Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Πρόβλημα με τις AOΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Ε οκ το πρωτο και εγω-ολοι-το ξερω..
Και δευτερο τα περισσοτερα αλλα μετα το χαος κυριως στα καινουρια που εχουν μπει στη υλη...

Το 3ο το θεωρώ πιο εύκολο.
Επίσης έχει πράγματα που δεν περίμενα να διαβάσω σε αυτό το βιβλίο όπως το group thinking.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Το 3ο το θεωρώ πιο εύκολο.
Επίσης έχει πράγματα που δεν περίμενα να διαβάσω σε αυτό το βιβλίο όπως το group thinking.

ψυχοδυναμικο φαινομενο και τετοια ουτε γω περιεμενα να τα αναφερει να πω την αληθεια

ελα ρ δεν ειναι τοσο ευκολο το τριτο,εχει πολλα κατεβατα και λιγες παυλιτσες-αριθμημένα ξερω γω πραγματα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
ψυχοδυναμικο φαινομενο και τετοια ουτε γω περιεμενα να τα αναφερει να πω την αληθεια

ελα ρ δεν ειναι τοσο ευκολο το τριτο,εχει πολλα κατεβατα και λιγες παυλιτσες-αριθμημένα ξερω γω πραγματα..:hmm:

Κοίτα τώρα εκεί που δίνει το ορισμό την επικοινωνίας από πάνω έχει μια μεγάλη εισαγωγή που οι καθηγητές μου μου είπαν να την κάνω μια ανάγνωση απλά γιατί λέω ασύνδετα πράγματα και δεν βγαίνει καμία ερώτηση για να βάλουν.
Αλλά γενικά ναι δεν έχει πολλά μαύρα γράμματα και παυλίτσες.
Πάντως το πιο πιθανό είναι η ερώτηση ανάπτυξης να είναι από αυτό το κεφάλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Κοίτα τώρα εκεί που δίνει το ορισμό την επικοινωνίας από πάνω έχει μια μεγάλη εισαγωγή που οι καθηγητές μου μου είπαν να την κάνω μια ανάγνωση απλά γιατί λέω ασύνδετα πράγματα και δεν βγαίνει καμία ερώτηση για να βάλουν.
Αλλά γενικά ναι δεν έχει πολλά μαύρα γράμματα και παυλίτσες.
Πάντως το πιο πιθανό είναι η ερώτηση ανάπτυξης να είναι από αυτό το κεφάλαιο.

Α εμασ στο σχολειο μου δυστυχως δεν εχει τετοιες συμβουλες για τπτ.Θα την λαβω υπ'οψη
Ναι ρ τ ξερω οτι ειναι πολυ πιθανον αλλα δεν μπορω να τα μαθω καθολου αυτα τα καινουρια ειναι παλουκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Α εμασ στο σχολειο μου δυστυχως δεν εχει τετοιες συμβουλες για τπτ.Θα την λαβω υπ'οψη
Ναι ρ τ ξερω οτι ειναι πολυ πιθανον αλλα δεν μπορω να τα μαθω καθολου αυτα τα καινουρια ειναι παλουκα...

Τι να πω..καλό κουράγιο έχουμε ακόμα χρόνο για να το μάθουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Οικονομική λειτουργία το καλό που τους θέλω να μη βάλουν...Δεν μαθαίνεται :(:(:(:(
P


NAI EIMAI ΓΚΑΝΤΕΜΩ :Ρ χαχαχα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
τελικα αν και λιγο μανίκι το μαθημα και βαρετο
100 εγραψα
ευτυχως να λετε που υπαρχουν τετοια μαθηματα και μας σηκώνουν στην βαθμολογια και μπορουμε να ελπιζουμε για πολυτεχνειο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ευκολα.στρωνεσαι και πολλες επαναληψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ευκολα.στρωνεσαι και πολλες επαναληψεις

δυστυχως αυτη ειναι η αληθεια
και παιδια προτεινω να τα γραφετε βοηθαει
Υ.γ την προηγουμενη μερα απο το Αοδε τελειωσα 1,5 θεμα....μου εφυγε το χερι αλλα τελικα ανταμείφθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εγω οπως ειχα αναφερει,δεν τα μαθαινα παπαγαλια.πηγα στις πανελληνιες και τελικα ηξερα οσα μπηκαν.εγραψα το διαγωνισμα με κατανοηση αυτων που εγραφα,αν και τα εγραφα ανακατωμενα η αλλαζα πολλες εκφρασεις γιατι δε θυμομουνα ακριβως το βιβλιο.λαθη κ παραλειψεις εκανα ελαχιστα,οποτε περιμενα ο ερμος 18 και πανω!και τι πηρα?11.9!φαινεται πως αυτοι οι διορθωτες η ειναι τελειως καθυστερημενοι,η απλα βαριουνται να καταλαβουν αυτα που γραφει ο αλλος,οποτε ο,τι δουν διαφορετικο σε εικονα απο το βιβλιο του βαζουν Χ.μονο ετσι εξηγειται
γι' αυτο παιδια μην καταλαβαινετε τι διαβαζετε.απλα απομνημονευστε τα επακριβως.ΑΥΤΟ ειναι παιδεια!ΕΤΣΙ γινονται οι επιστημονες!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
εγω οπως ειχα αναφερει,δεν τα μαθαινα παπαγαλια.πηγα στις πανελληνιες και τελικα ηξερα οσα μπηκαν.εγραψα το διαγωνισμα με κατανοηση αυτων που εγραφα,αν και τα εγραφα ανακατωμενα η αλλαζα πολλες εκφρασεις γιατι δε θυμομουνα ακριβως το βιβλιο.λαθη κ παραλειψεις εκανα ελαχιστα,οποτε περιμενα ο ερμος 18 και πανω!και τι πηρα?11.9!φαινεται πως αυτοι οι διορθωτες η ειναι τελειως καθυστερημενοι,η απλα βαριουνται να καταλαβουν αυτα που γραφει ο αλλος,οποτε ο,τι δουν διαφορετικο σε εικονα απο το βιβλιο του βαζουν Χ.μονο ετσι εξηγειται
γι' αυτο παιδια μην καταλαβαινετε τι διαβαζετε.απλα απομνημονευστε τα επακριβως.ΑΥΤΟ ειναι παιδεια!ΕΤΣΙ γινονται οι επιστημονες!! ;)
Aν άλλαξες λέξεις κλειδιά ή όρους φυσικο' είναι να στα κόψουν όλα. ΠΙστεύω ότι όποιος δε τα γράφει ακριβώς κάνει λάθη επειδή δεν τα έχει κατανοήσει τα οποία δε μπορεί να παραβλεθούν.
ΠΙστεύ ότι όποιος έχει καταλάβει το ΑΟΔΕ ακόμα και χωρίς να το παπαγαλίσει γράφει άριστα. (να κατανοηθεί είνα αρκετά δύσκολο αφού και πολλοί καθηγητές που διδάσκουν δε το ξέρουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
εγω οπως ειχα αναφερει,δεν τα μαθαινα παπαγαλια.πηγα στις πανελληνιες και τελικα ηξερα οσα μπηκαν.εγραψα το διαγωνισμα με κατανοηση αυτων που εγραφα,αν και τα εγραφα ανακατωμενα η αλλαζα πολλες εκφρασεις γιατι δε θυμομουνα ακριβως το βιβλιο.λαθη κ παραλειψεις εκανα ελαχιστα,οποτε περιμενα ο ερμος 18 και πανω!και τι πηρα?11.9!φαινεται πως αυτοι οι διορθωτες η ειναι τελειως καθυστερημενοι,η απλα βαριουνται να καταλαβουν αυτα που γραφει ο αλλος,οποτε ο,τι δουν διαφορετικο σε εικονα απο το βιβλιο του βαζουν Χ.μονο ετσι εξηγειται
γι' αυτο παιδια μην καταλαβαινετε τι διαβαζετε.απλα απομνημονευστε τα επακριβως.ΑΥΤΟ ειναι παιδεια!ΕΤΣΙ γινονται οι επιστημονες!! ;)

χαχα μια απ τα ιδια και γω! :P

οποτε απλα λιωστε το βιβλιο γιατι διαφορετικα την κατσατε τη βάρκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
τελικα αν και λιγο μανίκι το μαθημα και βαρετο
100 εγραψα
ευτυχως να λετε που υπαρχουν τετοια μαθηματα και μας σηκώνουν στην βαθμολογια και μπορουμε να ελπιζουμε για πολυτεχνειο....
Αν ελπίζεις για πολυτεχνείο με το 20άρι ΑΟΔΕ είναι στραβός ο γυαλός ή στραβά αρμενίζεις φιλαράκι....Περνάς(?) πολυτεχνείο επειδή μπορείς να παπαγαλίσεις.Congrats....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V@silis

Νεοφερμένος

Ο V@silis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ποιο προβλημα για το πώς αποστηθιζεις? Μην τρελαθουμε...Παιρνεις απλα το βιβλιο και το λες παπαγαλια,νερακι , φωτοτυπια πώς το λενε....Ειτε σειρα-σειρα, ή παραγραφο-παραγραφο οπως βολευεται ο καθενας! Καλο ειναι να εχεις και καποιον να σου κραταει και το βιβλιο! Και απο εκει και περα συχνες επαναληψεις που φτανουν μεχρι και τις τελευταιες μερες(των Πανελληνιων). Αμαν πια εσεις οι τεχνολογικοι ενα ΑΟΔΕ εχετε και κανετε λες και καταστραφηκε ο κοσμος για μια παπαγαλια...Πραγματικα δεν το λεω απο κακια...Το ΑΟΔΕ ειναι μαθημα για βαθμο,οπωσ μου εχουν πει και γνωστοι! Εμεις δηλαδη τι να πουμε που για παπαγαλια εχουμε Ιστορια, Αρχαια(το γνωστο) , ακομη και Βιολογια Γ.Π. καποιες φορεσ και με πολυ μεγαλη υλη? Ακομη και η Λογοτεχνια απαιτει αποστηθιση σχολιων! Σορρυ αν σας ζαλισα, απλα δεν ειναι και τοσο τραγικο το θεμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ποιο προβλημα για το πώς αποστηθιζεις? Μην τρελαθουμε...Παιρνεις απλα το βιβλιο και το λες παπαγαλια,νερακι , φωτοτυπια πώς το λενε....Ειτε σειρα-σειρα, ή παραγραφο-παραγραφο οπως βολευεται ο καθενας! Καλο ειναι να εχεις και καποιον να σου κραταει και το βιβλιο! Και απο εκει και περα συχνες επαναληψεις που φτανουν μεχρι και τις τελευταιες μερες(των Πανελληνιων). Αμαν πια εσεις οι τεχνολογικοι ενα ΑΟΔΕ εχετε και κανετε λες και καταστραφηκε ο κοσμος για μια παπαγαλια...Πραγματικα δεν το λεω απο κακια...Το ΑΟΔΕ ειναι μαθημα για βαθμο,οπωσ μου εχουν πει και γνωστοι! Εμεις δηλαδη τι να πουμε που για παπαγαλια εχουμε Ιστορια, Αρχαια(το γνωστο) , ακομη και Βιολογια Γ.Π. καποιες φορεσ και με πολυ μεγαλη υλη? Ακομη και η Λογοτεχνια απαιτει αποστηθιση σχολιων! Σορρυ αν σας ζαλισα, απλα δεν ειναι και τοσο τραγικο το θεμα....
Δεν είναι για όλους τόσο εύκολο να αποστηθίζουν.Εγώ πχ έσκασα μέχρι να μάθω το ΑΟΔΕ και έπρεπε να το κάνω κάθε εβδομάδα επανάληψη.Όπως δεν έχουν όλοι κλίση στα μαθηματικά ή την φυσική,έτσι υπάρχουν και αυτοί που δεν μπορούν να αποστηθίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αν ελπίζεις για πολυτεχνείο με το 20άρι ΑΟΔΕ είναι στραβός ο γυαλός ή στραβά αρμενίζεις φιλαράκι....Περνάς(?) πολυτεχνείο επειδή μπορείς να παπαγαλίσεις.Congrats....

κατσε ρ φιλε επειδη τα πηρα τωρα...
εγω για τη ψυχη της μανας μου εκατσα και τ εμαθα!?!
δλδ αν επαιρνα ενα 10αρακι και οχι εξαλειφόταν αλλα, μειωνοταν αισθητα οι πιθανοτητες μου να περασω σ πολυτεχνειο τοτε τι θα ελεγες??
Το γεγονος οτι δ θα επρεπε να υπηρχε ενα μαθημα που προμοδοτει την βαθμολογια(βοηθαει στην εισαγωγη στο πανεπιστημιο) το οποιο απαιτει καθαρα πααπγαλια ειναι αλλουνου παπα ευαγγέλιο.Εγω δ θα πω να αλλαξει το συστημα γιατι δεν αλλαξε κτλπ αλλα, εφόσον υπαρχει και θες επιτυχια στο δικο τους ρυθμο θα χορεψεις.δεν ειπα οτι μου αρεσε αλλα οι κοποι μου ανταμείφθηκαν...
αν ξερεις εσυ πολλους που ελπιζουν για τετοια σχολη χωρις τετοιο βαθμο στο αοδε(18-20) τοτε
Congrats

Ποιο προβλημα για το πώς αποστηθιζεις? Μην τρελαθουμε...Παιρνεις απλα το βιβλιο και το λες παπαγαλια,νερακι , φωτοτυπια πώς το λενε....Ειτε σειρα-σειρα, ή παραγραφο-παραγραφο οπως βολευεται ο καθενας! Καλο ειναι να εχεις και καποιον να σου κραταει και το βιβλιο! Και απο εκει και περα συχνες επαναληψεις που φτανουν μεχρι και τις τελευταιες μερες(των Πανελληνιων). Αμαν πια εσεις οι τεχνολογικοι ενα ΑΟΔΕ εχετε και κανετε λες και καταστραφηκε ο κοσμος για μια παπαγαλια...Πραγματικα δεν το λεω απο κακια...Το ΑΟΔΕ ειναι μαθημα για βαθμο,οπωσ μου εχουν πει και γνωστοι! Εμεις δηλαδη τι να πουμε που για παπαγαλια εχουμε Ιστορια, Αρχαια(το γνωστο) , ακομη και Βιολογια Γ.Π. καποιες φορεσ και με πολυ μεγαλη υλη? Ακομη και η Λογοτεχνια απαιτει αποστηθιση σχολιων! Σορρυ αν σας ζαλισα, απλα δεν ειναι και τοσο τραγικο το θεμα....

ναι οκ ενα δίκιο το εχεις αλλα,εσυ που εχεις επιλέξει την θεωρητικη εχεις μιι σχετικη ευκολια-οικειότητα στο να μαθαινεις πραγματα απέξω.εγω δεν ξερω καλα πως να το κανω αυτο(ποια τεχνικη μου τεριαζει πχ να τα γραφω ολα ή οχι) και κυριως επελεξα θεωρητικη ακριβως για αυτο το λογο,να μην εχω πολυ θεωρια μπλα-μπλα.
Υ.Γ.ακομα και στα αλλα μαθηματα που εχουν θεωρια δεν ειναι τοσο αυστηροί οι καθηγητες στη διόρθωση οσο μ τα αοδε...παραξενευει πολυ κυριως στην αρχη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
αν ξερεις εσυ πολλους που ελπιζουν για τετοια σχολη χωρις τετοιο βαθμο στο αοδε(18-20) τοτε
Congrats

Αν δεν κάνω λάθος ελπίζεις για πολυτεχνείο των 16500 μορίων(ίσως και λίγο πιο κάτω).Επομένως φυσικά και δέχομαι τα "congrats" διότι σε μία τέτοια σχολή μπαίνεις και με βάση(10) στο αοδέ,αρκεί να έχεις γράψει καλούτσικα στα άλλα μαθήματα.Επιπλέον,για να μπείς σε μια τέτοια σχολή πρέπει ρε παιδί μου να έχεις μια μικρή κλίση μαθηματικά-φυσική κάτι το οποίο ΦΥΣΙΚΑ δεν φαίνεται γράφοντας 20 στο αοδε φιλαράκο μου....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος ελπίζεις για πολυτεχνείο των 16500 μορίων(ίσως και λίγο πιο κάτω).Επομένως φυσικά και δέχομαι τα "congrats" διότι σε μία τέτοια σχολή μπαίνεις και με βάση(10) στο αοδέ,αρκεί να έχεις γράψει καλούτσικα στα άλλα μαθήματα.Επιπλέον,για να μπείς σε μια τέτοια σχολή πρέπει ρε παιδί μου να έχεις μια μικρή κλίση μαθηματικά-φυσική κάτι το οποίο ΦΥΣΙΚΑ δεν φαίνεται γράφοντας 20 στο αοδε φιλαράκο μου....:)

Και τη μ αυτο ρ φιλε δεν καταλαβε οποιος περναει(αν περασω) σ χαμηλοβαθμο πολυτεχνείο παυει να ειναι πολυτεχειο???
δλδ οσοι θα περασουν σ πολιτικος μηχανικος ΕΜΠ απο τεχνολογικη κατευθυνση δεν εχουν γραψει ετσι(καλα) στο ΑΟΔΕ???
μην υποβαθμιζεις τη σχολη που γουσταρω και το κυριοτερο που ξερεις εσυ τι κλίση εχω ρ μεγαλε?και φυσικα και γινεται να εισαι και καλος στα μαθηματικα και στη φυσικη αλλα παραλληλα και στο ΑΟΔΕ αρκει να θες και να προσπαθεις

αντε κατσε και σφυρα που θα μας την πεις εσυ ρ.δεν φτανει που ξεκωλωθήκαμε ολη τη χρονια να μαθουμε αυτη τη μλκ μαθημα θα μας την πουνε κιολας που γραψαμε καλα και ανταμηφθηκαμε για τους κοπους μας αντε ρ....

να δεις που θα μας πουνε και μαλακες...:oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Η κουβέντα βέβαια ξεκίνησε από το παρακάτω.
ευτυχως να λετε που υπαρχουν τετοια μαθηματα και μας σηκώνουν στην βαθμολογια και μπορουμε να ελπιζουμε για πολυτεχνειο....

...για το οποίο δεν μπορώ να πω ευτυχώς. Sorry.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Η κουβέντα βέβαια ξεκίνησε από το παρακάτω.


...για το οποίο δεν μπορώ να πω ευτυχώς. Sorry.


κοιτα το ανεφερα και πριν δεν ηταν σ καμια περιπτωση το καλυτερο μαθημα που διαβαζα και σιγουρα οχι το πιο χρησιμο
αλλα, δεν συζτω αν πρεπει να αλλαξει το συστημα,αυτο ειναι αλλων ατομων θεμα

απο τη στιγμη που υπαρχει για να ελπιζεις να περασεις καπου καλα πρεπει να γραψεις αριστα σ αυτο.γιατι ειναι τοσο δυσκολο να συμφωνήσουμε σ αυτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top