Ομοφυλόφιλοι: Γάμος και Υιοθεσία

Γάμος και υιοθεσία ομοφυλόφιλων: Υπέρ ή κατά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 303)
  • Είμαι ΥΠΕΡ και του γάμου και της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 157 51.8%
  • Είμαι ΥΠΕΡ του γάμου αλλά ΚΑΤΑ της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 75 24.8%
  • Είμαι ΚΑΤΑ του γάμου αλλά ΥΠΕΡ της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 6 2.0%
  • Είμαι ΚΑΤΑ και στα δύο

    Ψήφοι: 56 18.5%
  • Δεν έχω γνώμη.

    Ψήφοι: 9 3.0%

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δεν είναι λάθος είναι απλά μια διαφορετική προτίμηση.
Και πoυ ξέρει πωτα παιδιά θα μεγαλώσουν λαθος;

Ειναι μια λαθος διαφορετικη προτιμησει για τον λογο, ειμαστε θυλαστικα πρεπει να αναπαραχθουμε αυτο ειναι το επιστημονικο νοημα της ζωης μας, για να γινει η αναπαραγωγη πρεπει να ερθουν σε επαφη δυο διαφορετικα φιλα το θυληκο και το αρσενικο, απο την στιγμη που ερχοντε σε επαφη δυο ομια φιλα ειναι λαθος, προτιμηση μου ειναι να μαστουρωνω ολοι μερα και τι με αυτο... Και τα παιδια και βεβαια θα μεγαλοσουν λαθος δεν θελει πολυ σκεψει το παιδι θελει μια πατρικη και μια μητρικη φυγουρα για να μεγαλοση σωστα και θυληκο ,αρσενικο και στο κατω κατω το παιδι αυτο τι θα μαθει για την σεξουαλικη του ζωη σε ενα σπιτι με ομοφυλοφιλους γονεις...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ειναι μια λαθος διαφορετικη προτιμησει για τον λογο, ειμαστε θυλαστικα πρεπει να αναπαραχθουμε αυτο ειναι το επιστημονικο νοημα της ζωης μας, για να γινει η αναπαραγωγη πρεπει να ερθουν σε επαφη δυο διαφορετικα φιλα το θυληκο και το αρσενικο, απο την στιγμη που ερχοντε σε επαφη δυο ομια φιλα ειναι λαθος, προτιμηση μου ειναι να μαστουρωνω ολοι μερα και τι με αυτο... Και τα παιδια και βεβαια θα μεγαλοσουν λαθος δεν θελει πολυ σκεψει το παιδι θελει μια πατρικη και μια μητρικη φυγουρα για να μεγαλοση σωστα και θυληκο ,αρσενικο και στο κατω κατω το παιδι αυτο τι θα μαθει για την σεξουαλικη του ζωη σε ενα σπιτι με ομοφυλοφιλους γονεις...?
Eνώ οι ετεροφυλόφιλοι γονείς ενημερώνουν τα παιδιά τους πάνω στα θέματα σεξουαλικής αγωγής;
Oι ομοφυλόφιλοι είναι άνθρωποι ίσοι με όλους μας.Επίσης υπάρχουν παιδιά που δεν μεγαλώνουν και με τους δυο γονείς.Και ξαναλέω πως στη σημερινή εποχή το πατρικό και μητρικό πρότυπο δεν υφίστανται γιατί η κοινωνία έχει εξελιχθεί και ο άντρας με τη γυναίκα θεωρούνται ισότιμοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Eνώ οι ετεροφυλόφιλοι γονείς ενημερώνουν τα παιδιά τους πάνω στα θέματα σεξουαλικής αγωγής;
Oι ομοφυλόφιλοι είναι άνθρωποι ίσοι με όλους μας.Επίσης υπάρχουν παιδιά που δεν μεγαλώνουν και με τους δυο γονείς.Και ξαναλέω πως στη σημερινή εποχή το πατρικό και μητρικό πρότυπο δεν υφίστανται γιατί η κοινωνία έχει εξελιχθεί και ο άντρας με τη γυναίκα θεωρούνται ισότιμοι.

Οι ομοφυλοφιλοι ειναι ανθρωποι ισοι με ολους φυσηκα, δεν ειμαστε ρατσιστες, ουτε ξαναλεω εχω καποιο προβλημα μαζι τους αλλα δεν μπορω με τιποτα να πω οτι σεξουαλικοι πραξει ατομων με το ιδιο φιλο ειναι φυσιολογικη, και ναι με ετεροφιλους γωνεις τα παιδια ενημερωνοντα πιο καλα σεξουαλικη πραξει εστω και υποσηνυδιτα, το νορμαλ και το σωστο δεν ειπαρχει σχεδον πουθενα αλλα σε κατι τοσο φυσηκο οπος η αναπαραγωγη δεν ειπαρχει τιποτε αλλο. Και τα παιδια που μεγαλονουν με ενα γονιο φυσηκα δεν μεγαλονουν τοσο σωστα, εχω φιλους στενους που ο πατερας τους εχει πεθανει και ξερω ποσο δυσκολα μεγαλανουν, και μην συγκρινουμε τωρα ομοφιλοφιλη οικογενεια με μονογονηκη οι κογενεια δεν εχουν καμια σχεση, και η ισοτιμια των φυλων δεν εχει σχεση με την μητρικη και την πατρικη φυγουρα τα δυο φιλα εχουν καποιες στανταρ διαφορες και ιδιετεροτιτες που δεν αναπληρωνοντε, και αυτο δεν εχει να κανει με την κοινωνια εχει να κανει με την οικογενεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα οπότε άστο καλύτερα.Ο καθ΄πενας με την άπποψή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα οπότε άστο καλύτερα.Ο καθ΄πενας με την άπποψή του.

Συζητηση συμενει ανταλαγη αποψεων δεν αναγκαζουμε την αποψη μας σε κανεναν.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πρέπει όμως ο άλλος να είναι πρόθυμος να σκεφεί μήπως κάνει λάθος.Εγώ σε μερικές συζητήσεις εδώ έχω αλλάξει την άποψή μου πάνω σε κάποια θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πρέπει όμως ο άλλος να είναι πρόθυμος να σκεφεί μήπως κάνει λάθος.Εγώ σε μερικές συζητήσεις εδώ έχω αλλάξει την άποψή μου πάνω σε κάποια θέματα.

Εγω μια χαρα προθυμος και ανοιχτομυαλος ειμαι απλα μεχρι τωρα δεν εχεις κανενα σοβαρο επειχυρημα να με πυσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω μια χαρα προθυμος και ανοιχτομυαλος ειμαι απλα μεχρι τωρα δεν εχεις κανενα σοβαρο επειχυρημα να με πυσει...
https://www.ischool.gr/search.php?searchid=1095042
Eδώ είναι όλα τα μηνύματα μου σε αυτό το θέμα.Όπως θα δεις δεν είναι και λίγα.:xixi:Δεν μπορώ να τα λέω συνέχεια.Γι' αυτό υπάρχει η αναζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
https://www.ischool.gr/search.php?searchid=1095042
Eδώ είναι όλα τα μηνύματα μου σε αυτό το θέμα.Όπως θα δεις δεν είναι και λίγα.:xixi:Δεν μπορώ να τα λέω συνέχεια.Γι' αυτό υπάρχει η αναζήτηση.

Φιλε μου πραγματικα δεν εχεις επειχειιρηματα λες ξανα και ξανα οτι οι ομοφυλοφιλοι ειναι ισοι με εμας σχεδον κανεις δεν ειπαι το αντιθετο, ειπες κιολας οτι ειναι επιλογη των ομοφιλοφιλων να ειναι ομοφυλοφιλοι ,οχι ετσι ακριβος, αλλα ειπες κιολας οτι ειναι τα γονιδια, τοσοι πολοι ανθρωποι εχουν την ιδια γνωμη μαζι μου και μαλλον εσυ εισαι ο κλειστομυαλος, μαλλον δεν εισαι τοσο φιλελευφερος αφου πετας τις αποψεις των αλλων και λες σεινεχια τα δικα σου. Οι ομοφυλοφιλια δεν ειναι κατι σωστο σου εξιγισα τον λογο ουτε ειναι κατακριτεο απο εμενα αλλα αυτο δεν λεει τιποτα στην ψηφοφορια λιγα ατομα ειναι υπερ των ομοφιλικων γαμων και ακομα λιγοτερα στην υοθετιση παιδιων αυτο λεει κατι, σε παρακαλω σκεψου αυτα που ειπα οπος εγω σκεφτηκα αυτα που ειπες εδω δεν λογομαχουμε εδω συζηταμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φιλε μου πραγματικα δεν εχεις επειχειιρηματα λες ξανα και ξανα οτι οι ομοφυλοφιλοι ειναι ισοι με εμας σχεδον κανεις δεν ειπαι το αντιθετο, ειπες κιολας οτι ειναι επιλογη των ομοφιλοφιλων να ειναι ομοφυλοφιλοι ,οχι ετσι ακριβος, αλλα ειπες κιολας οτι ειναι τα γονιδια, τοσοι πολοι ανθρωποι εχουν την ιδια γνωμη μαζι μου και μαλλον εσυ εισαι ο κλειστομυαλος, μαλλον δεν εισαι τοσο φιλελευφερος αφου πετας τις αποψεις των αλλων και λες σεινεχια τα δικα σου. Οι ομοφυλοφιλια δεν ειναι κατι σωστο σου εξιγισα τον λογο ουτε ειναι κατακριτεο απο εμενα αλλα αυτο δεν λεει τιποτα στην ψηφοφορια λιγα ατομα ειναι υπερ των ομοφιλικων γαμων και ακομα λιγοτερα στην υοθετιση παιδιων αυτο λεει κατι, σε παρακαλω σκεψου αυτα που ειπα οπος εγω σκεφτηκα αυτα που ειπες εδω δεν λογομαχουμε εδω συζηταμε. :)

Η ομοφυλοφιλία δεν είναι κάτι σωστό; Και από πότε καθένας ορίζει το γενικό «σωστό» και «φυσιολογικό» και το γενικό «λάθος» και «αφύσικο»; Είπες πως εξήγησες το λόγο που κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα. Μα όλο το σκεπτικό σου είναι λανθασμένο καθώς βασίζεται στην κυριαρχία των ενστίκτων, στον άνθρωπο. Ναι έχεις δίκιο, ο άνθρωπος ως ζωντανός οργανισμός έχει έμφυτα ένστικτα. Ποιός όμως σου είπε πως δρα πάντα ενστικτωδώς; Δηλαδή θες να μου πεις πως σήμερα, η σεξουαλική πράξη έχει μόνο το σκοπό της αναπαραγωγής; Μάλλον όχι. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Η ομοφυλοφιλία δεν είναι κάτι σωστό; Και από πότε καθένας ορίζει το γενικό «σωστό» και «φυσιολογικό» και το γενικό «λάθος» και «αφύσικο»; Είπες πως εξήγησες το λόγο που κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα. Μα όλο το σκεπτικό σου είναι λανθασμένο καθώς βασίζεται στην κυριαρχία των ενστίκτων, στον άνθρωπο. Ναι έχεις δίκιο, ο άνθρωπος ως ζωντανός οργανισμός έχει έμφυτα ένστικτα. Ποιός όμως σου είπε πως δρα πάντα ενστικτωδώς; Δηλαδή θες να μου πεις πως σήμερα, η σεξουαλική πράξη έχει μόνο το σκοπό της αναπαραγωγής; Μάλλον όχι. :iagree:

Οπος ειπα και πριν το σωστο ειναι κατι εντελος αοριστο εκτος σε καποια μικρα συμεια οπος η αναπαραγωγη και λεω ξανα δεν ειμαι ρατσιστης και αυτα που λεω δεν τα λεω για να προσβαλω κοποιον, και θελετε η οχι δεν ειναι ικανοποιοιση αλλα η αναπαραγωγη φυσηκα και ο ανθρωπος δεν δρα παντα με το ενστικτο! αυτο μας ξεχωριζει απο τα ζωα η δινατοτητα να εχουμε δικια μας κρισει αλλα οταν πεινας γουργουριζει το στουμαχι σου και ενστικτιδος θελεις να φας, αλλα μην κοροιδευομαστε οπος δεν ειναι σωστο να εισαι 200 κιλα επειδη επιρεαζει τ6ην υγεια σου ετσι δεν το σωσο το να εισαι ομοφυλοφιλος αλλα αυτοι η ανθρωποι γινιουνται ετσι και ενστικτοδος ελκοντε απο ατομα του ιδιου φιλου φυσηκα και δεν θα τους κρεμασουμε κοι φυσηκα δεν θα τους στερυουμε την ευτυχεια τους αλλα οτανα υτοι επειρεαζοουν την ευτυχεια τον παιδιων που υοθετουν τους σταματαμε αλλα οπος ειπες και εσυ ακομα και σε αυτο το θεμα το σωστο ειναι καπος αοριστο γιαυτο συμφονω να παντρευονται γιατι οχι συμφονο να κανουν προκλητικες παρελασεις για να ικανοποιοισουν των εγωισμο τους αλλα οχι ενα παιδι πρεπει να μεγαλωνει κατω απο καποιες ορισμενες συνθηκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Η ομοφυλοφιλία δεν είναι κάτι σωστό; Και από πότε καθένας ορίζει το γενικό «σωστό» και «φυσιολογικό» και το γενικό «λάθος» και «αφύσικο»; Είπες πως εξήγησες το λόγο που κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα. Μα όλο το σκεπτικό σου είναι λανθασμένο καθώς βασίζεται στην κυριαρχία των ενστίκτων, στον άνθρωπο. Ναι έχεις δίκιο, ο άνθρωπος ως ζωντανός οργανισμός έχει έμφυτα ένστικτα. Ποιός όμως σου είπε πως δρα πάντα ενστικτωδώς; Δηλαδή θες να μου πεις πως σήμερα, η σεξουαλική πράξη έχει μόνο το σκοπό της αναπαραγωγής; Μάλλον όχι. :iagree:

Ευτυχώς που η σεξουαλική πράξη δεν έχει σκοπό την αναπαραγωγή αλλιώς 1)οι οίκοι ανοχής θα θύμιζαν ορφανοτροφεία 2)θα γινόταν της Κίνας σε κάθε χώρα του κόσμου 3)λόγω υπερπληθυσμού θα καταστρέφαμε πιο γρήγορα τον πλανήτη κτλ κτλ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Φιλε μου πραγματικα δεν εχεις επειχειιρηματα λες ξανα και ξανα οτι οι ομοφυλοφιλοι ειναι ισοι με εμας σχεδον κανεις δεν ειπαι το αντιθετο, ειπες κιολας οτι ειναι επιλογη των ομοφιλοφιλων να ειναι ομοφυλοφιλοι ,οχι ετσι ακριβος, αλλα ειπες κιολας οτι ειναι τα γονιδια, τοσοι πολοι ανθρωποι εχουν την ιδια γνωμη μαζι μου και μαλλον εσυ εισαι ο κλειστομυαλος, μαλλον δεν εισαι τοσο φιλελευφερος αφου πετας τις αποψεις των αλλων και λες σεινεχια τα δικα σου. Οι ομοφυλοφιλια δεν ειναι κατι σωστο σου εξιγισα τον λογο ουτε ειναι κατακριτεο απο εμενα αλλα αυτο δεν λεει τιποτα στην ψηφοφορια λιγα ατομα ειναι υπερ των ομοφιλικων γαμων και ακομα λιγοτερα στην υοθετιση παιδιων αυτο λεει κατι, σε παρακαλω σκεψου αυτα που ειπα οπος εγω σκεφτηκα αυτα που ειπες εδω δεν λογομαχουμε εδω συζηταμε. :)
Φυσικά και σκέφτηκα αυτά που είπες αλλά δεν συμφωνώ,τι να κάνουμε;
Kαι ούτε εσύ βλέπω να έχεις κάποιο σοβαρό επειχείρημα.Απλά λες πως δεν τους θεωρείς φυσιολογικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Φυσικά και σκέφτηκα αυτά που είπες αλλά δεν συμφωνώ,τι να κάνουμε;
Kαι ούτε εσύ βλέπω να έχεις κάποιο σοβαρό επειχείρημα.Απλά λες πως δεν τους θεωρείς φυσιολογικούς.

Λεω πως δεν ειναι σωστο απο φυσηκης πλευρας για αυτον το λογο... αλλα σαν ανθρωπηνες πρωσοποικοτητες ειναι το ιδιο φυσιολογικοι με εμας εγω με την υοθεσια παιδιων εχω προβλημα... και ξανα λεω πως δεν ειμαι ρατστιστης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Flocki πραγματικα δεν προκειται να βγαλεις ακρη. Δοκιμασμενο παρα πολλες φορες απο παρα πολλα ατομα. :p Ασ'τους να χαιρονται. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
@flokcki:τις απόψεις των άλλων τις ακούω πάντα και θα δεις πως σε κάποια θέματα έχω αλλάξει γνώμη χάρη σ' αυτό.Και δεν νομίζω πως χρησημοποίησα προσωπικούς χαρακτηρισμούς εναντίων σου,σε αντίθεση με 'σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
@flokcki:τις απόψεις των άλλων τις ακούω πάντα και θα δεις πως σε κάποια θέματα έχω αλλάξει γνώμη χάρη σ' αυτό.Και δεν νομίζω πως χρησημοποίησα προσωπικούς χαρακτηρισμούς εναντίων σου,σε αντίθεση με 'σένα.

Αν σε εθιξα καποια στιγμη μεσα στην συζητηση ζητω συγνωμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Χαχα

τι λές βρε; σε ποια φόρουμς και μπλόγκς ακριβώς; των φασιστών; η των κνίτων; Μα δεν ασχολούμαι με μπλόγκς και άλλα φόρουμς.
μάλλον εσείς οι φασίστες έχετε φάει το σούπερ μπούλο σε όλο το γιουτιουμπ. και δεν φτάνει μόνο αυτό. Έίστε και κλεισμένοι μέσα στο σπίτι όλη την ώρα και τα βλέπετε συνεχώς και δεν κάνετε και τπτ αλλο, οπότε σας καίει πιο πολύ.
Xχαχχαχααχαχα είσαι αστείος.
Επίσης σε έχω πετύχει να προσπαθείς να προπαγανδίσεις σε ένα μπλογκ κάτι λεγόμενα του Απόστολου Παύλου για τους γκει.
Και αν άφηνες λίγο τα cybersex με τους παπάδες θα έβλεπες ότι ο κόσμος είναι σχετικά αρνητικός στους γκει.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα μαζί τους.Το μόνο μου πρόβλημα έγκειται στην προβολή του προτύπου τους από την τηλεόραση από τον τύπο κλπ
Και δεν είμαι μέλος στο youtube.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
παιδια βαρεθηκα ...
φωνώ να συνεχίσω την συζήτηση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Top