Πίσω στα σχολεία

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
καλα οκ ολες σχεδον τις χρονιες ειχα βαρεθει αυτην την ξαπλα του καλοκαιριου αλλα οχι φετος... καλυτερα εδω και ολη μερα ξαπλα θαλασσα ιντερνετ και tv παρα σχολειου διαβασμα φροντιστηριο (και μετα παλι ιντερνετ και tv αλλα οχι τοσο... τουλαχιστον πρωτο τριμηνο...αμα ξανακανω το περσυνο λαθος).....
εε αυτα... μια περιεργεια για τους καθηγητες εχω μονο... ετσι αυτο των πρωτων ημερων... τα υπολοιπα δεν τα θελω....

χαχα ακριβως το ιδιο πραγμα και σε εμενα ...θυμαμαι περσυ στην τριτη γυμνασιου ολοι λεγαμε να κανουμε καποια πλακα για να αργησουμε..τελικα 5 "αγγελουδια" καταφεραν και πηραν το καπελο του παππα που μας εκανε τον αγιασμο...ποιο ηταν το αποτελεσμα?????να παιζουν τα παιδια ''κοροιδο''με το καπελο του παππα και με τον παππα στην μεση !!!!!!!!!!!!ΤΡΕΛΑ ΓΕΛΙΑ....
ΛΟΛ ΡΕ!!!! καλα δεν παιζεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ναι .....ειναι ωραιες οι πρωτες μερες..με λιγα λογια ριχνεις το γελιο της ζωης σου..στην κορινθο τις πρωτες μερες ριχνουμε ΤΟ γελιο καθως επειδη υπαρχουν μοναχα 4 γυμνασια και 4 λυκεια τα περισσοτερα παιδια γνωριζομαστε και πηγαινουμε και στο ιδιο σχολειο.....αχχχχ ωραιες μερες...αναρωτιεμαι φετος τι θα σκαρωσουμε παλι....εσεις εχετε εμπειριες απο πλακες μεσα 'η εκτος ταξης ???????

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αχ! Σχολείο! :'(

Οι πρώτες μέρες τέλειες! Νέοι καθηγητές, προσπαθούμε να τους ψυχολογήσουμε!
Μετά καταντάει ρουτίνα. :/:
Όπως και να 'χει, καλή σχολική χρονιά να έχετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strangegirl097

Νεοφερμένος

Η strangegirl097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σίγουρα,οι πρώτες εβδομάδες στο σχολείο είναι δύσκολες,γιατί πρέπει να συνηθήσεις να ξυπνάς νωρίς,να μελετάς και να πηγαίνεις φροντιστήριο μετά από περίπου τρεις μήνες "ανάπαυσης".Όμως,μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου,θα συνηθήσεις σιγά -σιγά αυτόν τον τρόπο ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πίσω για τελευταία φορά. YEAH! =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πίσω για τελευταία φορά. YEAH! =D

Pfff όντως. Μου φαίνεται διαφορετικό φέτος το όλο θέμα. Πέρυσι και άλλες χρονιές τέτοια εποχή συνήθως ανυπομονούσα να ανοίξουν, να δω πάλι φίλους, να κάνουμε καμιά πλάκα. Φέτος είναι λίγο μελαγχολικό το κλίμα. Αναρωτιέμαι αν όντως θα μου λείψει το σχολείο, ή όχι, αν πρέπει φέτος να το ευχαριστηθώ για να έχω να θυμάμαι τη 3η λυκείου., αν αν αν αν. Άκυρες σκέψεις μπορώ να πω. Πολλά αν.:redface:

Πφφφ νιώθω ότι μεγαλώνω χωρίς να το ξέρω. Ωραίες στιγμές τι να πεις.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Pfff όντως. Μου φαίνεται διαφορετικό φέτος το όλο θέμα. Πέρυσι και άλλες χρονιές τέτοια εποχή συνήθως ανυπομονούσα να ανοίξουν, να δω πάλι φίλους, να κάνουμε καμιά πλάκα. Φέτος είναι λίγο μελαγχολικό το κλίμα. Αναρωτιέμαι αν όντως θα μου λείψει το σχολείο, ή όχι, αν πρέπει φέτος να το ευχαριστηθώ για να έχω να θυμάμαι τη 3η λυκείου., αν αν αν αν. Άκυρες σκέψεις μπορώ να πω. Πολλά αν.:redface:

Πφφφ νιώθω ότι μεγαλώνω χωρίς να το ξέρω. Ωραίες στιγμές τι να πεις.:redface:
Δεν πειραζει.Παμε για αλλες.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ναι .....ειναι ωραιες οι πρωτες μερες..με λιγα λογια ριχνεις το γελιο της ζωης σου..
μην το λες! :) εγω το εριξα στις εξετασεις!! :clapup: :D
Αχ! Σχολείο!

Οι πρώτες μέρες τέλειες! Νέοι καθηγητές, προσπαθούμε να τους ψυχολογήσουμε!
Μετά καταντάει ρουτίνα.
Όπως και να 'χει, καλή σχολική χρονιά να έχετε!
πέεεστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αρχίζει η νέα σχολική χρονιά ε???
Αντε καλή αρχή σε όσους από σας ειστε μαθητές...
Εγώ δεν είμαι πια και παραδόξως δεν μου λείπει τίποτα. Δεν τους χρωστάω τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα...

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μετά απο 12 χρόνια, φέτος στις 11 Σεπτεμβρίου επιτέλους θα κοιμηθώ μέχρι αργά...θα μου λείψει όμως το σχολείο...καλή χρονιά βρε παιδιά!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και μεις στις 11 θα κοιμόμαστε. Στις 13 θα ξυπνήσουμε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα...

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ναι όντως...Τέλοσπάντων βρε παιδί μου θα κοιμηθώ στον αγιασμό...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Ξεκινανε τα σχολεια... Πρεπει να μας το θυμιζετε ρε παιδια; :(

Ευτυχως εχω κανονισει απο τωρα: θα παρω ενα σωρο εξωσχολικα βιβλια οταν κατεβω ελλαδα σε λιγες μερες, θα εχω μαζι μου και μπογιες, λευκα φυλλα, μαρκαδορακια... Θα κλεισω και ενα κατασπρο θρανιο (να εχω χωρο να εκφραστω βρε αδερφε :P) πισω πισω, ή μαλλον καλυτερα προς τη μεση της ταξης (που εισαι ανευ υποψιας και κρυβεσαι κιολας ;)) και θα την περασω φινα τη χρονια... :P

Αντε και μενουν ακομα καμια 700αρια μερες και τελειωνει η ρουτινα του λυκειου...

Καλη χρονια σε ολους σας παιδια! :D (Και του χρονου με υγεια και χαρα και τα λοιπα και τα λοιπα... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ξεκινανε τα σχολεια... Πρεπει να μας το θυμιζετε ρε παιδια; :(

Ευτυχως εχω κανονισει απο τωρα: θα παρω ενα σωρο εξωσχολικα βιβλια οταν κατεβω ελλαδα σε λιγες μερες, θα εχω μαζι μου και μπογιες, λευκα φυλλα, μαρκαδορακια... Θα κλεισω και ενα κατασπρο θρανιο (να εχω χωρο να εκφραστω βρε αδερφε :P) πισω πισω, ή μαλλον καλυτερα προς τη μεση της ταξης (που εισαι ανευ υποψιας και κρυβεσαι κιολας ;)) και θα την περασω φινα τη χρονια... :P

Αντε και μενουν ακομα καμια 700αρια μερες και τελειωνει η ρουτινα του λυκειου...

Καλη χρονια σε ολους σας παιδια! :D (Και του χρονου με υγεια και χαρα και τα λοιπα και τα λοιπα... )

Χουλιγκανάκιιι!!Καλή σχολική χρονιά ρεε! χαχαχαχα :P :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Χουλιγκανάκιιι!!Καλή σχολική χρονιά ρεε! χαχαχαχα :P :studying:

Ε οχι και χουλιγκανακι :P
Περσυ ειχαμε μονο ενα στενσιλ του Νταλι και το "Ο σουρρεαλισμος ολους μας ενωνει (και το γνωστο συνθημα παρακατω)"... ε, ισως να ειχαμε και κατι "αλλα"... :whistle:

Εσυ τυχερη κοροϊδευεις ε; Χαχαχα Πού θα παει ρε; 735 μερες μενουνε περιπου μεχρι την 1η σεπτεμβριου 2012... θα δεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
13 Σεπτεμβρίου ξεκινάει το σχολείο...Άντε καλή μας σχολική χρονία!Όντως όταν περάσουν πολλές μέρες συνηθίζουμε το κλίμα του σχολείου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
βασικα θελω να αρχισει γιατι βαρεθηκα το καλοκαιρι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω παλι δεν αγχωνομαι.ετσι κι αλλιως το καλοκαιρι εριξα περισσοτερο διαβασμα απ οτι οταν ειχα σχολειο..πανελληνιες φετος πως να το κανουμε:):):)πω πω ενας χρονος και τελος το σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω για όσους είναι στο σχολείο: χαρείτε αυτά τα χρόνια! Σίγουρα, η φοιτητική ζωή είναι ωραία, αλλά η μαθητική έχει άλλη γλύκα. Μην την υποτιμάτε λοιπόν! Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Λοιπόν ξεκινάνε τα σχολεία...Τι να κάνω;;;
Ωραία΄ήταν φέτος το καλοκαίρι!Δεν ζήτησα κάτι παραπάνω!Υγεία-Πτυχίο στα Ισπανικά-Διάβασμα-Μυτιλήνη!Μια χαρα!Αλλά μέχρι πέρυσι ήθελα πάρα πολύ να ξεκινήσουν τα σχολεία φέτος όμως έχω ένα μικρο μέρχρι μεγάλο δισταγμό!Ίσως είναι το βαρύ πρόγραμμα που θα έχω, δεν ξέρω!Κουράζομαι μονο που το σκέφτομαι!Όχι να μπώ στην ρουτίνα για 9 μήνες!Το πρωινό ξύπνημα,σχολείο,φροντιστήριο,Ισπανικα,Αγγλικα,Computer,Πορτογαλικα!Δεν μου αρέσει να παραπονιέμαι αλλά τι να κάνω!Ή Β Λυκειου είναι δύσκολη χρονιά!Αν και απο φάρσες ένας συμμαθιτής έκανε πλάκες στον Μαθηματικό το τι γέλιο!
Λοιπόν άντε έχουμε ακομα 14 μέρες ακόμα μεχρι να ξεκινήσουμε με γεμάτες μπαταρίες και να βγούμε νικητές!
Καλή σχολική χρονιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top