Πανελλήνιες χωρίς φροντιστήριο

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν χρειάζεσαι ούτε φροντιστήριο ούτε κάτι παραπάνω πέρα από τους καθηγητές του σχολείου σου και τα βοηθήματα σου.
Στο σχολέιο οι καθηγητές κάνουν ένα τυπικό μάθημα όμως εξηγούν και παραδίδουν σωστά(ελπίζω) την ύλη των μαθημάτων.
Οπότε είσαι σε θέση να λύσεις ασκήσεις από το βοήθημα σου διαβάζοντας την θεωρία και τα αντίστοιχα παραδείγματα του βιβλίου, με την παρακολούθηση της παράδοσης από τον καθηγητή σου και ρωτώντας τον ότι απορίες έχεις.

Αν χρειαστείς βοήθεια σε κάτι μπορείς να ρωτήσεις είτε εδώ στο ischool είτε κι εμένα σε π.μ.
Μόνο για φυσική μη με ρωτήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Loreley το διαβασες το θεμα εστω πριν γραψεις;
Εντάξει δεν το διάβασα, λάθος μου, εσύ τώρα τι πας να μου την πεις;
Ναι αν δεισ το αρχικο μου ποστ το εγω αναφερει.απλωσ ψαχνω ενα σαιτ/blog οτι νανε που να σου παραδιδει,να εχει μεθοδολογια..εστω και ενα ebook
Ναι, σόρρυ, δεν το είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
το study for exams γιατι δεν σου αρεσει;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Δεν χρειάζεσαι ούτε φροντιστήριο ούτε κάτι παραπάνω πέρα από τους καθηγητές του σχολείου σου και τα βοηθήματα σου.
Στο σχολέιο οι καθηγητές κάνουν ένα τυπικό μάθημα όμως εξηγούν και παραδίδουν σωστά(ελπίζω) την ύλη των μαθημάτων.
Οπότε είσαι σε θέση να λύσεις ασκήσεις από το βοήθημα σου διαβάζοντας την θεωρία και τα αντίστοιχα παραδείγματα του βιβλίου, με την παρακολούθηση της παράδοσης από τον καθηγητή σου και ρωτώντας τον ότι απορίες έχεις.

Αν χρειαστείς βοήθεια σε κάτι μπορείς να ρωτήσεις είτε εδώ στο ischool είτε κι εμένα σε π.μ.
Μόνο για φυσική μη με ρωτήσεις :P
βοηθηματα δεν εχω :( ..δεν πειραζει 8α μείνω στην 8εωρεια...

Εντάξει δεν το διάβασα, λάθος μου, εσύ τώρα τι πας να μου την πεις;

Ναι, σόρρυ, δεν το είδα.
ηρεμησε δεν εγινε κατι.η Lana 8α σε η8ελε ηρεμη οποτε .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
https://youtube.com/user/dimoshopoulos
Για κοίταξε και αυτό το κανάλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι πως τα σχολικά βιβλία δεν μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες σου ούτε στο ελάχιστο.
Θα σε συμβούλευα να αγοράσεις κανένα βοήθημα, έστω 2-3, θα βοηθήσουν πολύ.
Υπάρχουν πολλοί που πουλάνε σε πολύ χαμηλές τιμές.
Έχω και εγώ κάποια που τα χαρίζω αν θες κάποιο τσέκαρε στο link και πες μου.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=156686
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!
Όλον αυτό τον καιρό διάβαζα από σημειώσεις που μου έδιναν σε φωτοτυπίες, που καλύπτουν σε ικανοποιητικό βαθμό την ύλη, ωστόσο θέλω να πάρω βοηθήματα σε όλα τα μαθήματα, ώστε να είμαι καλυμμένη, όσο γίνεται, και να νιώθω ότι διαβάζω με ασφάλεια και αυτά που πρέπει.
Μπορείτε να μου προτείνετε καλά βοηθήματα για τη Θεωρητική και τη Βιολογία Γ.Π.; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!
Όλον αυτό τον καιρό διάβαζα από σημειώσεις που μου έδιναν σε φωτοτυπίες, που καλύπτουν σε ικανοποιητικό βαθμό την ύλη, ωστόσο θέλω να πάρω βοηθήματα σε όλα τα μαθήματα, ώστε να είμαι καλυμμένη, όσο γίνεται, και να νιώθω ότι διαβάζω με ασφάλεια και αυτά που πρέπει.
Μπορείτε να μου προτείνετε καλά βοηθήματα για τη Θεωρητική και τη Βιολογία Γ.Π.; :)

Τα καλύτερα για τη θεωρητική βοηθήματα είναι αυτά από το Μεταίχμιο. όσον αφορά τη βιολογία πάρε Σαββάλα (έχω ακούσει ότι στα θετικά μαθήματα έχει καλά βοηθήματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !! Κατα ποσο πιστευετε οτι ειναι εφικτο να δωσει καποιος πανελληνιες χωρις φροντιστηριο ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !! Κατα ποσο πιστευετε οτι ειναι εφικτο να δωσει καποιος πανελληνιες χωρις φροντιστηριο ??

Χωρίς φροντιστήριο δεν υπάρχει η δυνατότητα σε μαθήματα όπως μαθηματικά/χημεία/φυσική να γράψεις κάτι πάνω απο 5 εδώ πάνε φροντ και με τα βίας κάποιοι γράφουν και αυτό το 5 στα μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Χωρίς φροντιστήριο δεν υπάρχει η δυνατότητα σε μαθήματα όπως μαθηματικά/χημεία/φυσική να γράψεις κάτι πάνω απο 5 εδώ πάνε φροντ και με τα βίας κάποιοι γράφουν και αυτό το 5 στα μαθηματικά

Πάνε στο φροντιστήριο για να γράψουν ... την θεωρία ;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Χωρίς φροντιστήριο δεν υπάρχει η δυνατότητα σε μαθήματα όπως μαθηματικά/χημεία/φυσική να γράψεις κάτι πάνω απο 5 εδώ πάνε φροντ και με τα βίας κάποιοι γράφουν και αυτό το 5 στα μαθηματικά

Δεν μπορώ να πω ότι συμφωνώ . Είναι σχεδόν απίθανο να γράψει κανείς 17-18+ χωρίς φροντιστήριο-ιδιαίτερα αλλά νομίζω με ένα καλό βοήθημα σε κάθε μάθημα μπορεί να προσεγγίσει αξιοπρεπέστατους βαθμούς (11-13) χωρίς αυτό που λέω να είναι απόλυτο . Υπάρχουν άτομα που γράφουν καλά και χωρίς φροντιστήριο με διπλάσιο κόπο και θέληση φυσικά και σε αυτά τα παιδιά αξίζουν πραγματικά συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ξέρω κοπέλα που δεν έκανε καθόλου φροντιστήριο Β και Γ Λυκείου, από Τεχνολογική Κατεύθυνσης, έγραψε 18.900 κάτι μόρια το 2014 και μπήκε 4η στην Πληροφορική ΑΠΘ. Και στο καπάκι, τσέπωσε και 20 χιλιαρικάκια υποτροφία από τον ΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ξέρω κοπέλα που δεν έκανε καθόλου φροντιστήριο Β και Γ Λυκείου, από Τεχνολογική Κατεύθυνσης, έγραψε 18.900 κάτι μόρια το 2014 και μπήκε 4η στην Πληροφορική ΑΠΘ. Και στο καπάκι, τσέπωσε και 20 χιλιαρικάκια υποτροφία από τον ΟΤΕ.

Υπάρχουν και αυτά τα παιδιά αλλά είναι η μειοψηφία ,νομίζω όλοι συμφωνούν στο ότι το μέσο παιδί δεν μπορεί να γράψει πάνω από 13000-14000 χωρίς φροντιστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εγω στις εξετασεις της α λυκειου εγραψα στην αλγεβρα 20 (με αρκετα τσιμπημενα θεματα ) και εκθεση 18,8( χωρις να παπαγαλισω τις φωτοτυπιες για διαφορα θεματα που μας δινουν και με ιδεες που σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. Στην αλγεβρα εψαχνα ασκησεις στο διαδικτυο (απο απλες μεχρι δυσκολες). Πιστευετε οτι αν ακολουθησω την ιδια λογικη και στις επομενες δυο ταξεις θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις πανελληνιες και με δυο-τρια καλα βοηθηματα?? (δεν στοχευω για υψηλοβαθμες σχολες, αλλα θελω να περασω πληροφορικη απθ και επομενως θα διαλεξω στην γ οικονομιας και πληροφορικης.

Εγω στις εξετασεις της α λυκειου εγραψα στην αλγεβρα 20 (με αρκετα τσιμπημενα θεματα ) και εκθεση 18,8( χωρις να παπαγαλισω τις φωτοτυπιες για διαφορα θεματα που μας δινουν και με ιδεες που σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. Στην αλγεβρα εψαχνα ασκησεις στο διαδικτυο (απο απλες μεχρι δυσκολες). Πιστευετε οτι αν ακολουθησω την ιδια λογικη και στις επομενες δυο ταξεις θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις πανελληνιες και με δυο-τρια καλα βοηθηματα?? (δεν στοχευω για υψηλοβαθμες σχολες, αλλα θελω να περασω πληροφορικη απθ και επομενως θα διαλεξω στην γ οικονομιας και πληροφορικης οπως επισης και δε θεωρω δεδομενο τα 19000 μορια επειδη εβγαλα ΜΟ 19,3

Εγω στις εξετασεις της α λυκειου εγραψα στην αλγεβρα 20 (με αρκετα τσιμπημενα θεματα ) και εκθεση 18,8( χωρις να παπαγαλισω τις φωτοτυπιες για διαφορα θεματα που μας δινουν και με ιδεες που σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. Στην αλγεβρα εψαχνα ασκησεις στο διαδικτυο (απο απλες μεχρι δυσκολες). Πιστευετε οτι αν ακολουθησω την ιδια λογικη και στις επομενες δυο ταξεις θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις πανελληνιες και με δυο-τρια καλα βοηθηματα?? (δεν στοχευω για υψηλοβαθμες σχολες, αλλα θελω να περασω πληροφορικη απθ και επομενως θα διαλεξω στην γ οικονομιας και πληροφορικης οπως επισης και δε θεωρω δεδομενο τα 19000 μορια επειδη εβγαλα ΜΟ 19,3 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγω στις εξετασεις της α λυκειου εγραψα στην αλγεβρα 20 (με αρκετα τσιμπημενα θεματα ) και εκθεση 18,8( χωρις να παπαγαλισω τις φωτοτυπιες για διαφορα θεματα που μας δινουν και με ιδεες που σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. Στην αλγεβρα εψαχνα ασκησεις στο διαδικτυο (απο απλες μεχρι δυσκολες). Πιστευετε οτι αν ακολουθησω την ιδια λογικη και στις επομενες δυο ταξεις θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις πανελληνιες και με δυο-τρια καλα βοηθηματα?? (δεν στοχευω για υψηλοβαθμες σχολες, αλλα θελω να περασω πληροφορικη απθ και επομενως θα διαλεξω στην γ οικονομιας και πληροφορικης.

Εγω στις εξετασεις της α λυκειου εγραψα στην αλγεβρα 20 (με αρκετα τσιμπημενα θεματα ) και εκθεση 18,8( χωρις να παπαγαλισω τις φωτοτυπιες για διαφορα θεματα που μας δινουν και με ιδεες που σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. Στην αλγεβρα εψαχνα ασκησεις στο διαδικτυο (απο απλες μεχρι δυσκολες). Πιστευετε οτι αν ακολουθησω την ιδια λογικη και στις επομενες δυο ταξεις θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις πανελληνιες και με δυο-τρια καλα βοηθηματα?? (δεν στοχευω για υψηλοβαθμες σχολες, αλλα θελω να περασω πληροφορικη απθ και επομενως θα διαλεξω στην γ οικονομιας και πληροφορικης οπως επισης και δε θεωρω δεδομενο τα 19000 μορια επειδη εβγαλα ΜΟ 19,3

Εγω στις εξετασεις της α λυκειου εγραψα στην αλγεβρα 20 (με αρκετα τσιμπημενα θεματα ) και εκθεση 18,8( χωρις να παπαγαλισω τις φωτοτυπιες για διαφορα θεματα που μας δινουν και με ιδεες που σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. Στην αλγεβρα εψαχνα ασκησεις στο διαδικτυο (απο απλες μεχρι δυσκολες). Πιστευετε οτι αν ακολουθησω την ιδια λογικη και στις επομενες δυο ταξεις θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις πανελληνιες και με δυο-τρια καλα βοηθηματα?? (δεν στοχευω για υψηλοβαθμες σχολες, αλλα θελω να περασω πληροφορικη απθ και επομενως θα διαλεξω στην γ οικονομιας και πληροφορικης οπως επισης και δε θεωρω δεδομενο τα 19000 μορια επειδη εβγαλα ΜΟ 19,3 )

μπράβο για τους βαθμούς σου απλά να ξέρεις ότι οι πανελλήνιες δεν έχουν καμία σχέση με τα διαγωνίσματα του σχολείου .Εμένα προσωπικά το φροντιστήριο με είχε βοηθήσει πολύ με τα διαγωνίσματα που γράφαμε κάθε 1-2 εβδομάδες ώστε να συνηθίσω να τελειώνω στις 3 ώρες ,ειδικά στα μαθηματικά μου φαίνονταν πάρα πολλά τα ερωτήματα και στις αρχές δεν τα προλάβαινα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Εγω στις εξετασεις της α λυκειου εγραψα στην αλγεβρα 20 (με αρκετα τσιμπημενα θεματα ) και εκθεση 18,8( χωρις να παπαγαλισω τις φωτοτυπιες για διαφορα θεματα που μας δινουν και με ιδεες που σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. Στην αλγεβρα εψαχνα ασκησεις στο διαδικτυο (απο απλες μεχρι δυσκολες). Πιστευετε οτι αν ακολουθησω την ιδια λογικη και στις επομενες δυο ταξεις θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις πανελληνιες και με δυο-τρια καλα βοηθηματα??
Δυστυχώς οι απαιτήσεις των Α,Β τάξεων του Λυκείου δεν έχουν ιδιαίτερη σχέση με αυτές που καλείσαι να ανταπεξέλθεις στις Πανελλήνιες.
(δεν στοχευω για υψηλοβαθμες σχολες, αλλα θελω να περασω πληροφορικη απθ και επομενως θα διαλεξω στην γ οικονομιας και πληροφορικης οπως επισης και δε θεωρω δεδομενο τα 19000 μορια επειδη εβγαλα ΜΟ 19,3 )
Δεν την λες και χαμηλόβαθμη (νομίζω η πληροφορική του απθ έχει γύρω στα 16.000 μόρια που σημαίνει ότι η εισαγωγή της αποτελεί διόλου ευκαταφρόνητο επίτευγμα. )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!
Όλον αυτό τον καιρό διάβαζα από σημειώσεις που μου έδιναν σε φωτοτυπίες, που καλύπτουν σε ικανοποιητικό βαθμό την ύλη, ωστόσο θέλω να πάρω βοηθήματα σε όλα τα μαθήματα, ώστε να είμαι καλυμμένη, όσο γίνεται, και να νιώθω ότι διαβάζω με ασφάλεια και αυτά που πρέπει.
Μπορείτε να μου προτείνετε καλά βοηθήματα για τη Θεωρητική και τη Βιολογία Γ.Π.; :)

Λατινικά: Μεταίχμιο
Αρχαία : Ελληνοεκδοτική (2 τόμοι)
Λογοτεχνία: Μάλλον Μεταίχμιο (αν και έχει πολλά που δεν χρειάζονται) και σημειώσεις από ίντερνετ
Έκθεση: ένα βιβλίο με ιδέες περισσότερο παρά βοήθημα σχολικό
Ιστορία: https://kaitsas.blogspot.gr/ μόνο. Βοήθημα δεν είχα γιατί στο σχολείο μας έδινε πολλά φυλλάδια
Βιολογία δεν έδωσα:redface:

Εμένα με βοήθησαν αυτά, αλλά καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Πάνε στο φροντιστήριο για να γράψουν ... την θεωρία ;

Δυστυχώς υπήρχαν άτομα που πατώσανε μαθηματικά και φυσική και γράψαν 2-5 μου τα λέγε και ο μαθηματικος (φυσικος-χημικος-βιολογος)που μου κάνει ιδιαιτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ρε παιδιά 2-5 γράφει αυτός που έχει κενά από το δημοτικό στην προπαίδεια και δεν άνοιξε βιβλίο
αν πάρεις 3-4 βοηθήματα σε κάθε μάθημα και λύσεις ό,τι άσκηση έχουν και δεν έχουν δεν υπάρχει περίπτωση να μην γράψεις, άλλωστε το φροντιστήριο δεν κάνει κάτι διαφορετικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top