Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
κοντευω 2 χρονια ντραμς πληρως αυτοδιδακτος :p

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Εδώ και 14 χρόνια από όσο θυμάμαι. Το όργανο αυτό είναι κυλινδρικό και έχεις κάποιες τρύπες. Το φυσάς δεν το ρουφάς. Τι είναι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,434 μηνύματα.
Παιζω πιανο περιπου 9 χρονια, αν και απο φετος θα ασχοληθω μονη μου. Θελω παρα πολυ να μαθω και κιθαρα.Θα ηταν πολυ δυσκολο, αν προσπαθουσα μονη μου?

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παιζω πιανο περιπου 9 χρονια, αν και απο φετος θα ασχοληθω μονη μου. Θελω παρα πολυ να μαθω και κιθαρα.Θα ηταν πολυ δυσκολο, αν προσπαθουσα μονη μου?
μπα. έχει τόσες σελίδες στο ίντερνετ.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ξέρω πολύ ελάχιστα πράγματα στην κιθάρα αλλά προτιμώ να εξασκώ το φυσικό μου όργανο. Τη φωνή μου εννοώ :P

IoannelaMetal<3

Νεοφερμένος

Η IoannelaMetal<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παίζω ηλεκτρική κιθάρα:):P
Αγαπημένος μου κιθαρίστας είναι ο Slash<3 αλλά και ο Erik Adams <3

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Παίζω ένα σωρό μουσικά όργανα..λοιπόν έχουμε και λέμε:
-Τρίγωνο
-Πιατίνια
-Μαράκες
-Ντέφι
:D

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IoannelaMetal<3

Νεοφερμένος

Η IoannelaMetal<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

bekker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Πιάνο, 10 χρόνια.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...