Πίσω στα σχολεία

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ καίγομαι να μάθω πόσα τμήματα θα έχουμε από κατευθύνσεις. Είμαστε 147 άτομα και μόνο 3-4 από κάθε τμήμα θελουν θεωρητική. Όλοι οι υπόλοιποι θέλουν θετική/τεχνολογική:hehe: Βέβαια, εμείς της θεωρητικής είμαστε σοβαρά παιδιά8)

Το βλέπω, θα είμαι στο Β3 Θεωρητικής και Β5 Γενικής:P
ναι παραδεχτειτε επιτελους οτι ειστε αχρηστοι σε ολα τα αλλα και πατε εκει στο μπλα μπλα :pfff: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ναι παραδεχτειτε επιτελους οτι ειστε αχρηστοι σε ολα τα αλλα και πατε εκει στο μπλα μπλα :pfff: :hehe:
I am not:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Nα ανοίξουν να χωθείτε μέσα να ησυχάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αρχισα σημερα φροντηστηριο 3ωρο και βαρεθηκα μπορω να πω λιγο :P χεχεχε
τουλαχιστον ο χαβαλες μας σωζει ρε παιδια....
γτ αλλιως τραγουδας ανοιξε πετρααααααα:P

υ.γ η ιστορια γαμαει σε ολες της ταξεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σ' αυτό το θέμα έπεφτε πάντα τόσο σπαμμάρισμα καμιά 10ρια μέρες πριν να βάλετε τα κεφάλια μέσα. :P

Αλλά νταξ, άμα βλέπω εσάς τα νεούδια με πιάνει μια νοσταλγία, η Α' και η Β' Λυκείου εμένα ήταν οι καλύτερές μου τάξεις :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σ' αυτό το θέμα έπεφτε πάντα τόσο σπαμμάρισμα καμιά 10ρια μέρες πριν να βάλετε τα κεφάλια μέσα. :P

Αλλά νταξ, άμα βλέπω εσάς τα νεούδια με πιάνει μια νοσταλγία, η Α' και η Β' Λυκείου εμένα ήταν οι καλύτερές μου τάξεις :'(
ωωω μωρεεε :redface: να εισαι καλα ρεεεε :D η Β λυκειου θα ειναι ωραια η πρωτη ΔΕΝ ΗΤΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Nα ανοίξουν να χωθείτε μέσα να ησυχάσουμε...
Πολύ ευγενικό εκ μέρους σου :)

ωωω μωρεεε :redface: να εισαι καλα ρεεεε :D η Β λυκειου θα ειναι ωραια η πρωτη ΔΕΝ ΗΤΑΝ

Η Β' Λυκείου περνάει πολύ γρήγορα..Και η Α' καλή ήταν αλλά είχαμε ακόμα νοοτροπία γυμνασίου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η Β' Λυκείου περνάει πολύ γρήγορα..Και η Α' καλή ήταν αλλά είχαμε ακόμα νοοτροπία γυμνασίου. :P
εσεις γιατι εγω είχα μπει στο πνεύμα Λυκείου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΦΡΕΝΤΟ.
ΑΚΟΜΗ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ.
Μετά τις 15/10 συζητάμε για ζεστό καφέ.
Αυτό το μαγαζί έχει πλουτίσει ειλικρινά.:P
Στο φούρνο έχει και τίποτα κρουασανάκια με σοκολάτα;:cry_x:
εγω χειμωνα καλοκαιρι παίρνω ζεστο (πχ σημερα πηρα στο Large ποτηρι καπουτσινο :P )
ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ <3
ΑΑΑ και το δικο σας coffee island εχει πλουτισει :P εμενα με το που με βλέπουν μέσα ξέρουν τι να μου φτιάξουν (καπουτσίνο μέτριο με σοκολάτα) :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Legs

Νεοφερμένος

Η Legs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλή αρχή λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Άντε να αρχίσουν να κάνουμε και τίποτα άλλο γιατί έχω βαρεθεί τις διακοπές ( οι οποίες για μένα ξεκίνησαν από Απρίλη :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Άντε να αρχίσουν να κάνουμε και τίποτα άλλο γιατί έχω βαρεθεί τις διακοπές ( οι οποίες για μένα ξεκίνησαν από Απρίλη :P )
Εγω λίγο ακομα καλοκαιράκι (ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΗ) θα το εκτιμούσα πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ όχι άλλο. Φτάνει για μένα. Το μόνο που ζητώ είναι να μην έχει πολλές βροχές. Και να χιονίσει επιτέλους το Δεκέμβρη...

Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι το πρωινό ξύπνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγώ όχι άλλο. Φτάνει για μένα. Το μόνο που ζητώ είναι να μην έχει πολλές βροχές. Και να χιονίσει επιτέλους το Δεκέμβρη...

Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι το πρωινό ξύπνημα.

χιονιι :inlove::yahoo:
πολλα χρονια εχει να το στωσει εδω κατω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dragonborn

Νεοφερμένος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
^ Στην Αμερικη εχει χρονια να το στρωσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
^ Στην Αμερικη εχει χρονια να το στρωσει;

nai nai και γραφω εδω
απλα μου αρεσει η αμερικη γτ να βαλω που μενω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
nai nai και γραφω εδω
απλα μου αρεσει η αμερικη γτ να βαλω που μενω?:P
χαχα καλά κάνεις ρε..Και γω στο φβ Honolulu έχω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Πολύ ευγενικό εκ μέρους σου :)



Η Β' Λυκείου περνάει πολύ γρήγορα..Και η Α' καλή ήταν αλλά είχαμε ακόμα νοοτροπία γυμνασίου. :P

να δεις για ποτε θα 'σαι Γ' λυκειου και δεν θα το παρεις χαμπαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top