[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Παιδιά χαίρομαι που οι περισσότεροι έχετε γράψει καλά και είστε μέσα στους στόχους σας. Όσοι όμως δεν τα έχετε καταφέρει μην απογοητεύεστε. Θα σας δοθούν κι άλλες ευκαιρίες.
Εύχομαι η είδηση που διάβασα να μην είναι αληθινή
https://troktiko.blogspot.com/2010/07/18.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά 18610 έβγαλα αλλά χάνω τη νομική Θεσσαλονίκης.. Θα πάω Κομοτηνή δεν πειράζει!!.. Ρε έλεος όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έγραψα 15.1 έκθεση.. Γιατί κι άλλο ένα κορίτσι της θεωρητικής απο το σχολείο μου 15.6 έγραψε(σύνολο 19340) και περσι να φανταστείτε είχε διακριθεί σε πανελλήνιο διαγωνισμό έκθεσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis92

Νεοφερμένος

Ο stathis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
λοιπον 19,6 μαθ.κατ 18,5 φυσ.κατ 18,5 χημ.κατ.,19,9βιολ.κατ,19,9 βιολ.γεν. 17,3 εκθεση συνολο 19301 και παμε για ιατρικη απθ!σαλονικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia...

Νεοφερμένος

Η vasia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έκθεση: 15,4
Μαθηματικά Γενικής: 20
Μαθηματικά ΚΤΘ: 19,8
Φυσικη: 17,6
ΑΟΔΕ: 20
ΑΕΠΠ: 18,5
ΣΥΝΟΛΟ: 18.912
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
εγω το μονο μαθημα που πιστευω οτι αδικηθηκα ηταν η λογοτεχνια...περιμενα πολυ περισσοτερο..τελος παντων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Πωπω παιδιά!!! Μπράβο σας!!! Συγχαρητήρια!!!! Μακάρι να πιάσω και εγώ τέτοιους βαθμούς του χρόνου!!! :D Θέλω ΣΕΜΦΕ ή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Και Μηχανικών Υπολογιστών!!! Σας "ζηλεύω" με την καλή έννοια του όρου..... :) Καλή φοιτητική ζωή από εδώ και πέρα...Ανυπομονώ να βρεθώ στη θέση σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Θεωρητική κατεύθυνση:
Έκθεση Γεν.: 16,5
Βιολογία Γεν.: 18
Ιστορία Κατ.: 16,4
Λατινικά Κατ.: 14,9
Κείμενα Κατ.: 14,7
Αρχαία Κατ.: 11,6

Σύνολο από τον υπολογιστή μορίων βγαίνει: 15536 για το 1ο επιστημονικό πεδίο.
Φιλολογία θέλω! Λέτε να πιάνω κάποια; Νομίζω Κομοτηνή... Γενικά άκουσα ότι θα πέσουν οι βάσεις στην Φιλολογία. Άρα, πιθανότατα μπαίνω στη Φιλολογία! Έτσι δεν είναι;

Συγχαρητήρια σε όλους σας! Καλή φοιτητική ζωή!

Και Κρήτης πιάνεις...!!! Συγχαρητήρια σε όλους... Ανυπομονώ και γώωωωωωωωωωω.. Αν και έχω 3 χρόνια δρόμο ακόμα!!:D
Καλη σταδιοδρομία και φοιτητική ζωή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδια ενα Link για τα αποτελεσματα που δημοσιεύει το υπουργείο σας παρακαλώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasMetalhead

Νεοφερμένος

Ο KostasMetalhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα.Αρχικά θέλω να δώσω συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά ανεξαρτήτως των αποτελεσμάτων.Ας πώ λοιπόν και εγώ τα δικά μου:
Αρχαία 12,7
Ιστορία 17,8
Λογοτεχνία 13,6
Λατινικά 18,7
Έκθεση 13,5
Βιολογία 18,4

Στο σύνολο βγαίνει 16.034 για το 1ο πεδίο,αφού ούτως ή άλλως φιλολογία θέλω και ευτυχώς είμαι μέσα απ ότι φαίνεται.Καλά αποτελέσματα και καλή συνέχεια σε όλους σας παίδες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis_8

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους! επιτελους τελιωσε το ανχος μας... μια χαρα τα πηγα:
Εκθεση 16,7
μαθηματικα κατ 19,7
μαθηματικα γενικης 19,6
φυσικη 20
αοδε 20
αεππ 19,9
Συνολο 19534 μορια
Αρα απο του χρονου ΗΜΜΥ ΕΜΠ λογικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Καποιος για μενα?????
"Παιδια μπορει καποιος να κανει τον κοπο να μου βγαλει τα μορια απο το προγραμμα του ischool να δω εαν συμβαδιζουν με αυτα που εχω?
Δεν εχω ιδεα πως να προσαμοσω τον προφορικο και αν θελει προσαρμογη ο Μ.Ο. των δυο 4μηνων η ξεχωριστα και μπερδευομαι! Αν εχει καποιος την ευγενικη καλοσυνη θα το εκτιμουσα!
Απλα ενημερωστε με για να γραψω τους βαθμους 4μηνων.
THNX!!! :)
"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καποιος για μενα?????
"Παιδια μπορει καποιος να κανει τον κοπο να μου βγαλει τα μορια απο το προγραμμα του ischool να δω εαν συμβαδιζουν με αυτα που εχω?
Δεν εχω ιδεα πως να προσαμοσω τον προφορικο και αν θελει προσαρμογη ο Μ.Ο. των δυο 4μηνων η ξεχωριστα και μπερδευομαι! Αν εχει καποιος την ευγενικη καλοσυνη θα το εκτιμουσα!
Απλα ενημερωστε με για να γραψω τους βαθμους 4μηνων.
THNX!!! :)
"
Aν οι προφορικοι σου ηταν ολοι τουλαχιστον 2 μοναδες πανω απο τους γραπτους σου βαθμους, τοτε βαλε σε ολα τα πεδια που λεει προφορικος βαθμος "20" και το προγραμματακι θα κανει αυτοματα την προσαρμογη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Μπορεις να μου τα βγαλεις εσυ? Να σου δωσω τους βαθμους των τετραμηνων? Απλα μια συγκριση θελω να κανω με τα μορια που μου εβγαλε ενα αλλο προγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδια καμια εκτιμηση υπαρχει για τις βασεις? Κυριως στο 5ο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios_kim

Νεοφερμένος

Ο marios_kim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους μας, παιδιά!! Ας πω τα δικά μου...

Λοιπόν

έκθεση 17,3
προγραμματισμός 18,6 [η αλήθεια είναι ότι περίμενα παραπάνω]
φυσική 19,7
μαθηματικά κατ. 19,9
μαθηματικά γεν. 20
αοδε 20

Σύνολο 19517.. Και σκέφτομαι να δηλώσω 1η επιλογή παιδαγωγικό Αθήνας.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ τα πήγα μια χαρά αλλά δύσκολα πιάνω τη σχολή που θέλω δλδ παιδαγωγικά! Έκθεση 15.8 / Βιολογία 18.4 / Λογοτεχνία 12.1 (το μονο που δεν περίμενα τόσο, αίσχος!) / Ιστορία 20 (τέλεια!!) / Αρχαία 16.1 (γύρω στο 18 περίμενα αλλά οκ) / Λατινικά 19.1. Αυτά! Και σύνολο: 17.451 μόρια!! Πολύ δύσκολα όμως πιάνω το παιδαγωγικό σε οποιαδήποτε πόλη! :( Ελπίζω όμως στην πτώση των βάσεων!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Όταν πάρει κανείς χαμπάρι ότι βγήκαν στο ίντερνετ να μας το σφυρίξει από εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αμα θελεις οντως παιδαγωγικο πανε με τα χιλια.Αμα πας μονο για την επαγγελαματικη αποκατασταση,προσωπικη γνωμη,θα κανεις πατατα και θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο σε 2-3 χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Σύνολο 19517.. Και σκέφτομαι να δηλώσω 1η επιλογή παιδαγωγικό Αθήνας.. :|

δηλωσε το!το χεις ανετα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μπορεις να μου τα βγαλεις εσυ? Να σου δωσω τους βαθμους των τετραμηνων? Απλα μια συγκριση θελω να κανω με τα μορια που μου εβγαλε ενα αλλο προγραμμα!
Οκ, στειλε μου σε μηνυμα τους βαθμους των τετραμηνων και τους γραπτους και θα στα βγαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top