[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
α οκ τοτε!!!ελπιζω ο θεος των πιθανοτητων και οχι της τυχης να σε βοηθησει αφου θεωριτικα ειναι μαζι σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
To event με την τούρτα ωραίο θα 'ναι, ειδικά αν πεταχτεί ο papas από μέσα. :P

Κόψε όμως τις χαζομάρες με τις κληρώσεις. Να το σκεφτείς και να επιλέξεις, όχι στην τύχη.

Συμφωνω σε αυτο με τον Γεωργιο!Διαλεξε με τα ενδιαφεροντα σου και τις δυνατοτητες σου :)

(Αλλo που δεν θες εσυ να με δεις στην τουρτα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω τελικα διαλεξα θετικη (για την χημεια πιο πολυ ) και μαθημα επιλογης βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγω τελικα διαλεξα θετικη (για την χημεια πιο πολυ ) και μαθημα επιλογης βιολογια.

Κι εγώ τα ίδια. :P

Όχι όμως μόνο για τη Χημεία. Και τα Μαθηματικά Κατ. απ' ό,τι μαθαίνω είναι πολύ ωραίο μάθημα. Εννοείται βέβαια πως έπειτα από τη φετινή χρονιά δε θα μπορούσα να φανταστώ τη μελλοντική σχολική μου καριέρα χωρίς Φυσική. Ω ναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και εγώ θετική θα διάλεγα αν δεν είχε την βιολογία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Εγω τελικα διαλεξα θετικη (για την χημεια πιο πολυ ) και μαθημα επιλογης βιολογια.
To ότι είσαι μαζόχα το ξέραμε!:P

υ.γ. Κι εγω μάλλον θετική θα παω τώρα για μάθημα επιλογής δεν ξέρω τείνω [προς την αστρονομία.Είναι εξεταζόμενη στο τέλος; Και αξίζει λέτε τον κόποή μόνο αστρονομία δεν είναι;
-----------------------------------------
Κι εγώ τα ίδια. :P

Όχι όμως μόνο για τη Χημεία. Και τα Μαθηματικά Κατ. απ' ό,τι μαθαίνω είναι πολύ ωραίο μάθημα. Εννοείται βέβαια πως έπειτα από τη φετινή χρονιά δε θα μπορούσα να φανταστώ τη μελλοντική σχολική μου καριέρα χωρίς Φυσική. Ω ναι! :P

Ι LOOOOVE PHYSICS!Η φυσική είναι το πιο τέλειο μάθημα, τουλάχιστον φέτος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η αστρονομία εξετάζεται..εγώ θα ήθελα να πάρω κάποιο άλλο μάθημα όπως σχέδιο ή χημεία αλλά το σχολείο μου(ιδιωτικό:mad:) κάνει μόνο εφαρμογές για να έχουμε και καλά τα ECDL...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Dont'worry, δεν είστε οι μόνοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
τεχνολογική κατευθυνση και μαθημα επιλογης πληροφορικη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παιδάκια να πάρετε αστρονομία. Είναι υπέροχο μάθημα! Όλοι έχουν να το λένε. Για 2 λόγους δεν παίρνω εγώ: α) δεν έχω ιδιαίτερη αδυναμία στην καθηγήτρια που διδάσκει αστρονομία σε μας, β) όλα κι όλα το σχέδιο είναι το πάθος μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos7

Νεοφερμένος

Ο xristos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ποιος το κανει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η μαθηματικός σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Οχι παντα μαθηματικος το κανει.Εγω εκανα φετος και δεν το μετανιωσα.Ειναι πολυ ωραιο μαθημα.Βασικα δεν κανουμε και τιποτα.Μας βαζει και βλεπουμε ντοκιμαντερ και μετα συζηταμε για διαφορα πχ αν ειμαστε μονοι μας στο συμπαν κτλ.Και απο βαθμους ... μεσος ορσς ταξης 19,8:jumpy:.Το δινεις βεβαια στις εξετασεις αλλα δεν ειναι και τιποτα δυσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Καλά υπάρχει στην αστρονομία ύλη που πρέπει να καλυφθεί; Πάνω σε τι γράφετε προαγωγικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εχουμε ενα βιβλιο αλλα δεν το χρησιμοποιησαμε και καθολου.Μας δινει δικες του φωτοτυπιες και τις διαβαζουμε στην ταξη δε μας βαζει να τις μαθαινουμε ομως.Απο εκει βγαινει η υλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Aπό τις φωτοτυπίες που δεν διαβάζετε στη διάρκεια του σχολικού έτους; Τι δηλαδή το μάθημα επιλογής είναι σαν τα θρησκευτικα(κλειστό βιβλίο όλη τη χρονιά, ανοικτό στις εξετάσεις;;;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
αν επιλεξετε πληροφορικη στη Β δεν μπορειτε να την παρετε στην Γ. Επομενως θα υποχρεωθειτε στη Γ να παρετε αλλο μαθημα το οποιο ομως θα εξεταζεται γραπτως και θα σας επιβαρυνει. οποτε, καντε μια θυσια φετος και παρτε κανενα σαχλο μαθημα που δε θα σας δυσκολευσει στο τελος μιας κ στη Β ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα. και παρτε πληροφορικη στην Γ ωστε να εχετε το κεφαλι σας ησυχο μιας και οχι μονο δεν μετραει ο βαθμος στο μεσο ορο αλλα και εχετε ενα μαθημα λιγοτερο στις ενδοσχολικες οπου το τελευταιο πραγμα που θα θελετε ειναι να διαβαζετε για το επιλογης!!!! αν τωρα θελετε 5ο πεδιο που ειναι τα οικονομικα θα πρεπει να παρετε υποχρεωτικα οικονομια στην Γ αρα και οτι σας κανει κεφι στη Β. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
έχω ακούσει ότι πολλοί παίρνουν πολυμέσα(δεν ξέρω αν είναι το ίδιο) και στη γ μπορούν να έχουν κανονικά την πληροφορική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
πριν επιλεξεις οτιδηποτε ρωτα καποιον καθηγητη να σου πει ποια μαθηματα επιλογης γινονται στο σχολειο σου, γιατι δεν γινονται παντα ολα. στο δικο μου περυσι ημασταν καμια 10αρια παιδια που θελαμε βιολογια επιλογης και με τα χιλια ζορια εγινε τμημα. δεν στελνουν και καθηγητες απο το υπουργειο κ γινεται το ελα να δεις. τα πολυμεσα ειναι πααααανω-κατω σαν την πληροφορικη, δεν ξερω αν εξεταζεσαι σε αυτα η ποσο ευκολα ειναι ομως.. αξιζει να ρωτησεις, αν ειναι να εχεις ενα μαθημα λιγοτερο στη Γ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top