Πίσω στα σχολεία

djimmakos

New member

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Αύριο ανοίγουν τα σχολεία. Πως νοιώθετε που για πρώτη φορά δε θα είστε εκεί παρόντες αλλά θα είστε σπίτι σας να ετοιμάζεστε για τη νέα σας φοιτητική ζωή;:)

(Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί παρόμοιο θέμα, το πολύ πολύ να φάει λουκέτο:P)

Το θέμα απευθύνεται στους Απόφοιτους Λυκείου

savvena

New member

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αύριο ανοίγουν τα σχολεία. Πως νοιώθετε που για πρώτη φορά δε θα είστε εκεί παρόντες αλλά θα είστε σπίτι σας να ετοιμάζεστε για τη νέα σας φοιτητική ζωή;:)

(Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί παρόμοιο θέμα, το πολύ πολύ να φάει λουκέτο:P)
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΣ ΧΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ:jumpy:

Afey

New member

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.
ΓΑΜΑΤΑ.

johnakoseco

New member

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
δεν εινια τελεια που ολοι αυριο πανε σχολειο και εμεις θα κοιμομαστε???αν το σκεφτειτε ειναι η πρωτη 11 Σεπτεμβριου στη ζωη σας που δεν θα ειστε στο σχολειο!!!αυτα ειναι......:P

savvena

New member

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δεν εινια τελεια που ολοι αυριο πανε σχολειο και εμεις θα κοιμομαστε???αν το σκεφτειτε ειναι η πρωτη 11 Σεπτεμβριου στη ζωη σας που δεν θα ειστε στο σχολειο!!!αυτα ειναι......:P
ΚΑΛΑ ΜΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΑΥΤΑ

gossipgirl

New member

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
εγω αυριο σχολειο!για το μονο που χαιρομαι ειναι οτι θα δω της φιλες μ μετα απο 1 μηνα ακριβως...αλλα αγχωνομαι πως θα τα βγαλω περα το χειμωνα που θα πρεπει να διαβαζω και για το σχολειο...καλα ηταν τωρα το καλοκαιρι...!!!

zidane4ever

New member

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
αμα σας πω οτι το ειχα ξεχασει?μπορει και να μην πηγαινα!αλλα πιστευω στο φροντιστηριο θα μου το θυμιζανε σημερα

αληθεια λεω...

:thanks:

!Βάλια!

New member

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.
αχ...ανοίγουν τα καταραμένα ανοίγουν...Με τους φίλους μου σκεφτόμασταν να πάμε με μαύρα ρούχα την πρώτη μέρα στο σχολείο:P
πχ...εγώ θα βάλω ένα μαύρο σωλήνα, με μαύρα etnies, μαύρη στέκα, μαύρα βραχόλια και μαύρη μπλούζα:D
Μία άλλη εκδοχή ήταν να πάμε σήμερα και να το κάψουμε:P

ΓΙΟΥΛΗ22136

New member

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Απ'τη μία χαίρομαι που ξεκινάει κάτι νέο στη ζωή μου και απ'την άλλη στεναχωριέμαι που τελείωσε το σχολείο και γι'αυτό θα πάω να παρακολουθήσω τον αγιασμό και στο σχολείο μου και στο σχολείο της κολλητής μου....Μήπως δεν πάω καλά;;;

chris_90

New member

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.
Το θέμα απευθύνεται στους Απόφοιτους Λυκείου
Μαλιστα! Νιωθω μια χαρα να το πω, ανακουφιση να το πω, τελος παντων... Η ουσια ειναι μια: ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΛΟΣ!

Α, και η χαρα μου ειναι διπλη καθως θα γλιτωνω για καποιες ωρες απο την υστερικη, κακομαθημενη, εκνευριστικη 7 χρονη αδερφη μου! :P :P

nfk

New member

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Απ'τη μία χαίρομαι που ξεκινάει κάτι νέο στη ζωή μου και απ'την άλλη στεναχωριέμαι που τελείωσε το σχολείο και γι'αυτό θα πάω να παρακολουθήσω τον αγιασμό και στο σχολείο μου και στο σχολείο της κολλητής μου....Μήπως δεν πάω καλά;;;
Άσε ρε το παρελθόν πίσω...... Κάνε ένα βήμα μπροστά!

Afey

New member

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.
Full of σοφιστίες, ε;

Κι εγώ θα πάω στο σχολείο αύριο, είναι ωραίο να βλέπεις ανθρώπους που έχεις μοιραστεί τόσα μαζί τους και τους αγαπάς :).

statakos

New member

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 291 μηνύματα.

peace

New member

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 154 μηνύματα.
yiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaa! :up::yeah::dance:
χαχα! :xixi:

πράγματι,μετά απο τόσα χρόνια τέλος το σχολείο! yupiii :P:)

Καλή αρχή!

trelospektis

New member

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
και εγώ δεν αισθάνομαι καλά!

αλλα επειδή θα σπουδάσω στην πόλη που μένω συνέχεια θα επισκέπτομαι και το λύκειο μου ;)

demerlad

New member

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Επιτελους...Αρχιζουν τα σχολεια...Και δεν πρεπει να παω στον αγιασμο :D

AgreSor

New member

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Χμ, φέτος τελευταία χρονιά. Ακόμη να το πιστέψω. Αλλά για να δούμε τι μας επιφυλάσσει και αυτή η χρονιά.

djimmakos

New member

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...