Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Παίζω ντραμς 2 χρόνια(τον 1 αυτοδίδακτος) και είμαι σε 3 γκρουπάκια..Συνεχίστε :D
3 γκρουπάκια! πως προλαβαινεις?

παίζω ηλεκτρικό μπάσο 3 χρόνια, αν και τον τελευταίο χρόνο ασχολούμαι πιο σοβαρά:D.

ηλεκτρικη κιθάρα κατέχει κανείς?
στο topic εχουμε πλήκτρα, ντραμς, φωνή, 2 ηλεκτρικες κιθαρες μόνο λειπουν για rock, all in..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
κλασικη κιθαρα απο τα 7.5 ...ειμαι 19 και οπου να ναι δινω για διπλωμα....

btw ... τρελος με την ηλεκτρικη (οσοι ξερουν > maiden,helloween,dragonforce,stratovarius,pink cream 69)....τωρα θα μου πειτε πως συνδυαζεται ο bach με τους maiden να ομως που βγαινει ακρη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαχαχα. Κι εγώ είχα ξεκινήσει με κλαρίνο, και καλά για να συνηθίσω, αλλά δεν ήταν κάτι το αξιοσημείωτο, γι' αυτό και το παρέλειψα. Να σέ δω να παίζεις κλαρίνο και τίποτα άλλο στον κόσμο.:P

Πρέπει να έχω και φωτογραφίες από παρελάσεις με τη στολή :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έπαιζα κλασσική κιθάρα για 4 χρόνια,τώρα αν ξαναρχίσω θα αγοράσω ηλεκτρική.
Και πολύ μικρός φλάουτο,κλαρίνο και λίγο μπουζούκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tεσσερα χρονια πιανο και κιθαρα(κλασσικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
λίγη κιθάρα και ακκορντεόν (αυτοδίδακτη και στα 2)
12 χρόνια πιάνο
είμαι αποφασισμένη να το ακολουθήσω επαγγελματικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Προσωπικά,λόγω ότι έχω μαμά μουσικό δε γινόταν να μην κάνω κάποιο μουσικό όργανο.Έκανα 9,5 χρόνια μουσική. Πιάνο και τρομπέτα.
(Με την τρομπέτα είχα τραυματικές εμπειρίες:redface: )
Πλέον,λόγω ότι φέτος ζοριζόμουν με τα ξενόγλωσσα και επειδή είχα βαρεθεί σταμάτησα.
Αν και,αν βρω καμιά μπαλάντα ή οποιοδήποτε κομματάκι και μ'αρέσει φυσικά θα πω στη μαμά μου να μου βγάλει παρτιτούρα να μάθω να το παίζω ή αν βαριέται κάθομαι και κάνω ωραιότατο dicte προσπαθώντας να βρω την κάθε νότα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μητσάρας

Νεοφερμένος

Ο Μητσάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
3 γκρουπάκια! πως προλαβαινεις?

παίζω ηλεκτρικό μπάσο 3 χρόνια, αν και τον τελευταίο χρόνο ασχολούμαι πιο σοβαρά:D.

ηλεκτρικη κιθάρα κατέχει κανείς?
στο topic εχουμε πλήκτρα, ντραμς, φωνή, 2 ηλεκτρικες κιθαρες μόνο λειπουν για rock, all in..:P

Κοίτα είμαι σε 3 άλλα τώρα λόγο πανελληνίων μόνο με το 1 κάνω προβες(επειδή κάνουμε συναυλίες(τώρα μετά τις πανελλήνιες πάλι :Ρ)),με τους άλλους άντε να κάνω μία-δυο φορές το μήνα..μετά τις πανελλήνιες θα το δούμε πιο σοβαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
κλασικη κιθαρα απο τα 7.5 ...ειμαι 19 και οπου να ναι δινω για διπλωμα....

btw ... τρελος με την ηλεκτρικη (οσοι ξερουν > maiden,helloween,dragonforce,stratovarius,pink cream 69)....τωρα θα μου πειτε πως συνδυαζεται ο bach με τους maiden να ομως που βγαινει ακρη :)

τι κιθάρα έχεις φίλε, και τι ενισχυτή χρησιμοποιείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
κλασικη κιθαρα χειροποιητη του Γυπα , fender strat mexicana (ασπρη) , ενισχυτη marshall 100 watt JCM 800 kerry king ....btw θελω πολυ την jackson san dimas του smith
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
κλασσική κιθάρα,1 χρόνο επειδή με έπρηξε ο πατέρας μου :(
εγω ήθελα πιάνο :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μητσάρας

Νεοφερμένος

Ο Μητσάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
κλασσική κιθάρα,1 χρόνο επειδή με έπρηξε ο πατέρας μου :(
εγω ήθελα πιάνο :( :( :(

Αν ασχολήσε με την μουσική πρέπει αυτό που κάνεις να σου αρέσει (κατά την γνώμη μου)..αν δεν σου αρέσει η κιθάρα,τότε καλύτερα άσε τον πατέρα σου να λέει και πήγαινε για πιάνο :P..θα ξέρεις να παίζεις και 2 μουσικά όργανα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ηλ. κιθάρα αλλά και κλασική ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Πάιζω κλασσική κιθάρα 3 χρόνια και εχω ξεκινήσει εδώ και ένα χρόνο ηλεκτρική..προτιμώ όμως κλασσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Είχα ασχολήθει παλιότερα με κλασική κιθάρα μαθαίνοντας τα πολύ βασικά..
Ως άνθρωπος με καθόλου υπομονή, σταμάτησα το Ωδείο. Μεγάλη βλακεία.
Πραγματικά για μένα φαντάζει όνειρο ζωής να μάθω κιθάρα και ακόμη περισσότερο ηλεκτρική.
Έχω ήδη μια κλασική στο σπίτι, τώρα που θα πάω φοιτήτρια θα ήταν ακατόρθωτο να ασχοληθώ;
Τί λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Kανένα..ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα και συνεχίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Είχα ασχολήθει παλιότερα με κλασική κιθάρα μαθαίνοντας τα πολύ βασικά..
Ως άνθρωπος με καθόλου υπομονή, σταμάτησα το Ωδείο. Μεγάλη βλακεία.
Πραγματικά για μένα φαντάζει όνειρο ζωής να μάθω κιθάρα και ακόμη περισσότερο ηλεκτρική.
Έχω ήδη μια κλασική στο σπίτι, τώρα που θα πάω φοιτήτρια θα ήταν ακατόρθωτο να ασχοληθώ;
Τί λέτε;

Μπα..καθόλου ακατόρθωτο..απλώς θέλει μεγάλη οργάνωση..που το προσφέρει το Ωδείο..
αλλά και μόνη σου μπορείς να ξεκινήσεις ..δεν υπάρχει θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Στην ηλικία των εφτά είχα ξεκινήσει αρμόνιο, δεν κράτησε και πολύ. Σταμάτησα γρήγορα αν δεν είχα σταματήσει τώρα θα ήξερα να παίζω, πάντως κάποια στιγμή στο μέλλον θα ήθελα να μάθω drums και ίσως κιθάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Στην πέμπτη και την έκτη δημοτικού μόνο που κάναμε μεταλλόφωνο στο σχολείο.
(και ήμουν πολύ καλός:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα στην φιλαρμονική κλαρίνο για 2-3 χρόνια.Πάντα είχα θέμα στις ψηλές νότες.
Κιθάρα πήγαινα 2 χρόνια.Λόγω πανελλήνιων σταμάτησα.Σκέφτομαι αφού έχω και βιβλία να εξασκούμαι μόνη μου έτσι ώστε να παίζω καλύτερα.
Θέλω να μάθω ηλεκτρική κιθάρα και ukalele.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top