Πίσω στα σχολεία

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Αύριο ανοίγουν τα σχολεία. Πως νοιώθετε που για πρώτη φορά δε θα είστε εκεί παρόντες αλλά θα είστε σπίτι σας να ετοιμάζεστε για τη νέα σας φοιτητική ζωή;:)

(Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί παρόμοιο θέμα, το πολύ πολύ να φάει λουκέτο:P)

Το θέμα απευθύνεται στους Απόφοιτους Λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αύριο ανοίγουν τα σχολεία. Πως νοιώθετε που για πρώτη φορά δε θα είστε εκεί παρόντες αλλά θα είστε σπίτι σας να ετοιμάζεστε για τη νέα σας φοιτητική ζωή;:)

(Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί παρόμοιο θέμα, το πολύ πολύ να φάει λουκέτο:P)
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΣ ΧΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΓΑΜΑΤΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

:lol::lol:
Σωστόοοοοοοοος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
δεν εινια τελεια που ολοι αυριο πανε σχολειο και εμεις θα κοιμομαστε???αν το σκεφτειτε ειναι η πρωτη 11 Σεπτεμβριου στη ζωη σας που δεν θα ειστε στο σχολειο!!!αυτα ειναι......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δεν εινια τελεια που ολοι αυριο πανε σχολειο και εμεις θα κοιμομαστε???αν το σκεφτειτε ειναι η πρωτη 11 Σεπτεμβριου στη ζωη σας που δεν θα ειστε στο σχολειο!!!αυτα ειναι......:P

ΚΑΛΑ ΜΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΑΥΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
εγω αυριο σχολειο!για το μονο που χαιρομαι ειναι οτι θα δω της φιλες μ μετα απο 1 μηνα ακριβως...αλλα αγχωνομαι πως θα τα βγαλω περα το χειμωνα που θα πρεπει να διαβαζω και για το σχολειο...καλα ηταν τωρα το καλοκαιρι...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
αμα σας πω οτι το ειχα ξεχασει?μπορει και να μην πηγαινα!αλλα πιστευω στο φροντιστηριο θα μου το θυμιζανε σημερα

αληθεια λεω...

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αχ...ανοίγουν τα καταραμένα ανοίγουν...Με τους φίλους μου σκεφτόμασταν να πάμε με μαύρα ρούχα την πρώτη μέρα στο σχολείο:P
πχ...εγώ θα βάλω ένα μαύρο σωλήνα, με μαύρα etnies, μαύρη στέκα, μαύρα βραχόλια και μαύρη μπλούζα:D
Μία άλλη εκδοχή ήταν να πάμε σήμερα και να το κάψουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Απ'τη μία χαίρομαι που ξεκινάει κάτι νέο στη ζωή μου και απ'την άλλη στεναχωριέμαι που τελείωσε το σχολείο και γι'αυτό θα πάω να παρακολουθήσω τον αγιασμό και στο σχολείο μου και στο σχολείο της κολλητής μου....Μήπως δεν πάω καλά;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το θέμα απευθύνεται στους Απόφοιτους Λυκείου
Μαλιστα! Νιωθω μια χαρα να το πω, ανακουφιση να το πω, τελος παντων... Η ουσια ειναι μια: ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΛΟΣ!

Α, και η χαρα μου ειναι διπλη καθως θα γλιτωνω για καποιες ωρες απο την υστερικη, κακομαθημενη, εκνευριστικη 7 χρονη αδερφη μου! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Απ'τη μία χαίρομαι που ξεκινάει κάτι νέο στη ζωή μου και απ'την άλλη στεναχωριέμαι που τελείωσε το σχολείο και γι'αυτό θα πάω να παρακολουθήσω τον αγιασμό και στο σχολείο μου και στο σχολείο της κολλητής μου....Μήπως δεν πάω καλά;;;

Άσε ρε το παρελθόν πίσω...... Κάνε ένα βήμα μπροστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Full of σοφιστίες, ε;

Κι εγώ θα πάω στο σχολείο αύριο, είναι ωραίο να βλέπεις ανθρώπους που έχεις μοιραστεί τόσα μαζί τους και τους αγαπάς :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Full of σοφιστίες, ε;

Κι εγώ θα πάω στο σχολείο αύριο, είναι ωραίο να βλέπεις ανθρώπους που έχεις μοιραστεί τόσα μαζί τους και τους αγαπάς :).

Για το σχολείο μιλάμε πάντα ετσι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
yiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaa! :up::yeah::dance:
χαχα! :xixi:

πράγματι,μετά απο τόσα χρόνια τέλος το σχολείο! yupiii :P:)

Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
και εγώ δεν αισθάνομαι καλά!

αλλα επειδή θα σπουδάσω στην πόλη που μένω συνέχεια θα επισκέπτομαι και το λύκειο μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Επιτελους...Αρχιζουν τα σχολεια...Και δεν πρεπει να παω στον αγιασμο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
φτου σας που σκεφτηκατε να βαλετε αυτο το θεμα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgreSor

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Χμ, φέτος τελευταία χρονιά. Ακόμη να το πιστέψω. Αλλά για να δούμε τι μας επιφυλάσσει και αυτή η χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top