Πίσω στα σχολεία

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καλος η κακος Σημερα ηταν η πρωτη μερα στην οποια γυρισαμε στον σχολικο χωρο (ελπιζω και η τελευταια για εμενα) και ειναι δυσκολη η κατασταση!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Πήγα στον αγιασμό και ήταν πολύ ωραία, γιατί είδα τους καθηγητές που εκτιμούσα, είδα κάποιους συμμαθητές μου και το καλύτερο...ξέρω ότι πήγα προαιρετικά και δεν θα χρειάζεται να ξαναπατήσω χωρις να το θέλω...χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
εμεις σημερα πηραμε βιβλια τα οποια μου βγηκε η ψυχη να τα φερω σπιτι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγω πήγα χθες στον αγιασμό. Ήταν πολύ διαφορετικά τώρα που δεν ήμουν μαθήτρια! Και πέρασα μια χαρά γιατί ήμασταν σχεδον όλοι οι συμμαθητές εκεί και είδα και κάποιον καθηγητή μου που εκτιμώ ιδιαίτερα. Θα μου λείψει το σχολειο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγω πήγα χθες στον αγιασμό. Ήταν πολύ διαφορετικά τώρα που δεν ήμουν μαθήτρια! Και πέρασα μια χαρά γιατί ήμασταν σχεδον όλοι οι συμμαθητές εκεί και είδα και κάποιον καθηγητή μου που εκτιμώ ιδιαίτερα. Θα μου λείψει το σχολειο...:'(

Συνηθίζεται να πηγαίνετε στον αγιασμό και αφού τελειώσετε; :)
Εδώ όχι πάντως!

Σήμερα κάναμε 3 ώρες και ομιλία για τη γενοκτονία των Ποντίων...
Τη Δευτέρα έχουμε 4ωρο...Αντίθετα, το άλλο λύκειο έχει 7ωρο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Συνηθίζεται να πηγαίνετε στον αγιασμό και αφού τελειώσετε; :)
Εδώ όχι πάντως!

Σήμερα κάναμε 3 ώρες και ομιλία για τη γενοκτονία των Ποντίων...
Τη Δευτέρα έχουμε 4ωρο...Αντίθετα, το άλλο λύκειο έχει 7ωρο!!! :P
ναι ρε αμαν!!!...Τι θα γινει ετσι??πωπω και δεν την παλευω με αυτη τη ζεστη!!Θελω και εγω 4ωροοοο!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Eμεις τη Δευτερα αρχιζουμε με 5ωρο:
-Αρχαια γενικης
-Βιολογια
-Αρχαια κατευθυνσης
-Αγγλικα
-Νεοελληνικη Λογοτεχνια


Αντε να δουμε.....καλη αρχη!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγω πήγα χθες στον αγιασμό. Ήταν πολύ διαφορετικά τώρα που δεν ήμουν μαθήτρια! Και πέρασα μια χαρά γιατί ήμασταν σχεδον όλοι οι συμμαθητές εκεί και είδα και κάποιον καθηγητή μου που εκτιμώ ιδιαίτερα. Θα μου λείψει το σχολειο...:'(
Πεστα και εγω τωρα αρχισα να συμπαθω το σχολειο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
η απαντηση ειναι :


ΗΔΟΝΗ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΗΔΟΝΗ!!!!

:lol::P:D:jumpy::jumpy::jumpy::D:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
ναι ρε αμαν!!!...Τι θα γινει ετσι??πωπω και δεν την παλευω με αυτη τη ζεστη!!Θελω και εγω 4ωροοοο!!!:'(

Χαχαχα!! Δεύτερο Λύκειο,ε;;; Τι να κάνουμε!!! Πήγατε σε λάθος λύκειο!!! :P

Δευτέρα έχω:
Κείμενα
Κοινωνιολογία
Μαθ.Γεν
+Κατεύθυνση (ΑΕΠΠ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αληθεια, ποσοι απο σας τους αποφοιτους πηγατε στον αγιασμο του σχολειου σας;

Εγω παντως δεν περασα ουτε απ' εξω! :D

Εγω πηγα!!!!! Σχεδον ολοι οι περσινοι πηγαμε και εγινε χαμοοοοοος :jumpy:Ειχαμε φτιαξει δικια μας σειρα στον αγιασμο :D και οταν ειπε ο λυκειαρχης να ανεβουμε στις ταξεις κοροϊδευαμε και λεγαμε "σιγουραααααααα" και μετα πηγαιναμε εξω απο τις ταξεις και δουλευαμε τους καθηγητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω πηγα!!!!! Σχεδον ολοι οι περσινοι πηγαμε και εγινε χαμοοοοοος :jumpy:Ειχαμε φτιαξει δικια μας σειρα στον αγιασμο :D και οταν ειπε ο λυκειαρχης να ανεβουμε στις ταξεις κοροϊδευαμε και λεγαμε "σιγουραααααααα" και μετα πηγαιναμε εξω απο τις ταξεις και δουλευαμε τους καθηγητες :P

Να γιατι πηγαμε κι εμεις στον αγιασμο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Aυτο το πρωινο ξυπνημα δεν προκειται να το συνηθισω ποτε..... Αντε 8 μηνες ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Aυτο το πρωινο ξυπνημα δεν προκειται να το συνηθισω ποτε..... Αντε 8 μηνες ακομα!
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εγω πηγα!!!!! Σχεδον ολοι οι περσινοι πηγαμε και εγινε χαμοοοοοος :jumpy:Ειχαμε φτιαξει δικια μας σειρα στον αγιασμο :D και οταν ειπε ο λυκειαρχης να ανεβουμε στις ταξεις κοροϊδευαμε και λεγαμε "σιγουραααααααα" και μετα πηγαιναμε εξω απο τις ταξεις και δουλευαμε τους καθηγητες :P

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
και ναι πραγματι ειναι γεγονος......σε λιγοτερο απο 20 μερες αρχιζουν τα σχολεια..πουφφ παλι τα ιδια..παλι η αντιστροφη μετρηση....:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

7...6...5...4...3....2...1.....welcome back αστεια ,γελια,καθηγητες,τεστ ,διαβασματα,αποβολες ,βαθμοι και ολα εκεινα που μας κανουν να γελαμε (ή να γελαμε..:P)πισω απο τους σχολικους τοιχους....
εσεις τι σκεφτεστε να κανετε φετος για να κανετε αυτη τη σχολικη χρονια αξεχαστη??τι σας ελειψε απο το σχολειο το καλοκαιρι???τι ταξη θα πατε ?αγαπημενα μαθηματα ?φαρσες,αστεια ..μπορειτε να πειτε καθε αξεχαστη στιγμη που θα ΘΕΛΑΤΕ να γινει και ΦΕΤΟΣ..!!!!

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΕ ΚΑΘΗΓΗΤΑ....:PΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΕΞΕΤΕ .............:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εγω το καλοκαιρι θελω να αρχισουν τα σχολεια οταν αρχζουν δε μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αυτό που θυμάμαι είναι …. τη πρώτη μέρα του αγιασμού ξυπνούσα εύκολα το πρωί…από τη δεύτερη και μετά το πρωινό ξύπνημα ήταν βάσανο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Είναι σίγουρα η χειρότερη εποχή του έτους για τους μαθητές, η χαρά του καλοκαιριού αλλάζει σε άγχος και πρωινό ξύπνημα. Η θάλασσα μετατρέπεται σε σχολειο. Πολλά παιδιά που έχουν βαρεθεί την ξάπλα του καλοκαιριού αναμένουν με χαρά το άνοιγμα του σχολείου, ακόμα και αυτά όμως μέχρι το τέλος του Σεπτέμβρη θα έχουν καταλάβει το μεγάλο τους λάθος (που είχανε καλοκαίρι και δε το κρατούσανε γερά να μη φύγει). Οι διακοπές του Καλοκαιριού από 10 Σεπτεμβρίου θα είναι ένα μακρύ όνειρο για όλους τους μαθητές.

πια δεν μπορείτε να ακούτε αυτό το τραγούδι


αλλά αυτό




σε όλα αυτά υπάρχει και ένα καλό
ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ:D
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχα ακριβως το ιδιο πραγμα και σε εμενα ...θυμαμαι περσυ στην τριτη γυμνασιου ολοι λεγαμε να κανουμε καποια πλακα για να αργησουμε..τελικα 5 "αγγελουδια" καταφεραν και πηραν το καπελο του παππα που μας εκανε τον αγιασμο...ποιο ηταν το αποτελεσμα?????να παιζουν τα παιδια ''κοροιδο''με το καπελο του παππα και με τον παππα στην μεση !!!!!!!!!!!!ΤΡΕΛΑ ΓΕΛΙΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top