Ο temisdas@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
λοιπον παιδια εγω εβγαλα 16727 στο 5ο πεδιο που ειναι αρκετα καλα αφου μπορω να ερθω και αθηνα λογω τριτεκνου.
Να ρωτησω πωσ γινεται να μαθω τισ αναλυτικες βαθμολογιεσ των δυο διορθωτων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
λοιπον παιδια εγω εβγαλα 16727 στο 5ο πεδιο που ειναι αρκετα καλα αφου μπορω να ερθω και αθηνα λογω τριτεκνου.
Να ρωτησω πωσ γινεται να μαθω τισ αναλυτικες βαθμολογιεσ των δυο διορθωτων?
Στα σχολεία αποστέλλεται απόκομμα των τετραδίων σας με τους αναλυτικούς βαθμούς, ενώ από τον Σεπτέμβρη μπορείς με αίτηση να δεις και το γραπτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αυτος ο δευτερος βαθμολογητης που με εβαλε 95!! στην εκθεση ηθελα να ξερα τι χαπια παιρνει.Αλλα τον ευχαριστω οπως και να χει χαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forakos

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
18400 αλλα δεν ξερω τι να δηλωσω!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top