Πανελλήνιες χωρίς φροντιστήριο

Doris86

Νεοφερμένος

Η Doris86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ για ολα! Για τις συμβουλες, για την ενθαρρυνση, για τις ευχες... buffon δεν εχω προβλημα να πω για τη σχολη. Θελω ψυχολογια ή παιδαγωγικα. Κλεινω πιο πολυ στα παιδαγωγικα. Λατινικα κοιταξα χθες κ ξεκινησα οπως ειπες κ εσυ απο γραμματικη. Το study4exams μαλλον λογω πανελληνιων δεν μου ανοιγει τιποτα προς το παρον..
Σκεφτηκα κ αυτο για τα 4 μαθηματα αλλα αποκλειεται να γραψω μαθηματικα που χρειαζεται... Κοινωνικο φροντιστηριο δεν εχουμε στην περιοχη κ στο πιο κοντινο ειχε ρωτησει συγγενης μου για το παιδι του, που ειναι δημοτης, πολυτεκνος κ χωρις μεγαλο εισοδημα κ δεν τον δεχτηκαν λογω εισοδηματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackdreamer97

Νεοφερμένος

Η blackdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και εγώ θέλω να περάσω νομική...θα πάω τριτη λυκειου...ειμαι σχεδον ασχετη σε λατινικα και αρχαια και ηδη εχω ξεκινησει να διαβαζω ολα τα μαθηματα κατευθυνσης...η αληθεια ειναι πως φροντ. θα ξεκινησω 1η σεπτεμβριου.Ιδιαιτερα σε αρχαια και λατινικα(θα πρεπει να τα παρω απο την αρχη)και εκθεση...υπαρχουν πιθανοτητες να περασω εκει που θελω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitroglou

Νεοφερμένος

Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Επειδή έχω κι εγώ τον ξάδερφό μου σε φάση προετοιμασίας για Πανελλήνιες, αλλά τέλειωσε τη Β' Λυκείου με αρκετά κακούς βαθμούς, θεωρείτε ότι μπορεί να τα καταφέρει χωρίς βοήθεια από φροντιστήριο ή ιδιαίτερο?? Εγώ πιστεύω πως όχι και προσπαθώ να τον πείσω να βρούμε κάποιον να τον βοηθήσει... Εσείς νομίζετε ότι έχω άδικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Επειδή έχω κι εγώ τον ξάδερφό μου σε φάση προετοιμασίας για Πανελλήνιες, αλλά τέλειωσε τη Β' Λυκείου με αρκετά κακούς βαθμούς, θεωρείτε ότι μπορεί να τα καταφέρει χωρίς βοήθεια από φροντιστήριο ή ιδιαίτερο?? Εγώ πιστεύω πως όχι και προσπαθώ να τον πείσω να βρούμε κάποιον να τον βοηθήσει... Εσείς νομίζετε ότι έχω άδικο??

αν στρωθει και σοβαρευτει θα τα καταφερει μια χαρα.:P Αν παλι δεν εχει την υπομονη να καλυψει τα κενα της β λυκειου μονος(ασχετως κατευθυνσης) καλο θα ηταν να αρχισει φροντιστηριο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitroglou

Νεοφερμένος

Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αν στρωθει και σοβαρευτει θα τα καταφερει μια χαρα.:P Αν παλι δεν εχει την υπομονη να καλυψει τα κενα της β λυκειου μονος(ασχετως κατευθυνσης) καλο θα ηταν να αρχισει φροντιστηριο.:)

Απλά επειδή είναι λίγο αργά για να ξεκινήσει φροντιστήριο, γιατί σε 2 εβδομάδες τελειώνουν τα προπαρασκευαστικά, σκέφτηκα ότι είναι καλύτερα να του βρούμε κανένα καθηγητή για ιδιαίτερα! Απλά δεν έχουμε κάποια γνωριμία για να μας συστήσει κάποιον... Ξέρετε κανένα site που μπορούμε να ψάξουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Απλά επειδή είναι λίγο αργά για να ξεκινήσει φροντιστήριο, γιατί σε 2 εβδομάδες τελειώνουν τα προπαρασκευαστικά, σκέφτηκα ότι είναι καλύτερα να του βρούμε κανένα καθηγητή για ιδιαίτερα! Απλά δεν έχουμε κάποια γνωριμία για να μας συστήσει κάποιον... Ξέρετε κανένα site που μπορούμε να ψάξουμε??

Καλημέρα, επειδή είμαι και εγώ σε παρόμοια κατάσταση με εσένα με το αδελφάκι μου, εχω υπόψιν μου μόνο το tutorizon.com. Βέβαια ακόμα δεν έχω κάποια ολοκλήρωμένη εμπειρία για να σου πω με βεβαιότητα τι και πως, βασικά το βρήκα απο διαφήμιση εδω μέσα, αλλά σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitroglou

Νεοφερμένος

Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλημέρα! Κοίτα μου το πρότεινε άλλη μια κοπέλα το tutorizon. Και τελικά το χρησιμοποιήσαμε για τον μικρό να βρούμε καθηγητή. Μας εστειλαν τα 4 βιογραφικά και θα ακουλουθήσει η επικοινωνία μαζί τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καλημέρα! Κοίτα μου το πρότεινε άλλη μια κοπέλα το tutorizon. Και τελικά το χρησιμοποιήσαμε για τον μικρό να βρούμε καθηγητή. Μας εστειλαν τα 4 βιογραφικά και θα ακουλουθήσει η επικοινωνία μαζί τους!

Λοιπον το δοκίμασα το tutorizon πριν δω την απάντηση σου και όντως τα πράγματα είναι όπως μου τα είπες..! Ήρθαν τα βιογραφικά και θα ακολουθήσει επικοινωνία! Μόλις εχω νεότερα θα σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Επειδη σκοπευω να ξαναδωσω παννεληνιες λετε να μην κανω καθολου φροντιστηρια και να κανω μονο προσωπικο διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Επειδη σκοπευω να ξαναδωσω παννεληνιες λετε να μην κανω καθολου φροντιστηρια και να κανω μονο προσωπικο διαβασμα?

Θα σου πρότεινα να κάνεις φροντιστήρια, αλλα στοχευμένα, δηλαδή μόνο σε αυτα τα μαθήματα που θες βοήθεια. Είναι πιστεύω η καλύτερη επιλογή! Και εννοείται διάβασμα απο την αρχη του σχολικού έτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καλημέρα! Κοίτα μου το πρότεινε άλλη μια κοπέλα το tutorizon. Και τελικά το χρησιμοποιήσαμε για τον μικρό να βρούμε καθηγητή. Μας εστειλαν τα 4 βιογραφικά και θα ακουλουθήσει η επικοινωνία μαζί τους!

Λοιπον το δοκίμασα το tutorizon πριν δω την απάντηση σου και όντως τα πράγματα είναι όπως μου τα είπες..! Ήρθαν τα βιογραφικά και θα ακολουθήσει επικοινωνία! Μόλις εχω νεότερα θα σου πω!

H τελευταία ενημέρωση απο μένα είναι οτι προχώρησαμε στην επικοινωνία με δύο απο τους καθηγητές και είμαστε ικανοποιημένοι ως προς την ποιότητα των αποτελεσμάτων. Βέβαια ακόμα δεν εχουμε βρει ακόμα αυτό που ψάχνουμε οπότε ίσως να κάνω κι αλλη αναζήτηση αν εξαντλήσω τα ως τώρα αποτελέσματα μέχρι να ικανοποιηθούν πλήρως οι απαιτήσεις των γονιών μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Πόση ΤΡΕΛΑ πρέπει να κουβαλάει κανείς για να πάρει ΞΕΝΟ καθηγητή από το διαδίκτυο από ένα τυχαίο site που βρήκε?? Μπορεί να προκύψει και κανένας ανώμαλος δηλαδή.
Τι ΠΙΟ ΑΠΛΟ?? Πας στο φροντιστήριο της γειτονίας σου και παίρνεις έναν καθηγητή που κάνει το αντίστοιχο μάθημα. Μπορείς επίσης να πάρεις γνώμες και από τα παιδιά.

Στα ιδιαίτερα δεν ψάχνεις τον ΣΟΦΟ καθηγητή, γιατί απλά δεν υπάρχει, αλλά έναν μέτριο προς καλό που θα σε καθοδηγήσει. Αρκεί να μην είναι κανένας άσχετος, χάλιας, αλλά για να δουλεύει σε φροντιστήριο, λογικά θα είναι αξιόλογος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Πόση ΤΡΕΛΑ πρέπει να κουβαλάει κανείς για να πάρει ΞΕΝΟ καθηγητή από το διαδίκτυο από ένα τυχαίο site που βρήκε?? Μπορεί να προκύψει και κανένας ανώμαλος δηλαδή.
Τι ΠΙΟ ΑΠΛΟ?? Πας στο φροντιστήριο της γειτονίας σου και παίρνεις έναν καθηγητή που κάνει το αντίστοιχο μάθημα. Μπορείς επίσης να πάρεις γνώμες και από τα παιδιά.

Στα ιδιαίτερα δεν ψάχνεις τον ΣΟΦΟ καθηγητή, γιατί απλά δεν υπάρχει, αλλά έναν μέτριο προς καλό που θα σε καθοδηγήσει. Αρκεί να μην είναι κανένας άσχετος, χάλιας, αλλά για να δουλεύει σε φροντιστήριο, λογικά θα είναι αξιόλογος.

Σεβαστή η γνώμη σου απλά εγω για τον αδελφό μου θα εμπιστευόμουν κάτι τέτοιο αρκεί πρώτα να μιλούσα με τον καθηγητή. Και εγώ όταν έδινα είχα βρεί καθηγητή απο χαρτάκι σε στάση τι έπαθα; τον είδαν οι γονείς μου τον αξιολόγησαν και τον διαλέξαμε και σαφως έτυχε να βγει καλός. Η τεχνολογία προχώρησε πλέον πέρα απο τις αγγελίες έχουμε και τα site όπως το tutorizon και άλλα και ο κόσμος έχει περισσότερες επιλογές.

Το θέμα της ανωμαλίας δε το συζητάω καν γιατι τέτοιοι σου προκύπτουν και απο σχολεία, πέρσι στη Κρήτη δεν ήταν ο γυμναστής που καταδικάστηκε; Ο καθένας ας κάνει την επιλογή του απο όπου αισθάνεται καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γεια σας. Συγνώμη αν υπάρχει κάποιο αντίστοιχο θέμα αλλα δεν μπορουσα να το βρω.Μετα απο μια σχεδον αποτυχημένη αναζήτηση στο νετ ειδα πωσ δεν υπαρχουν πολλα site ωστε να σε βοηθησουν και να σε προετιμασουν για τις παννεληνιες δωρεαν.Αν καποιος ξερει κανενα site ας το γραψει μιας και δεν παω φροντηστηριο και ειναι δυσκολο να βγαλω υλη μονος μου αλλα και να μαθαινω αφου στο σχολειο δεν κανουν σχεδον τιποτα.Ευχαριστω εκ των πρότερων.(Το μονο που μπορεσα να βρω ειναι αυτο https://www.study4exams.gr/
που απο οτι καταλαβα εχει μονο ερωτήσεις θεωρίας και 8εματα αλλα δεν σου διδάσκει κατι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faeton

Νεοφερμένος

Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
αυτα ολα τα ονλάιν φροντιστηρια ειναι σκέτη κοροιδία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ναι σιγουρα το δεχομαι αλλα 8α υπαρχει εστω και ενα blog που να εξηγεί την υλη και να σου παραδιδει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το study4exams το έχεις υπ' όψιν σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Loreley το διαβασες το θεμα εστω πριν γραψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Το study4exams το έχεις υπ' όψιν σου;
Ναι αν δεισ το αρχικο μου ποστ το εγω αναφερει.απλωσ ψαχνω ενα σαιτ/blog οτι νανε που να σου παραδιδει,να εχει μεθοδολογια..εστω και ενα ebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Δεν νομίζω να υπάρχει κατι τέτοιο, γιατί και εγω το ειχα ψάξει... Βέβαια το εν λογω σάιτ που είπες δεν ειναι ασχημο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top