Πίσω στα σχολεία

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Eννοείται ότι θα πάω αύριο στο σχολείο!!!Πλάκα κανετε ρε?
γαμάτα θα είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάω αύριο στον αγιασμό και θα το χαρώ πάρα πολύ!Θέλω να δώ κάποιους καθηγητές που εκτιμώ πάρα πολύ και μπορεί να δω συμμαθητές για τελευταία φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάω αύριο στον αγιασμό και θα το χαρώ πάρα πολύ!Θέλω να δώ κάποιους καθηγητές που εκτιμώ πάρα πολύ και μπορεί να δω συμμαθητές για τελευταία φορά.

πιστευω οτι αυριο θα κλαψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΑΡΗΣ21360

Νεοφερμένος

Ο ΧΑΡΗΣ21360 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμενα αυριο ειμαι η πρωτη μου μερα στο λυκειο και εχω λιγο αγχος γιατι δεν ξερω καθολου τους καθηγητες... Το μονο σιγουρο ειναι πως μετα τον αγιασμο θα παμε για καφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εμενα αυριο ειμαι η πρωτη μου μερα στο λυκειο και εχω λιγο αγχος γιατι δεν ξερω καθολου τους καθηγητες... Το μονο σιγουρο ειναι πως μετα τον αγιασμο θα παμε για καφε.


καλα απλα κλασικα οπως ολοι οι μαθητες ....κανουν το αθωο παιδακι στην αρχη και μετα βγαζουν το σατανα :lol: .καλα μην αγχωνεσε δεν θα βρεις εξωγιηνους!(πιο παει πρωτα το ι ή το η)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αγιασμος?Τρεχωντας θα παω 3 ωρες πριν θα ξυπνησω μου λειψαν ολοι και ολα τοοσο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Και εγω πρωτη φορα θα χαιρομαι στον αγιασμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena901126

Νεοφερμένος

Η elena901126 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω αποφασίσει αν θα πάω...απο τη μία θέλω να δώ το σχολείο γιατί θα μου λείψει ...απο την άλλη όμως οσο σκέφτομαι οτι θα δω μια καθηγήτρια εξαιτίας της οποίας έχασα την πόλη που ήθελα για 5 μόρια...λέω να μην πάω γιατί μάλλον θα την ξεμαλλιάσω.
τελος πάντων,θα το σκεφτώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris0705

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Standar σχολείο αύριο, να δούμε ξανά συμμαθητές και καθηγητές και να περάσουμε καλά, ή μάλλον άπαιχτα καλύτερα, να πηγαίνεις σχολείο και να ξέρεις πως έχεις τελειώσει, αυτό μάλιστα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Γμτ και εγώ ήθελα να πάω άλλα πλέον είμαι μακριά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
ουτε απ' έξω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά ανυπομονώ να πάω αύριο σχολείο. Δεν ξέρω πως θα το αντιμετωπίσω του χρόνου.

Αν μπορούσα, θα γυρνούσα στο νηπιαγωγείο:D

καλα απλα κλασικα οπως ολοι οι μαθητες ....κανουν το αθωο παιδακι στην αρχη και μετα βγαζουν το σατανα :lol: .καλα μην αγχωνεσε δεν θα βρεις εξωγιηνους!(πιο παει πρωτα το ι ή το η)

Το η πρώτα, όπως η γη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Άντε αύριο παιδιά σιγά σιγά,πρέπει να ξεκινάμε και με αυτό.Διάβασμα ξεκινήσαμε,φροντιστήρια ξεκινήσαμε...ε αυτό έμεινε και σε 8 μήνες φοιτητές και εμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω πηγα σημερα(μετα τον αγιασμο:P),αλλα ενιωσα πολυ περιεργα και διαφορετικα απο οτι τα προηγουμενα χρονια!Θα μου λειψει το σχολειο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αληθεια, ποσοι απο σας τους αποφοιτους πηγατε στον αγιασμο του σχολειου σας;

Εγω παντως δεν περασα ουτε απ' εξω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Αληθεια, ποσοι απο σας τους αποφοιτους πηγατε στον αγιασμο του σχολειου σας;

Εγω παντως δεν περασα ουτε απ' εξω! :D

Την καλύτερη δουλεία έκανες εσύ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli@

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Αληθεια, ποσοι απο σας τους αποφοιτους πηγατε στον αγιασμο του σχολειου σας;

Εγω παντως δεν περασα ουτε απ' εξω! :D

Ούτε εγώ...:rucrazy::yeah:
Εντάξει για να πω την αλήθεια θα μου λείψει λίγο...:( Αλλά όχι και να κλάψω...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top