Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

thanosf

Νεοφερμένος

Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μεταλλόφωνο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brightside

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.


από το φίλο σου το google :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
ερασιτεχνικά κιθάρα με αυτοδιδακτικό βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μητσάρας

Νεοφερμένος

Ο Μητσάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Για να δούμε πόσους μουσικούς έχει το site..Απλά γράψτε τι μουσικό όργανο παίζετε,πόσα χρόνια και ότι άλλο θέλετε σχετικά με αυτό..Ξεκινάω εγώ..Παίζω ντραμς 2 χρόνια(τον 1 αυτοδίδακτος) και είμαι σε 3 γκρουπάκια..Συνεχίστε :D

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 644-667 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο με το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
3 χρόνια πιάνο και 4 τουμπελέκι, και λίγη κιθάρα αυτοδιδακτη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
1) φλογερα
2)φυσαρμονικα
3)μεταλοφωνο
4)τουμπερλεκι
5)κιθαρα


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκανα μαθηματα πιανου απο την τριτη δημοτικου εως την 1η λυκειου. Δυστυχως λογω των αυξημενων υποχρεωσεων (πανελληνιες) το εχω αφησει τον τελευταιο καιρο. Βασικα η κατασταση των πανελληνιων με απωθει να παιξω πιανο. Οταν με το καλο τελειωσε αυτη η ιστορια θα ξανασχοληθω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
1,5 χρόνο σαξόφωνο, και 1 μήνα κιθάρα. Αυτάαα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Εγω παιζω κιθαρα απο 5 χρονων και ξερω και τεχνολογια μουσικης παραγωγης και ηχοληψιας

Ψαχνω κανενα καλο βιβλιο για εκμαθηση βιολιου και πληκτρων,εαν εχει κανεις τιποτα υποψην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Παίζω βιολί από Β δημοτικού και πιάνο από Στ δημοτικού. Δεν τα έχω σταματήσει τώρα με τις πανελλήνιες, ίσα ίσα αποτελούν μια εξαιρετική αγχολυτικη διέξοδο. Παίζω βέβαια στο σπίτι σπανιότερα από προηγούμενα χρονια αλλά προλαβαίνω τα μαθήματα στο ωδείο. Ευτυχώς οι καθηγητές δεν έχουν μεγάλες απαιτήσεις, αφού τους έχω ξεκαθαρίσει ότι δεν το σκέφτομαι επαγγελματικά να ασχοληθώ, απλώς το έχω ανάγκη ώστε να αποφορτιζομαι από το άγχος της προετοιμασίας για.τις εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
3 χρόνια κλαρίνο και όμποε στη φιλαρμονική (γελάστε αβέρτα δεν έχω πρόβλημα :P)
το τραγούδι δεν πιάνεται να υποθέσω :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
3 χρόνια κλαρίνο και όμποε στη φιλαρμονική (γελάστε αβέρτα δεν έχω πρόβλημα :P)
το τραγούδι δεν πιάνεται να υποθέσω :P :hehe:
Χαχαχα. Κι εγώ είχα ξεκινήσει με κλαρίνο, και καλά για να συνηθίσω, αλλά δεν ήταν κάτι το αξιοσημείωτο, γι' αυτό και το παρέλειψα. Να σέ δω να παίζεις κλαρίνο και τίποτα άλλο στον κόσμο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πριν 3 χρονια drums,τελεσα μια θητεια στην φιλαρμονικη και τελος :P
Λεω να ξανααρχισω σε λιγους μηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Κιθάρα 2μιση χρόνια, τρίγωνα Χριστουγέννων πάνω απο 13 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Κιθάρα 2μιση χρόνια, τρίγωνα Χριστουγέννων πάνω απο 13 χρόνια.
Δηλαδή, έλεγες κάλαντα μέχρι τα 17 (τουλάχιστον);:confused::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γύρω στο χρόνο προσπαθώ να μάθω κιθάρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Δηλαδή, έλεγες κάλαντα μέχρι τα 17 (τουλάχιστον);:confused::P:P

Με παίρνει η γιαγιά μου τηλ και της τα λέω (και μετά τσεπώνω και το 50αρικο όταν παω στο χωριό) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Με παίρνει η γιαγιά μου τηλ και της τα λέω (και μετά τσεπώνω και το 50αρικο όταν παω στο χωριό) :P
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ. Ντάξ.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Επιτέλους ΤΕΛΕΙΟ θέμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ε ναι λοιπόν, ανήκω στους πιανίστες του φόρουμ:D. Από 7 χρονών ξεκίνησα, β ανωτέρα σταμάτησα στη β λυκείου και στη γ φυσικά δεν πήγα, και εδώ που είμαι φυσικά πούυυυυυυυυυυυυ να κουβαληθεί το πιάνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και είμαι πολύ εκνευρισμένη με αυτό το θέμα. Αλλάααααααααα όταν ξεμπλέξω από κάτι προσαρμοστικά θεματάκια, ένα ωδείο υπάρχει όλο κι όλο,ε μια επίσκεψη θα του κάνω. Αφήστε που έχω ανακαλύψει ένα μπαράκι στη λίμνη που έχει πιάνο. Λέτε να πιάσω καμιά δουλειά να τους παίζω τίποτα τζαζ που μ αρέσει κιόλας; Τώρα μιλάμε για ιδανικούς καιρούς που θα χω άπειρο ελεύθερο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top